Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Świdnik

8 maja 2011 r.
16:16
Edytuj ten wpis

Wypadek busa i audi w Kol. Siedliszczki, 6 osób rannych

Autor: Zdjęcie autora łm
0 13 A A
Policjanci ustalają okoliczności wypadku (Internauta domin114)
Policjanci ustalają okoliczności wypadku (Internauta domin114)

Sześć osób ucierpiało w niedzielę w wypadku na krajowej drodze nr 17. W Kolonii Siedliszczki (gmina Piaski, powiat świdnicki) bus zderzył się z audi.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
– Policjanci ustalają okoliczności tego zdarzenia – mówi Renata Laszczka-Rusek z lubelskiej policji.

Według wstępnych informacji kierowca audi chciał skręcić w lewo. Wtedy najechał na niego bus marki renault. Do szpitala trafiło sześć osób. Jedną z nich zabrał helikopter ratunkowy. W najcięższym stanie jest obywatelka Mongolii.

Ruch na trasie przez kilka godzin odbywał się wahadłowo. Wieczorem droga została odblokowana.

Komentarze 13

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
iron / 21 czerwca 2011 o 22:40
[quote name='Luka' timestamp='1304958220' post='476084']
wrzuciłem go wcześniej i czekałem aż samochody z naprzeciwka przejadą a ten mongol jechał strasznie sypko tyle co go w lusterku zobaczyłem i uderzył w nas z lewej strony tak jak by nas chciał wyprzedzać z lewej ale miał dożo miejsca z prawej
[/quote]
to dobrze że z tyłu nikogo nie było
Avatar
Zbigniew / 19 maja 2011 o 15:01
czy z Twojego auta był ktoś poszkodowany?
Avatar
Luka / 9 maja 2011 o 18:23
[quote name='Gość' timestamp='1304919159' post='475841']
Ciekawe kiedy audi wyrzuciło lewy kierunkowskaz, czy w momencie skrętu. Niektórzy kierowcy nie mają kompletnie wyobraźni.
[/quote]

wrzuciłem go wcześniej i czekałem aż samochody z naprzeciwka przejadą a ten mongol jechał strasznie sypko tyle co go w lusterku zobaczyłem i uderzył w nas z lewej strony tak jak by nas chciał wyprzedzać z lewej ale miał dożo miejsca z prawej
Avatar
gmoch / 9 maja 2011 o 11:43
[quote name='Jas' timestamp='1304919770' post='475843']
Bylem świadkiem tego zdarzenia numery audi to LKS 8... nie pamietam reszty.
[/quote]
LSW!
Avatar
Jas / 9 maja 2011 o 07:42
Bylem świadkiem tego zdarzenia numery audi to LKS 8... nie pamietam reszty.
Avatar
Gość / 9 maja 2011 o 07:32
Ciekawe kiedy audi wyrzuciło lewy kierunkowskaz, czy w momencie skrętu. Niektórzy kierowcy nie mają kompletnie wyobraźni.
Avatar
sid / 9 maja 2011 o 00:39
LSW
Avatar
HSP / 9 maja 2011 o 00:30
a rejestracje znacie moze tego audi ? chodzi mi o pierwsze litery.
Avatar
iron / 8 maja 2011 o 19:20
tak tylko że 4 osoby chodziły o własnych siłach co kierowcy pewnie widzieli a tylko typ z busa miał obrażenie nogi i leżą w lublinie i w krasnymstawie a ta dziewczyna była w szoku sporym i 2 osoby to chińczycy co przyjechali do zamościa na giełde i do tej pory jeszcze sie coś dzieje
Avatar
iron / 8 maja 2011 o 19:12
tak ale jedna osoba leciała helikopterem a 2 typów z audi miało kołnierz na szyji a z busa wysiedli chińczycy i jeden miał jakieś obrażenie nogi a dziewczyna płakała i pojechali do szpitala w lublinie i krasnymstawie
Avatar
iron / 21 czerwca 2011 o 22:40
[quote name='Luka' timestamp='1304958220' post='476084']
wrzuciłem go wcześniej i czekałem aż samochody z naprzeciwka przejadą a ten mongol jechał strasznie sypko tyle co go w lusterku zobaczyłem i uderzył w nas z lewej strony tak jak by nas chciał wyprzedzać z lewej ale miał dożo miejsca z prawej
[/quote]
to dobrze że z tyłu nikogo nie było
Avatar
Zbigniew / 19 maja 2011 o 15:01
czy z Twojego auta był ktoś poszkodowany?
Avatar
Luka / 9 maja 2011 o 18:23
[quote name='Gość' timestamp='1304919159' post='475841']
Ciekawe kiedy audi wyrzuciło lewy kierunkowskaz, czy w momencie skrętu. Niektórzy kierowcy nie mają kompletnie wyobraźni.
[/quote]

