Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Świdnik

6 kwietnia 2012 r.
22:33
Edytuj ten wpis

Świdnik: Samochód wjechał w blaszany kiosk

1 5 A A
 (Internauta Roman)
(Internauta Roman)

W Świdniku na al. Lotników Polskich samochód zderzył się z dwoma autami i wjechał w blaszany kiosk.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Informację o zdarzeniu dostaliśmy od internauty Romana.

- Kierowca samochodu osobowego, jadąc aleją Lotników Polskich w kierunku północnej części miasta, stracił panowanie nad pojazdem przed sygnalizacją świetlną na wysokości alei Wojska Polskiego - informuje pan Roman.

22-latek jadący mazdą uderzył najpierw w dwa samochody a potem w blaszany sklep. Nikomu nic się nie stało.

Komentarze 5

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
KKK / 10 kwietnia 2012 o 14:30
ale urwał!!!
Avatar
elmo / 7 kwietnia 2012 o 18:14
No dzieciaku dałeś popis, obyś wyciągną wnioski i na przyszłość już nie robił takich numerów.
Avatar
obserwatorka / 7 kwietnia 2012 o 18:01
[quote name='Konrad' timestamp='1333797389' post='619109']
Po głębszych przemyśleniach stwierdzam iż wczorajszy dzień powinien być przestrogą dla mnie i dla was wszystkich. przeceniłem swoje możliwości i warunki na drodze nie wspominając o aucie. to że wjechałem do sklepu było jedynym wyjściem bo w jednym samochodzie w który uderzyłem było dziecko i nie wiadomo co by sie stało jak bym uderzył całą siłą w ten samochód. nauczka na całe życie bo straciłem ukochany samochód o którym marzyłem jeszcze w technikum. nic sie na szczęście nikomu nie stało ja wyszedłem z całej sytuacji cały z wielkim szczęściem że nie miałem zapiętych pasów bo inaczej mogło by mnie tu teraz nie być. oficjalnie chce się przyznać do błędu i życzyć wszystkim wesołych świąt. Pozdrawiam
[/quote]
Podziwiam ludzi potrafiących przyznać się do własnego błędu... Najważniejsze jest zdrowie i życie, auto może być następne i następne a życie tylko jedno. Pozdrawiam i również życzę radosnych świąt.
[quote name='Konrad' timestamp='1333797389' post='619109']
Po głębszych przemyśleniach stwierdzam iż wczorajszy dzień powinien być przestrogą dla mnie i dla was wszystkich. przeceniłem swoje możliwości i warunki na drodze nie wspominając o aucie. to że wjechałem do sklepu było jedynym wyjściem bo w jednym samochodzie w który uderzyłem było dziecko i nie wiadomo co by sie stało jak bym uderzył całą siłą w ten samochód. nauczka na całe życie bo straciłem ukochany samochód o którym marzyłem jeszcze w technikum. nic... rozwiń
Avatar
Konrad / 7 kwietnia 2012 o 13:16
Po głębszych przemyśleniach stwierdzam iż wczorajszy dzień powinien być przestrogą dla mnie i dla was wszystkich. przeceniłem swoje możliwości i warunki na drodze nie wspominając o aucie. to że wjechałem do sklepu było jedynym wyjściem bo w jednym samochodzie w który uderzyłem było dziecko i nie wiadomo co by sie stało jak bym uderzył całą siłą w ten samochód. nauczka na całe życie bo straciłem ukochany samochód o którym marzyłem jeszcze w technikum. nic sie na szczęście nikomu nie stało ja wyszedłem z całej sytuacji cały z wielkim szczęściem że nie miałem zapiętych pasów bo inaczej mogło by mnie tu teraz nie być. oficjalnie chce się przyznać do błędu i życzyć wszystkim wesołych świąt. Pozdrawiam
Po głębszych przemyśleniach stwierdzam iż wczorajszy dzień powinien być przestrogą dla mnie i dla was wszystkich. przeceniłem swoje możliwości i warunki na drodze nie wspominając o aucie. to że wjechałem do sklepu było jedynym wyjściem bo w jednym samochodzie w który uderzyłem było dziecko i nie wiadomo co by sie stało jak bym uderzył całą siłą w ten samochód. nauczka na całe życie bo straciłem ukochany samochód o którym marzyłem jeszcze w technikum. nic sie na szczęście nikomu nie stało ja wyszedłem z całej sytuacji cały z wielkim szczęście... rozwiń
