Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Świdnik

1 lutego 2017 r.
16:58

Świdnik: Kto rozpoznaje złodzieja z Galerii Venus?

1 14 A A

Złodziej wykorzystał nieuwagę sprzedawczyni. Ukradł z kasy 1800 zł

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Do kradzieży doszło 18 stycznia w Galerii Venus przy ul. Wyszyńskiego w Świdniku.

Sprzedawczyni odeszła na chwilę od stoiska, wtedy złodziej otworzył kasę i zabrał z niej blisko 1800 zł.

Moment kradzieży zarejestrowany został przez kamerę monitoringu. Na nagraniu widać przy kasie mężczyznę w ciemnej kurtce z kapturem z jasnym paskiem, w niebieskich dżinsach i brązowych butach.

Ktokolwiek rozpoznaje osobę na publikowanych zdjęciach proszony jest o kontakt z policją w Świdniku pod nr tel. (81) 749-42-10 lub 997. Informacje można przekazać anonimowo.

 

Czytaj więcej o:

Komentarze 14

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 10 lutego 2017 o 20:53
jak nic Krzysiu M. lat 43 ale chyba jeszcze za rowery siedzi
Avatar
Gość / 10 lutego 2017 o 17:06
Wypisz wymaluj to Stachu!
Avatar
Gość / 10 lutego 2017 o 17:06
Wacek?
Avatar
Gość / 6 lutego 2017 o 23:34
Sławek?
Avatar
Gość / 5 lutego 2017 o 00:36
Monitoring tylko pozazdrościć :) co się dziwić że kradną, Po tym materiale to tylko zachęta..
Avatar
Gość / 4 lutego 2017 o 10:44
obstawiam na 99,99% że to jakiś burak przyjezdny z lublina lub łycnej
Avatar
Wiola / 2 lutego 2017 o 16:33
mietek napisał:
z twarzy to widać że to człowiek specjalnej troski a w Świdniku takich pełno ...
całkiem podobny do ciebie,  nie poznajesz sie ?
Avatar
Wiola / 2 lutego 2017 o 16:32
Czy to nie przypadkiem ty ?
Avatar
Gość / 2 lutego 2017 o 14:45
Tak się przyglądam, ale to jednak nie ja. Chociaż trochę podobny. Ale nie, nie mam takich butów.
Avatar
Gość / 2 lutego 2017 o 08:56
Super ochroniarz w wieku 65-68 lat którego zatrudnia Venus mógł go przecież zauważyć i obezwładnić.
Avatar
Gość / 10 lutego 2017 o 20:53
jak nic Krzysiu M. lat 43 ale chyba jeszcze za rowery siedzi
Avatar
Gość / 10 lutego 2017 o 17:06
Wypisz wymaluj to Stachu!
Avatar
Gość / 10 lutego 2017 o 17:06
Wacek?
Avatar
Gość / 6 lutego 2017 o 23:34
Sławek?
Avatar
Gość / 5 lutego 2017 o 00:36
Monitoring tylko pozazdrościć :) co się dziwić że kradną, Po tym materiale to tylko zachęta..
Avatar
Gość / 4 lutego 2017 o 10:44
obstawiam na 99,99% że to jakiś burak przyjezdny z lublina lub łycnej
Avatar
Wiola / 2 lutego 2017 o 16:33
mietek napisał:
z twarzy to widać że to człowiek specjalnej troski a w Świdniku takich pełno ...
całkiem podobny do ciebie,  nie poznajesz sie ?
Avatar
Wiola / 2 lutego 2017 o 16:32
Czy to nie przypadkiem ty ?
Avatar
Gość / 2 lutego 2017 o 14:45
Tak się przyglądam, ale to jednak nie ja. Chociaż trochę podobny. Ale nie, nie mam takich butów.
Avatar
Gość / 2 lutego 2017 o 08:56
Super ochroniarz w wieku 65-68 lat którego zatrudnia Venus mógł go przecież zauważyć i obezwładnić.
Zobacz wszystkie komentarze 14

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Szczytny cel, ale też dobra zabawa. Tak było na Rodzinnym Pikniku Motoryzacyjnym
ZDJĘCIA
galeria

Szczytny cel, ale też dobra zabawa. Tak było na Rodzinnym Pikniku Motoryzacyjnym 0 0

Wystawa nowych aut, motocykli, wykłady, pokazy, prezentacje i dobra zabawa. Za nami Rodzinny Piknik Motoryzacyjny w Lublinie. Dochód zostanie przekazany na lubelski dom dziecka, a za zebrane pieniądze dzieci pojadą na wycieczkę.

Rok temu usunęli prawie 30 ton azbestu. Czas na kolejną akcję

Rok temu usunęli prawie 30 ton azbestu. Czas na kolejną akcję 0 0

Od poniedziałku (21 maja) mieszkańcy Kraśnika będą mogli składać wnioski o dofinansowanie do usuwania wyrobów zawierających azbest. Nabór potrwa do 8 czerwca.

Spotkanie literackie w Puławach
22 maja 2018, 12:00

Spotkanie literackie w Puławach 2 0

Powiatowa Biblioteka Publiczna w Puławach (ul. 6 Sierpnia 5) zaprasza na kolejne spotkanie w ramach Powiatowego Klubu Książki, które odbędzie się 22 maja o godz. 12.

