Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Świdnik

20 listopada 2014 r.
19:01
Edytuj ten wpis

Świdnik: Piesza potrącona na pasach. Zmarła w szpitalu

4 34 A A

Tragiczny wypadek w Świdniku. Zginęła 66-latka.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Do zdarzenia doszło po godz. 16.

Na ulicy Racławickiej w Świdniku honda uderzyła w przechodzącą przez przejście 66-latkę. Kobiet w stanie ciężkim trafiła do szpitala. - Nie udało się jej uratować - mówi dyżurny z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie.

Kierująca autem 35-latka była trzeźwa. - Na miejscu pracują policjanci i prokurator. Wyjaśniają okoliczności zdarzenia - dodaje dyżurny.

Komentarze 34

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 28 listopada 2014 o 17:08

Nie fantazja ani wyobraznia nalezy sie kierowac siadajac za kierownice samochodu. Obowiazkiem jest przestrzeganie  przepisow kodeksu drogowego, a wtedy wypadkow by bylo znacznie mniej.

I po co dalej filozofowac? Ze nie zatrzymujemy sie na pasach tylko dla dobra pieszych.

Absurd!

Obowiązkiem jest przede wszystkim stosowanie zasady ograniczonego zaufania. Albo wyobraźni jak kto woli. Uczą o tym, ale być może nie byłes na tej lekcji.  

Na pasach na pewno się nie zatrzymujemy, o tym też uczą :D

st przede wszystkim stosowanie zasady ograniczonego zaufania. Albo wyobraźni jak kto woli. Uczą o tym, ale być może nie byłes na tej lekcji.  

Na pasach na pewno się nie zatrzymujemy, o tym też uczą :D

rozwiń
Avatar
anonimowa / 28 listopada 2014 o 03:35

A dlaczego ciagle wszyscy pisza o braku wyobrazni pieszych?

Moze kierowcy tez powinni wykazac troche wyobrazni?

Avatar
anonimowa / 28 listopada 2014 o 03:28

Bingo! Wystarczy trochę wyobraźni, by wyobrazić sobie, że auto na drugim pasie może zignorować znaki i się nie zatrzymać. I dzięki tej odrobinie wyobraźni uratować życie nie jednego pieszego dzięki nie zatrzymaniu się przed przejściem i nie zachęceniu go do wejścia na jezdnię w sytuacji, która zagraża jego życiu.

Przypominasz mi ze swoją "praworządnością" i brakiem wyobraźni tych, co na 90-tce jadą 60, na 50-tce jadą 30, a przed fotoradarem zwalniają do 20 :D


Bingo! Wystarczy trochę wyobraźni, by wyobrazić sobie, że auto na drugim pasie może zignorować znaki i się nie zatrzymać. I dzięki tej odrobinie wyobraźni uratować życie nie jednego pieszego dzięki nie zatrzymaniu się przed przejściem i nie zachęceniu go do wejścia na jezdnię w sytuacji, która zagraża jego życiu.

Przypominasz mi ze swoją "praworządnością" i brakiem wyobraźni tych, co na 90-tce jadą 60, na 50-tce jadą 30, a przed fotoradarem zwalniają do 20 :D

Nie fantazja ani wyobraznia nalezy sie kierowac siadajac za kierownice samochodu. Obowiazkiem jest przestrzeganie  przepisow kodeksu drogowego, a wtedy wypadkow by bylo znacznie mniej.

I po co dalej filozofowac? Ze nie zatrzymujemy sie na pasach tylko dla dobra pieszych.

Absurd!

Nie fantazja ani wyobraznia nalezy sie kierowac siadajac za kierownice samochodu. Obowiazkiem jest przestrzeganie  przepisow kodeksu drogowego, a wtedy wypadkow by bylo znacznie mniej.

I po co dalej filozofowac? Ze nie zatrzymujemy sie na pasach tylko dla dobra pieszych.

Absurd!

rozwiń
Avatar
Gość / 26 listopada 2014 o 23:48

Właśnie po to auto na drugima pasie ma znaki pionowe i poziome oraz przepisy (zakaz wyprzedzania na przejściu) żeby takich sytuacji unikać. Wystarczy trochę wyobraźni

Bingo! Wystarczy trochę wyobraźni, by wyobrazić sobie, że auto na drugim pasie może zignorować znaki i się nie zatrzymać. I dzięki tej odrobinie wyobraźni uratować życie nie jednego pieszego dzięki nie zatrzymaniu się przed przejściem i nie zachęceniu go do wejścia na jezdnię w sytuacji, która zagraża jego życiu.