Avatar
hans klos / 7 kwietnia 2012 o 12:12
no to gowniarz poszalal swoim v6.... mniej cylindrow, wiecej oleju w glowie, czlowieczku!
Avatar
KKK / 10 kwietnia 2012 o 14:30
ale urwał!!!
Avatar
elmo / 7 kwietnia 2012 o 18:14
No dzieciaku dałeś popis, obyś wyciągną wnioski i na przyszłość już nie robił takich numerów.
Avatar
obserwatorka / 7 kwietnia 2012 o 18:01
[quote name='Konrad' timestamp='1333797389' post='619109']
Po głębszych przemyśleniach stwierdzam iż wczorajszy dzień powinien być przestrogą dla mnie i dla was wszystkich. przeceniłem swoje możliwości i warunki na drodze nie wspominając o aucie. to że wjechałem do sklepu było jedynym wyjściem bo w jednym samochodzie w który uderzyłem było dziecko i nie wiadomo co by sie stało jak bym uderzył całą siłą w ten samochód. nauczka na całe życie bo straciłem ukochany samochód o którym marzyłem jeszcze w technikum. nic sie na szczęście nikomu nie stało ja wyszedłem z całej sytuacji cały z wielkim szczęściem że nie miałem zapiętych pasów bo inaczej mogło by mnie tu teraz nie być. oficjalnie chce się przyznać do błędu i życzyć wszystkim wesołych świąt. Pozdrawiam
[/quote]
Podziwiam ludzi potrafiących przyznać się do własnego błędu... Najważniejsze jest zdrowie i życie, auto może być następne i następne a życie tylko jedno. Pozdrawiam i również życzę radosnych świąt.
[quote name='Konrad' timestamp='1333797389' post='619109']
Po głębszych przemyśleniach stwierdzam iż wczorajszy dzień powinien być przestrogą dla mnie i dla was wszystkich. przeceniłem swoje możliwości i warunki na drodze nie wspominając o aucie. to że wjechałem do sklepu było jedynym wyjściem bo w jednym samochodzie w który uderzyłem było dziecko i nie wiadomo co by sie stało jak bym uderzył całą siłą w ten samochód. nauczka na całe życie bo straciłem ukochany samochód o którym marzyłem jeszcze w technikum. nic... rozwiń
Avatar
Konrad / 7 kwietnia 2012 o 13:16
Po głębszych przemyśleniach stwierdzam iż wczorajszy dzień powinien być przestrogą dla mnie i dla was wszystkich. przeceniłem swoje możliwości i warunki na drodze nie wspominając o aucie. to że wjechałem do sklepu było jedynym wyjściem bo w jednym samochodzie w który uderzyłem było dziecko i nie wiadomo co by sie stało jak bym uderzył całą siłą w ten samochód. nauczka na całe życie bo straciłem ukochany samochód o którym marzyłem jeszcze w technikum. nic sie na szczęście nikomu nie stało ja wyszedłem z całej sytuacji cały z wielkim szczęściem że nie miałem zapiętych pasów bo inaczej mogło by mnie tu teraz nie być. oficjalnie chce się przyznać do błędu i życzyć wszystkim wesołych świąt. Pozdrawiam
Po głębszych przemyśleniach stwierdzam iż wczorajszy dzień powinien być przestrogą dla mnie i dla was wszystkich. przeceniłem swoje możliwości i warunki na drodze nie wspominając o aucie. to że wjechałem do sklepu było jedynym wyjściem bo w jednym samochodzie w który uderzyłem było dziecko i nie wiadomo co by sie stało jak bym uderzył całą siłą w ten samochód. nauczka na całe życie bo straciłem ukochany samochód o którym marzyłem jeszcze w technikum. nic sie na szczęście nikomu nie stało ja wyszedłem z całej sytuacji cały z wielkim szczęście... rozwiń
Avatar
hans klos / 7 kwietnia 2012 o 12:12
no to gowniarz poszalal swoim v6.... mniej cylindrow, wiecej oleju w glowie, czlowieczku!
Zobacz wszystkie komentarze 5

