Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Taniec

26 stycznia 2013 r.
8:13
Edytuj ten wpis

Justyna Marciniak i Paweł Żytko zwycięzcami 3. edycji Tańca z VIP-ami (zdjęcia)

Autor: Zdjęcie autora dudi
136 18 A A

Zwycięzcami 3 edycji Tańca z VIP-ami zostali: Justyna Marciniak, mistrzyni świata w karate tradycyjnym i tancerz Formacji GAMZA Paweł Żytko. Publiczność przyznała im 170 głosów.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Komentarze 18

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
gaga / 27 stycznia 2013 o 12:06
Było bardzo fajnie, kto nie był, niech żałuje, mnie się bardzo podobało. impreza na wysokim poziomie. Pozdrawiam wszystkich zadowolonych i uśmiechniętych!
Avatar
jj / 27 stycznia 2013 o 12:03
[quote name='anka' timestamp='1359268016' post='726008']
45 złociszy wstęp. To dla mnie i mojej rodziny na 2 dni żarcie.
[/quote]

Tak już jest od początku świata że byli biedni i bogaci, raptem PiS w 2 lata nie zmieni tego co od tysięcy lat jest normą....
Avatar
Monia / 27 stycznia 2013 o 11:46
Na co wy ludzie narzekacie. Spotkało się towarzystwo żeby zebrać pieniądze na dom dziecka a wam to nie pasuje? Co tu oceniać. Ani złotówka nie poszła z kasy miasta. Wszystko było od sponsorów "Solidarność, LightTech, Williams cukiernie etc.". Kabaret i prowadzący wystąpili za darmo, Zebraliśmy sporo pieniędzy na szczytny cel. O co Wam ludzie chodzi? Bilety to były cegiełki. Naprawdę tak wszystko jest złe?
Avatar
Tom / 27 stycznia 2013 o 11:38
[quote name='anka' timestamp='1359268016' post='726008']
45 złociszy wstęp. To dla mnie i mojej rodziny na 2 dni żarcie.
[/quote]
To nie przychodź wolny wybór
Avatar
Andrew / 27 stycznia 2013 o 09:57
Kreacja pani Liszowskiej-dno. Te pończoszki...
Avatar
delektuj sie / 27 stycznia 2013 o 07:42
CZYSTY LANS. POLITYCY NIECH LANSUJĄ SIĘ EFEKTAMI SWOJEJ PRACY. A MAJĄ ICH W STOSUNKU DO POLSKI A OGROM
Avatar
anka / 27 stycznia 2013 o 07:26
[quote name='jurek' timestamp='1359267686' post='726007']
[size=4]Zobacz jak się ELITY bawią. Oni mają karnawał,uciechy,zabawy, a my chamy siedzmy w domu i liczmy pieniądze, aby nam do pierwszego wystarczyło.[/size]
[/quote]
45 złociszy wstęp. To dla mnie i mojej rodziny na 2 dni żarcie.
Avatar
jurek / 27 stycznia 2013 o 07:21
[size=4]Zobacz jak się ELITY bawią. Oni mają karnawał,uciechy,zabawy, a my chamy siedzmy w domu i liczmy pieniądze, aby nam do pierwszego wystarczyło.[/size]
Avatar
haryski / 26 stycznia 2013 o 23:28
Brawa dla organizatorów i widzów którzy dołożyli złotówki na tak szcytny cel
Avatar
zuoty róg / 26 stycznia 2013 o 23:13
Impra na poziomie Hrubieszowa czy innego Tomaszowa...
Mi osobiście na myśl przychodzi chocholi taniec.
Avatar
gaga / 27 stycznia 2013 o 12:06
Było bardzo fajnie, kto nie był, niech żałuje, mnie się bardzo podobało. impreza na wysokim poziomie. Pozdrawiam wszystkich zadowolonych i uśmiechniętych!
Avatar
jj / 27 stycznia 2013 o 12:03
[quote name='anka' timestamp='1359268016' post='726008']
45 złociszy wstęp. To dla mnie i mojej rodziny na 2 dni żarcie.
[/quote]

