Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Taniec

19 grudnia 2010 r.
20:06
Edytuj ten wpis

Taniec z VIP-ami: Pierwszy trening za nimi (zdjęcia) (wideo)

22 24 A A

Ruszył "Taniec z VIP-ami”, impreza organizowana przez Dziennik Wschodni i Moje Miasto Lublin. 14 znanych osób z Lubelszczyzny rozpoczęło naukę tańca pod okiem profesjonalistów ze Szkoły Tańca Towarzyskiego "Lider” Anna i Jerzy Oleszczyńscy oraz Formacji Tańca Towarzyskiego Politechniki Lubelskiej "Gamza”.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Komentarze 24

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
wolontariuszka / 21 grudnia 2010 o 21:50
Bardzo dobra inicjatywa znam społeczność Domu Dziecka od 7 lat i uważam, że jest to bardzo dobry pomysł tym dzieciaczkom należy się odrobinę serca...
Avatar
bb / 20 grudnia 2010 o 22:31
[quote name='c' timestamp='1292833184' post='408508']
A w adwencie to post nie obowiązuje - elementarnej wiedzy to ty nie masz.
[/quote]

myślę, że wpisy kolejnych osób wyjaśniły Ci drogi użytkowniku kto z nas ma elementarną wiedzę z zakresu Katechizmu Kościoła Katolickiego;] pozdrawiam.
Avatar
pan pikuś / 20 grudnia 2010 o 12:24
oj chce się wyprowadzić z tego miasyta chce się...jak się czyta posty niektórych mędrców wirtualnych. nie dziwię się, że w tym kraju, a szczególnie w Polsce C, nic się nie dzieje i nic nie rozwija, skoro każda inicjatywa od razu spotyka się z krytyką....a sami siedzą na 4 literach i nie robią nic, żeby komuś pomóc i tylko stara sarmacka idea im przyświeca: najeść się, napić, ponarzekać...ehhh
Avatar
ronin / 20 grudnia 2010 o 10:20
[quote name='jaaa' timestamp='1292789679' post='408352']
A gdzie sie schował mały Krzysio Grabczuk?
odkąd Własćiciel Bonsai jest znan osobistoscia w Lublinie?? HAHHAHAHAHHAHHAHAHAHHAHAHAHHAHAHHA
ale żenada
[/quote]
Avatar
aga / 20 grudnia 2010 o 10:08
[quote name='c' timestamp='1292833184' post='408508']
A w adwencie to post nie obowiązuje - elementarnej wiedzy to ty nie masz.
[/quote]

Pojęcie "adwent" i "post" to dwa różne okresy w terminologii katolickiej, to po 1'. Po 2' zapewne chodzi Ci o zapis jednego z przykazań kościelnych a dokładnie 4 - "Zachowywać nakazane posty i wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych, a w okresach pokuty powstrzymywać się od udziału w zabawach". Jak widać nie ma tutaj mowy o zakazie tańczenia a jedynie o udziale w zabawach, we wcześniejszej formie były to huczne zabawy :-).
[quote name='c' timestamp='1292833184' post='408508']
A w adwencie to post nie obowiązuje - elementarnej wiedzy to ty nie masz.
[/quote]

