Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Świdnik

2 sierpnia 2012 r.
17:39
Edytuj ten wpis

Z Lotniska w Świdniku polecimy do Egiptu

Autor: Zdjęcie autora jotem
148 29 A A
 (Hajor / CC BY )
(Hajor / CC BY )

Już 24 listopada z lubelskiego lotniska w Świdniku wyleci pierwszy samolot do Sharm el Sheikh w Egipcie. Informację o nowym połączeniu opublikowało w czwartek największe polskie biuro podróży ITAKA.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
- Wprowadzamy jeszcze więcej lotów do Egiptu z portów lokalnych! Po raz pierwszy na naszej lotniczej mapie znalazł się także Lublin! – czytamy na oficjalnym profilu biura podróży ITAKA w serwisie Facebook.

Pojawiła się także data najbliższych lotów. Zarówno z Lublina, jak i Łodzi będzie można polecieć samolotem już od 24 listopada jeszcze tego roku. Nie można jeszcze rezerwować biletów na to połączenie za pośrednictwem strony ITAKI.

To kolejne połączenie lubelskiego lotniska ze światem. Do tej pory jedynym przewoźnikiem, który oficjalnie zapowiedział uruchomienie lotów z naszego lotniska był Wizz Air. Od drugiej połowy grudnia z Wizz Air będzie można polecieć do Londynu (Luton) oraz do Oslo (Torp).

Kolejny kierunek przewoźnik zdradzi wiosną. Świdnik będzie miał też prawdopodobnie połączenie z Paryżem i Rzymem.

Otwarcie Portu Lotniczego Lublin zaplanowano na drugą połowę listopada.

Komentarze 29

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
ilona / 14 sierpnia 2012 o 10:01
Największy nepotyzm i kolesiostwo na lubelszczyźnie patrz miasto Świdnik.
Avatar
Rossman / 10 sierpnia 2012 o 21:33
Chcesz za darmo grać o wspaniałe nagrody? Marzyłeś kiedyś o wygranej? To możliwe! Sklepy Rossman fundują nagrody!!! Wygraj i ty! Zapraszam Cię do elitarnego grona. Wystarczy zarejestrować się z tego linka (jest to specjalne zaproszenie) :

[url="http://www.rossnet.pl/konkursy/konkurs/1209,e36727b8-d14f-454f-bbb4-18392f400555"][color=#C10000][font=Georgia][size=3]http://www.rossnet.pl/konkursy/konkurs/1209,e36727b8-d14f-454f-bbb4-18392f400555[/size][/font][/color][/url]

i czekać aż wylosują właśnie Ciebie. To nie żaden żart, przekonaj się sam !
Naprawdę POLECAM! Nie macie nic do stracenia, a możecie wiele zyskać.
Chcesz za darmo grać o wspaniałe nagrody? Marzyłeś kiedyś o wygranej? To możliwe! Sklepy Rossman fundują nagrody!!! Wygraj i ty! Zapraszam Cię do elitarnego grona. Wystarczy zarejestrować się z tego linka (jest to specjalne zaproszenie) :

[url="http://www.rossnet.pl/konkursy/konkurs/1209,e36727b8-d14f-454f-bbb4-18392f400555"][color=#C10000][font=Georgia][size=3]http://www.rossnet.pl/konkursy/konkurs/1209,e36727b8-d14f-454f-bbb4-18392f400555[/size][/font][/color][/url]

i czekać aż wylosują właśni... rozwiń
Avatar
... / 6 sierpnia 2012 o 22:18
Wyjechać do Egiptu się uda gorzej z powrotem:)
Avatar
ktosik / 4 sierpnia 2012 o 14:44
[quote name='holender Jasny ;)o' timestamp='1343996932' post='660509']
A tak przy okazji jak najlepiej i najszybciej dostać się z modlina do lublina w godzinach wieczornych ?
[/quote]

Własnym samochodem, bez GPS, z uwagą na zamknięty most Śląsko-Dąbrowski, w kierunku na Gdańsk, do pierwszego zjazdu na Nowy Dwór Mazowiecki, z uwagą by nie przegapić jedynej tablicy informującej o wjeździe na lotnisko (metr przed samym wjazdem)
Przeżycie jedyne w swoim rodzaju.
[quote name='holender Jasny ;)o' timestamp='1343996932' post='660509']
A tak przy okazji jak najlepiej i najszybciej dostać się z modlina do lublina w godzinach wieczornych ?
[/quote]

