Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Świdnik

7 grudnia 2014 r.
14:40
Edytuj ten wpis

Tragiczny wypadek w Trzeszkowicach. Policja szuka świadków

Autor: Zdjęcie autora aa KWP Lublin
68 16 A A

22-letni kierowca i 14-letni pasażer zostali ranni w wypadku drogowym, do którego doszło dziś w miejscowości Trzeszkowice w powiecie świdnickim. Kierujący mitsubishi stracił panowie nad autem i uderzył w przydrożny słup. Policja poszukuje świadków tego zdarzenia.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Do wypadku doszło dzisiaj, tuż po godz. 10 w Trzeszkowicach niedaleko Mełgwi. - Jak wynika z dotychczasowych ustaleń 22-letni kierujący pojazdem marki Mitsubishi Galant na prostym odcinku drogi z nieznanych przyczyn stracił panowanie nad pojazdem - informuje asp. Magdalena Szczepanowska, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Świdniku. - Nagle zjechał na pobocze. Jego auto uderzyło w przydrożny słup energetyczny. Kierowcę i 14-letniego pasażera wyrzuciło z pojazdu. Ranni trafili do szpitala. Stan jednego z poszkodowanych jest ciężki. Kierowca mitsubishi był trzeźwy. Policja ustala okoliczności wypadku. O pomoc prosi też świadków zdarzenia. Należy dzwonić pod numer telefonu 997 lub 81 749 42 10. - Niewykluczone, że ich zeznania pomogą ustalić przyczyny tego tragicznego wypadku - dodaje przedstawicielka świdnickich policjantów.

Komentarze 16

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
stenia / 7 stycznia 2015 o 08:24

Wszyscy zgineli. Zgineli też wszyscy na literę "P" w tej wsi. To nie był słup tylko śliwka robaczywka. Samochód jest już zrobiony i lata w innym powiecie. Wszyscy świadkowie zmarli po otrzymaniu wezwań na komendę a ich ciał nigdy nie odnaleziono. Wszystko się wyjaśniło i tyle w tym temacie. 

To policja też umoczona ?

Avatar
Uncjusz / 6 stycznia 2015 o 23:35

Wszyscy zgineli. Zgineli też wszyscy na literę "P" w tej wsi. To nie był słup tylko śliwka robaczywka. Samochód jest już zrobiony i lata w innym powiecie. Wszyscy świadkowie zmarli po otrzymaniu wezwań na komendę a ich ciał nigdy nie odnaleziono. Wszystko się wyjaśniło i tyle w tym temacie. 

Avatar
yolo / 13 grudnia 2014 o 20:33
Ten 14 latek nie przeżył ;(...
Tak przynajmniej słyszałem. A słup jak leżał tak leży. Nie ma komu go sprzątać
Avatar
Lubelak / 8 grudnia 2014 o 18:23

Jechał dozwolone 40km/h, ale drogę wybiegł mu zając. Nie chciał go potrącić, to wtedy słup rzucił się na niego. ZLIKWIDOWAĆ PRZYDROŻNE SŁUPY, DRZEWA, DOMY, ETC!! W promieniu 500m od jezdni zrównać wszystko z ziemią...

Avatar
Znajomy / 8 grudnia 2014 o 10:08

tydzień temu kupil?.. no i po co takie głupoty piszesz jak nie wiesz?... po prostu wypadek.

Avatar
mag15da / 8 grudnia 2014 o 08:56

Rodzinę poszkodowanych proszę o kontakt mag15da@wp.pl

Avatar
sąsiad / 8 grudnia 2014 o 08:35

Tydzień temu ,koleś kupił tą rakietę.Pewnikiem chciał sprawdzić ile dała fabryka.Młody to głupi.

Avatar
Mkwp / 7 grudnia 2014 o 22:37
Nie badzcie tacy pewni nie znajac histori zdarzenia bo moze rowniez was to spotkac najlepiej wymyslec wlasna wersje zdarzen i glupimi slowami ranic rodzine poszkodowanych. Zastanowcie sie czasami zanim napiszecie takie glupoty zalosni jestescie
Avatar
LadyMaghbet / 7 grudnia 2014 o 21:46
Odezwali się pseudomechanicy, którzy zobaczyli kawałek opony na amatorskim zdjęciu i znają cały przebieg drogi od punktu A do punktu B. Policja powinna zatrudnić was jako śledczych albo jasnowidzów,którzy ze zdjęcia czytają...żal mi was za waszą nieobiektywnosc i czerpanie radości z trollingu!!!
Avatar
i tyle / 7 grudnia 2014 o 21:06

Galant? Na 100 procent łyse opony i amortyzatory po tylu latach zapomniały juz co to tłumienie

Avatar
stenia / 7 stycznia 2015 o 08:24

Wszyscy zgineli. Zgineli też wszyscy na literę "P" w tej wsi. To nie był słup tylko śliwka robaczywka. Samochód jest już zrobiony i lata w innym powiecie. Wszyscy świadkowie zmarli po otrzymaniu wezwań na komendę a ich ciał nigdy nie odnaleziono. Wszystko się wyjaśniło i tyle w tym temacie. 

