Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Taniec

20 marca 2011 r.
16:23
Edytuj ten wpis

Ponad 20 tys. zł dla dzieci od "Tańca z VIP-ami”

23 13 A A
 (JACEK ŚWIERCZYŃSKI)
(JACEK ŚWIERCZYŃSKI)

W sobotni wieczór sala w Centrum Kongresowym Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie była wypełniona po brzegi. VIP-y zachwyciły świetnymi występami i pomysłowymi kostiumami.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Komentarze 13

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
W&W / 23 marca 2011 o 12:56
Zgadzam się w 100%
Avatar
ola / 21 marca 2011 o 10:57
Było rewelacyjnie!!! bosko, cudownie, zabawnie, wzruszająco- chętnie przeżyłabym to jeszcze raz
Avatar
Paweł / 21 marca 2011 o 10:30
Powiem tak , impreza rewelacyjna, duża dawaka humoru, świetna muzyka i rewelacyjeny popisy taneczne no i ten awangardowy w oprawie pokaz mody.......niech załują ci co niebylie. Szkosda tylko że panie z widowni miały tak smutne czarne kreacje...
Avatar
W&W / 21 marca 2011 o 08:43
WIDAĆ, ŻE NIEKTÓRE KOMENTARZE NA POZIOMIE W S C H O D N I E J KULTURY !!!
Avatar
Law chared / 20 marca 2011 o 23:22
[quote name='renii' timestamp='1300646032' post='452700']
Do LESZCZA
Pewnie byłeś księgowym imprezy. Najlepiej siedzieć na du*** i krytykować tych co poświęcają swój prywatny czas, może i robią z siebie pajaców ale to ich sprawa. A ty pewnie masz już kilka pomysłów jak zebrać kolejne 20 tysiaków na SIEROTY!!! tylko nie mów że nie!!!
[/quote]

ORGANIZUJĘ IMPREZY CHARYTATYWNE, DLATEGO JEST MI NIEZMIERNIE PRZYKRO, ŻE LEPIEJ WYDAĆ PIENIĄDZE NA WYNAJĘCIE SALI, KREACJE, OŚWIETLENIE NIŻ DLA SIEROT...
[quote name='renii' timestamp='1300646032' post='452700']
Do LESZCZA
Pewnie byłeś księgowym imprezy. Najlepiej siedzieć na du*** i krytykować tych co poświęcają swój prywatny czas, może i robią z siebie pajaców ale to ich sprawa. A ty pewnie masz już kilka pomysłów jak zebrać kolejne 20 tysiaków na SIEROTY!!! tylko nie mów że nie!!!
[/quote]

