Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Świdnik

17 lutego 2012 r.
11:24
Edytuj ten wpis

ZOMO na ulicach Świdnika, 30. rocznica Świdnickich Spacerów (zdjęcia)

1 8 A A

Mieszkańcy Świdnika w piątek wyszli na ulicę. 30 lat od pamiętnych wydarzeń z 1982 roku, wzięli udział w happeningu nawiązującym do słynnych świdnickich spacerów. Rozsławiły one niezłomnych świdniczan na cały kraj,

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Komentarze 8

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
polak / 21 lutego 2012 o 20:35
Szkoda słów na głupoty i obchodzenie czegoś co mogłoby być piękne ,a okazało się oszustwem i klęską dla zwykłych
ludzi.
Gdzie ta k..druga Japonia?
Gdzie jest ta młodzież co powinna zmienić starych i zarabiać na emerytury.
Gdzie jest normalna praca i płaca?
Zasiłki w Niemczech są większe od polskich płac.
W grecji zarabiają 2 razy więcej niż w Polsce.
Kolejne rządy zajmują się walką z opozycją mając w d...ludzi-do wyborów.
Nic w Polsce nie robi się z głową i dokładnie.Tylko k......propaganda sukcesu,a póżniej jakoś tam będzie.
Przynajmnie Rostowski mówi jasno//Im dłużej pracujesz tym krócej Państwo będzie płaciło emerytury.
A liberał Tusk ktoś mu każe,czy wie? Chyba nia wie co mówi.
A te barany świętują bo mają wysokie emerytury,dostali odszkodowania i mają czas.
I jak to miło powspominać młode lata kiedy się piło i walczyło z komuną.
Czy napewno i dla kogo?
Szkoda słów na głupoty i obchodzenie czegoś co mogłoby być piękne ,a okazało się oszustwem i klęską dla zwykłych
ludzi.
Gdzie ta k..druga Japonia?
Gdzie jest ta młodzież co powinna zmienić starych i zarabiać na emerytury.
Gdzie jest normalna praca i płaca?
Zasiłki w Niemczech są większe od polskich płac.
W grecji zarabiają 2 razy więcej niż w Polsce.
Kolejne rządy zajmują się walką z opozycją mając w d...ludzi-do wyborów.
Nic w Polsce nie robi się z głową i dokładnie.Tylko k......propaganda suk... rozwiń
Avatar
jon / 21 lutego 2012 o 19:38
[quote name='KUNTI' timestamp='1329751223' post='599887']
fajniutkie zdjecia
dobrze ,ze tamte czasy sie juz skonczyly
[/quote]
no tak teraz masz dopiero ludzki system.
w kauflandach, lidlach, tesco i innych marketach . godziwa płaca za godną pracę.
no i teraz policja nie gania już do roboty !
Avatar
Gość / 20 lutego 2012 o 17:46
Alternatywa:

