środa, 24 maja 2017 r.

Tomaszów Lubelski

41-latek oskarżony o pedofilię. Tłumaczy, że dotykał dziecko dla żartu

Dodano: 19 kwietnia 2017, 18:24
Autor: ask

Do Sądu Okręgowego w Zamościu trafił akt oskarżenia przeciwko 41-letniemu mieszkańcowi gminy Łaszczów (pow. tomaszowski). Mężczyzna odpowie za czyny pedofilskie.

41-latek został zatrzymany pod koniec stycznia. Prokuratura zarzuca mu co najmniej kilkukrotne doprowadzenie dziecka do obcowania płciowego oraz usiłowanie doprowadzenia go do takiego stosunku oraz do poddania się i wykonywania innych czynności seksualnych. Do zdarzeń miało dojść w Gdańsku oraz na terenie powiatu tomaszowskiego między wrześniem 2002 r. a wrześniem 2004 r. Do pierwszego czynu miało dojść, gdy dziewczynka miała 7 lat.

– Drugi zarzut dotyczy zdarzeń od czerwca 2008 r. do czerwca 2011 r., gdy na terenie powiatu tomaszowskiego, używając przemocy oraz grożąc użyciem przemocy i popełnieniem przestępstwa, co najmniej kilkukrotnie doprowadził małoletnią urodzoną w 2001 r. do obcowania płciowego oraz doprowadził ją do poddania się i wykonywania innych czynności seksualnych – mówi Bartosz Wójcik, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Zamościu. – Zarzucono mu też prezentowanie tej małoletniej na telefonie komórkowym, w celu zaspokojenia seksualnego, wykonywania czynności seksualnych i co najmniej kilkukrotne doprowadzenie małoletniej urodzonej w 2006 r. do poddania się innej czynności seksualnej. Działo się to w okresie od lipca do sierpnia 2014 r. na terenie powiatu tomaszowskiego.

Prokurator dodaje, że z uwagi na charakter sprawy, dobre obyczaje i dobro pokrzywdzonych nie udziela bliższych informacji w tej sprawie. Wiadomo jedynie, że mężczyźnie grozi do 15 lat pozbawienia wolności.

– Przesłuchany w charakterze podejrzanego mężczyzna nie przyznał się do popełnienia zarzucanych mu czynów i wskazał, że nie obcował płciowo z pokrzywdzonymi, jak też nie wykonywał z nimi innych czynności seksualnych. Podał jedynie, że mógł dla żartu dotykać pokrzywdzone, jednak nie miało to podtekstów erotycznych – dodaje Wójcik.

Użytkownik niezarejestrowany
oo
Użytkownik niezarejestrowany
(10) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Ostatnie komentarze

Gość
Gość (20 kwietnia 2017 o 15:48) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
dla żartów to ja ci mogę w *** dynie wsadzić. ***ym zboczenie. kutasa obciąć
Rozwiń
oo
oo (20 kwietnia 2017 o 12:00) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
A teraz policja, prokurator i są zajmą się "żartownisiem" z należyta powagą..... I pytanie czy dalej będzie mu do śmiechu?
Rozwiń
Gość
Gość (20 kwietnia 2017 o 10:14) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
oj to Księżulki też se jaja robią hi hi hi h i hi ....
Rozwiń
Buzon
Buzon (20 kwietnia 2017 o 10:03) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Aaaa, tam... palce. Co innego mu obciąć.
Rozwiń
Gość
Gość (20 kwietnia 2017 o 08:02) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Ja bym mu dla żaru obciął ze dwa palce. Każdy jeden palec za jedną pokrzywdzoną.
Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (10)

Pozostałe informacje

Alarm 24