Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Świdnik

26 lipca 2012 r.
11:29
Edytuj ten wpis

Rzucali szkłem w przechodniów, potem szarpali się z policjantami

Autor: Zdjęcie autora er
0 12 A A
Mężczyźni rzucali szklanymi przedmiotami w przechodniów. (sxc.hu)
Mężczyźni rzucali szklanymi przedmiotami w przechodniów. (sxc.hu)

Pijani mężczyźni wyrzucali przez okno szklane przedmioty. Potem rzucili się na policjantów, którzy chcieli ich uspokoić.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Wczoraj wieczorem mężczyźni bawili się w ten sposób w mieszkaniu przy ul. Skłodowskiej w Świdniku. Szklane przedmioty rzucali w kierunku przechodniów. Z mieszkania dochodziły głośne krzyki oraz muzyka. Ktoś wezwał policję.

Interwencja nie przebiegła spokojnie. Czterej mężczyźni wyzywali policjantów, nie chcieli podać nazwisk a potem zaczęli szarpać się z funkcjonariuszami i wypychać ich z mieszkania.

Awanturnicy zostali zatrzymani. Mieli od 1 do 2,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

Komentarze 12

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
. / 28 lipca 2012 o 12:50
[quote name='mgr. kozłowski' timestamp='1343331590' post='657145']
wpier*** pałami i 10 dni pracy na rzecz miasta lub powiatu
hołota, gnoje i nieroby
[/quote]Społeczeństwo jest podzielone. Jeden musi kształcic się, być solidnym w pracy i w rodzinie. Musi całe życie płacić wszystkie składki-ZUS-y podatki, składki itd.Reszta może kraść, napadać, niszczyć wspólne dobro i za nic nie odpowiada. Otrzyma zasiłek, będą leczeni za darmo, przyjedzie do nich pogotowie.Taki jest podział praw i obowiązków.Jeszcze taki degenerat i menel będzie miał tak jak osoba mądra 1 głos w wyborach.
[quote name='mgr. kozłowski' timestamp='1343331590' post='657145']
wpier*** pałami i 10 dni pracy na rzecz miasta lub powiatu
hołota, gnoje i nieroby
[/quote]Społeczeństwo jest podzielone. Jeden musi kształcic się, być solidnym w pracy i w rodzinie. Musi całe życie płacić wszystkie składki-ZUS-y podatki, składki itd.Reszta może kraść, napadać, niszczyć wspólne dobro i za nic nie odpowiada. Otrzyma zasiłek, będą leczeni za darmo, przyjedzie do nich pogotowie.Taki jest podział praw i obowiązków.Jeszcz... rozwiń
Avatar
jon / 27 lipca 2012 o 08:22
czy policjanci ich przypadkiem nie sprowokowali ?
Avatar
romanjakistam / 27 lipca 2012 o 00:47
<p>Impreza na wysokim poziomie haha
Avatar
mgr. kozłowski / 26 lipca 2012 o 21:39
wpier*** pałami i 10 dni pracy na rzecz miasta lub powiatu
hołota, gnoje i nieroby
Avatar
Icek Bimbermann / 26 lipca 2012 o 16:10
[quote name='LU' timestamp='1343307632' post='657013']
Polski naród DZICZEJE
[/quote]Jaki PREMIER taki NARÓD.
Avatar
LU / 26 lipca 2012 o 15:00
Polski naród DZICZEJE
Avatar
Gosia / 26 lipca 2012 o 13:48
Jak widać to nie tylko Lubartowska i Tatary(nie wiem po co ten wczesniejszy komentarz),na kazdej dzielnicy mieszkają różni ludzi.
Avatar
Michał / 26 lipca 2012 o 13:35
"lejdi" przez ludzi na twoim poziomie właśnie tak się postrzega Świdnik. Domyślam się jaka jest z Ciebie "lejdi", bełkotowo nic więcej. Szkoda gadać
Avatar
Ar.O / 26 lipca 2012 o 12:17
... dżentelmeni z Lubartowskiej, Tatar, wcale im nie ustępują w zabawie.
Avatar
Kuba. / 26 lipca 2012 o 12:16
Robotniczy Swidnik niczym nie rozni sie od innych betonowych miast i miasteczek socrealistycznej Polski.
Mamy kilkanascie takich oaz w kraju. Nie znaczy to wcale, ze miasta z tradycjami dluzszymi niz "rewolucyjne" zapedy powojennych wlodarzy dusz i umyslow proletariatu sa lepsze!
Wystarczy przyjrzec sie Lublinowi..............chamstwo juz dawno temu wkradlo sie w miejski krajobraz.
Polska wies nie jest gorsza od miast i miasteczek, gdzie "kultura" alkoholu, wulgaryzmu i nierobstwa swieci tryumfy!
Najgorsze w tym wszystkim jednak to, ze wymiar sprawiedliwosci nie jest w stanie uporac sie z problemem niewystarczajacej ilosci miejs odizolowania tego bydla od spoleczenstwa!