Przypominasz mi ze swoją "praworządnością" i brakiem wyobraźni tych, co na 90-tce jadą 60, na 50-tce jadą 30, a przed fotoradarem zwalniają do 20 :D

Bingo! Wystarczy trochę wyobraźni, by wyobrazić sobie, że auto na drugim pasie może zignorować znaki i się nie zatrzymać. I dzięki tej odrobinie wyobraźni uratować życie nie jednego pieszego dzięki nie zatrzymaniu się przed przejściem i nie zachęceniu go do wejścia na jezdnię w sytuacji, która zagraża jego życiu.

Przypominasz mi ze swoją "praworządnością" i brakiem wyobraźni tych, co na 90-tce jadą 60, na 50-tce jadą 30, a przed fotoradarem zwalniają do 20 :D

rozwiń
Avatar
Henio / 25 listopada 2014 o 08:20

A jeśli się nie zatrzyma to co wtedy?

Na drodze należy kierować się przede wszystkim zdrowym rozsądkiem, a nie sztywno przepisami. Przepis o pierwszeństwie pieszych na przejściu nie powstał, by pieszym było łatwiej, ale by łatwiej było ustalić winnego wypadku.

Zatrzymując się przed pieszym wymuszam na nim, by wszedł na ulicę. Osoby starsze, dzieci, ale nie tylko, nie myślą w takiej sytuacji o ostrożności i istnieniu drugiego pasa ruchu, ale wchodzą na ulicę na pewniaka. Jeśli auto na drugim pasie się nie zatrzyma, to wypadek jest gwarantowany. Oczywiście wg przepisów wina jest tego, który sie nie zatrzymał, ale tak naprawdę do wypadku doprowadził ten, który się zatrzymał i zmusił pieszego do wejścia na jezdnię. Ja się na drogach o wielu pasach ruchu w jednym kierunku nie zatrzymuję - wolę żyć z mianem chama niż mordercy. 

I słusznie. Ja, dodatkowo, kiedy mam "ogona", to żeby mi ten "ogon" nie wjechał w bagażnik, nie zatrzymuję się nagle przed przejściem na drogach o jednym pasie ruchu w jedna stronę.

I słusznie. Ja, dodatkowo, kiedy mam "ogona", to żeby mi ten "ogon" nie wjechał w bagażnik, nie zatrzymuję się nagle przed przejściem na drogach o jednym pasie ruchu w jedna stronę.

rozwiń
Avatar
Jan Niezbędny / 25 listopada 2014 o 08:08

rodzinę zmarłej proszę o kontakt kastor.poczta@o2.pl

a na ch...j ci ten kontakt, chcesz jakieś usługi oferować hieno ???

Avatar
gość / 24 listopada 2014 o 17:42

Jeśli auto na drugim pasie się nie zatrzyma, to wypadek jest gwarantowany. 

Właśnie po to auto na drugima pasie ma znaki pionowe i poziome oraz przepisy (zakaz wyprzedzania na przejściu) żeby takich sytuacji unikać. Wystarczy trochę wyobraźni

Avatar
ja / 24 listopada 2014 o 14:06

może ktoś znał potrącona kobietę, proszę o kontakt   kastor.poczta@o2.pl

Avatar
Gość / 23 listopada 2014 o 18:15

wszyscy musimy trzymac sie przepisow - jesli ktos stoi przed przejściem dla pieszych kierowca jadacy drugim pasem obowiązek sie zatrzymac...koniec kropka

A jeśli się nie zatrzyma to co wtedy?

Na drodze należy kierować się przede wszystkim zdrowym rozsądkiem, a nie sztywno przepisami. Przepis o pierwszeństwie pieszych na przejściu nie powstał, by pieszym było łatwiej, ale by łatwiej było ustalić winnego wypadku.

Zatrzymując się przed pieszym wymuszam na nim, by wszedł na ulicę. Osoby starsze, dzieci, ale nie tylko, nie myślą w takiej sytuacji o ostrożności i istnieniu drugiego pasa ruchu, ale wchodzą na ulicę na pewniaka. Jeśli auto na drugim pasie się nie zatrzyma, to wypadek jest gwarantowany. Oczywiście wg przepisów wina jest tego, który sie nie zatrzymał, ale tak naprawdę do wypadku doprowadził ten, który się zatrzymał i zmusił pieszego do wejścia na jezdnię. Ja się na drogach o wielu pasach ruchu w jednym kierunku nie zatrzymuję - wolę żyć z mianem chama niż mordercy. 