ORGANIZUJĘ IMPREZY CHARYTATYWNE, DLATEGO JEST MI NIEZMIERNIE PRZYKRO, ŻE LEPIEJ WYDAĆ PIENIĄDZE NA WYNAJĘCIE SALI, KREACJE, ... rozwiń
Avatar
renii / 20 marca 2011 o 19:33
Do LESZCZA
Pewnie byłeś księgowym imprezy. Najlepiej siedzieć na du*** i krytykować tych co poświęcają swój prywatny czas, może i robią z siebie pajaców ale to ich sprawa. A ty pewnie masz już kilka pomysłów jak zebrać kolejne 20 tysiaków na SIEROTY!!! tylko nie mów że nie!!!
Avatar
jan / 20 marca 2011 o 18:54
Najbardziej to mi się podobał kostium tej pani miss w czasie obrotu;) Najwyraźniej nie wynikające z odwagi, ale z powodów technicznych:) Pod koniec filmiku (2 min 36 sek). Na szczęście jest to tylko atut dla tej pięknej dziewczyny, która nieźle radzi sobie z tańcem, w przeciwieństwie do pani poseł Gąsior która chyba powinna się przy swojej figurze umiejętnie się "osłonić". No cóż, w telewizji wszędzie tańczą to i w Lublinie próbują, a wychodzi jak ze wszystkim... no może poza przygodą pani miss, tu urodą bijemy wszystkich.
Avatar
widz / 20 marca 2011 o 18:14
Byłem i widziałem ... ze względu na szczytny cel, ale przykro to powiedzieć niektórzy prezentowali kompletny brak poczucia rytmu połączony z aroganckim przekonaniem o swoich wysokich możliwościach np.: Pani Gąsior Marek - sprzedawczyni z mięsnego na wybiegu (chyba młodzieżówka PO smsowała z zakupionych kart POP), potwornie męczyła się tez tancerka Pana Czerniaka (raz dostała nadepnięcie-uj musiało boleć) no i Pan Grabczuk - "prowincjonalny szołmen".
Zdecydowanie najlepiej wypadli Pani Dados (widać ze przyłożyła się do treningów - nie ma to jak stara szkoła profesjonalizmu), Pan Tułajew (elegancki i szarmancki w walcu)oraz Pani Miss Lubelszczyzny (nie pamiętam nazwiska, ale widać że poważnie podeszła do rzeczy).
Reszta jak PKB województwa lubelskiego miedzy Bułgarią a Rumunią - lipa.
Byłem i widziałem ... ze względu na szczytny cel, ale przykro to powiedzieć niektórzy prezentowali kompletny brak poczucia rytmu połączony z aroganckim przekonaniem o swoich wysokich możliwościach np.: Pani Gąsior Marek - sprzedawczyni z mięsnego na wybiegu (chyba młodzieżówka PO smsowała z zakupionych kart POP), potwornie męczyła się tez tancerka Pana Czerniaka (raz dostała nadepnięcie-uj musiało boleć) no i Pan Grabczuk - "prowincjonalny szołmen".
Zdecydowanie najlepiej wypadli Pani Dados (widać ze przyłożyła się do trening... rozwiń
Avatar
ANTYED / 20 marca 2011 o 18:05
ŻEBY K...TE NASZE TFU VIPY TAK TĄNCOWAŁY PRZY POPRAWIE ATRAKCYJNOŚCI WOJEWÓDZTWA I LUBLINA, PRZY PRZYCIĄGANIU INWESTORÓW, BUDOWIE DRÓG, POPRAWIE CZYSTOŚCI I WYGLĄDU MIASTA, JAK K...TAŃCUJĄ I PAJACUJĄ Z LALAMI W KRACJACH, PAJACYKI Z PłO??!!BO TAK TO DNO!!
Avatar
Megi / 20 marca 2011 o 17:39
Ważne że wszystkim którzy uczestniczyli dobrze się bawili, cel był szczytny i b. dobrze że coś się w Lublinie dzieje. Tak trzymać.
Avatar
W&W / 23 marca 2011 o 12:56
Zgadzam się w 100%
Avatar
ola / 21 marca 2011 o 10:57
Było rewelacyjnie!!! bosko, cudownie, zabawnie, wzruszająco- chętnie przeżyłabym to jeszcze raz
Avatar
Paweł / 21 marca 2011 o 10:30
Powiem tak , impreza rewelacyjna, duża dawaka humoru, świetna muzyka i rewelacyjeny popisy taneczne no i ten awangardowy w oprawie pokaz mody.......niech załują ci co niebylie. Szkosda tylko że panie z widowni miały tak smutne czarne kreacje...
Avatar
W&W / 21 marca 2011 o 08:43
WIDAĆ, ŻE NIEKTÓRE KOMENTARZE NA POZIOMIE W S C H O D N I E J KULTURY !!!
Avatar
Law chared / 20 marca 2011 o 23:22
[quote name='renii' timestamp='1300646032' post='452700']
Do LESZCZA
Pewnie byłeś księgowym imprezy. Najlepiej siedzieć na du*** i krytykować tych co poświęcają swój prywatny czas, może i robią z siebie pajaców ale to ich sprawa. A ty pewnie masz już kilka pomysłów jak zebrać kolejne 20 tysiaków na SIEROTY!!! tylko nie mów że nie!!!
[/quote]

ORGANIZUJĘ IMPREZY CHARYTATYWNE, DLATEGO JEST MI NIEZMIERNIE PRZYKRO, ŻE LEPIEJ WYDAĆ PIENIĄDZE NA WYNAJĘCIE SALI, KREACJE, OŚWIETLENIE NIŻ DLA SIEROT...
[quote name='renii' timestamp='1300646032' post='452700']
Do LESZCZA
Pewnie byłeś księgowym imprezy. Najlepiej siedzieć na du*** i krytykować tych co poświęcają swój prywatny czas, może i robią z siebie pajaców ale to ich sprawa. A ty pewnie masz już kilka pomysłów jak zebrać kolejne 20 tysiaków na SIEROTY!!! tylko nie mów że nie!!!
[/quote]