Własnym samochodem, bez GPS, z uwagą na zamknięty most Śląsko-Dąbrowski, w kierunku na Gdańsk, do pierwszego zjazdu na Nowy Dwór Mazowiecki, z uwagą by nie przegapić jedynej tablicy informującej o wjeździe na lotnisko (metr przed samym wjazdem)
Przeżycie jedyne w swoim rodzaju. rozwiń
Avatar
oni / 3 sierpnia 2012 o 21:54
Polacy z Paryza czekaja na polaczenie z Lublinem !
Avatar
holender Jasny ;)o / 3 sierpnia 2012 o 14:28
A tak przy okazji jak najlepiej i najszybciej dostać się z modlina do lublina w godzinach wieczornych ?
Avatar
holender Jasny ;) / 3 sierpnia 2012 o 14:21
Ja też się dziwię przecież tyle ludzi jest z naszego województwa w holandii , a oni żadnego połączenia nie planują .Ja sam bym częściej bywał w polsce ,bo samolot jest tańszy niż własnym autem i wygodniejszy niż bus.....
Avatar
chrumekk / 3 sierpnia 2012 o 12:37
a do Smoleńska będą połączenia ?
Avatar
MN / 3 sierpnia 2012 o 10:48
Eindhoven!!!! Zamiast z Modlina samoloty do Nl powinny latać z Lublina! Leciałem tam ostatnio w marcu i duża część pasażerów była z woj. Lubelskiego
Avatar
Marek / 3 sierpnia 2012 o 09:46
Itaka raczej nie zbankrutuje, jest zbyt dużym i silnym finansowo biurem. Chociaż Orbis też był
Avatar
ilona / 14 sierpnia 2012 o 10:01
Największy nepotyzm i kolesiostwo na lubelszczyźnie patrz miasto Świdnik.
Avatar
Rossman / 10 sierpnia 2012 o 21:33
Chcesz za darmo grać o wspaniałe nagrody? Marzyłeś kiedyś o wygranej? To możliwe! Sklepy Rossman fundują nagrody!!! Wygraj i ty! Zapraszam Cię do elitarnego grona. Wystarczy zarejestrować się z tego linka (jest to specjalne zaproszenie) :

[url="http://www.rossnet.pl/konkursy/konkurs/1209,e36727b8-d14f-454f-bbb4-18392f400555"][color=#C10000][font=Georgia][size=3]http://www.rossnet.pl/konkursy/konkurs/1209,e36727b8-d14f-454f-bbb4-18392f400555[/size][/font][/color][/url]

i czekać aż wylosują właśnie Ciebie. To nie żaden żart, przekonaj się sam !
Naprawdę POLECAM! Nie macie nic do stracenia, a możecie wiele zyskać.
Chcesz za darmo grać o wspaniałe nagrody? Marzyłeś kiedyś o wygranej? To możliwe! Sklepy Rossman fundują nagrody!!! Wygraj i ty! Zapraszam Cię do elitarnego grona. Wystarczy zarejestrować się z tego linka (jest to specjalne zaproszenie) :

[url="http://www.rossnet.pl/konkursy/konkurs/1209,e36727b8-d14f-454f-bbb4-18392f400555"][color=#C10000][font=Georgia][size=3]http://www.rossnet.pl/konkursy/konkurs/1209,e36727b8-d14f-454f-bbb4-18392f400555[/size][/font][/color][/url]

i czekać aż wylosują właśni... rozwiń
Avatar
... / 6 sierpnia 2012 o 22:18
Wyjechać do Egiptu się uda gorzej z powrotem:)
Avatar
ktosik / 4 sierpnia 2012 o 14:44
[quote name='holender Jasny ;)o' timestamp='1343996932' post='660509']
A tak przy okazji jak najlepiej i najszybciej dostać się z modlina do lublina w godzinach wieczornych ?
[/quote]