wrzuciłem go wcześniej i czekałem aż samochody z naprzeciwka przejadą a ten mongol jechał strasznie sypko tyle co go w lusterku zobaczyłem i uderzył w nas z lewej strony tak jak by nas chciał wyprzedzać z lewej ale miał dożo miejsca z prawej
Avatar
gmoch / 9 maja 2011 o 11:43
[quote name='Jas' timestamp='1304919770' post='475843']
Bylem świadkiem tego zdarzenia numery audi to LKS 8... nie pamietam reszty.
[/quote]
LSW!
Avatar
Jas / 9 maja 2011 o 07:42
Bylem świadkiem tego zdarzenia numery audi to LKS 8... nie pamietam reszty.
Avatar
Gość / 9 maja 2011 o 07:32
Ciekawe kiedy audi wyrzuciło lewy kierunkowskaz, czy w momencie skrętu. Niektórzy kierowcy nie mają kompletnie wyobraźni.
Avatar
sid / 9 maja 2011 o 00:39
LSW
Avatar
HSP / 9 maja 2011 o 00:30
a rejestracje znacie moze tego audi ? chodzi mi o pierwsze litery.
Avatar
iron / 8 maja 2011 o 19:20
tak tylko że 4 osoby chodziły o własnych siłach co kierowcy pewnie widzieli a tylko typ z busa miał obrażenie nogi i leżą w lublinie i w krasnymstawie a ta dziewczyna była w szoku sporym i 2 osoby to chińczycy co przyjechali do zamościa na giełde i do tej pory jeszcze sie coś dzieje
Avatar
iron / 8 maja 2011 o 19:12
tak ale jedna osoba leciała helikopterem a 2 typów z audi miało kołnierz na szyji a z busa wysiedli chińczycy i jeden miał jakieś obrażenie nogi a dziewczyna płakała i pojechali do szpitala w lublinie i krasnymstawie
Zobacz wszystkie komentarze 13

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

MUNDIAL 2018. Iran – Hiszpania 0:1. Na ratunek Costa

MUNDIAL 2018. Iran – Hiszpania 0:1. Na ratunek Costa 0 0

MUNDIAL 2018 Reprezentacja Hiszpanii po wielkich męczarniach wyszarpała zwycięstwo przeciwko Iranowi zwyciężając 1:0, a jedyną bramkę zdobył w drugiej połowie Diego Costa

Odpady z Danii przyjechały do naszego regionu. Rozładunek zablokował starosta
Alarm24

Odpady z Danii przyjechały do naszego regionu. Rozładunek zablokował starosta 0 8

Tir z plastikowymi odpadami przyjechał wczoraj do Zofiówki w gminie Łęczna. Plastik z Danii, którego rozładunek zablokował w minionym tygodniu włodawski starosta, został złożony w zamykanym magazynie. Tym razem legalnie

Grzegorz Bronowicki o meczu z Senegalem: Robert to wielki gracz, ale sam nic nie zrobi

Grzegorz Bronowicki o meczu z Senegalem: Robert to wielki gracz, ale sam nic nie zrobi 0 1

ROZMOWA Z Grzegorzem Bronowickim, byłym reprezentantem Polski

KS Drzewce - LKS Stróża 0:1. Stróża bliższa gry w okręgówce

KS Drzewce - LKS Stróża 0:1. Stróża bliższa gry w okręgówce 0 0

Lubelska klasa okręgowa Ponad 200 kibiców oglądało w Drzewcach pierwszy mecz barażowy. W starciu dwóch wicemistrzów klasy A lepszy okazał się LKS Stróża

Zmiany w parafiach archidiecezji lubelskiej

Zmiany w parafiach archidiecezji lubelskiej 0 4

Zmiany w lubelskich parafiach ogłosił w środę metropolita lubelski abp. Stanisław Budzik

Lublin: Przez miesiąc mieszkał ze zwłokami dziewczyny. "Był grzeczny, dbał o wszystko"
film

Lublin: Przez miesiąc mieszkał ze zwłokami dziewczyny. "Był grzeczny, dbał o wszystko" 0 1

– Artur powiedział mi, że się zakochał. Chciał ułożyć sobie z nią życie – opowiadał w środę przed sądem krewny Artura S. 47-latek odpowiada przed sądem za uduszenie swojej dziewczyny. Przez miesiąc mieszkał z jej zwłokami ukrytymi w wersalce

Psy w Ogrodzie Saskim w Lublinie? Jest ostateczny wyrok sądu!