ORGANIZUJĘ IMPREZY CHARYTATYWNE, DLATEGO JEST MI NIEZMIERNIE PRZYKRO, ŻE LEPIEJ WYDAĆ PIENIĄDZE NA WYNAJĘCIE SALI, KREACJE, ... rozwiń
Avatar
renii / 20 marca 2011 o 19:33
Do LESZCZA
Pewnie byłeś księgowym imprezy. Najlepiej siedzieć na du*** i krytykować tych co poświęcają swój prywatny czas, może i robią z siebie pajaców ale to ich sprawa. A ty pewnie masz już kilka pomysłów jak zebrać kolejne 20 tysiaków na SIEROTY!!! tylko nie mów że nie!!!
Avatar
jan / 20 marca 2011 o 18:54
Najbardziej to mi się podobał kostium tej pani miss w czasie obrotu;) Najwyraźniej nie wynikające z odwagi, ale z powodów technicznych:) Pod koniec filmiku (2 min 36 sek). Na szczęście jest to tylko atut dla tej pięknej dziewczyny, która nieźle radzi sobie z tańcem, w przeciwieństwie do pani poseł Gąsior która chyba powinna się przy swojej figurze umiejętnie się "osłonić". No cóż, w telewizji wszędzie tańczą to i w Lublinie próbują, a wychodzi jak ze wszystkim... no może poza przygodą pani miss, tu urodą bijemy wszystkich.
Avatar
widz / 20 marca 2011 o 18:14
Byłem i widziałem ... ze względu na szczytny cel, ale przykro to powiedzieć niektórzy prezentowali kompletny brak poczucia rytmu połączony z aroganckim przekonaniem o swoich wysokich możliwościach np.: Pani Gąsior Marek - sprzedawczyni z mięsnego na wybiegu (chyba młodzieżówka PO smsowała z zakupionych kart POP), potwornie męczyła się tez tancerka Pana Czerniaka (raz dostała nadepnięcie-uj musiało boleć) no i Pan Grabczuk - "prowincjonalny szołmen".
Zdecydowanie najlepiej wypadli Pani Dados (widać ze przyłożyła się do treningów - nie ma to jak stara szkoła profesjonalizmu), Pan Tułajew (elegancki i szarmancki w walcu)oraz Pani Miss Lubelszczyzny (nie pamiętam nazwiska, ale widać że poważnie podeszła do rzeczy).
Reszta jak PKB województwa lubelskiego miedzy Bułgarią a Rumunią - lipa.
Byłem i widziałem ... ze względu na szczytny cel, ale przykro to powiedzieć niektórzy prezentowali kompletny brak poczucia rytmu połączony z aroganckim przekonaniem o swoich wysokich możliwościach np.: Pani Gąsior Marek - sprzedawczyni z mięsnego na wybiegu (chyba młodzieżówka PO smsowała z zakupionych kart POP), potwornie męczyła się tez tancerka Pana Czerniaka (raz dostała nadepnięcie-uj musiało boleć) no i Pan Grabczuk - "prowincjonalny szołmen".
Zdecydowanie najlepiej wypadli Pani Dados (widać ze przyłożyła się do trening... rozwiń
Avatar
ANTYED / 20 marca 2011 o 18:05
ŻEBY K...TE NASZE TFU VIPY TAK TĄNCOWAŁY PRZY POPRAWIE ATRAKCYJNOŚCI WOJEWÓDZTWA I LUBLINA, PRZY PRZYCIĄGANIU INWESTORÓW, BUDOWIE DRÓG, POPRAWIE CZYSTOŚCI I WYGLĄDU MIASTA, JAK K...TAŃCUJĄ I PAJACUJĄ Z LALAMI W KRACJACH, PAJACYKI Z PłO??!!BO TAK TO DNO!!
Avatar
Megi / 20 marca 2011 o 17:39
Ważne że wszystkim którzy uczestniczyli dobrze się bawili, cel był szczytny i b. dobrze że coś się w Lublinie dzieje. Tak trzymać.
Zobacz wszystkie komentarze 13

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

W Lublinie zabrakło osób do przeprowadzania dzieci przez jezdnię. Jakie są zarobki?

W Lublinie zabrakło osób do przeprowadzania dzieci przez jezdnię. Jakie są zarobki? 1 0

Fiaskiem skończyły się poszukiwania kogoś, kto stanie obok przejścia przez Głuską, na której znacznie wzrósł ruch po rozpoczęciu prac na Abramowickiej. Kłopot jest również z obsadzeniem przejścia obok szkoły przy ul. Kunickiego.

Najtańsze finansowanie dla MŚP z branży turystycznej

Najtańsze finansowanie dla MŚP z branży turystycznej 0

11 mln zł trafi do przedsiębiorców z województwa lubelskiego w formie pożyczek na rozwój usług turystycznych. Zgodnie z podpisaną umową z Bankiem Gospodarstwa Krajowego, Fundusz Pożyczkowy Lubelskiej Fundacji Rozwoju (LFR) w dalszym ciągu przyjmuje od przedsiębiorców wnioski o pożyczki preferencyjne.

DK 19: Samochód zderzył się z łosiem. Jedna osoba nie żyje

DK 19: Samochód zderzył się z łosiem. Jedna osoba nie żyje 55 0

Śmiertelny wypadek w Modliborzycach (pow. janowski) na drodze krajowej nr 19.