Własnym samochodem, bez GPS, z uwagą na zamknięty most Śląsko-Dąbrowski, w kierunku na Gdańsk, do pierwszego zjazdu na Nowy Dwór Mazowiecki, z uwagą by nie przegapić jedynej tablicy informującej o wjeździe na lotnisko (metr przed samym wjazdem)
Przeżycie jedyne w swoim rodzaju.
[quote name='holender Jasny ;)o' timestamp='1343996932' post='660509']
A tak przy okazji jak najlepiej i najszybciej dostać się z modlina do lublina w godzinach wieczornych ?
[/quote]

Własnym samochodem, bez GPS, z uwagą na zamknięty most Śląsko-Dąbrowski, w kierunku na Gdańsk, do pierwszego zjazdu na Nowy Dwór Mazowiecki, z uwagą by nie przegapić jedynej tablicy informującej o wjeździe na lotnisko (metr przed samym wjazdem)
Przeżycie jedyne w swoim rodzaju. rozwiń
Avatar
oni / 3 sierpnia 2012 o 21:54
Polacy z Paryza czekaja na polaczenie z Lublinem !
Avatar
holender Jasny ;)o / 3 sierpnia 2012 o 14:28
A tak przy okazji jak najlepiej i najszybciej dostać się z modlina do lublina w godzinach wieczornych ?
Avatar
holender Jasny ;) / 3 sierpnia 2012 o 14:21
Ja też się dziwię przecież tyle ludzi jest z naszego województwa w holandii , a oni żadnego połączenia nie planują .Ja sam bym częściej bywał w polsce ,bo samolot jest tańszy niż własnym autem i wygodniejszy niż bus.....
Avatar
chrumekk / 3 sierpnia 2012 o 12:37
a do Smoleńska będą połączenia ?
Avatar
MN / 3 sierpnia 2012 o 10:48
Eindhoven!!!! Zamiast z Modlina samoloty do Nl powinny latać z Lublina! Leciałem tam ostatnio w marcu i duża część pasażerów była z woj. Lubelskiego
Avatar
Marek / 3 sierpnia 2012 o 09:46
Itaka raczej nie zbankrutuje, jest zbyt dużym i silnym finansowo biurem. Chociaż Orbis też był
Zobacz wszystkie komentarze 29

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 23 maja 2018 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 23 maja 2018 r. 0 0

Rząd obiecuje 22 nowe mosty. Jeden ma powstać w woj. lubelskim [lokalizacje]
galeria

Rząd obiecuje 22 nowe mosty. Jeden ma powstać w woj. lubelskim [lokalizacje] 10 11

W ciągu najbliższych lat zaproponujemy program budowy 22 mostów na Wiśle, Odrze, Bugu, Narwi, Pilicy, Warcie i w wielu miejscach Polski – poinformował we wtorek premier Mateusz Morawiecki. Znamy lokalizacje nowych mostów.

Puławy: Lista miejskich zadań do przeglądu

Puławy: Lista miejskich zadań do przeglądu 3 0

Puławscy radni w czwartek przyjmą raport o wykonaniu Programu Zamierzeń Inwestycyjnych. To dokument mówiący o tym, które z dziesiątek zaplanowanych zadań zostały już wykonane, a na które nadal czekamy. Wśród tych ostatnich jest m.in. przedłużenie ul. Powiśle, czy montaż windy w ratuszu.

Przemytnicy stracili 475 podrabianych kurtek. Ale ubrania się nie zmarnują

Przemytnicy stracili 475 podrabianych kurtek. Ale ubrania się nie zmarnują 23 1

Podrobione kurtki trafią do podopiecznych lubelskiego Polskiego Czerwonego Krzyża. Celnicy z Małaszewicz odebrali je przemytnikom.

Lublin: Skradziono wózek inwalidzki, rodzina prosi o pomoc

Lublin: Skradziono wózek inwalidzki, rodzina prosi o pomoc 39 3

Elektryczny wózek inwalidzki został skradziony z klatki bloku przy ul. Skautów w Lublinie.

Karczemna awantura, szarpanie i wyzwiska na przyjęciu komunijnym. O co poszło?
galeria
film

Karczemna awantura, szarpanie i wyzwiska na przyjęciu komunijnym. O co poszło? 72 14

Poszło o rosół, który ponoć miał być nieświeży. Do tego nie wszyscy mieli dostać drugie danie. Przyjęcie komunijne w restauracji „Krokus” w Chełmie zakończyło się karczemną awanturą, szarpaniem i wyzwiskami. Sprawą zajęła się policja i prokuratura.