Pojęcie "adwent" i "post" to dwa różne okresy w terminologii katolickiej, to po 1'. Po 2' zapewne chodzi Ci o zapis jednego z przykazań kościelnych a dokładnie 4 - "Zachowywać nakazane posty i wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych, a w okresach pokuty powstrzymywać się od udziału w zabawach". Jak widać nie ma tutaj mowy o... rozwiń
Avatar
Ula / 20 grudnia 2010 o 10:00
Zamiast non stop narzekać moglibyście chociaż raz wyszukać pozytywne strony sytuacji. Pomysł jest bardzo dobry, coś się dzieje w tym Lublinie przynajmniej. Jak nic się nie dzieje to też źle. Kogo Waszym zdaniem mieli zaprosić do udziału w takiej akcji, jako VIPa? Kozidrak? Budkę Suflera? Na pewno wzięli by udział. Cel jest szczytny i proponuję też się zająć pomocą zamiast ciągle gderać że VIPy nie takie, że ten jest za niski a tamten nie potrafi tańczyć.
Avatar
Ma / 20 grudnia 2010 o 09:31
W adwencie post nie obowiązuje,z wyjątkiem najbliższego piątku.Wszyscy wierni powinni cieszyć się z narodzenia pana Boga i dobrze się się do tego przygotować.A Wielki Post jest na pamiątkę postu Jezusa na pustyni i kuszenia go przez diabła.Obchodzi się go w innym okresie.Jednak przyzwyczajenie postu w adwencie to wynik z gnębienia i nakładania na lud coraz większych nakazów w czasach ciemnoty.Zawsze było za co w dybach na postrach potrzymać.
Avatar
grzechu / 20 grudnia 2010 o 09:23
Moi drodzy proponuje sięgnąć do Katechizmu Kościoła Katolickiego. Od kilku lat adwent jest wesołym oczekiwaniem na przyjscie Jezusa i Kościół nie zabrania się bawić.
Avatar
Jolek / 20 grudnia 2010 o 09:22
[size="4"][color="#8B0000"]A czy w Lublinie jest wszystko pięknie i wspaniale że urzędnicy nie mają się czym zająć,tylko im takie głupoty w głowie????[/color][/size]Prezesi firm to mogą sobie pozwolić.
Avatar
c / 20 grudnia 2010 o 09:19
[quote name='bb' timestamp='1292832638' post='408500']
to nie post tylko adwent. żeby komentować trzeba mieć elementarną wiedzę o tym co się komentuje ;]

ja mam nadzieję, że wyjdzie z tego coś pozytywnego:) nieważne, czy znane osoby czy nieznane - może te, które uznalibyście za VIPy nie zgodziły się wziąć udziału.. ważne, że coś się dzieje, coś całkowicie nowego jak na nasz lokalny rynek i dzięki temu może buźki dzieciaków się uśmiechną
[/quote]

A w adwencie to post nie obowiązuje - elementarnej wiedzy to ty nie masz.
[quote name='bb' timestamp='1292832638' post='408500']
to nie post tylko adwent. żeby komentować trzeba mieć elementarną wiedzę o tym co się komentuje ;]

ja mam nadzieję, że wyjdzie z tego coś pozytywnego:) nieważne, czy znane osoby czy nieznane - może te, które uznalibyście za VIPy nie zgodziły się wziąć udziału.. ważne, że coś się dzieje, coś całkowicie nowego jak na nasz lokalny rynek i dzięki temu może buźki dzieciaków się uśmiechną
[/quote]

A w adwencie to post nie obowiązu... rozwiń
Avatar
wolontariuszka / 21 grudnia 2010 o 21:50
Bardzo dobra inicjatywa znam społeczność Domu Dziecka od 7 lat i uważam, że jest to bardzo dobry pomysł tym dzieciaczkom należy się odrobinę serca...
Avatar
bb / 20 grudnia 2010 o 22:31
[quote name='c' timestamp='1292833184' post='408508']
A w adwencie to post nie obowiązuje - elementarnej wiedzy to ty nie masz.
[/quote]

myślę, że wpisy kolejnych osób wyjaśniły Ci drogi użytkowniku kto z nas ma elementarną wiedzę z zakresu Katechizmu Kościoła Katolickiego;] pozdrawiam.
Avatar
pan pikuś / 20 grudnia 2010 o 12:24
oj chce się wyprowadzić z tego miasyta chce się...jak się czyta posty niektórych mędrców wirtualnych. nie dziwię się, że w tym kraju, a szczególnie w Polsce C, nic się nie dzieje i nic nie rozwija, skoro każda inicjatywa od razu spotyka się z krytyką....a sami siedzą na 4 literach i nie robią nic, żeby komuś pomóc i tylko stara sarmacka idea im przyświeca: najeść się, napić, ponarzekać...ehhh
Avatar
ronin / 20 grudnia 2010 o 10:20
[quote name='jaaa' timestamp='1292789679' post='408352']
A gdzie sie schował mały Krzysio Grabczuk?
odkąd Własćiciel Bonsai jest znan osobistoscia w Lublinie?? HAHHAHAHAHHAHHAHAHAHHAHAHAHHAHAHHA
ale żenada
[/quote]
Avatar
aga / 20 grudnia 2010 o 10:08
[quote name='c' timestamp='1292833184' post='408508']
A w adwencie to post nie obowiązuje - elementarnej wiedzy to ty nie masz.
[/quote]

