Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Świdnik

18 grudnia 2011 r.
11:20
Edytuj ten wpis

Strajk paliwowy w Świdniku. Kierowcy tankowali za złotówkę i blokowali stację

104 78 A A
Okupowana stacja w Świdniku (zdjęcie od Internauty)
Okupowana stacja w Świdniku (zdjęcie od Internauty)

W sobotę w miastach całej Polski protestowali kierowcy sprzeciwiający się rosnącym cenom paliw. Symboliczny strajk odbył się też w Świdniku pod Lublinem.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Zwolennicy fejsbukowej akcji "Inicjatywa obywatelska przeciwko podwyżkom cen paliw" spotkali się około godz. 18.

- Udział wzięło około 20 samochodów. Kierowcy z prędkością 30 km/h przejechali przez Świdnik, dojeżdżając do stacji Orlen. Tam każdy kulturalnie zatankował za złotówkę i ustawił się z powrotem w kolejce. Stacja została zablokowana na około pół godziny, a personel nie odebrał tego za przyjemne - napisał do nas Damian na Alarm24.

Podobne protesty odbyły się w weekend również w innych polskich miastach - m.in. w Warszawie, Krakowie, Rzeszowie czy Częstochowie. Jak piszą organizatorzy, akcja jest odpowiedzią na stale rosnące ceny paliw w Polsce.

Słyszałeś o podobnej inicjatywie w woj. lubelskim? Napisz do nas: alarm24@dziennikwschodni.pl


Komentarze 78

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
strajkujacy / 31 stycznia 2012 o 01:55
jestem za
kto jeszcze
Avatar
CARLOS / 29 stycznia 2012 o 17:54
[quote name='Strajkujmy' timestamp='1327834277' post='589778']
Wypowiedz tej kobiety była trafiona w sedno!!!
jeśli nasze strajki nie odniosą sukcesu ponówmy je na euro 2012!!!
to napewno da im do myślenia...
a wiec łączmy sie i strajkujmy im więcej tym lepiej!
przyłączcie sie do strajku na 2012!!
[/quote]
10.04.2012
Avatar
Strajkujmy / 29 stycznia 2012 o 11:51
Wypowiedz tej kobiety była trafiona w sedno!!!
jeśli nasze strajki nie odniosą sukcesu ponówmy je na euro 2012!!!
to napewno da im do myślenia...
a wiec łączmy sie i strajkujmy im więcej tym lepiej!
przyłączcie sie do strajku na 2012!!
Avatar
STYX / 28 stycznia 2012 o 21:12
[quote name='jon' timestamp='1327766567' post='589528']
dziecinada ...
[/quote]
Nie dziecinada tylko DYMAĆ KOMUCHÓW -już nadszedł czas.
Avatar
jon / 28 stycznia 2012 o 17:02
dziecinada ...
Avatar
nie dajmy sie / 28 stycznia 2012 o 14:18
nie dajmy się i strajkujmy! bo zginiemy. przy takiej marnej płacy nie da się przeżyć.
Avatar
marylka / 23 stycznia 2012 o 20:39
ok ceny paliw do gory to głupota ale jak ceny poszły do gry i nie chcą obniżyc to niech podniosa pensje a nie marne zarobki szczego tu rodzinne utrzymac widac to polska
Avatar
grzegorz / 23 stycznia 2012 o 19:10
tak najwyzszy czas pokazazac ze jest za drogo czas wyjsc na na ulice
Avatar
CAŁĄ POLSKA / 20 stycznia 2012 o 14:02
Lubię to!



Zobacz wszystkie
Sponsorowane


HeinekenPamiętasz swoją pierwszą randkę? Zainspiruj się nowym spotem Heinekena i pzeżyj niezapomnianą imprezę!


Lubię to!
· Kamil Kiełbowicz lubi to.


Taurus_Bagażniki5 osób, 5 rowerów, stos bagażu. Czy dasz radę to wszystko zmieścić w osobówce? Majówka blisko. Zobacz jak!


Lubię to!
· Liczba osób, które to lubią: 2.918.


Chodzę do kinaAL PACZINO kocha kino!


Lubię to!
· Agata Król lubi to.

Kiedy
Poniedziałek

Godzina
18:00 – 21:00

Gdzie Świdnik Parking Kaufland
Opis W sobotę w miastach całej Polski protestowali kierowcy sprzeciwiający się rosnącym cenom paliw. Symboliczny strajk odbył się też w Świdniku pod Lublinem.

Zwolennicy fejsbukowej akcji "Inicjatywa obywatelska przeciwko podwyżkom cen paliw" spotkali się około godz. 18.

- Było około 20 samochodów. Kierowcy z prędkością 30 km/h przejechali przez Świdnik, dojeżdżając do stacji Orlen. Tam każdy kulturalnie zatankował za złotówkę i ustawił się z powrotem w kolejce. Stacja została zablokowana na około pół godzinki, a personel stacji nie odebrał tego za przyjemne - napisał do nas Damian na Alarm24.

Podobne protesty odbyły się w weekend również w innych polskich miastach - m.in. w Warszawie, Krakowie, Rzeszowie czy Częstochowie. Jak piszą organizatorzy, akcja jest odpowiedzią na stale rosnące ceny paliw w Polsce.


23 STYCZNIA ODBĘDZIE SIĘ POWTÓRNY STRAJK ZBIERZMY SIĘ !!!
START GODZINA 17 30
Lubię to!



Zobacz wszystkie
Sponsorowane


HeinekenPamiętasz swoją pierwszą randkę? Zainspiruj się nowym spotem Heinekena i pzeżyj niezapomnianą imprezę!


Lubię to!
· Kamil Kiełbowicz lubi to.