Psy w Ogrodzie Saskim w Lublinie? Jest ostateczny wyrok sądu! 0 7

Unieważniony został zakaz wprowadzania psów do Ogrodu Saskiego. Taki wyrok wydał w środę Naczelny Sąd Administracyjny. Uznał, że radni nie mieli prawa zabronić spacerów z psem po zabytkowym parku. To koniec czteroletniego sporu między władzami Lublina a dwoma mieszkańcami miasta

Lublin: Kręcą spot reklamowy, potrzebują statystów [zdjęcia]
galeria

Lublin: Kręcą spot reklamowy, potrzebują statystów [zdjęcia] 0 0

Na Wydziale Artystycznym UMCS rozpoczęły się prace przy nowym filmie promocyjnym uczelni. Do zdjęć potrzeba kilkudziesięciu statystów

MUNDIAL 2018. Urugwaj – Arabia Saudyjska 1:0. Ekonomiczne zwycięstwo

MUNDIAL 2018. Urugwaj – Arabia Saudyjska 1:0. Ekonomiczne zwycięstwo 0 0

MUNDIAL 2018 Urugwaj pokonał 1:0 Arabię Saudyjską i obok Rosji wywalczył awans do 1/8 finału. O tym która z drużyn zajmie pierwsze miejsce w grupie A zadecyduje bezpośredni mecz pomiędzy gospodarzami, a zespołem z Ameryki Południowej

MPK Lublin chce sprzedać autobus. Rozbity w wypadku w centrum Lublina
galeria

MPK Lublin chce sprzedać autobus. Rozbity w wypadku w centrum Lublina 4 8

Na sprzedaż trafił miejski autobus rozbity w kwietniu w głośnym wypadku na ul. Narutowicza. Jelcz nie nadaje się do jazdy, ma zatrzymany dowód rejestracyjny, ale spółka liczy na to, że znajdzie kupca. Pojazd ma 1,3 mln km przebiegu.

Policjant zatrzymał do kontroli policjanta. Zabrał mu prawo jazdy

Policjant zatrzymał do kontroli policjanta. Zabrał mu prawo jazdy 58 13

Do nietypowej interwencji policji doszło w powiecie łukowskim, gdzie policjant z nieoznakowanego radiowozu, zatrzymał inny nieoznakowany radiowóz

Kolejne ruchy kadrowe w Motorze, Dzięgielewski w Wigrach?

Kolejne ruchy kadrowe w Motorze, Dzięgielewski w Wigrach? 5 0

W środę umowy z lubelskim klubem podpisało dwóch kolejnych młodych zawodników. To Jakub Buczek i Rafał Dobrzyński, którzy w rundzie wiosennej debiutowali w III lidze. Wiadomo już także, że do ekipy żółto-biało-niebieskich po wypożyczeniu wraca Michał Paluch

Kanada zalegalizowała marihuanę

Kanada zalegalizowała marihuanę 0 2

Kanadyjski parlament zalegalizował rekreacyjne używanie marihuany. Obywatele Kanady będą mogli posadzić sobie w domu do czterech krzaczków

Kino plenerowe w Kazimierzu Dolnym
22 czerwca 2018, 21:15

Kino plenerowe w Kazimierzu Dolnym 0 0

Restauracja Stara Łaźnia w Kazimierzu Dolnym (ul. Senatorska 21) zaprasza na kolejną odsłonę kina plenerowego. W piątek, 22 czerwca ok. godz. 21.15 zobaczymy film Uwikłanie, z kolei dzień później o tej samej porze kultowe Kochaj albo rzuć.

Wakacje. Załatw formalności przez internet. Zaoszczędzisz sporo czasu

Wakacje. Załatw formalności przez internet. Zaoszczędzisz sporo czasu 0 0

Resort cyfryzacji zachęca do załatwiania spraw urzędowych online. To pomoże m.in. zaoszczędzić czas przed wyjazdem na urlop. 

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!