Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Taniec

5 grudnia 2012 r.
18:18
Edytuj ten wpis

Taniec z VIP-ami. Trzecia edycja naszej zabawy (wideo, zdjęcia)

53 6 A A
Wielki finał naszej zabawy odbędzie się 25 stycznia 2013 roku w Centrum Kongresowym Uniwersytetu Prz
Wielki finał naszej zabawy odbędzie się 25 stycznia 2013 roku w Centrum Kongresowym Uniwersytetu Prz

Będzie trzecia edycja "Tańca z VIP-ami”. Weźmie w niej udział 11 znanych osób z naszego województwa – politycy, przedsiębiorcy, przedstawiciele mediów i sportu. Pieniądze, które zbierzemy podczas tegorocznej akcji, trafią do Domu Dziecka przy ul. Pogodnej w Lublinie.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Kogo zobaczymy w \"Tańcu z VIP-ami”

• Anna Dąbrowska, dziennikarka TVP Lublin
• Justyna Marciniak, mistrzyni świata w karate tradycyjnym
• Izabela Byzdra, dyrektor Lubelskiej Agencji Wspierania Przedsiębiorczości
• Bożena Lisowska, radna sejmiku województwa lubelskiego i właścicielka firmy Domosystem
• Anna Chołota, właścicielka Salonu Stylizacji i Wizażu
• podkom. Wioletta Wodnicka z KMP w Lublinie
• Krzysztof Hetman, marszałek województwa lubelskiego
• Piotr Świerczewski, trener Motoru Lublin
• Grzegorz Siemiński wiceprezydent Lublina
• Paweł Frączek, dyrektor Domu Dziecka przy ul. Pogodnej w Lublinie i 
• Adam Kalbarczyk, dyrektor Zespołu Szkół im. Paderewskiego.



Komentarze 6

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
amigo / 8 grudnia 2012 o 12:53
Dlaczego te osoby były nazywane VIPami? Ktoś chyba nie zna definicji tego określenia.
Avatar
ZORRO / 6 grudnia 2012 o 10:10
Hetman Siemiński Świerczewski vipy a reszta co to za vipy!!!!! w Lublinie bogacą sie tylko firmy comaja układy PO rujnuje wszystko wydziały budżetówka brak podwyżek tylko w samym UM lublin pieniędzy na świeta brak firm zakładów pracy brak to jakten Lublin ma sie rozwijac zrobili lotnisko dla siebie i swoich koleżków a ludzie średniej klasy niech bidota robi na nas a vipy sie smieja z nas jeszcze troche bedzie jak na Ukrainie korupcja tz już jest tylko że odpowiadaja najbiedniejsi za ten preceder vipy układy nie!!! BEDZIE BOGATY I BIEDOTA TAK OCENIAM POLSKE I LUBLIN ZA JAKIS CZAS A NAWET LUBLIN ZOSTANIE MIESCINA WYLUDNIONA BO JEST TU TERAZ GOŻEJ RZESZÓW MA MADRYCH PREZYDENTÓW I POTRAFIŁ SIE ROZWINĄC A LUBLIN??????dbaja o swoje interesy wystarczy przejzec nazwiska kto jest dyrektorami prezesami prezydentami radnymi układowcy A DO TEGO KUPA EMERYTÓW NA DYREKTORSKICH STOŁKACH ZA POKAZNA KASE BEZROBOCIE W LUBLINIE WŁODAŻY NIE INTERESUJE TYLKO ICH BOGACENIE SIE UKŁADY FIRMY BO NA PEWNO NIE LUBLINIANIE ZWYKLI LUDZIE.NIECH GAZETA POLICZY ILU EMERYTÓW PRACUJE W URZEDACH BLOKUJAC MIEJSCA MŁODYM AMBITNYM BEZ PRACY.A LUBLIN POLSKA ---D---POPADA ŻE LUBLIN JESZCZE TROCHE BEDA SLAMSY TAK NAS WYPROMUJA. POZWALNIAC EMERYTÓW UKŁADOWCÓW Z URZEDÓW.
Hetman Siemiński Świerczewski vipy a reszta co to za vipy!!!!! w Lublinie bogacą sie tylko firmy comaja układy PO rujnuje wszystko wydziały budżetówka brak podwyżek tylko w samym UM lublin pieniędzy na świeta brak firm zakładów pracy brak to jakten Lublin ma sie rozwijac zrobili lotnisko dla siebie i swoich koleżków a ludzie średniej klasy niech bidota robi na nas a vipy sie smieja z nas jeszcze troche bedzie jak na Ukrainie korupcja tz już jest tylko że odpowiadaja najbiedniejsi za ten preceder vipy układy nie!!&... rozwiń
Avatar
Juliusz / 6 grudnia 2012 o 08:42
[url="http://img228.imageshack.us/img228/8654/391240780954.jpg"]http://img228.images...91240780954.jpg[/url] prawdziwy VIP!
Avatar
Zdziwiony / 6 grudnia 2012 o 08:28
[quote name='kokos' timestamp='1354772760' post='705926']
O ile inicjatywa słuszna, o tyle uważam, że to nadużycie nazywanie VIP-ami tych osób:

• Anna Dąbrowska, dziennikarka TVP Lublin
• Justyna Marciniak, mistrzyni świata w karate tradycyjnym
• Izabela Byzdra, dyrektor Lubelskiej Agencji Wspierania Przedsiębiorczości
• Bożena Lisowska, radna sejmiku województwa lubelskiego i właścicielka firmy Domosystem
• Anna Chołota, właścicielka Salonu Stylizacji i Wizażu
• podkom. Wioletta Wodnicka z KMP w Lublinie
• Piotr Świerczewski, trener Motoru Lublin
• Grzegorz Siemiński wiceprezydent Lublina
• Paweł Frączek, dyrektor Domu Dziecka przy ul. Pogodnej w Lublinie i
• Adam Kalbarczyk, dyrektor Zespołu Szkół im. Paderewskiego.

No, może marszałek podchodzi pod VIPa ale dziennikarka, sportsmenka, czy właścicielka salonu fryzjerskiego? Nie no.... przeginacie...
[/quote]

A gdzie masz wśród tych ludzi marszałka???...
[quote name='kokos' timestamp='1354772760' post='705926']
O ile inicjatywa słuszna, o tyle uważam, że to nadużycie nazywanie VIP-ami tych osób:

• Anna Dąbrowska, dziennikarka TVP Lublin
• Justyna Marciniak, mistrzyni świata w karate tradycyjnym
• Izabela Byzdra, dyrektor Lubelskiej Agencji Wspierania Przedsiębiorczości
• Bożena Lisowska, radna sejmiku województwa lubelskiego i właścicielka firmy Domosystem
• Anna Chołota, właścicielka Salonu Stylizacji i Wizażu
• podkom... rozwiń
Avatar
jasu / 6 grudnia 2012 o 07:35
i tu się z Panem zgadzam
Avatar
kokos / 6 grudnia 2012 o 06:46
O ile inicjatywa słuszna, o tyle uważam, że to nadużycie nazywanie VIP-ami tych osób:

• Anna Dąbrowska, dziennikarka TVP Lublin
• Justyna Marciniak, mistrzyni świata w karate tradycyjnym
• Izabela Byzdra, dyrektor Lubelskiej Agencji Wspierania Przedsiębiorczości
• Bożena Lisowska, radna sejmiku województwa lubelskiego i właścicielka firmy Domosystem
• Anna Chołota, właścicielka Salonu Stylizacji i Wizażu
• podkom. Wioletta Wodnicka z KMP w Lublinie
• Piotr Świerczewski, trener Motoru Lublin
• Grzegorz Siemiński wiceprezydent Lublina
• Paweł Frączek, dyrektor Domu Dziecka przy ul. Pogodnej w Lublinie i
• Adam Kalbarczyk, dyrektor Zespołu Szkół im. Paderewskiego.