http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20120220/SWIDNIK/728984924
Avatar
KUNTI / 20 lutego 2012 o 16:20
fajniutkie zdjecia
dobrze ,ze tamte czasy sie juz skonczyly
Avatar
tez spacerowicz / 17 lutego 2012 o 15:35
Dajcie spokoj z ta szopka! Szkoda, ze ZOMO zamiast lac palami traktowala solidaruchow tak lagodnie. Przez to dzisiaj mamy taki syf!
Avatar
Elka / 17 lutego 2012 o 13:18
widzę,że tęsknicie za tamtymi czasami i po co było spacerować?
Avatar
Marian / 17 lutego 2012 o 12:59
Ksiądz nie jest potrzebny, Polska nie jest państwem kościelnym!!a może ktoś nie zapłacił odpowiedniej sumy księdzu i dlatego nie przyszedł. Gaz 69 w ładnym stanie, nadstawki orginał, ładnie wygląda tylko te tylne lampy troszkę psują urok.
Avatar
Autochton / 17 lutego 2012 o 12:18
A msza chociaż była ?
Co to za obchody bez księdza ?!
Avatar
polak / 21 lutego 2012 o 20:35
Szkoda słów na głupoty i obchodzenie czegoś co mogłoby być piękne ,a okazało się oszustwem i klęską dla zwykłych
ludzi.
Gdzie ta k..druga Japonia?
Gdzie jest ta młodzież co powinna zmienić starych i zarabiać na emerytury.
Gdzie jest normalna praca i płaca?
Zasiłki w Niemczech są większe od polskich płac.
W grecji zarabiają 2 razy więcej niż w Polsce.
Kolejne rządy zajmują się walką z opozycją mając w d...ludzi-do wyborów.
Nic w Polsce nie robi się z głową i dokładnie.Tylko k......propaganda sukcesu,a póżniej jakoś tam będzie.
Przynajmnie Rostowski mówi jasno//Im dłużej pracujesz tym krócej Państwo będzie płaciło emerytury.
A liberał Tusk ktoś mu każe,czy wie? Chyba nia wie co mówi.
A te barany świętują bo mają wysokie emerytury,dostali odszkodowania i mają czas.
I jak to miło powspominać młode lata kiedy się piło i walczyło z komuną.
Czy napewno i dla kogo?
Szkoda słów na głupoty i obchodzenie czegoś co mogłoby być piękne ,a okazało się oszustwem i klęską dla zwykłych
ludzi.
Gdzie ta k..druga Japonia?
Gdzie jest ta młodzież co powinna zmienić starych i zarabiać na emerytury.
Gdzie jest normalna praca i płaca?
Zasiłki w Niemczech są większe od polskich płac.
W grecji zarabiają 2 razy więcej niż w Polsce.
Kolejne rządy zajmują się walką z opozycją mając w d...ludzi-do wyborów.
Nic w Polsce nie robi się z głową i dokładnie.Tylko k......propaganda suk... rozwiń
Avatar
jon / 21 lutego 2012 o 19:38
[quote name='KUNTI' timestamp='1329751223' post='599887']
fajniutkie zdjecia
dobrze ,ze tamte czasy sie juz skonczyly
[/quote]
no tak teraz masz dopiero ludzki system.
w kauflandach, lidlach, tesco i innych marketach . godziwa płaca za godną pracę.
no i teraz policja nie gania już do roboty !
Avatar
Gość / 20 lutego 2012 o 17:46
Alternatywa:

http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20120220/SWIDNIK/728984924
Avatar
KUNTI / 20 lutego 2012 o 16:20
fajniutkie zdjecia
dobrze ,ze tamte czasy sie juz skonczyly
Avatar
tez spacerowicz / 17 lutego 2012 o 15:35
Dajcie spokoj z ta szopka! Szkoda, ze ZOMO zamiast lac palami traktowala solidaruchow tak lagodnie. Przez to dzisiaj mamy taki syf!
Avatar
Elka / 17 lutego 2012 o 13:18
widzę,że tęsknicie za tamtymi czasami i po co było spacerować?
Avatar
Marian / 17 lutego 2012 o 12:59
Ksiądz nie jest potrzebny, Polska nie jest państwem kościelnym!!a może ktoś nie zapłacił odpowiedniej sumy księdzu i dlatego nie przyszedł. Gaz 69 w ładnym stanie, nadstawki orginał, ładnie wygląda tylko te tylne lampy troszkę psują urok.
Avatar
Autochton / 17 lutego 2012 o 12:18
A msza chociaż była ?
Co to za obchody bez księdza ?!
Zobacz wszystkie komentarze 8

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Szukali nielegalnego alkoholu, znaleźli także domowy arsenał

Szukali nielegalnego alkoholu, znaleźli także domowy arsenał 0 0

Sprzęt do destylacji alkoholu, karabiny, broń pneumatyczna, setki nabojów, słoiki z prochem i radiostacja. Taki arsenał znaleźli policjanci w domu pod Krasnymstawem.

Wywąchał narkotyki za 3,8 mln zł

Wywąchał narkotyki za 3,8 mln zł 0 0

Około 70 kg haszyszu oraz 658 g kokainy wywąchał na drogowym przejściu granicznym Ceron, pies służbowy Straży Granicznej. Wartość przejętych narkotyków to ponad 3,8 mln zł.

Wesoły początek, smutny koniec. Kilka tysięcy kibiców przy Arenie Lublin [zdjęcia z drona]
galeria
film

Wesoły początek, smutny koniec. Kilka tysięcy kibiców przy Arenie Lublin [zdjęcia z drona] 0 0

Kilka tysięcy kibiców pojawiło się w specjalnie zorganizowanej przez MOSiR strefie kibica przy Arenie Lublin.

Właściciel mieszkania otworzył wersalkę. Zobaczył w środku nogę kobiety
Rusza proces

Właściciel mieszkania otworzył wersalkę. Zobaczył w środku nogę kobiety 2 4

W środę ma rozpocząć się proces Artura S., oskarżonego o brutalne zabójstwo przy ul. 1 Maja. Mężczyzna udusił swoją dziewczynę i przez miesiąc mieszkał z jej zwłokami, ukrytymi w wersalce.