Tak już jest od początku świata że byli biedni i bogaci, raptem PiS w 2 lata nie zmieni tego co od tysięcy lat jest normą....
Avatar
Monia / 27 stycznia 2013 o 11:46
Na co wy ludzie narzekacie. Spotkało się towarzystwo żeby zebrać pieniądze na dom dziecka a wam to nie pasuje? Co tu oceniać. Ani złotówka nie poszła z kasy miasta. Wszystko było od sponsorów "Solidarność, LightTech, Williams cukiernie etc.". Kabaret i prowadzący wystąpili za darmo, Zebraliśmy sporo pieniędzy na szczytny cel. O co Wam ludzie chodzi? Bilety to były cegiełki. Naprawdę tak wszystko jest złe?
Avatar
Tom / 27 stycznia 2013 o 11:38
[quote name='anka' timestamp='1359268016' post='726008']
45 złociszy wstęp. To dla mnie i mojej rodziny na 2 dni żarcie.
[/quote]
To nie przychodź wolny wybór
Avatar
Andrew / 27 stycznia 2013 o 09:57
Kreacja pani Liszowskiej-dno. Te pończoszki...
Avatar
delektuj sie / 27 stycznia 2013 o 07:42
CZYSTY LANS. POLITYCY NIECH LANSUJĄ SIĘ EFEKTAMI SWOJEJ PRACY. A MAJĄ ICH W STOSUNKU DO POLSKI A OGROM
Avatar
anka / 27 stycznia 2013 o 07:26
[quote name='jurek' timestamp='1359267686' post='726007']
[size=4]Zobacz jak się ELITY bawią. Oni mają karnawał,uciechy,zabawy, a my chamy siedzmy w domu i liczmy pieniądze, aby nam do pierwszego wystarczyło.[/size]
[/quote]
45 złociszy wstęp. To dla mnie i mojej rodziny na 2 dni żarcie.
Avatar
jurek / 27 stycznia 2013 o 07:21
[size=4]Zobacz jak się ELITY bawią. Oni mają karnawał,uciechy,zabawy, a my chamy siedzmy w domu i liczmy pieniądze, aby nam do pierwszego wystarczyło.[/size]
Avatar
haryski / 26 stycznia 2013 o 23:28
Brawa dla organizatorów i widzów którzy dołożyli złotówki na tak szcytny cel
Avatar
zuoty róg / 26 stycznia 2013 o 23:13
Impra na poziomie Hrubieszowa czy innego Tomaszowa...
Mi osobiście na myśl przychodzi chocholi taniec.
Zobacz wszystkie komentarze 18

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Najtańsze finansowanie dla MŚP z branży turystycznej

Najtańsze finansowanie dla MŚP z branży turystycznej 0

11 mln zł trafi do przedsiębiorców z województwa lubelskiego w formie pożyczek na rozwój usług turystycznych. Zgodnie z podpisaną umową z Bankiem Gospodarstwa Krajowego, Fundusz Pożyczkowy Lubelskiej Fundacji Rozwoju (LFR) w dalszym ciągu przyjmuje od przedsiębiorców wnioski o pożyczki preferencyjne.

DK 19: Samochód zderzył się z łosiem. Jedna osoba nie żyje

DK 19: Samochód zderzył się z łosiem. Jedna osoba nie żyje 40 0

Śmiertelny wypadek w Modliborzycach (pow. janowski) na drodze krajowej nr 19.

Inwestują w kajaki. Z myślą o turystach

Inwestują w kajaki. Z myślą o turystach 1 0

Organizacja spływów kajakowych graniczną rzeką Bug staje się włodawską specjalnością. Tym bardziej, że ta forma turystyki cieszy się coraz większym zainteresowaniem ze strony gości, którzy odwiedzają to miasto.

Klub Obywatelski: Były prezydent spotka się z mieszkańcami regionu

Klub Obywatelski: Były prezydent spotka się z mieszkańcami regionu 20 21

Lech Wałęsa odwiedzi Puławy i Zamość. Spotka się z mieszkańcami w ramach Klubu Obywatelskiego.