No, może marszałek podchodzi pod VIPa ale dziennikarka, sportsmenka, czy właścicielka salonu fryzjerskiego? Nie no.... przeginacie...
O ile inicjatywa słuszna, o tyle uważam, że to nadużycie nazywanie VIP-ami tych osób:

• Anna Dąbrowska, dziennikarka TVP Lublin
• Justyna Marciniak, mistrzyni świata w karate tradycyjnym
• Izabela Byzdra, dyrektor Lubelskiej Agencji Wspierania Przedsiębiorczości
• Bożena Lisowska, radna sejmiku województwa lubelskiego i właścicielka firmy Domosystem
• Anna Chołota, właścicielka Salonu Stylizacji i Wizażu
• podkom. Wioletta Wodnicka z KMP w Lublinie
• Piotr Świerczewski, trener Motoru Lublinrozwiń
Avatar
amigo / 8 grudnia 2012 o 12:53
Dlaczego te osoby były nazywane VIPami? Ktoś chyba nie zna definicji tego określenia.
Avatar
ZORRO / 6 grudnia 2012 o 10:10
Hetman Siemiński Świerczewski vipy a reszta co to za vipy!!!!! w Lublinie bogacą sie tylko firmy comaja układy PO rujnuje wszystko wydziały budżetówka brak podwyżek tylko w samym UM lublin pieniędzy na świeta brak firm zakładów pracy brak to jakten Lublin ma sie rozwijac zrobili lotnisko dla siebie i swoich koleżków a ludzie średniej klasy niech bidota robi na nas a vipy sie smieja z nas jeszcze troche bedzie jak na Ukrainie korupcja tz już jest tylko że odpowiadaja najbiedniejsi za ten preceder vipy układy nie!!! BEDZIE BOGATY I BIEDOTA TAK OCENIAM POLSKE I LUBLIN ZA JAKIS CZAS A NAWET LUBLIN ZOSTANIE MIESCINA WYLUDNIONA BO JEST TU TERAZ GOŻEJ RZESZÓW MA MADRYCH PREZYDENTÓW I POTRAFIŁ SIE ROZWINĄC A LUBLIN??????dbaja o swoje interesy wystarczy przejzec nazwiska kto jest dyrektorami prezesami prezydentami radnymi układowcy A DO TEGO KUPA EMERYTÓW NA DYREKTORSKICH STOŁKACH ZA POKAZNA KASE BEZROBOCIE W LUBLINIE WŁODAŻY NIE INTERESUJE TYLKO ICH BOGACENIE SIE UKŁADY FIRMY BO NA PEWNO NIE LUBLINIANIE ZWYKLI LUDZIE.NIECH GAZETA POLICZY ILU EMERYTÓW PRACUJE W URZEDACH BLOKUJAC MIEJSCA MŁODYM AMBITNYM BEZ PRACY.A LUBLIN POLSKA ---D---POPADA ŻE LUBLIN JESZCZE TROCHE BEDA SLAMSY TAK NAS WYPROMUJA. POZWALNIAC EMERYTÓW UKŁADOWCÓW Z URZEDÓW.
Hetman Siemiński Świerczewski vipy a reszta co to za vipy!!!!! w Lublinie bogacą sie tylko firmy comaja układy PO rujnuje wszystko wydziały budżetówka brak podwyżek tylko w samym UM lublin pieniędzy na świeta brak firm zakładów pracy brak to jakten Lublin ma sie rozwijac zrobili lotnisko dla siebie i swoich koleżków a ludzie średniej klasy niech bidota robi na nas a vipy sie smieja z nas jeszcze troche bedzie jak na Ukrainie korupcja tz już jest tylko że odpowiadaja najbiedniejsi za ten preceder vipy układy nie!!&... rozwiń
Avatar
Juliusz / 6 grudnia 2012 o 08:42
[url="http://img228.imageshack.us/img228/8654/391240780954.jpg"]http://img228.images...91240780954.jpg[/url] prawdziwy VIP!
Avatar
Zdziwiony / 6 grudnia 2012 o 08:28
[quote name='kokos' timestamp='1354772760' post='705926']
O ile inicjatywa słuszna, o tyle uważam, że to nadużycie nazywanie VIP-ami tych osób:

• Anna Dąbrowska, dziennikarka TVP Lublin
• Justyna Marciniak, mistrzyni świata w karate tradycyjnym
• Izabela Byzdra, dyrektor Lubelskiej Agencji Wspierania Przedsiębiorczości
• Bożena Lisowska, radna sejmiku województwa lubelskiego i właścicielka firmy Domosystem
• Anna Chołota, właścicielka Salonu Stylizacji i Wizażu
• podkom. Wioletta Wodnicka z KMP w Lublinie
• Piotr Świerczewski, trener Motoru Lublin
• Grzegorz Siemiński wiceprezydent Lublina
• Paweł Frączek, dyrektor Domu Dziecka przy ul. Pogodnej w Lublinie i
• Adam Kalbarczyk, dyrektor Zespołu Szkół im. Paderewskiego.

No, może marszałek podchodzi pod VIPa ale dziennikarka, sportsmenka, czy właścicielka salonu fryzjerskiego? Nie no.... przeginacie...
[/quote]

A gdzie masz wśród tych ludzi marszałka???...
[quote name='kokos' timestamp='1354772760' post='705926']
O ile inicjatywa słuszna, o tyle uważam, że to nadużycie nazywanie VIP-ami tych osób:

• Anna Dąbrowska, dziennikarka TVP Lublin
• Justyna Marciniak, mistrzyni świata w karate tradycyjnym
• Izabela Byzdra, dyrektor Lubelskiej Agencji Wspierania Przedsiębiorczości
• Bożena Lisowska, radna sejmiku województwa lubelskiego i właścicielka firmy Domosystem
• Anna Chołota, właścicielka Salonu Stylizacji i Wizażu
• podkom... rozwiń
Avatar
jasu / 6 grudnia 2012 o 07:35
i tu się z Panem zgadzam
Avatar
kokos / 6 grudnia 2012 o 06:46
O ile inicjatywa słuszna, o tyle uważam, że to nadużycie nazywanie VIP-ami tych osób:

• Anna Dąbrowska, dziennikarka TVP Lublin
• Justyna Marciniak, mistrzyni świata w karate tradycyjnym
• Izabela Byzdra, dyrektor Lubelskiej Agencji Wspierania Przedsiębiorczości
• Bożena Lisowska, radna sejmiku województwa lubelskiego i właścicielka firmy Domosystem
• Anna Chołota, właścicielka Salonu Stylizacji i Wizażu
• podkom. Wioletta Wodnicka z KMP w Lublinie
• Piotr Świerczewski, trener Motoru Lublin
• Grzegorz Siemiński wiceprezydent Lublina
• Paweł Frączek, dyrektor Domu Dziecka przy ul. Pogodnej w Lublinie i
• Adam Kalbarczyk, dyrektor Zespołu Szkół im. Paderewskiego.

No, może marszałek podchodzi pod VIPa ale dziennikarka, sportsmenka, czy właścicielka salonu fryzjerskiego? Nie no.... przeginacie...
O ile inicjatywa słuszna, o tyle uważam, że to nadużycie nazywanie VIP-ami tych osób:

• Anna Dąbrowska, dziennikarka TVP Lublin
• Justyna Marciniak, mistrzyni świata w karate tradycyjnym
• Izabela Byzdra, dyrektor Lubelskiej Agencji Wspierania Przedsiębiorczości
• Bożena Lisowska, radna sejmiku województwa lubelskiego i właścicielka firmy Domosystem
• Anna Chołota, właścicielka Salonu Stylizacji i Wizażu
• podkom. Wioletta Wodnicka z KMP w Lublinie
• Piotr Świerczewski, trener Motoru Lublinrozwiń

Skomentuj

Komentujesz jako Gość
Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Postawili śmietniki z herbem miasta. Brakuje tylko popielnic

Postawili śmietniki z herbem miasta. Brakuje tylko popielnic 2 2

40 nowych śmietników stanęło na miejskich przystankach autobusowych w Kraśniku.