A jeśli się nie zatrzyma to co wtedy?

Na drodze należy kierować się przede wszystkim zdrowym rozsądkiem, a nie sztywno przepisami. Przepis o pierwszeństwie pieszych na przejściu nie powstał, by pieszym było łatwiej, ale by łatwiej było ustalić winnego wypadku.

Zatrzymując się przed pieszym wymuszam na nim, by wszedł na ulicę. Osoby starsze, dzieci, ale nie tylko, nie myślą w takiej sytuacji o ostrożności i istnieniu drugiego pasa ruchu, ale wchodzą na ulicę na pewniaka. Jeśli auto na drugim pasie się nie zatrz... rozwiń

Avatar
Basia / 23 listopada 2014 o 04:25

Kodeks drogowy mowi" Pieszy znajdujacy sie na przejsciu dla pieszych ma pierwszenstwo przed kierujacymi pojazdami"

A gdzie jak nie na pasach-zebrach pieszy ma czuc sie bezpiecznie?

Nad czym tu jeszcze dyskutowac?

Avatar
Gość / 28 listopada 2014 o 17:08

Nie fantazja ani wyobraznia nalezy sie kierowac siadajac za kierownice samochodu. Obowiazkiem jest przestrzeganie  przepisow kodeksu drogowego, a wtedy wypadkow by bylo znacznie mniej.

I po co dalej filozofowac? Ze nie zatrzymujemy sie na pasach tylko dla dobra pieszych.

Absurd!

Obowiązkiem jest przede wszystkim stosowanie zasady ograniczonego zaufania. Albo wyobraźni jak kto woli. Uczą o tym, ale być może nie byłes na tej lekcji.  

Na pasach na pewno się nie zatrzymujemy, o tym też uczą :D

st przede wszystkim stosowanie zasady ograniczonego zaufania. Albo wyobraźni jak kto woli. Uczą o tym, ale być może nie byłes na tej lekcji.  

Na pasach na pewno się nie zatrzymujemy, o tym też uczą :D

rozwiń
Avatar
anonimowa / 28 listopada 2014 o 03:35

A dlaczego ciagle wszyscy pisza o braku wyobrazni pieszych?

Moze kierowcy tez powinni wykazac troche wyobrazni?

Avatar
anonimowa / 28 listopada 2014 o 03:28

Bingo! Wystarczy trochę wyobraźni, by wyobrazić sobie, że auto na drugim pasie może zignorować znaki i się nie zatrzymać. I dzięki tej odrobinie wyobraźni uratować życie nie jednego pieszego dzięki nie zatrzymaniu się przed przejściem i nie zachęceniu go do wejścia na jezdnię w sytuacji, która zagraża jego życiu.

Przypominasz mi ze swoją "praworządnością" i brakiem wyobraźni tych, co na 90-tce jadą 60, na 50-tce jadą 30, a przed fotoradarem zwalniają do 20 :D


Bingo! Wystarczy trochę wyobraźni, by wyobrazić sobie, że auto na drugim pasie może zignorować znaki i się nie zatrzymać. I dzięki tej odrobinie wyobraźni uratować życie nie jednego pieszego dzięki nie zatrzymaniu się przed przejściem i nie zachęceniu go do wejścia na jezdnię w sytuacji, która zagraża jego życiu.

Przypominasz mi ze swoją "praworządnością" i brakiem wyobraźni tych, co na 90-tce jadą 60, na 50-tce jadą 30, a przed fotoradarem zwalniają do 20 :D

Nie fantazja ani wyobraznia nalezy sie kierowac siadajac za kierownice samochodu. Obowiazkiem jest przestrzeganie  przepisow kodeksu drogowego, a wtedy wypadkow by bylo znacznie mniej.

I po co dalej filozofowac? Ze nie zatrzymujemy sie na pasach tylko dla dobra pieszych.

Absurd!

Nie fantazja ani wyobraznia nalezy sie kierowac siadajac za kierownice samochodu. Obowiazkiem jest przestrzeganie  przepisow kodeksu drogowego, a wtedy wypadkow by bylo znacznie mniej.