Robotniczy Swidnik niczym nie rozni sie od innych betonowych miast i miasteczek socrealistycznej Polski.
Mamy kilkanascie takich oaz w kraju. Nie znaczy to wcale, ze miasta z tradycjami dluzszymi niz "rewolucyjne" zapedy powojennych wlodarzy dusz i umyslow proletariatu sa lepsze!
Wystarczy przyjrzec sie Lublinowi..............chamstwo juz dawno temu wkradlo sie w miejski krajobraz.
Polska wies nie jest gorsza od miast i miasteczek, gdzie "kultura" alkoholu, wulgaryzmu i nierobstwa swieci tryumfy!... rozwiń
Avatar
. / 28 lipca 2012 o 12:50
[quote name='mgr. kozłowski' timestamp='1343331590' post='657145']
wpier*** pałami i 10 dni pracy na rzecz miasta lub powiatu
hołota, gnoje i nieroby
[/quote]Społeczeństwo jest podzielone. Jeden musi kształcic się, być solidnym w pracy i w rodzinie. Musi całe życie płacić wszystkie składki-ZUS-y podatki, składki itd.Reszta może kraść, napadać, niszczyć wspólne dobro i za nic nie odpowiada. Otrzyma zasiłek, będą leczeni za darmo, przyjedzie do nich pogotowie.Taki jest podział praw i obowiązków.Jeszcze taki degenerat i menel będzie miał tak jak osoba mądra 1 głos w wyborach.
[quote name='mgr. kozłowski' timestamp='1343331590' post='657145']
wpier*** pałami i 10 dni pracy na rzecz miasta lub powiatu
hołota, gnoje i nieroby
[/quote]Społeczeństwo jest podzielone. Jeden musi kształcic się, być solidnym w pracy i w rodzinie. Musi całe życie płacić wszystkie składki-ZUS-y podatki, składki itd.Reszta może kraść, napadać, niszczyć wspólne dobro i za nic nie odpowiada. Otrzyma zasiłek, będą leczeni za darmo, przyjedzie do nich pogotowie.Taki jest podział praw i obowiązków.Jeszcz... rozwiń
Avatar
jon / 27 lipca 2012 o 08:22
czy policjanci ich przypadkiem nie sprowokowali ?
Avatar
romanjakistam / 27 lipca 2012 o 00:47
<p>Impreza na wysokim poziomie haha
Avatar
mgr. kozłowski / 26 lipca 2012 o 21:39
wpier*** pałami i 10 dni pracy na rzecz miasta lub powiatu
hołota, gnoje i nieroby
Avatar
Icek Bimbermann / 26 lipca 2012 o 16:10
[quote name='LU' timestamp='1343307632' post='657013']
Polski naród DZICZEJE
[/quote]Jaki PREMIER taki NARÓD.
Avatar
LU / 26 lipca 2012 o 15:00
Polski naród DZICZEJE
Avatar
Gosia / 26 lipca 2012 o 13:48
Jak widać to nie tylko Lubartowska i Tatary(nie wiem po co ten wczesniejszy komentarz),na kazdej dzielnicy mieszkają różni ludzi.
Avatar
Michał / 26 lipca 2012 o 13:35
"lejdi" przez ludzi na twoim poziomie właśnie tak się postrzega Świdnik. Domyślam się jaka jest z Ciebie "lejdi", bełkotowo nic więcej. Szkoda gadać
Avatar
Ar.O / 26 lipca 2012 o 12:17
... dżentelmeni z Lubartowskiej, Tatar, wcale im nie ustępują w zabawie.
Avatar
Kuba. / 26 lipca 2012 o 12:16
Robotniczy Swidnik niczym nie rozni sie od innych betonowych miast i miasteczek socrealistycznej Polski.
Mamy kilkanascie takich oaz w kraju. Nie znaczy to wcale, ze miasta z tradycjami dluzszymi niz "rewolucyjne" zapedy powojennych wlodarzy dusz i umyslow proletariatu sa lepsze!
Wystarczy przyjrzec sie Lublinowi..............chamstwo juz dawno temu wkradlo sie w miejski krajobraz.
Polska wies nie jest gorsza od miast i miasteczek, gdzie "kultura" alkoholu, wulgaryzmu i nierobstwa swieci tryumfy!
Najgorsze w tym wszystkim jednak to, ze wymiar sprawiedliwosci nie jest w stanie uporac sie z problemem niewystarczajacej ilosci miejs odizolowania tego bydla od spoleczenstwa!
Robotniczy Swidnik niczym nie rozni sie od innych betonowych miast i miasteczek socrealistycznej Polski.
Mamy kilkanascie takich oaz w kraju. Nie znaczy to wcale, ze miasta z tradycjami dluzszymi niz "rewolucyjne" zapedy powojennych wlodarzy dusz i umyslow proletariatu sa lepsze!
Wystarczy przyjrzec sie Lublinowi..............chamstwo juz dawno temu wkradlo sie w miejski krajobraz.
Polska wies nie jest gorsza od miast i miasteczek, gdzie "kultura" alkoholu, wulgaryzmu i nierobstwa swieci tryumfy!... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 12