Scena w Budowie 2018: Szuflandia dla każdego

Scena w Budowie 2018: Szuflandia dla każdego 2 0

30-letnie rekwizyty z kultowej polskiej komedii, najefektowniejsze kostiumy z warszawskiego Teatru Wielkiego i artystyczne wizje upadku Ikara studentów najlepszych szkół artystycznych w kraju. To na korytarzach. A na Sali Operowej Wielka Gala. Na wszystko wstęp wolny.

Speed Car Motor Lublin jedzie do Gdańska

Speed Car Motor Lublin jedzie do Gdańska 2 1

Z Danielem Jeleniewskim i bez Pawła Miesiąca w składzie rozegrają pierwsze wyjazdowe spotkanie w tym sezonie zawodnicy Speed Car Motoru Lublin. W sobotę w Gdańsku zmierzą się ze Zdunek Wybrzeżem

Julia Pietrucha wystąpi w Filharmonii
21 kwietnia 2018, 19:00

Julia Pietrucha wystąpi w Filharmonii 2 0

Co Gdzie Kiedy. W sobotę, 21 kwietnia o godz. 19 w Filharmonii Lubelskiej (ul. Curie-Skłodowskiej 5) odbędzie się kolejny koncert z cyklu Artyści estrady. Gwiazdą wydarzenia będzie Julia Pietrucha.

"Proszę o poszanowanie prawa własności". Otwarty list radnej PiS do prezydenta Lublina

"Proszę o poszanowanie prawa własności". Otwarty list radnej PiS do prezydenta Lublina 0 2

Publikujemy list otwarty radnej PiS, Małgorzaty Suchanowskiej do prezydenta Krzysztofa Żuka. Tematem jest "procedowanie zmian Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego Lublina".

3 sposoby na sprawdzenie, która apteka ma Twój lek

3 sposoby na sprawdzenie, która apteka ma Twój lek 0 0

Pacjenci często stykają się z sytuacją, gdy zmuszeni są poświęcić wiele godzin, a często nawet dni, by zrealizować przepisaną przez lekarza receptę. Zbyt długie szukanie leków w aptekach słusznie budzi złość i rezygnację. Jeśli mamy za sobą podobne doświadczenia, warto ułatwić sobie życie. Wystarczy skorzystać z kilku prostych sposobów na szukanie leków w aptekach.

Wybuch w Świdniku. W szpitalu zmarła 27-letnia Marlena
galeria

Wybuch w Świdniku. W szpitalu zmarła 27-letnia Marlena 107 7

Nie żyje 27-letnia Marlena, ofiara piątkowej eksplozji w Świdniku. Kobieta zmarła dzisiaj w szpitalu. Z ustaleń śledczych wynika, że jej chłopak oblał ją benzyną i podpalił.

Dzień mamy. Złóż życzenia za pośrednictwem Dziennika Wschodniego

Dzień mamy. Złóż życzenia za pośrednictwem Dziennika Wschodniego 0 0

Zbliża się Dzień MATKI!  Zrób prezent swojej MAMIE i za naszym pośrednictwem złóż jej życzenia.

Feliniada-WSEIada 2018: Wiemy, kto wystąpi. Sławomir jedną z gwiazd, kto jeszcze?
galeria
film

Feliniada-WSEIada 2018: Wiemy, kto wystąpi. Sławomir jedną z gwiazd, kto jeszcze? 79 9

Po trzech latach przerwy majowe koncerty w ramach Lubelskich Dni Kultury Studenckiej wracają na teren miasteczka akademickiego na Felinie. W dniach 19-20 maja swoją imprezę zorganizują tu studenci Uniwersytetu Przyrodniczego oraz Wyższej Szkoły Ekonomii i Innowacji.

Szukają informatyka, ale nie mogą znaleźć. Brakuje ich w całym kraju

Szukają informatyka, ale nie mogą znaleźć. Brakuje ich w całym kraju 2 6

Trwa trzeci już nabór na informatyka Centrum Usług Wspólnych. Dwa poprzednie zakończyły się fiaskiem. To nie jedyny urząd, który boleśnie odczuwa brak fachowców od komputerów. W całym kraju brakuje już około 50 tysięcy programistów

Repertuar kin i teatrów w weekend w Lublinie i regionie (20-22.04)