Pojęcie "adwent" i "post" to dwa różne okresy w terminologii katolickiej, to po 1'. Po 2' zapewne chodzi Ci o zapis jednego z przykazań kościelnych a dokładnie 4 - "Zachowywać nakazane posty i wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych, a w okresach pokuty powstrzymywać się od udziału w zabawach". Jak widać nie ma tutaj mowy o zakazie tańczenia a jedynie o udziale w zabawach, we wcześniejszej formie były to huczne zabawy :-).
[quote name='c' timestamp='1292833184' post='408508']
A w adwencie to post nie obowiązuje - elementarnej wiedzy to ty nie masz.
[/quote]

Pojęcie "adwent" i "post" to dwa różne okresy w terminologii katolickiej, to po 1'. Po 2' zapewne chodzi Ci o zapis jednego z przykazań kościelnych a dokładnie 4 - "Zachowywać nakazane posty i wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych, a w okresach pokuty powstrzymywać się od udziału w zabawach". Jak widać nie ma tutaj mowy o... rozwiń
Avatar
Ula / 20 grudnia 2010 o 10:00
Zamiast non stop narzekać moglibyście chociaż raz wyszukać pozytywne strony sytuacji. Pomysł jest bardzo dobry, coś się dzieje w tym Lublinie przynajmniej. Jak nic się nie dzieje to też źle. Kogo Waszym zdaniem mieli zaprosić do udziału w takiej akcji, jako VIPa? Kozidrak? Budkę Suflera? Na pewno wzięli by udział. Cel jest szczytny i proponuję też się zająć pomocą zamiast ciągle gderać że VIPy nie takie, że ten jest za niski a tamten nie potrafi tańczyć.
Avatar
Ma / 20 grudnia 2010 o 09:31
W adwencie post nie obowiązuje,z wyjątkiem najbliższego piątku.Wszyscy wierni powinni cieszyć się z narodzenia pana Boga i dobrze się się do tego przygotować.A Wielki Post jest na pamiątkę postu Jezusa na pustyni i kuszenia go przez diabła.Obchodzi się go w innym okresie.Jednak przyzwyczajenie postu w adwencie to wynik z gnębienia i nakładania na lud coraz większych nakazów w czasach ciemnoty.Zawsze było za co w dybach na postrach potrzymać.
Avatar
grzechu / 20 grudnia 2010 o 09:23
Moi drodzy proponuje sięgnąć do Katechizmu Kościoła Katolickiego. Od kilku lat adwent jest wesołym oczekiwaniem na przyjscie Jezusa i Kościół nie zabrania się bawić.
Avatar
Jolek / 20 grudnia 2010 o 09:22
[size="4"][color="#8B0000"]A czy w Lublinie jest wszystko pięknie i wspaniale że urzędnicy nie mają się czym zająć,tylko im takie głupoty w głowie????[/color][/size]Prezesi firm to mogą sobie pozwolić.
Avatar
c / 20 grudnia 2010 o 09:19
[quote name='bb' timestamp='1292832638' post='408500']
to nie post tylko adwent. żeby komentować trzeba mieć elementarną wiedzę o tym co się komentuje ;]

ja mam nadzieję, że wyjdzie z tego coś pozytywnego:) nieważne, czy znane osoby czy nieznane - może te, które uznalibyście za VIPy nie zgodziły się wziąć udziału.. ważne, że coś się dzieje, coś całkowicie nowego jak na nasz lokalny rynek i dzięki temu może buźki dzieciaków się uśmiechną
[/quote]

