Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Świdnik

19 czerwca 2012 r.
11:44
Edytuj ten wpis

Wizz Air będzie latał ze Świdnika do Londynu i Oslo

122 17 A A
Wizz Air będzie latał ze Świdnika do Londynu i Oslo (Wizz Air )
Wizz Air będzie latał ze Świdnika do Londynu i Oslo (Wizz Air )

Na konferencji prasowej w Lublinie przedstawiciele węgierskiego przewoźnika ogłosili siatkę połączeń z lotniska w Świdniku. Będziemy latać do Londynu (Luton) i Oslo.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Udostępnij na Facebook

W hotelu Europa w Lublinie trwa konferencja prasowa. Pojawili się na niej władze miasta, Portu Lotniczego Lublin i przedstawiciele tanich linii lotniczych Wizz Air.

O tym, że to właśnie Wizz Air będzie obsługiwał nasze lotnisko pisaliśmy już w listopadzie ubiegłego roku, kiedy przedstawiciele przewoźnika przyjechali do Lublina na rozmowy z zarządem Portu Lotniczego Lublin.

Spółka mówiła wtedy, że rozmawia z kilkudziesięcioma liniami: niskobudżetowymi i regularnymi. Nie ujawniała ich nazw do czasu konkretnych ustaleń. Siatkę połączeń ogłosiła dziś. Z lotniska w Świdniku będziemy latać do Londynu i Oslo.

Wizz Air to jedna z największych tanich linii lotniczych w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej. Jej flota składa się z samolotów Airbus A320.

– Wszystko idzie zgodnie z planem, a Wizz Air jest na dobry początek – mówił nam wczoraj Grzegorz Muszyński, prezes PLL. – To będą pierwsze tanie linie na lubelskim lotnisku, ale na pewno nie jedyne. Więcej zdradzić jeszcze nie mogę.

Więcej informacji wkrótce.