To policja też umoczona ?

Avatar
Uncjusz / 6 stycznia 2015 o 23:35

Wszyscy zgineli. Zgineli też wszyscy na literę "P" w tej wsi. To nie był słup tylko śliwka robaczywka. Samochód jest już zrobiony i lata w innym powiecie. Wszyscy świadkowie zmarli po otrzymaniu wezwań na komendę a ich ciał nigdy nie odnaleziono. Wszystko się wyjaśniło i tyle w tym temacie. 

Avatar
yolo / 13 grudnia 2014 o 20:33
Ten 14 latek nie przeżył ;(...
Tak przynajmniej słyszałem. A słup jak leżał tak leży. Nie ma komu go sprzątać
Avatar
Lubelak / 8 grudnia 2014 o 18:23

Jechał dozwolone 40km/h, ale drogę wybiegł mu zając. Nie chciał go potrącić, to wtedy słup rzucił się na niego. ZLIKWIDOWAĆ PRZYDROŻNE SŁUPY, DRZEWA, DOMY, ETC!! W promieniu 500m od jezdni zrównać wszystko z ziemią...

Avatar
Znajomy / 8 grudnia 2014 o 10:08

tydzień temu kupil?.. no i po co takie głupoty piszesz jak nie wiesz?... po prostu wypadek.

Avatar
mag15da / 8 grudnia 2014 o 08:56

Rodzinę poszkodowanych proszę o kontakt mag15da@wp.pl

Avatar
sąsiad / 8 grudnia 2014 o 08:35

Tydzień temu ,koleś kupił tą rakietę.Pewnikiem chciał sprawdzić ile dała fabryka.Młody to głupi.

Avatar
Mkwp / 7 grudnia 2014 o 22:37
Nie badzcie tacy pewni nie znajac histori zdarzenia bo moze rowniez was to spotkac najlepiej wymyslec wlasna wersje zdarzen i glupimi slowami ranic rodzine poszkodowanych. Zastanowcie sie czasami zanim napiszecie takie glupoty zalosni jestescie
Avatar
LadyMaghbet / 7 grudnia 2014 o 21:46
Odezwali się pseudomechanicy, którzy zobaczyli kawałek opony na amatorskim zdjęciu i znają cały przebieg drogi od punktu A do punktu B. Policja powinna zatrudnić was jako śledczych albo jasnowidzów,którzy ze zdjęcia czytają...żal mi was za waszą nieobiektywnosc i czerpanie radości z trollingu!!!
Avatar
i tyle / 7 grudnia 2014 o 21:06

Galant? Na 100 procent łyse opony i amortyzatory po tylu latach zapomniały juz co to tłumienie

Zobacz wszystkie komentarze 16

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Kozidrak, Cugowski, Łazuka, Urszula. Znane twarze w teledysku lubelskiego artysty
film

Kozidrak, Cugowski, Łazuka, Urszula. Znane twarze w teledysku lubelskiego artysty 0 0

Plejadę związanych z Lublinem gwiazd zobaczymy w wideoklipie do utworu „Home” lubelskiego muzyka występującego pod pseudonimem Yankee. Premiera teledysku już dzisiaj

Pacjentka szpitala znalazła gąsienicę na sałacie. "Nikt nikomu nie chce wyrządzić krzywdy"

Pacjentka szpitala znalazła gąsienicę na sałacie. "Nikt nikomu nie chce wyrządzić krzywdy" 0 3

Na zdjęciu umieszczonym w popularnym portalu społecznościowym widać, jak po sałacie chodzi robak. Szpital tłumaczy, że to „incydentalny przypadek”. A sanepid uspokaja, że to gąsienica błyszczki jarzeniówki – niegroźna dla ludzi.

STANBEST – LIDER W SPRZĄTANIU

STANBEST – LIDER W SPRZĄTANIU 0 0

Stanbest jest nowoczesną firmą, która oferuje usługi kompleksowego utrzymania czystości dla klientów indywidualnych jak i biznesowych. Jeden z punktów obsługi klienta działa na terenie Lublina i okolic.

Wakacyjne wypady weekendowe. Sprawdź koszty noclegów nad morzem i w górach!

Wakacyjne wypady weekendowe. Sprawdź koszty noclegów nad morzem i w górach! 0 0

Lato to najlepszy czas na wypoczynek i warto wykorzystać go tyle, ile tylko się da. Jeśli do urlopu jeszcze daleko, a mamy możliwość spędzenia weekendu w tak pięknych miejscach, jak polskie góry czy morze, to koniecznie trzeba z tego korzystać. Ile kosztuje taki weekend i co warto wybrać na swoją bazę wypoczynkową?