A w adwencie to post nie obowiązuje - elementarnej wiedzy to ty nie masz.
[quote name='bb' timestamp='1292832638' post='408500']
to nie post tylko adwent. żeby komentować trzeba mieć elementarną wiedzę o tym co się komentuje ;]

ja mam nadzieję, że wyjdzie z tego coś pozytywnego:) nieważne, czy znane osoby czy nieznane - może te, które uznalibyście za VIPy nie zgodziły się wziąć udziału.. ważne, że coś się dzieje, coś całkowicie nowego jak na nasz lokalny rynek i dzięki temu może buźki dzieciaków się uśmiechną
[/quote]

A w adwencie to post nie obowiązu... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 24

Skomentuj

Komentujesz jako Gość
Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Wybrzeże Gdańsk –  Speed Car Motor Lublin 43:47. Finisz godny lidera

Wybrzeże Gdańsk – Speed Car Motor Lublin 43:47. Finisz godny lidera 0 0

Speed Car Motor Lublin po fenomenalnej końcówce i podwójnych zwycięstwach w trzech z czterech ostatnich biegów, pokonał na wyjeździe Zdunek Wybrzeże Gdańsk 47:43.

Unikaj pozorów i nawyków. Wkrótce Międzynarodowy Dzień Tańca
MAGAZYN

Unikaj pozorów i nawyków. Wkrótce Międzynarodowy Dzień Tańca 0 0

To skomplikowane: Międzynarodowy Dzień Tańca będzie 29 kwietnia. Spektakl, którego nie można przegapić: 28 kwietnia. Ale już 26 kwietnia trzeba iść na projekcję. Generalnie: dużo tańczenia na różne sposoby!

Gwardia Opole – Azoty Puławy 25:23. Historyczny awans!

Gwardia Opole – Azoty Puławy 25:23. Historyczny awans! 4 1

Zespół trenera Daniela Waszkiewicza po meczu pełnym zwrotów akcji i emocji przegrał co prawda w Opolu, ale awansował do finału Pucharu Polski. O sukcesie gości zadecydował rzut Nikoli Prce cztery sekundy przed końcem spotkania

Lubelskie ma nowych Ambasadorów. Wśród nich jest gwiazda polskiej telewizji
ZDJĘCIA
galeria

Lubelskie ma nowych Ambasadorów. Wśród nich jest gwiazda polskiej telewizji 9 5

Grażyna Torbicka, Spółdzielnia Mleczarska Spomlek oraz Wschodnie Centrum Leczenia Oparzeń i Chirurgii Rekonstrukcyjnej w Łęcznej to nowi Ambasadorzy Województwa Lubelskiego. Tytuły przyznano podczas uroczystej gali w Targach Lublin. W jej trakcie ogłoszono także laureatów certyfikatu Marka Lubelskie.

Wisła Puławy – GKS Jastrzębie 0:1. Lider zbyt mocny

Wisła Puławy – GKS Jastrzębie 0:1. Lider zbyt mocny 0 0

Po dwóch zwycięstwach z rzędu Wisła musiała się pogodzić z porażką. Trzy punkty z Puław wywiózł lider tabeli GKS Jastrzębie. Goście po wyrównanym meczu wygrali 1:0

Malarstwo Jacka Malczcewskiego w Kazimierzu Dolnym
22 kwietnia 2018, 13:00

Malarstwo Jacka Malczcewskiego w Kazimierzu Dolnym 2 1

Co Gdzie Kiedy. Muzeum Nadwiślańskie w Kazimierzu Dolnym (Rynek 19) zaprasza na wernisaż wystawy Wielka sztuka jest jak ocean głęboką. Malarstwo Jacka Malczewskiego. Uroczyste otwarcie ekspozycji już w niedzielę, 22 kwietnia o godz. 13.