Inwestują w kajaki. Z myślą o turystach

Inwestują w kajaki. Z myślą o turystach 1 0

Organizacja spływów kajakowych graniczną rzeką Bug staje się włodawską specjalnością. Tym bardziej, że ta forma turystyki cieszy się coraz większym zainteresowaniem ze strony gości, którzy odwiedzają to miasto.

Klub Obywatelski: Były prezydent spotka się z mieszkańcami regionu

Klub Obywatelski: Były prezydent spotka się z mieszkańcami regionu 21 27

Lech Wałęsa odwiedzi Puławy i Zamość. Spotka się z mieszkańcami w ramach Klubu Obywatelskiego.

Koziołki rządzą na zapleczu Ekstraligi. Wanda zdemolowana w Lublinie
galeria

Koziołki rządzą na zapleczu Ekstraligi. Wanda zdemolowana w Lublinie 0 1

Żużlowcy Speed Car Motoru Lublin zgodnie z przewidywaniami wygrali po raz piąty w sezonie i umocnili się na pozycji lidera Nice Pierwszej Ligi Żużlowej.

Wykład: o czym myśli pies
26 maja 2018, 16:00

Wykład: o czym myśli pies 5 0

Co Gdzie Kiedy. 26 maja o godz. 16 w Centrum Kultury (ul. Peowiaków 12) odbędzie się wykład O czym myśli pies. Przeprowadzona zostanie także zbiórka na rzecz schroniska.

Polonista wydał nową książkę. "Podróż do XVI-wiecznego Lublina"
Magazyn

Polonista wydał nową książkę. "Podróż do XVI-wiecznego Lublina" 1 0

Ze Sławomirem Błażewiczem, nauczycielem języka polskiego i autorem wydanej właśnie książki „Tajemnice XI gimnazjum. Unia” rozmawiamy o magicznej podróży w czasy renesansu

Puławy dostarczą bąbelki dla znanej firmy

Puławy dostarczą bąbelki dla znanej firmy 12 5

Zakłady Azotowe „Puławy” otrzymały akredytację na dostarczanie dwutlenku węgla dla amerykańskiej korporacji PepsiCo. To kolejny, po Coca Coli, gigant spożywczy, który będzie korzystał produkowanych nad Wisłą bąbelków.

Speed Car Motor - Wanda Kraków 69:21 [WYNIK KOŃCOWY]

Speed Car Motor - Wanda Kraków 69:21 [WYNIK KOŃCOWY] 29 1

O godzinie 19:30 lubelscy żużlowcy podejmą na swoim torze outsidera Nice 1 Ligi Żużlowej - drużynę Wandy Kraków. Fani zgromadzeni na stadionie liczą więc na kolejne zwycięstwo ekipy trenera Dariusza Śledzia

Orion - Olimpiakos 1:1. Pozostałe wyniki zamojskiej klasy okręgowej

Orion - Olimpiakos 1:1. Pozostałe wyniki zamojskiej klasy okręgowej 2 2

ZAMOJSKA KLASA OKRĘGOWA Orion Dereźnia po nieudanej jesieni wiosną zdecydowanie poprawił grę i wciąż liczy się w walce o utrzymanie. Tym razem zespół trenera Artura Czerwa urwał na własnym boisku punkt Olimpiakosowi Tarnogród strzelając gola w 94 minucie

Skatepark w Łęcznej zostanie odnowiony. Za 230 tysięcy złotych

Skatepark w Łęcznej zostanie odnowiony. Za 230 tysięcy złotych 1 4

Skatepark w Łęcznej czeka duża modernizacja. Rozebrane zostaną żelbetonowe fundamenty, wykonana nowa konstrukcja nawierzchni w postaci nowej płyty. Nowy bieg będą miały schody łączące jej dwie części.

Puszcza - Górnik 2:0. Wrócili do strefy spadkowej

Puszcza - Górnik 2:0. Wrócili do strefy spadkowej 0 7

PIŁKARSKA NICE I LIGA Górnik Łęczna uległ na wyjeździe drużynie Puszczy Niepołomice 0:2 i na dwie kolejki przed zakończeniem sezonu mocno skomplikował sobie szansę na zachowanie miejsca na zapleczu Lotto Ekstraklasy

Igros – Victoria 0:2. Grali tylko 55 minut

Igros – Victoria 0:2. Grali tylko 55 minut 7 1

ZAMOJSKA KLASA OKRĘGOWA Victoria Łukowa Chmielek prowadziła po niespełna na wyjeździe 2:0 po niespełna godzinie gry z Igrosem Krasnobród, ale więcej bramek w tym meczu nie padło bo jeden z zawodników gospodarzy naruszył nietykalność arbitra