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Kozienalia 2018: Organek na scenie w browarze [zdjęcia]
galeria

Kozienalia 2018: Organek na scenie w browarze [zdjęcia] 0 0

W niedzielę na terenie browaru Perła przy ul. Bernardyńskiej w Lublinie zakończyły się trzydniowe Kozienalia 2018.

W Lublinie zabrakło osób do przeprowadzania dzieci przez jezdnię. Jakie są zarobki?

W Lublinie zabrakło osób do przeprowadzania dzieci przez jezdnię. Jakie są zarobki? 14 7

Fiaskiem skończyły się poszukiwania kogoś, kto stanie obok przejścia przez Głuską, na której znacznie wzrósł ruch po rozpoczęciu prac na Abramowickiej. Kłopot jest również z obsadzeniem przejścia obok szkoły przy ul. Kunickiego.

Najtańsze finansowanie dla MŚP z branży turystycznej

Najtańsze finansowanie dla MŚP z branży turystycznej 0

11 mln zł trafi do przedsiębiorców z województwa lubelskiego w formie pożyczek na rozwój usług turystycznych. Zgodnie z podpisaną umową z Bankiem Gospodarstwa Krajowego, Fundusz Pożyczkowy Lubelskiej Fundacji Rozwoju (LFR) w dalszym ciągu przyjmuje od przedsiębiorców wnioski o pożyczki preferencyjne.

DK 19: Samochód zderzył się z łosiem. Nie żyje 19-letni kierowca

DK 19: Samochód zderzył się z łosiem. Nie żyje 19-letni kierowca 59 4

Śmiertelny wypadek w Modliborzycach (pow. janowski) na drodze krajowej nr 19.

Inwestują w kajaki. Z myślą o turystach

Inwestują w kajaki. Z myślą o turystach 1 0

Organizacja spływów kajakowych graniczną rzeką Bug staje się włodawską specjalnością. Tym bardziej, że ta forma turystyki cieszy się coraz większym zainteresowaniem ze strony gości, którzy odwiedzają to miasto.

Klub Obywatelski: Były prezydent spotka się z mieszkańcami regionu

Klub Obywatelski: Były prezydent spotka się z mieszkańcami regionu 22 36

Lech Wałęsa odwiedzi Puławy i Zamość. Spotka się z mieszkańcami w ramach Klubu Obywatelskiego.