Premiera spektaklu "Czarodziejski imbryk" w Puławach
22 kwietnia 2018, 17:00

Premiera spektaklu "Czarodziejski imbryk" w Puławach 2 0

Co Gdzie Kiedy. W niedzielę, 22 kwietnia o godz. 17 w Puławskiej Galerii Sztuki (Dom Chemika, ul. Wojska Polskiego 4) odbędzie się uroczysta premiera spektaklu Czarodziejski imbryk Teatru Lalek Muchomor"

Ma pomóc w wykrywaniu raka. Przełomowa mikrosonda

Ma pomóc w wykrywaniu raka. Przełomowa mikrosonda 0 0

Szybszą i lepszą diagnostykę nowotworową ma zapewnić mikrosonda, nad którą pracują badacze z SDS Optic. Badania będą prowadzone w nowoczesnym laboratorium, które niedawno zostało otwarte.

Motor lepszy od JKS Jarosław

Motor lepszy od JKS Jarosław 36 8

Piłkarze Motoru po dwóch remisach z rzędu tym razem zgarnęli komplet punktów. Nie było łatwo, ale żółto-biało-niebiescy pokonali ostatecznie ostatni w tabeli JKS Jarosław 1:0. Dzięki temu udany debiut w roli pierwszego trenera zaliczył Piotr Zasada, który we wtorek zastąpił Marcina Sasala.

Henry No Hurry! Koncert na Trzecim Księżycu
21 kwietnia 2018, 20:00

Henry No Hurry! Koncert na Trzecim Księżycu 2 0

Co Gdzie Kiedy. W sobotę, 21 kwietnia o godz. 20 na Trzecim Księżycu w Kazimierzu Dolnym (Mały Rynek 1) odbędzie się koncert Henry No Hurry!

Hetman Zamość - Stal Kraśnik 3:0. Dostali nową porcję tlenu

Hetman Zamość - Stal Kraśnik 3:0. Dostali nową porcję tlenu 4 16

Mecz na szczycie dla Hetmana. Zespół z Zamościa pokonał Stal Kraśnik 3:0. Podopieczni Jacka Ziarkowskiego zagrali bardzo dobre zawody, ale trzeba też dodać, że goście praktycznie całą drugą połowę grali w dziesiątkę. A ostatnie 25 minut nawet w dziewiątkę.

Przed nami kolejna niedziela bez handlu, ale w tych sklepach zrobisz zakupy
LISTA

Przed nami kolejna niedziela bez handlu, ale w tych sklepach zrobisz zakupy 11 9

Jutro kolejna niedziela wolna od handlu, ale w niektórych sklepach zrobimy zakupy. Ustawa pozwala na to, żeby właściciele stanęli tego dnia za ladą. Sklepy wymieniliśmy w naszej liście.

Chełmianka – Orlęta 1:2. Stracili fotel lidera

Chełmianka – Orlęta 1:2. Stracili fotel lidera 3 10

Zespół trenera Artura Bożyka dość niespodziewanie uległ na własnym stadionie Orlętom Spomlek Radzyń Podlaski 1:2. Przegrana z lokalnym rywalem kosztowała drużynę z Chełma utratę pozycji lidera

Lublinianka – Kłos Chełm 1:2. Sobotnie mecze IV ligi

Lublinianka – Kłos Chełm 1:2. Sobotnie mecze IV ligi 23 2

Zawodnicy z Wieniawy przegrali na własnym stadionie z ekipą z Chełma 1:2. Głównym architektem wyjazdowej wygranej Kłosa był Alan Chmiel – strzelec dwóch bramek.

Chcieli kupić e-papierosa od 17-latka. Napadli go, gdy nie zgodził się na niższą cenę

Chcieli kupić e-papierosa od 17-latka. Napadli go, gdy nie zgodził się na niższą cenę 13 0

Policjanci z Ryk zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy odpowiedzą za rozbój na 17-latku.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!