Taurus_Bagażniki5 osób, 5 rowerów, stos bagażu. Czy dasz radę to wszystko zmieścić w osobówce? Majówka blisko. Zobacz jak!


Lubię to!
· Liczba osób, które to lubią: 2.918.


Chodzę do kinaAL PAC... rozwiń
Avatar
Gość / 23 grudnia 2011 o 13:43
[quote name='ORLEN' timestamp='1324632224' post='574426']
Witam to nie możliwe że tankowali za 1zł przy każdym dystrybutorze napisane jest ze za minimum 1zł a za gaz za minimum 5zł
[/quote]
A jak zatankuje za 60 groszy i odwiesi pistolet to nie policzycie czy każecie dolać do złotówki?
Avatar
strajkujacy / 31 stycznia 2012 o 01:55
jestem za
kto jeszcze
Avatar
CARLOS / 29 stycznia 2012 o 17:54
[quote name='Strajkujmy' timestamp='1327834277' post='589778']
Wypowiedz tej kobiety była trafiona w sedno!!!
jeśli nasze strajki nie odniosą sukcesu ponówmy je na euro 2012!!!
to napewno da im do myślenia...
a wiec łączmy sie i strajkujmy im więcej tym lepiej!
przyłączcie sie do strajku na 2012!!
[/quote]
10.04.2012
Avatar
Strajkujmy / 29 stycznia 2012 o 11:51
Wypowiedz tej kobiety była trafiona w sedno!!!
jeśli nasze strajki nie odniosą sukcesu ponówmy je na euro 2012!!!
to napewno da im do myślenia...
a wiec łączmy sie i strajkujmy im więcej tym lepiej!
przyłączcie sie do strajku na 2012!!
Avatar
STYX / 28 stycznia 2012 o 21:12
[quote name='jon' timestamp='1327766567' post='589528']
dziecinada ...
[/quote]
Nie dziecinada tylko DYMAĆ KOMUCHÓW -już nadszedł czas.
Avatar
jon / 28 stycznia 2012 o 17:02
dziecinada ...
Avatar
nie dajmy sie / 28 stycznia 2012 o 14:18
nie dajmy się i strajkujmy! bo zginiemy. przy takiej marnej płacy nie da się przeżyć.
Avatar
marylka / 23 stycznia 2012 o 20:39
ok ceny paliw do gory to głupota ale jak ceny poszły do gry i nie chcą obniżyc to niech podniosa pensje a nie marne zarobki szczego tu rodzinne utrzymac widac to polska
Avatar
grzegorz / 23 stycznia 2012 o 19:10
tak najwyzszy czas pokazazac ze jest za drogo czas wyjsc na na ulice
Avatar
CAŁĄ POLSKA / 20 stycznia 2012 o 14:02
Lubię to!



Zobacz wszystkie
Sponsorowane


HeinekenPamiętasz swoją pierwszą randkę? Zainspiruj się nowym spotem Heinekena i pzeżyj niezapomnianą imprezę!


Lubię to!
· Kamil Kiełbowicz lubi to.


Taurus_Bagażniki5 osób, 5 rowerów, stos bagażu. Czy dasz radę to wszystko zmieścić w osobówce? Majówka blisko. Zobacz jak!


Lubię to!
· Liczba osób, które to lubią: 2.918.


Chodzę do kinaAL PACZINO kocha kino!


Lubię to!
· Agata Król lubi to.

Kiedy
Poniedziałek

Godzina
18:00 – 21:00

Gdzie Świdnik Parking Kaufland
Opis W sobotę w miastach całej Polski protestowali kierowcy sprzeciwiający się rosnącym cenom paliw. Symboliczny strajk odbył się też w Świdniku pod Lublinem.

Zwolennicy fejsbukowej akcji "Inicjatywa obywatelska przeciwko podwyżkom cen paliw" spotkali się około godz. 18.

- Było około 20 samochodów. Kierowcy z prędkością 30 km/h przejechali przez Świdnik, dojeżdżając do stacji Orlen. Tam każdy kulturalnie zatankował za złotówkę i ustawił się z powrotem w kolejce. Stacja została zablokowana na około pół godzinki, a personel stacji nie odebrał tego za przyjemne - napisał do nas Damian na Alarm24.

Podobne protesty odbyły się w weekend również w innych polskich miastach - m.in. w Warszawie, Krakowie, Rzeszowie czy Częstochowie. Jak piszą organizatorzy, akcja jest odpowiedzią na stale rosnące ceny paliw w Polsce.


23 STYCZNIA ODBĘDZIE SIĘ POWTÓRNY STRAJK ZBIERZMY SIĘ !!!
START GODZINA 17 30
Lubię to!



Zobacz wszystkie
Sponsorowane


HeinekenPamiętasz swoją pierwszą randkę? Zainspiruj się nowym spotem Heinekena i pzeżyj niezapomnianą imprezę!


Lubię to!
· Kamil Kiełbowicz lubi to.


Taurus_Bagażniki5 osób, 5 rowerów, stos bagażu. Czy dasz radę to wszystko zmieścić w osobówce? Majówka blisko. Zobacz jak!


Lubię to!
· Liczba osób, które to lubią: 2.918.


Chodzę do kinaAL PAC... rozwiń
Avatar
Gość / 23 grudnia 2011 o 13:43
[quote name='ORLEN' timestamp='1324632224' post='574426']
Witam to nie możliwe że tankowali za 1zł przy każdym dystrybutorze napisane jest ze za minimum 1zł a za gaz za minimum 5zł
[/quote]
A jak zatankuje za 60 groszy i odwiesi pistolet to nie policzycie czy każecie dolać do złotówki?