Alco Cup 11. HoopLife zgarnął wszystko

Alco Cup 11. HoopLife zgarnął wszystko 0 1

Koszykówka uliczna W sobotę w Lublinie odbył się Alco Cup 11. W imprezie rywalizowało blisko 100 zawodników. Zawody odbyły się pod patronatem Dziennika Wschodniego

Wyrzuciło go na zakręcie. Wszystko wyjaśnił alkomat

Wyrzuciło go na zakręcie. Wszystko wyjaśnił alkomat 0 0

Ponad półtora promila alkoholu w organizmie miał motocyklista, który w Klikawie (pow. puławski) zderzył się z samochodem. Trzy osoby trafiły do szpitala.

„Spotkania z opowiadaczami świata” w Lublinie. Do słuchania. W kilku językach, najlepiej ojczystym
21 czerwca 2018, 18:00

„Spotkania z opowiadaczami świata” w Lublinie. Do słuchania. W kilku językach, najlepiej ojczystym 0 0

Co Gdzie Kiedy. Światowa literatura i intymne, osobiste opowieści. Polski, włoski i francuski, bo „prawdziwa opowieść jest możliwa tylko w języku ojczystym”. Od czwartku do niedzieli „Spotkania z opowiadaczami świata”.

Wygrała milion w "Milionerach". Jak zmieniło się jej życie? [wideo]
film

Wygrała milion w "Milionerach". Jak zmieniło się jej życie? [wideo] 0 0

Maria Romanek, jako druga w historii "Milionerów", wygrała milion. Jak jej się to udało? - Najważniejsze jest szczęście - powiedziała. Jak przygotowywała się do programu?

"Dziewczynka w czerwonej sukience" wyszła z domu. Prywatna kolekcja w Muzeum Lubelskim

"Dziewczynka w czerwonej sukience" wyszła z domu. Prywatna kolekcja w Muzeum Lubelskim 0 0

Od wczoraj w muzealnych salach można oglądać obrazy do tej pory zdobiące prywatne mieszkanie. Cenną kolekcję, z zastrzeżeniem by była udostępniona na ekspozycji, przekazali Muzeum Lubelskiemu państwo Iwona i Ireneusz Hofmanowie.

Nowa wystawa w Galerii Wirydarz. Wernisaż "Wariacji"
22 czerwca 2018, 18:00

Nowa wystawa w Galerii Wirydarz. Wernisaż "Wariacji" 1 0

Co Gdzie Kiedy. Już w piątek, 22 czerwca o godz. 18 w Galerii Wirydarz (ul. Grodzka 19) odbędzie się wernisaż wystawy malarstwa Waldemara Jerzego Marszałka Wariacje. Na ekspozycji zaprezentowane zostaną obrazy z ostatniego okresu twórczości artysty.

KS Drzewce i LKS Stróża walczą o grę w lubelskiej klasie okręgowej

KS Drzewce i LKS Stróża walczą o grę w lubelskiej klasie okręgowej 0 2

Lubelska klasa okręgowa W środę o godz. 18 zmierzą się dwaj najlepsi wicemistrzowie A klasy – KS Drzewce i LKS Stróża. Obie ekipy marzą o awansie do wyższej ligi

W jednym gospodarstwie w woj. lubelskim trzeba było zabić 1151 świń. ASF zagraża Europie

W jednym gospodarstwie w woj. lubelskim trzeba było zabić 1151 świń. ASF zagraża Europie 3 3

1151 świń trzeba była zabić tylko w jednym gospodarstwie w Świerżach w gminie Dorohusk. W tym roku w powiecie chełmskim wykryto osiem ognisk afrykańskiego pomoru świń. – To jest już stan klęski, a rząd nie ma pomysłu, co z tym zrobić – alarmował wczoraj w Brukseli marszałek województwa Sławomir Sosnowski.

Boks. Lublin lepszy od Chełma w memoriale Stanisława Zalewskiego

Boks. Lublin lepszy od Chełma w memoriale Stanisława Zalewskiego 2 0

Boks Na lubelskim Moście Kultury rozegrano XV Memoriał Stanisława Zalewskiego

"Zmiana dobra czy dojna?". Ulotki w skrzynkach mieszkańców Białej Podlaskiej
galeria

"Zmiana dobra czy dojna?". Ulotki w skrzynkach mieszkańców Białej Podlaskiej 1 15

Mieszkańcy Białej Podlaskiej w swoich skrzynkach znaleźli ulotki. Jedna z nich to apel Bezpartyjnych od stowarzyszenia Biała Samorządowa. Do drugiej - "Suwerenie, włącz myślenie" przyznają się członkowie bialskiego KOD.

Wypadł z drogi, uderzył w znak i w drzewo. 57-latek nie żyje

Wypadł z drogi, uderzył w znak i w drzewo. 57-latek nie żyje 1 3

Tragiczny wypadek w Ostrowie Lubelskim. Nie żyje 57-latek.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!