I po co dalej filozofowac? Ze nie zatrzymujemy sie na pasach tylko dla dobra pieszych.

Absurd!

rozwiń
Avatar
Gość / 26 listopada 2014 o 23:48

Właśnie po to auto na drugima pasie ma znaki pionowe i poziome oraz przepisy (zakaz wyprzedzania na przejściu) żeby takich sytuacji unikać. Wystarczy trochę wyobraźni

Bingo! Wystarczy trochę wyobraźni, by wyobrazić sobie, że auto na drugim pasie może zignorować znaki i się nie zatrzymać. I dzięki tej odrobinie wyobraźni uratować życie nie jednego pieszego dzięki nie zatrzymaniu się przed przejściem i nie zachęceniu go do wejścia na jezdnię w sytuacji, która zagraża jego życiu.

Przypominasz mi ze swoją "praworządnością" i brakiem wyobraźni tych, co na 90-tce jadą 60, na 50-tce jadą 30, a przed fotoradarem zwalniają do 20 :D

Bingo! Wystarczy trochę wyobraźni, by wyobrazić sobie, że auto na drugim pasie może zignorować znaki i się nie zatrzymać. I dzięki tej odrobinie wyobraźni uratować życie nie jednego pieszego dzięki nie zatrzymaniu się przed przejściem i nie zachęceniu go do wejścia na jezdnię w sytuacji, która zagraża jego życiu.

Przypominasz mi ze swoją "praworządnością" i brakiem wyobraźni tych, co na 90-tce jadą 60, na 50-tce jadą 30, a przed fotoradarem zwalniają do 20 :D

rozwiń
Avatar
Henio / 25 listopada 2014 o 08:20

A jeśli się nie zatrzyma to co wtedy?

Na drodze należy kierować się przede wszystkim zdrowym rozsądkiem, a nie sztywno przepisami. Przepis o pierwszeństwie pieszych na przejściu nie powstał, by pieszym było łatwiej, ale by łatwiej było ustalić winnego wypadku.

Zatrzymując się przed pieszym wymuszam na nim, by wszedł na ulicę. Osoby starsze, dzieci, ale nie tylko, nie myślą w takiej sytuacji o ostrożności i istnieniu drugiego pasa ruchu, ale wchodzą na ulicę na pewniaka. Jeśli auto na drugim pasie się nie zatrzyma, to wypadek jest gwarantowany. Oczywiście wg przepisów wina jest tego, który sie nie zatrzymał, ale tak naprawdę do wypadku doprowadził ten, który się zatrzymał i zmusił pieszego do wejścia na jezdnię. Ja się na drogach o wielu pasach ruchu w jednym kierunku nie zatrzymuję - wolę żyć z mianem chama niż mordercy. 

I słusznie. Ja, dodatkowo, kiedy mam "ogona", to żeby mi ten "ogon" nie wjechał w bagażnik, nie zatrzymuję się nagle przed przejściem na drogach o jednym pasie ruchu w jedna stronę.

I słusznie. Ja, dodatkowo, kiedy mam "ogona", to żeby mi ten "ogon" nie wjechał w bagażnik, nie zatrzymuję się nagle przed przejściem na drogach o jednym pasie ruchu w jedna stronę.

rozwiń
Avatar
Jan Niezbędny / 25 listopada 2014 o 08:08

rodzinę zmarłej proszę o kontakt kastor.poczta@o2.pl

a na ch...j ci ten kontakt, chcesz jakieś usługi oferować hieno ???

Avatar
gość / 24 listopada 2014 o 17:42

Jeśli auto na drugim pasie się nie zatrzyma, to wypadek jest gwarantowany. 

Właśnie po to auto na drugima pasie ma znaki pionowe i poziome oraz przepisy (zakaz wyprzedzania na przejściu) żeby takich sytuacji unikać. Wystarczy trochę wyobraźni

Avatar
ja / 24 listopada 2014 o 14:06

może ktoś znał potrącona kobietę, proszę o kontakt   kastor.poczta@o2.pl

Avatar
Gość / 23 listopada 2014 o 18:15

wszyscy musimy trzymac sie przepisow - jesli ktos stoi przed przejściem dla pieszych kierowca jadacy drugim pasem obowiązek sie zatrzymac...koniec kropka

A jeśli się nie zatrzyma to co wtedy?