Koziołki rządzą na zapleczu Ekstraligi. Wanda zdemolowana w Lublinie
Zdjęcia kibiców
galeria
film

Koziołki rządzą na zapleczu Ekstraligi. Wanda zdemolowana w Lublinie 16 2

Żużlowcy Speed Car Motoru Lublin zgodnie z przewidywaniami wygrali po raz piąty w sezonie i umocnili się na pozycji lidera Nice Pierwszej Ligi Żużlowej.

Wykład: o czym myśli pies
26 maja 2018, 16:00

Wykład: o czym myśli pies 5 1

Co Gdzie Kiedy. 26 maja o godz. 16 w Centrum Kultury (ul. Peowiaków 12) odbędzie się wykład O czym myśli pies. Przeprowadzona zostanie także zbiórka na rzecz schroniska.

Polonista wydał nową książkę. "Podróż do XVI-wiecznego Lublina"
Magazyn

Polonista wydał nową książkę. "Podróż do XVI-wiecznego Lublina" 6 0

Ze Sławomirem Błażewiczem, nauczycielem języka polskiego i autorem wydanej właśnie książki „Tajemnice XI gimnazjum. Unia” rozmawiamy o magicznej podróży w czasy renesansu

Puławy dostarczą bąbelki dla znanej firmy

Puławy dostarczą bąbelki dla znanej firmy 13 6

Zakłady Azotowe „Puławy” otrzymały akredytację na dostarczanie dwutlenku węgla dla amerykańskiej korporacji PepsiCo. To kolejny, po Coca Coli, gigant spożywczy, który będzie korzystał produkowanych nad Wisłą bąbelków.

Speed Car Motor - Wanda Kraków 69:21 [WYNIK KOŃCOWY]

Speed Car Motor - Wanda Kraków 69:21 [WYNIK KOŃCOWY] 31 1

O godzinie 19:30 lubelscy żużlowcy podejmą na swoim torze outsidera Nice 1 Ligi Żużlowej - drużynę Wandy Kraków. Fani zgromadzeni na stadionie liczą więc na kolejne zwycięstwo ekipy trenera Dariusza Śledzia

Orion - Olimpiakos 1:1. Pozostałe wyniki zamojskiej klasy okręgowej

Orion - Olimpiakos 1:1. Pozostałe wyniki zamojskiej klasy okręgowej 2 2

ZAMOJSKA KLASA OKRĘGOWA Orion Dereźnia po nieudanej jesieni wiosną zdecydowanie poprawił grę i wciąż liczy się w walce o utrzymanie. Tym razem zespół trenera Artura Czerwa urwał na własnym boisku punkt Olimpiakosowi Tarnogród strzelając gola w 94 minucie

Skatepark w Łęcznej zostanie odnowiony. Za 230 tysięcy złotych

Skatepark w Łęcznej zostanie odnowiony. Za 230 tysięcy złotych 1 4

Skatepark w Łęcznej czeka duża modernizacja. Rozebrane zostaną żelbetonowe fundamenty, wykonana nowa konstrukcja nawierzchni w postaci nowej płyty. Nowy bieg będą miały schody łączące jej dwie części.

Puszcza - Górnik 2:0. Wrócili do strefy spadkowej

Puszcza - Górnik 2:0. Wrócili do strefy spadkowej 0 7

PIŁKARSKA NICE I LIGA Górnik Łęczna uległ na wyjeździe drużynie Puszczy Niepołomice 0:2 i na dwie kolejki przed zakończeniem sezonu mocno skomplikował sobie szansę na zachowanie miejsca na zapleczu Lotto Ekstraklasy

Igros – Victoria 0:2. Grali tylko 55 minut

Igros – Victoria 0:2. Grali tylko 55 minut 7 1

ZAMOJSKA KLASA OKRĘGOWA Victoria Łukowa Chmielek prowadziła po niespełna na wyjeździe 2:0 po niespełna godzinie gry z Igrosem Krasnobród, ale więcej bramek w tym meczu nie padło bo jeden z zawodników gospodarzy naruszył nietykalność arbitra