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Piknik Charytatywny w Niedrzwicy Kościelnej
27 maja 2018, 15:00

Piknik Charytatywny w Niedrzwicy Kościelnej 0 0

Co Gdzie Kiedy. W niedzielę, 27 maja o godz. 15 w szkole podstawowej w Niedrzwicy Kościelnej odbędzie się Piknik Charytatywny na rzecz Kingi Bartoszcze i Weroniki Przybycień. W programie m.in. Kabaret PKS.

Rozebrali go do naga w lesie, brutalnie pobili. Dopiero rano dotarł do domu

Rozebrali go do naga w lesie, brutalnie pobili. Dopiero rano dotarł do domu 11 0

Brutalny napad w Kraśniku. Aresztowano dwóch mężczyzn, którzy w Kraśniku wtargnęli do domu 20-latka, zabrali do lasu i dotkliwie pobili. Mężczyzna trafił do szpitala.

Właściciel tego foliowego namiotu ma spore kłopoty

Właściciel tego foliowego namiotu ma spore kłopoty 0 0

Ponad 1,5 metra miały niektóre z roślin konopi które zabezpieczyli policjanci w domu 20-latka

Skacze z okna i odjeżdża, wszystko nagrała kamera. Kto podpalił przedszkole? [wideo]
film

Skacze z okna i odjeżdża, wszystko nagrała kamera. Kto podpalił przedszkole? [wideo] 5 1

Lubartowscy policjanci ustalają okoliczności, w jakich doszło do pożaru będącego w budowie przedszkola w Kamionce. Spaleniu uległa część poddasza

Festiwal "W krainie pierogów w Bychawie". Wystąpią Universe i Bajm

Festiwal "W krainie pierogów w Bychawie". Wystąpią Universe i Bajm 1 0

Kto odwiedzi Bychawę w dniach 26-27 maja, będzie mógł spróbować pierogów z trzech województw: lubelskiego, podkarpackiego i podlaskiego. A to za sprawą imprezy „Na Kulinarnym Szlaku Wschodniej Polski”. Pierogi lubelskie będą kulinarną gwiazdą XIX Ogólnopolskiego Festiwalu „W Krainie Pierogów”. Gwiazdą muzyczną jest Beata i Bajm

Życzenia na Dzień Mamy 2018. Wierszyki, śmieszne życzenia sms, zabawne rymowanki
galeria

Życzenia na Dzień Mamy 2018. Wierszyki, śmieszne życzenia sms, zabawne rymowanki 0 0

Dziś 26 maja, czyli Dzień Mamy. Przygotowaliśmy dla Was wierszyki i życzenia, które mogą Wam się dziś przydać

Sytuacja jest bardzo zła, ale Wisła Puławy chce jeszcze powalczyć

Sytuacja jest bardzo zła, ale Wisła Puławy chce jeszcze powalczyć 4 3

Zostały już tylko dwa mecze, szanse na utrzymanie są bardzo małe, a na dodatek Wisła gra z zespołami, które mogą mieć jeszcze nadzieje na awans. Mimo wszystko puławianie chcą jeszcze powalczyć. W sobotę o godz. 17 czeka ich wyjazdowy mecz z Radomiakiem

Wybiegł łoś. Poważny wypadek w Dominiczynie, trzy osoby ranne. Zablokowana DK82

Wybiegł łoś. Poważny wypadek w Dominiczynie, trzy osoby ranne. Zablokowana DK82 5 2

Do czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowych doszło w Dominiczynie na drodze krajowej nr 82 między Łęczną a Włodawą

Kiermasz Klubu Twórców Ludowych w Puławach
27 maja 2018, 10:00

Kiermasz Klubu Twórców Ludowych w Puławach 0 0

W niedzielę, 27 maja o godz. 10 na Skwerze Niepodległości w Puławach odbędzie się Wiosenny Kiermasz Klubu Twórców Ludowych.

Dziecko zginęło na przejściu wracając ze szkoły, ojciec chce poznać opinie o dyrektorze

Dziecko zginęło na przejściu wracając ze szkoły, ojciec chce poznać opinie o dyrektorze 40 18

Grzegorz Małys, ojciec 12-letniego Rafała, który zginął na przejściu dla pieszych wracając z zajęć na basenie, będzie mógł poznać opinie dotyczące pracy byłego już dyrektora Szkoły Podstawowej nr 2 w Zamościu. Sam domagał się ich ujawnienia. Prezydent Zamościa będzie musiał udostępnić te dokumenty

Lublin: Trwają Akademickie Mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce [zdjęcia]
galeria

Lublin: Trwają Akademickie Mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce [zdjęcia] 2 0

W ten weekend Lublin będzie gospodarzem Akademickich Mistrzostw Polski. Uroczyste otwarcie zaplanowano na sobotę, o godz. 17.30. Zawody oczywiście odbędą się na nowym stadionie przy Al. Piłsudskiego 22

Dlaczego trzeba wstawać rano? Krótka opinia pana Mirona

Dlaczego trzeba wstawać rano? Krótka opinia pana Mirona 0 0

Bez tytułu, bez nadmiaru strof. Ale z cennymi uwagami stołecznego poety. Akurat coś na sobotni poranek

Finał Ligi Mistrzów. Gdzie oglądać? Transmisja w TV i Internecie

Finał Ligi Mistrzów. Gdzie oglądać? Transmisja w TV i Internecie 1 0

W sobotę najważniejszy mecz klubowego sezonu. Punktualnie o 20.45 na stadionie w Kijowie w meczu finałowym zagrają Real Madryt i Liverpool

Dzień matki spędzają w szpitalu ze swoimi dziećmi. To dla nich była akcja "Piękna Mama"
galeria

Dzień matki spędzają w szpitalu ze swoimi dziećmi. To dla nich była akcja "Piękna Mama" 7 1

Rozmową z Natalią Voytsel z Fundacji „Gdy Liczy się Czas”, która już po raz trzeci zorganizowała charytatywną akcję „Piękna Mama” w Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Lublinie. Akcja, w której uczestniczą stylistki, fryzjerki i masażysta jest adresowana do matek dzieci z oddziału Onkologii, Hematologii i Transplantologii.

Hubert z Rokitna ubiera gwiazdy. "Projektuję modę niecodzienną i niełatwą"

Hubert z Rokitna ubiera gwiazdy. "Projektuję modę niecodzienną i niełatwą" 0 1

Hubert Kołodziejski z Rokitna (pow. bialski) znalazł się w gronie najbardziej obiecujących projektantów mody w Polsce według magazynu K–MAG.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!