Na drodze należy kierować się przede wszystkim zdrowym rozsądkiem, a nie sztywno przepisami. Przepis o pierwszeństwie pieszych na przejściu nie powstał, by pieszym było łatwiej, ale by łatwiej było ustalić winnego wypadku.

Zatrzymując się przed pieszym wymuszam na nim, by wszedł na ulicę. Osoby starsze, dzieci, ale nie tylko, nie myślą w takiej sytuacji o ostrożności i istnieniu drugiego pasa ruchu, ale wchodzą na ulicę na pewniaka. Jeśli auto na drugim pasie się nie zatrzyma, to wypadek jest gwarantowany. Oczywiście wg przepisów wina jest tego, który sie nie zatrzymał, ale tak naprawdę do wypadku doprowadził ten, który się zatrzymał i zmusił pieszego do wejścia na jezdnię. Ja się na drogach o wielu pasach ruchu w jednym kierunku nie zatrzymuję - wolę żyć z mianem chama niż mordercy. 

A jeśli się nie zatrzyma to co wtedy?

Na drodze należy kierować się przede wszystkim zdrowym rozsądkiem, a nie sztywno przepisami. Przepis o pierwszeństwie pieszych na przejściu nie powstał, by pieszym było łatwiej, ale by łatwiej było ustalić winnego wypadku.

Zatrzymując się przed pieszym wymuszam na nim, by wszedł na ulicę. Osoby starsze, dzieci, ale nie tylko, nie myślą w takiej sytuacji o ostrożności i istnieniu drugiego pasa ruchu, ale wchodzą na ulicę na pewniaka. Jeśli auto na drugim pasie się nie zatrz... rozwiń

Avatar
Basia / 23 listopada 2014 o 04:25

Kodeks drogowy mowi" Pieszy znajdujacy sie na przejsciu dla pieszych ma pierwszenstwo przed kierujacymi pojazdami"

A gdzie jak nie na pasach-zebrach pieszy ma czuc sie bezpiecznie?

Nad czym tu jeszcze dyskutowac?

Zobacz wszystkie komentarze 34

Skomentuj

Komentujesz jako Gość
Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 25 kwietnia 2018 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 25 kwietnia 2018 r. 0 0

Liga Mistrzów. Szalony mecz na Anfield

Liga Mistrzów. Szalony mecz na Anfield 1 0

Siedem bramek padło w meczu pomiędzy Liverpoolem, a AS Romą w pierwszym meczu półfinałowym Ligi Mistrzów. „The Reds” prowadzili w pewnym momencie 5:0, ale w końcówce goście zmniejszyli rozmiary porażki

Święto miłośników czytania. Trwa Festiwal Książki w Puławach [wideo]
film

Święto miłośników czytania. Trwa Festiwal Książki w Puławach [wideo] 1 0

15. Festiwal Książki w Puławach rozpoczął koncert zespołu Plateau oraz spotkania autorskie z Michałem Szulimem i Marzeną Filipczak. Przed nami kolejne - z Anną Brzezińską, plakacistą Dawidem Ryskim i Beatą Gołaszewską, bohaterką książki "Ambasadorowa".

Plac zabaw, kolejka tyrolska i tor rowerowy powstaną w Lublinie. Inwestycja centrum handlowego
galeria

Plac zabaw, kolejka tyrolska i tor rowerowy powstaną w Lublinie. Inwestycja centrum handlowego 18 0

Ślizgawki, zjeżdżalnie, hamaki, mini kolejka tyrolska, park do ćwiczeń oraz tor rowerowy – to tylko niektóre atrakcje, które znajdą się w dwóch strefach zabawy i wypoczynku, które powstaną przy centrum handlowym SKENDE Shopping w Lublinie.

Walka o głosy seniorów rozpoczęta. Obietnice PO w Puławach
galeria
film

Walka o głosy seniorów rozpoczęta. Obietnice PO w Puławach 4 21

Rozwój geriatrii, unettowienie emerytur, darmowe badania dla 60-latków, urlop wytchnieniowy, czy zniżki na leki - to część programu "Polska Seniora", o którym we wtorek w Puławach opowiadały posłanki Platformy Obywatelskiej.

Sprzęt z serduszkiem ciągle spływa. Komu pomogła WOŚP w Białej Podlaskiej?