Komentarze 17

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 12 lipca 2012 o 15:15
[url="http://g2.gangsters.pl/index.php?ref=2712"]http://g2.gangsters....ex.php?ref=2712[/url]
Avatar
Ojciec Tadeusz / 20 czerwca 2012 o 12:05
No niestety. Znowu Luton. Tam mozna juz poleciec z kazdego miejsca w Polsce i niedlugo pewnie i busy z Podzamcza beda tam latac. Dla pewnej ilosci osob z okolic Londynu pewnie to i dobra wiadomosc. Ale widze ze prawie wszystkie linie maja gleboko w d... jezeli o polaczenia ze Szkocja. Niestety. Ten super Wizz nie dosc ze lata z Prestwick to jeszcze wyniesli sie z Okecia do Modlina gdzie z dojazdem nie jest zbyt ciekawie. A o polaczeniach z Edi to juz nie wspomne a ryan konczy polaczenia z Lodzia i beda tez z Prestwick do Modlina. No i nie zapowiada sie ze bedzie lepiej. W kazdym razie dla duzej liczby mieszkancow lubelszczyzny ktorych bardzo wielu mieszka w Szkocji lubelskie lotnisko bedzie tylko czyms co nie spelnilo zadnych oczekiwan i nadziei.
No niestety. Znowu Luton. Tam mozna juz poleciec z kazdego miejsca w Polsce i niedlugo pewnie i busy z Podzamcza beda tam latac. Dla pewnej ilosci osob z okolic Londynu pewnie to i dobra wiadomosc. Ale widze ze prawie wszystkie linie maja gleboko w d... jezeli o polaczenia ze Szkocja. Niestety. Ten super Wizz nie dosc ze lata z Prestwick to jeszcze wyniesli sie z Okecia do Modlina gdzie z dojazdem nie jest zbyt ciekawie. A o polaczeniach z Edi to juz nie wspomne a ryan konczy polaczenia z Lodzia i beda tez z Prestwick do Modlina. No i nie za... rozwiń
Avatar
Ula / 19 czerwca 2012 o 21:04
A do Szwecji dlaczego nic nie ma?
Avatar
tomek / 19 czerwca 2012 o 15:20
o czym wy pier...licie? eleganckie info, przynajmiej dla mnie a to czy inne nacje beda tu latac to mnie akurat wali, co do malego zainteresowania... niech jeszcze polaczenie z edim dadza i wystarczy stary wokol luton i ediego jest pol lublina i swidnika
Avatar
jon / 19 czerwca 2012 o 13:39
[quote name='xxx' timestamp='1340100067' post='640205']
Do Olso???? A kto tam będzie latać????
[/quote]
będzie mało chętnych i po pół roku wycofają się ...
Avatar
Jarecki / 19 czerwca 2012 o 12:49
Na stronie WizzAir jest już Lublin, ale tylko połaczenie do Londynu Luton. Pierwszy lot 18 grudzień.
Avatar
Lubelak / 19 czerwca 2012 o 12:43
Masz rację, ale dlaczego tak jest, bo jak tu sie dostac? Drogi pożal sie Boże, a lotnisko ma być szansą. Tylko, że przy takich połączeniach i tak nikt tu nie zawita. No może angole na pijane weekendy, jak sie miasto zareklamuje.
Avatar
kika / 19 czerwca 2012 o 12:43
Cieszymy się to tylko jedna z linii a bedzie ich wiecej
Avatar
pasażer / 19 czerwca 2012 o 12:43
Szału nie ma...
Avatar
Bartek / 19 czerwca 2012 o 12:28
A gdzie obiecane Niemcy....
Avatar
Gość / 12 lipca 2012 o 15:15
[url="http://g2.gangsters.pl/index.php?ref=2712"]http://g2.gangsters....ex.php?ref=2712[/url]
Avatar
Ojciec Tadeusz / 20 czerwca 2012 o 12:05
No niestety. Znowu Luton. Tam mozna juz poleciec z kazdego miejsca w Polsce i niedlugo pewnie i busy z Podzamcza beda tam latac. Dla pewnej ilosci osob z okolic Londynu pewnie to i dobra wiadomosc. Ale widze ze prawie wszystkie linie maja gleboko w d... jezeli o polaczenia ze Szkocja. Niestety. Ten super Wizz nie dosc ze lata z Prestwick to jeszcze wyniesli sie z Okecia do Modlina gdzie z dojazdem nie jest zbyt ciekawie. A o polaczeniach z Edi to juz nie wspomne a ryan konczy polaczenia z Lodzia i beda tez z Prestwick do Modlina. No i nie zapowiada sie ze bedzie lepiej. W kazdym razie dla duzej liczby mieszkancow lubelszczyzny ktorych bardzo wielu mieszka w Szkocji lubelskie lotnisko bedzie tylko czyms co nie spelnilo zadnych oczekiwan i nadziei.
No niestety. Znowu Luton. Tam mozna juz poleciec z kazdego miejsca w Polsce i niedlugo pewnie i busy z Podzamcza beda tam latac. Dla pewnej ilosci osob z okolic Londynu pewnie to i dobra wiadomosc. Ale widze ze prawie wszystkie linie maja gleboko w d... jezeli o polaczenia ze Szkocja. Niestety. Ten super Wizz nie dosc ze lata z Prestwick to jeszcze wyniesli sie z Okecia do Modlina gdzie z dojazdem nie jest zbyt ciekawie. A o polaczeniach z Edi to juz nie wspomne a ryan konczy polaczenia z Lodzia i beda tez z Prestwick do Modlina. No i nie za... rozwiń
Avatar
Ula / 19 czerwca 2012 o 21:04
A do Szwecji dlaczego nic nie ma?
Avatar
tomek / 19 czerwca 2012 o 15:20
o czym wy pier...licie? eleganckie info, przynajmiej dla mnie a to czy inne nacje beda tu latac to mnie akurat wali, co do malego zainteresowania... niech jeszcze polaczenie z edim dadza i wystarczy stary wokol luton i ediego jest pol lublina i swidnika
Avatar
jon / 19 czerwca 2012 o 13:39
[quote name='xxx' timestamp='1340100067' post='640205']
Do Olso???? A kto tam będzie latać????
[/quote]
będzie mało chętnych i po pół roku wycofają się ...
Avatar
Jarecki / 19 czerwca 2012 o 12:49
Na stronie WizzAir jest już Lublin, ale tylko połaczenie do Londynu Luton. Pierwszy lot 18 grudzień.
Avatar
Lubelak / 19 czerwca 2012 o 12:43
Masz rację, ale dlaczego tak jest, bo jak tu sie dostac? Drogi pożal sie Boże, a lotnisko ma być szansą. Tylko, że przy takich połączeniach i tak nikt tu nie zawita. No może angole na pijane weekendy, jak sie miasto zareklamuje.
Avatar
kika / 19 czerwca 2012 o 12:43
Cieszymy się to tylko jedna z linii a bedzie ich wiecej
Avatar
pasażer / 19 czerwca 2012 o 12:43
Szału nie ma...
Avatar
Bartek / 19 czerwca 2012 o 12:28
A gdzie obiecane Niemcy....
Zobacz wszystkie komentarze 17

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Rozebrany mężczyzna na torach. Trzeba było go gonić

Rozebrany mężczyzna na torach. Trzeba było go gonić 0 0

W środę nad ranem 36-letni mężczyzna biegał po torach w Białej Podlaskiej. – Przez tę sytuację został zatrzymany cały skład i były trudności w ruchu – informuje nasz czytelnik.

Pieszy Lublin dostaje z Warszawy argumenty!
Wiersze między newsami

Pieszy Lublin dostaje z Warszawy argumenty! 0 0

O wyższości chodzenia na piechotę pisał poeta już pół wieku temu. Miron Białoszewski o chodzeniu i…pluciu

Sokoły zamieszkały na kominie elektrociepłowni. Doczekały się 5 piskląt. "Ewenement"
galeria

Sokoły zamieszkały na kominie elektrociepłowni. Doczekały się 5 piskląt. "Ewenement" 4 1

To ewenement na ogólnopolską skalę. Para sokołów wędrownych, która kilka lat temu zagnieździła się na kominie Elektrociepłowni Lublin Wrotków doczekała się aż pięciu piskląt – trzech samiczek i dwóch samców. Jak dotąd w Polsce tak licznego lęgu tego gatunku ptaków jeszcze nie udokumentowano.