Polska - Senegal 1:2. Katastrofa na otwarcie mundialu
galeria
film

Polska - Senegal 1:2. Katastrofa na otwarcie mundialu 1 3

Polska czeka 44 lata na zwycięstwo w meczu otwarcia. I jeszcze sobie poczeka. We wtorek piłkarze Adama Nawałki przegrali z Senegalem 1:2. Już w niedzielę Biało-Czerwoni zagrają z Kolumbią mecz o wszystko

Wystawa "- 7 - 13 -" w Galerii Labirynt
22 czerwca 2018, 19:00

Wystawa "- 7 - 13 -" w Galerii Labirynt 1 0

Co Gdzie Kiedy. Galeria Labirynt (oddział Plaza, ul. Lipowa 13) zaprasza na wernisaż wystawy izraelskiej artystki Nelly Agassi. Otwarcie ekspozycji - 7 - 13 - odbędzie się w piątek, 22 czerwca o godz. 19.

TBV Start Lublin organizuje Camp dla młodzieży

TBV Start Lublin organizuje Camp dla młodzieży 1 0

KOSZYKÓWKA W tym tygodniu w Lublinie odbędą się trzy ciekawe wydarzenia. W środę o godzinie 9.30, w Hali MOSiR im. Z. Niedzieli przy Al. Zygmuntowskich 4, odbędzie się Camp do drużyny TBV Startu Lublin U16 (rocznik 2003/2004), który poprowadzą trenerzy z Energa Basket Ligi oraz szkoleniowcy grup młodzieżowych

W woj. lubelskim powstaje coraz więcej mieszkań. Przez rok wzrost o 107 proc.

W woj. lubelskim powstaje coraz więcej mieszkań. Przez rok wzrost o 107 proc. 0 2

Rośnie liczba domów i mieszkań oddawanych do użytkowania. Na przestrzeni roku, w całym regionie statystycy zanotowali wzrost na poziomie ponad 100 proc.

Walka o Kazimierz Dolny może być ostra. Na razie trzech możliwych kandydatów

Walka o Kazimierz Dolny może być ostra. Na razie trzech możliwych kandydatów 13 8

Obecny burmistrz, jego były zastępca oraz pełnomocnik wojewody – apetyt na fotel burmistrza Kazimierza Dolnego mają co najmniej trzy osoby.

P.Unity - koncert w Radiu Lublin
22 czerwca 2018, 18:00

P.Unity - koncert w Radiu Lublin 1 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 22 czerwca o godz. 19 w Radiu Lublin (ul. Obrońców Pokoju 2) wystąpi formacja P.Unity.

Krzysztof chciał być żołnierzem, ale miał wypadek i stracił nogę. Kamil pomoże w zbiórce na protezę

Krzysztof chciał być żołnierzem, ale miał wypadek i stracił nogę. Kamil pomoże w zbiórce na protezę 3 0

Cztery kraje, 17 miast, 18 dni i blisko 2800 km na rowerze – tak w liczbach wygląda trasa, jaką pokona Kamil Misztal z Lublina, by pomóc niepełnosprawnemu 26-latkowi spełnić jego marzenia.

Pierwszy transfer Motoru Lublin

Pierwszy transfer Motoru Lublin 1 9

Motor wziął sobie do serca starą, piłkarską prawdę, że zespół buduje się od tyłu. W poniedziałek pierwszy profesjonalny kontrakt z klubem podpisał Maksymilian Cichocki. A we wtorek żółto-biało-niebiescy poinformowali o pozyskaniu kapitana Chełmianki Michała Wołosa

MUNDIAL 2018. Polska - Senegal 1:2. Koszmarny początek mistrzostw [zdjęcia]
galeria
film

MUNDIAL 2018. Polska - Senegal 1:2. Koszmarny początek mistrzostw [zdjęcia] 246 24

Odliczanie zakończone! O godzinie 17 reprezentacja Polski na stadionie w Moskwie zmierzy się z reprezentacją Senegalu. Biało-Czerwoni wracają na Mundial po 12 latach przerwy. W 2002 i 2006 roku w meczach otwarcia nasz zespół ponosił porażki. Tym razem kibice liczą na zwycięstwo

MUNDIAL 2018. Kolumbia – Japonia 1:2. Sensacja w Sarańsku

MUNDIAL 2018. Kolumbia – Japonia 1:2. Sensacja w Sarańsku 0 0

MUNDIAL 2018 W pierwszym meczu grupy H Japonia niespodziewanie pokonała w Sarańsku Kolumbię 2:1. Zespół z Ameryki Południowej niemal przez cały mecz musiał radzić sobie bez jednego zawodnika

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!