Koziołki rządzą na zapleczu Ekstraligi. Wanda zdemolowana w Lublinie

Koziołki rządzą na zapleczu Ekstraligi. Wanda zdemolowana w Lublinie 0 1

Żużlowcy Speed Car Motoru Lublin zgodnie z przewidywaniami wygrali po raz piąty w sezonie i umocnili się na pozycji lidera Nice Pierwszej Ligi Żużlowej.

Wykład: o czym myśli pies
26 maja 2018, 16:00

Wykład: o czym myśli pies 5 0

Co Gdzie Kiedy. 26 maja o godz. 16 w Centrum Kultury (ul. Peowiaków 12) odbędzie się wykład O czym myśli pies. Przeprowadzona zostanie także zbiórka na rzecz schroniska.

Polonista wydał nową książkę. "Podróż do XVI-wiecznego Lublina"
Magazyn

Polonista wydał nową książkę. "Podróż do XVI-wiecznego Lublina" 1 0

Ze Sławomirem Błażewiczem, nauczycielem języka polskiego i autorem wydanej właśnie książki „Tajemnice XI gimnazjum. Unia” rozmawiamy o magicznej podróży w czasy renesansu

Puławy dostarczą bąbelki dla znanej firmy

Puławy dostarczą bąbelki dla znanej firmy 10 5

Zakłady Azotowe „Puławy” otrzymały akredytację na dostarczanie dwutlenku węgla dla amerykańskiej korporacji PepsiCo. To kolejny, po Coca Coli, gigant spożywczy, który będzie korzystał produkowanych nad Wisłą bąbelków.

Speed Car Motor - Wanda Kraków 69:21 [WYNIK KOŃCOWY]

Speed Car Motor - Wanda Kraków 69:21 [WYNIK KOŃCOWY] 29 1

O godzinie 19:30 lubelscy żużlowcy podejmą na swoim torze outsidera Nice 1 Ligi Żużlowej - drużynę Wandy Kraków. Fani zgromadzeni na stadionie liczą więc na kolejne zwycięstwo ekipy trenera Dariusza Śledzia

Orion - Olimpiakos 1:1. Pozostałe wyniki zamojskiej klasy okręgowej

Orion - Olimpiakos 1:1. Pozostałe wyniki zamojskiej klasy okręgowej 2 2

ZAMOJSKA KLASA OKRĘGOWA Orion Dereźnia po nieudanej jesieni wiosną zdecydowanie poprawił grę i wciąż liczy się w walce o utrzymanie. Tym razem zespół trenera Artura Czerwa urwał na własnym boisku punkt Olimpiakosowi Tarnogród strzelając gola w 94 minucie

Skatepark w Łęcznej zostanie odnowiony. Za 230 tysięcy złotych

Skatepark w Łęcznej zostanie odnowiony. Za 230 tysięcy złotych 1 2

Skatepark w Łęcznej czeka duża modernizacja. Rozebrane zostaną żelbetonowe fundamenty, wykonana nowa konstrukcja nawierzchni w postaci nowej płyty. Nowy bieg będą miały schody łączące jej dwie części.

Puszcza - Górnik 2:0. Wrócili do strefy spadkowej

Puszcza - Górnik 2:0. Wrócili do strefy spadkowej 0 7

PIŁKARSKA NICE I LIGA Górnik Łęczna uległ na wyjeździe drużynie Puszczy Niepołomice 0:2 i na dwie kolejki przed zakończeniem sezonu mocno skomplikował sobie szansę na zachowanie miejsca na zapleczu Lotto Ekstraklasy

Igros – Victoria 0:2. Grali tylko 55 minut

Igros – Victoria 0:2. Grali tylko 55 minut 7 1

ZAMOJSKA KLASA OKRĘGOWA Victoria Łukowa Chmielek prowadziła po niespełna na wyjeździe 2:0 po niespełna godzinie gry z Igrosem Krasnobród, ale więcej bramek w tym meczu nie padło bo jeden z zawodników gospodarzy naruszył nietykalność arbitra