Nie zauważył, że ktoś go wyprzedza. Porsche dachowało

Nie zauważył, że ktoś go wyprzedza. Porsche dachowało 0 7

Nieostrożny kierowca peugeota wjechał w wyprzedzające go porsche. Dwie osoby trafiły do szpitala.

Dni Puław 2018: Koncerty, spektakl, spotkania
25 maja 2018, 15:00

Dni Puław 2018: Koncerty, spektakl, spotkania 4 4

W dniach 25-27 maja odbędzie się tegoroczna edycja rodzinnej imprezy Dni Puław. Na mieszkańców czekają atrakcje w postaci koncertów, spektakli i animacji dla całych rodzin.

Burze i grad. IMGW wydało ostrzeżenie dla woj. lubelskiego

Burze i grad. IMGW wydało ostrzeżenie dla woj. lubelskiego 20 0

W Lubelskiem mogą pojawić się burze z gradem - ostrzegają meteorolodzy.

Opole Lubelskie: Testowali system zraszania murawy na stadionie

Opole Lubelskie: Testowali system zraszania murawy na stadionie 2 3

Trwają prace na stadionie przy ul. Kolejowej w Opolu Lubelskim. Właśnie zamontowano i oddano do użytku automatyczny system zraszania murawy. Ułożona jest też warstwa wegetacyjna, lada dzień posiana zostanie trawa. Pozostaje tylko pytanie, czy miejscowa drużyna dostosuje się do poziomu boiska.

Jak działa wirtualne biuro

Jak działa wirtualne biuro 0 0

Przez korzystanie z usług wirtualnego biura rozumie się wynajmowanie od niego adresu do korespondencji, kierowanej do naszej firmy, miejsca do spotkań z naszymi klientami i sali konferencyjnej. Ale to nie jedyne korzyści, wynikające z użytkowania wirtualnego biura!

Azoty podsumowują kwartał. Spadły przychody i zyski

Azoty podsumowują kwartał. Spadły przychody i zyski 4 1

O ponad 90 milionów złotych spadła wysokość przychodów Zakładów Azotowych „Puławy” i spółek zależnych w pierwszym kwartale tego roku. Spadł też zysk, marża i produkcja nawozów. Podobne dane spłynęły z Polic i Kędzierzyna.

Nowe 5 zł na sto lat odzyskania niepodległości. Tyle monet ile Polaków

Nowe 5 zł na sto lat odzyskania niepodległości. Tyle monet ile Polaków 52 3

„100-lecie odzyskania przez Polskę niepodległości” to szczególna moneta o nominale 5 zł, którą Narodowy Bank Polski wprowadził do obiegu 22 maja. Bank wybił tyle monet, ilu jest Polaków – 38 424 000 sztuk.

Kto dokończy bibliotekę? Budowa przerwana, wykonawca zbankrutował
Alarm 24

Kto dokończy bibliotekę? Budowa przerwana, wykonawca zbankrutował 1 0

– Przerwano budową biblioteki w Ludwinie. Budynek, który miał być wizytówką gminy i całego pojezierza, stoi i niszczeje – alarmuje nasz Czytelnik. – Wszystko jest pod kontrolą – uspokaja wójt gminy.

Wysokie zaprasza na weekend. Dzień Samorządu Terytorialnego i Dzień Muzealnika
27 maja 2018, 14:00

Wysokie zaprasza na weekend. Dzień Samorządu Terytorialnego i Dzień Muzealnika 1 0

W podzamojskiej wsi Wysokie przy tamtejszej Regionalnej Izbie Pamięci Gminy Zamość już w najbliższy weekend odbędzie się Dzień Samorządu Terytorialnego połączony z XII edycją festynu z okazji Dnia Muzealnika.

Co dalej z Parkiem Ludowym? Prezydent prosi o dodatkowe pieniądze. PiS: Brakuje na szkoły

Co dalej z Parkiem Ludowym? Prezydent prosi o dodatkowe pieniądze. PiS: Brakuje na szkoły 0 19

W czwartek Rada Miasta zdecyduje o losach parku Ludowego, którego odnowa będzie kosztować więcej niż pierwotnie zakładano. Prezydent prosi radnych o dodatkowe pieniądze i nie chce rezygnować z prac w parku. Za to opozycyjni radni PiS nie rezygnują z namawiania prezydenta, by na razie dał sobie spokój.

Nie udzielił pierwszeństwa. Obaj kierowcy trafili do szpitala

Nie udzielił pierwszeństwa. Obaj kierowcy trafili do szpitala 1 0

Dwóch kierowców trafiło do szpitala po tym jak doszło do zderzenia samochodów w Wohyniu.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!