Sprzęt z serduszkiem ciągle spływa. Komu pomogła WOŚP w Białej Podlaskiej? 0 4

Sprzęt za ponad 2 mln zł otrzymał szpital w Białej Podlaskiej na przestrzeni ubiegłego i tego roku od Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Trafił on do Ośrodka Opieki Medycznej Domowy Szpital oraz na oddziały neonatologiczny i dziecięcy.

Przedszkolaki na medal. Duży i złoty! Paraolimpiada w Lublinie [zdjęcia]
galeria

Przedszkolaki na medal. Duży i złoty! Paraolimpiada w Lublinie [zdjęcia] 0 0

III Paraolimpiada Przedszkolaków organizowana przez Przedszkole Integracyjnego nr 39 w Lublinie zgromadziła maluchy z 14 ośrodków na całej Lubelszczyźnie. Zawodnicy reprezentowali m.in. Lublin, Łęczną i Krasnystaw.

Ta pułapka udaje samicę. Kiedy samiec dostaje się do środka nie ma już dla niego ratunku
galeria

Ta pułapka udaje samicę. Kiedy samiec dostaje się do środka nie ma już dla niego ratunku 15 1

We wtorek zaczęła się nowa wojna ze szkodnikiem niszczącym lubelskie kasztanowce. Na większą skalę stosowane będą w tym roku pułapki feromonowe „udające” samicę. Zwabione nimi samce czeka, ostatnie w ich życiu rozczarowanie. Dzięki tej metodzie mniej będzie postronnych ofiar wśród innych owadów.

"Państwo musi zachować ciągłość". Monika Jaruzelska w Lublinie o ustawie degradacyjnej
galeria
film

"Państwo musi zachować ciągłość". Monika Jaruzelska w Lublinie o ustawie degradacyjnej 0 20

Wejście w życie ustawy degradacyjnej byłoby bardzo niebezpiecznym zjawiskiem. Państwo musi zachować pewną ciągłość - powiedziała w Lublinie Monika Jaruzelska, córka generała Wojciecha Jaruzelskiego.

Roboty drogowe w Lublinie. Duże utrudnienia na dwóch ważnych ulicach

Roboty drogowe w Lublinie. Duże utrudnienia na dwóch ważnych ulicach 6 2

Nie doszło do zapowiadanego na wtorek zamknięcia przejazdu przed Bramą Krakowską. Bariery na Lubartowskiej oraz Królewskiej mają być ustawione w środę około południa.

Koncert zespołu L.Stadt w Radiu Lublin
27 kwietnia 2018, 19:00

Koncert zespołu L.Stadt w Radiu Lublin 1 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 27 kwietnia o godz. 19 w siedzibie Radia Lublin (ul. Obrońców Pokoju 2) wystąpi grupa L.Stadt.

Rząd i przedstawiciele części środowiska osób niepełnosprawnych podpisali porozumienie
film

Rząd i przedstawiciele części środowiska osób niepełnosprawnych podpisali porozumienie 1 9

Rząd i przedstawiciele części środowiska osób niepełnosprawnych podpisali porozumienie. Zawiera ono między innymi zobowiązanie rządu do podniesienia wysokości renty socjalnej.

Górnik Łęczna - Chrobry Głogów 2:1. Pierwsza wygrana od września

Górnik Łęczna - Chrobry Głogów 2:1. Pierwsza wygrana od września 10 2

Kibice Górnika długo musieli czekać na ten moment, ale wreszcie się doczekali. We wtorek zielono-czarni pokonali na swoim boisku Chrobrego Głogów 2:1. To pierwsza wygrana łęcznian od... 23 września 2017 roku

Prezydent Etiopii obejrzy puławskie Azoty

Prezydent Etiopii obejrzy puławskie Azoty 27 6

W środę prezydent Demokratycznej Republiki Etiopii Mulatu Teshome Wurtu i jego małżonka odwiedzą Zakłady Azotowe „Puławy”. To szansa za pogłębienie współpracy gospodarczej i handlowej.

Kolejna ekshumacja ofiary katastrofy smoleńskiej. Sekcja w Lublinie

Kolejna ekshumacja ofiary katastrofy smoleńskiej. Sekcja w Lublinie 0 4

W nocy z poniedziałku na wtorek odbyła się ekshumacja kolejnej ofiary katastrofy smoleńskiej Joanny Agackiej-Indeckiej, byłej prezes Naczelnej Rady Adwokackiej. Ciało zostało we wtorek przewiezione do Zakładu Medycyny Sądowej Uniwersytetu Medycznego w Lublinie.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!