Pierwsza Komunia Święta w Kościele Garnizonowym (zdjęcia)
galeria

Pierwsza Komunia Święta w Kościele Garnizonowym (zdjęcia) 5 1

Dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 6 w Lublinie i ze Szkoły Podstawowej nr 27 w Lublinie przystąpiły dziś do I Komunii Świętej. Uroczystość odbyła się w Kościele Garnizonowym.

"Opaski życia" działają. Będzie ich więcej. Kolejne samorządy są zainteresowane

"Opaski życia" działają. Będzie ich więcej. Kolejne samorządy są zainteresowane 7 0

Opaska - dzięki której seniorzy są pod stałą opieką medyczną, i  telefon – przez który mogą kontaktować się ze swoimi opiekunami. Z takiej pomocy korzysta już ponad 130 osób z terenu powiatu kraśnickiego. Inne samorządy też są tym urządzeniem zainteresowane

Giełda Minerałów i Biżuterii w Lublinie
26 maja 2018, 10:00

Giełda Minerałów i Biżuterii w Lublinie 1 0

Co Gdzie Kiedy. W dniach 26-27 maja w Lublinie przy ulicy Akademickiej 15 odbędzie się 49 edycja Giełdy Minerałów i Biżuterii Skarby Ziemi. Start w sobotę o godz. 10.

Pijany 14-latek na rowerze wjechał w samochód. Pisał SMS-a

Pijany 14-latek na rowerze wjechał w samochód. Pisał SMS-a 29 5

14-latek na rowerze wjechał w samochód. Tłumaczył, że nie zauważył auta bo pisał SMS-a. Miał promil alkoholu w organizmie.

Wjechał w ciężarówkę, która cofała. 19-latek w szpitalu

Wjechał w ciężarówkę, która cofała. 19-latek w szpitalu 3 2

Do groźnie wyglądającego wypadku doszło na trasie Chełm - Rejowiec. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący pojazdem marki Ford Focus uderzył w cofający na drodze samochód ciężarowy marki Daf.

Noc Muzeów w Puławach: Gwardziści zatańczyli na dziedzińcu [zdjęcia, wideo]
galeria
film

Noc Muzeów w Puławach: Gwardziści zatańczyli na dziedzińcu [zdjęcia, wideo] 10 2

W sobotę do północy, za darmo można było zwiedzać sale wystawowe Pałacu Czartoryskich, Świątynię Sybilli, czy Domek Aleksandryjski. Z tej możliwości skorzystały setki mieszkańców miasta i regionu. Na dziedzińcu cztery spektakle pokazała wrocławska Gwardia Gryfa.

Sezon na młode ziemniaki. Które wybrać? Co ugotować? [przepisy]
galeria

Sezon na młode ziemniaki. Które wybrać? Co ugotować? [przepisy] 3 2

Nie ma lepszej rzeczy niż młode ziemniaki z masłem, koperkiem i kwaśnym mlekiem. Czy na pewno? Młode ziemniaki można zapiec w ziołach na patelni. Albo zasmażyć z młodymi listkami szpinaku. W dodatku wcale nie trzeba ich obierać. Z młodych ziemniaków udają się także świetne zapiekanki.

Żyrzyn świętuje dwustulecie swojej oświaty
galeria

Żyrzyn świętuje dwustulecie swojej oświaty 3 1

Pierwsza izba szkolna w Żyrzynie zaczęła działać już w 1818 roku, co oznacza, że była jedną z pierwszych szkół w powiecie. W piątkowych uroczystościach rocznicowych wzięli udział obecni i byli pracownicy placówki im. Adama Mickiewicza oraz samorządowcy wszystkich szczebli.

"Lewiatan" w Miasto movie
30 maja 2018, 19:00

"Lewiatan" w Miasto movie 1 0

Co Gdzie Kiedy. Przed nami ostatni majowy pokaz filmowy w ramach cyklu Miasto movie w Warsztatach Kultury (ul. Grodzka 5a). W środę, 30 maja o godz. 19 zobaczymy film Lewiatan.

Pierwsze grzyby w Lasach Kozłowieckich

Pierwsze grzyby w Lasach Kozłowieckich 25 1

- Informuję, że po majowych deszczach pojawiły się już pierwsze grzyby w Lasach Kozłowieckich - napisał Czytelnik Bernard i przysłał zdjęcie pięknych okazów.

Koniec darmowego biegania na stadionie. Jakie będą ceny?

Koniec darmowego biegania na stadionie. Jakie będą ceny? 3 15

Niebawem, żeby skorzystać z akcji „Biegaj z MOSiR-em” puławscy biegacze będą musieli płacić. To efekt nowej uchwały, która ma pozwolić uchronić miasto przed koniecznością zwrotu 13 mln złotych.

Na kilka godzin zamkną Al. Zygmuntowskie. Przez mecz

Na kilka godzin zamkną Al. Zygmuntowskie. Przez mecz 30 10

W niedzielę od godz. 17.30 do 22 zamknięte mają być Al. Zygmuntowskie z powodu meczu żużlowego na pobliskim stadionie.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!