Burze w woj. lubelskim: Spadł grad, wiele interwencji strażaków

Burze w woj. lubelskim: Spadł grad, wiele interwencji strażaków 38 2

Strażacy kilkanaście razy interweniowali po burzach, które przechodzą nad woj. lubelskim.

Lublin: Wystawa Grupy Twórczej w Galerii w Pasażu
25 maja 2018, 17:00

Lublin: Wystawa Grupy Twórczej w Galerii w Pasażu 1 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 25 maja o godz. 17 w Galerii w Pasażu (Pracownie Kultury Tatary, ul. Hutnicza 28A) odbędzie się wernisaż wystawy malarstwa Grupy Twórczej pod tytułem Pasja tworzenia.

Mieszkanie Plus w Lubelskiem: Premier wręczy klucze. Dlaczego niektórzy lokatorzy rezygnują?
galeria

Mieszkanie Plus w Lubelskiem: Premier wręczy klucze. Dlaczego niektórzy lokatorzy rezygnują? 54 13

W sobotę pierwsi lokatorzy dostaną klucze do Mieszkań Plus. A wręczać je będzie premier Mateusz Morawiecki. Tyle że lokale są w stanie deweloperskim i trzeba jeszcze grubych tysięcy, żeby w nich zamieszkać.

POP Arena: Alvaro Soler i Alphaville w Lublinie. Bilety na koncert już w sprzedaży
galeria
film

POP Arena: Alvaro Soler i Alphaville w Lublinie. Bilety na koncert już w sprzedaży 47 0

Dziś zaczęła się sprzedaż biletów na koncert POP Arena, którego główną gwiazdą będzie Alvaro Soler, przed którym wystąpi grupa Alphaville.

Azoty po raz szósty zagrają o brązowy medal

Azoty po raz szósty zagrają o brązowy medal 5 0

PGNIG SUPERLIGA PIŁKARZY RĘCZNYCH Po raz szósty w historii Azoty Puławy zagrają o trzecie miejsce mistrzostw Polski. Zmierzą się z rewelacyjną Gwardią Opole

Finałowy koncert XXII Forum Lutosławskiego
25 maja 2018, 19:00

Finałowy koncert XXII Forum Lutosławskiego 1 0

Co Gdzie Kiedy. Filharmonia Lubelska (ul. Curie-Skłodowskiej 5) zaprasza na finałowy koncert 22. edycji Forum Lutosławskiego MOST. W piątek, 25 maja o godz. 19 na scenie Filharmonii wystąpią Robert Kabara, Kamil Tomanek i Aleksandra Ohar.

Główna wygrana w Ekstra Pensji (losowanie 21.05.2018). 5000 zł miesięcznie przez 20 lat

Główna wygrana w Ekstra Pensji (losowanie 21.05.2018). 5000 zł miesięcznie przez 20 lat 0 0

Poniedziałkowe losowanie (21.05.2018) Ekstra Pensji okazało się szczęśliwe dla osoby, która kupiła zakład tej gry w punkcie LOTTO przy ulicy Kopernika 4 w Pucku (woj. pomorskie).

Pociągiem z Lublina nad popularne jezioro. Nowość w rozkładzie na wakacje
galeria
film

Pociągiem z Lublina nad popularne jezioro. Nowość w rozkładzie na wakacje 425 13

24 czerwca uruchomione ma być niedzielne połączenie kolejowe z Lublina do Włodawy przez Okuninkę. Pociąg ma kursować do ostatniej niedzieli sierpnia włącznie.

W sobotę derby Chełmianka - Motor. Bilet lepiej kupić wcześniej

W sobotę derby Chełmianka - Motor. Bilet lepiej kupić wcześniej 8 13

Końcówka sezonu zapowiada się niezwykle ciekawie. W walce o awans faworytami są: Resovia, KSZO i Motor. Temu tercetowi szyki może jeszcze pokrzyżować Chełmianka. Biało-zieloni w najbliższą sobotę zmierzą się w derbach z lubelskim klubem. Gospodarze spodziewają się tłumów na meczu, dlatego apelują o wcześniejszy zakup biletu

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!