Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Tomaszów Lubelski

24 czerwca 2017 r.
9:25

"Tato źle się zachowuje". Rodzina dziękuje dzielnicowemu za interwencję

Autor: Zdjęcie autora łm
181 7 A A

7-latka poskarżyła się dziadkowi, że tato źle traktuje ją i jej mamę. Na miejsce wezwano dzielnicowego, który pomógł rozwiązać konflikt. - Jego interwencja spowodowała, że zięć wyprowadził się z domu, w którym zapanował spokój - pisze w podziękowaniu dla policji dziadek 7-latki

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Pod koniec maja do dziadków zadzwoniła zaniepokojona 7-latka i powiedziała, że jej tata źle się zachowuje w stosunku do niej i mamy. Zatroskany dziadek o radę poprosił dzielnicowego mł. asp. Adama Krzaczkowskiego z komendy w Tomaszowie Lubelskim.

- Pojechał do rodziny zamieszkującej na jednym z osiedli w jego rejonie, aby tam porozmawiać z kobieta i jej mężem. W trakcie rozmowy z małżonkami faktycznie potwierdził wszystkie fakty, które przekazała wnuczka dziadkom. Wysłuchał kobiety, która do tej pory nie zgłaszała nigdy żadnych interwencji na policję. W trakcie odwiedzin przeprowadził również rozmowę z mężczyzną - wyjaśnia mł. asp. Agnieszka Leszek z tomaszowskiej policji.

Spotkanie przebiegało spokojnie. Policjant wysłuchał obu stron i zaproponował wyjście z sytuacji. Jak później się okazało, pomógł rodzinie w rozwiązaniu konfliktu.

Po wszystkim dziadek podziękował policjantom za pomoc:

"Pod koniec maja br. poprosiłem Pana dzielnicowego o interwencję w rodzinie mojej córki. Powodem była skarga telefoniczna ich 7-letniej córeczki, że jej tata źle się zachowuje w stosunku do niej i mamy. Dowiedziałem się później, że sytuacja ta trwa już kilkanaście miesięcy. 

Za zgodą córki zgłosiłem sprawę dzielnicowemu p. Krzaczkowskiemu. Jego interwencja spowodowała, że zięć wyprowadził się z domu, w którym zapanował spokój. 

Podkreślam profesjonalizm, skuteczność mediacji, siłę przkonywania pana Adama Krzaczkowskiego w rozwiązaniu tego konfliktu i dziękuję."

Komentarze 7

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 25 czerwca 2017 o 22:25
Dziwne moze jeden!! Na mnie byla zglaszala bzdury oraz jej fagas obecny ze chce go pozbawic zycia !!!dzielnicowy mnie wezwal powiedzialem ze to osczerstwa pomowienia poinformowalem ze swiadek mowi co innego mowi wskazany przez nich ale dzielnicowy nie zaeragowal!!???czyzby uklady!!??Puzniej sie doeiaduje ze szarpal zamkna moje dziecko drugie zestresowal obecny przydupas mojej porazki i dalej nic mopr ma sie umawiac i nic nie moze to moze wy mi powiedzcie gdzie zglosic nekanie dzieci tylko profesjonalnie a nie instytucje na pokaz!!!!
Avatar
Gość / 24 czerwca 2017 o 23:04
Chyba mamusi nie przeszkadzało znęcanie się nad dzieckiem skoro nigdzie nie skarżyła się i nie interweniowała aby ratować dziecko. Powinna tak samo odpowiadać jak sprawca, bo akceptowała krzywdę dziecka!!!
Avatar
Gość / 24 czerwca 2017 o 17:24
dobra zmiana.brawo. przyklad dla innych dzielnicowych.komendant powinien dac nagrode.gratulacje i powodzenia.
Avatar
Gość / 24 czerwca 2017 o 12:44
Wszystko okey, że z ciemiężca był na tyle bezkonfliktowy, że po rozmowie z dzielnicowym spakował swoje manatki i poszedł w kibinimater. A co z takim, który zaraz po interwencji policji dokręca śrubę i spuszcza jeszcze większy łomot rodzinie i zamierza się wynieść pomimo nakazu eksmisji.
Avatar
Gość / 24 czerwca 2017 o 10:20
Tak się robi pijar (PR). Mógł użyć paralizatora, a nie użył:)
Avatar
Gość / 24 czerwca 2017 o 10:14
To może niech Pan Dzielnicowy jeszcze z moimi sąsiadami coś wynegocjuje, bo ja niestety nie potrafię, a nasza Policja jest całe 500 m od nas i dojazd zajmuje jej ok. godziny, a i daru przekonywania nie ma.
Avatar
Gość / 24 czerwca 2017 o 09:57
Taka jest praca tego pana, po co te peany, normalne nie ma co się rozpisywac
Avatar
Gość / 25 czerwca 2017 o 22:25
Dziwne moze jeden!! Na mnie byla zglaszala bzdury oraz jej fagas obecny ze chce go pozbawic zycia !!!dzielnicowy mnie wezwal powiedzialem ze to osczerstwa pomowienia poinformowalem ze swiadek mowi co innego mowi wskazany przez nich ale dzielnicowy nie zaeragowal!!???czyzby uklady!!??Puzniej sie doeiaduje ze szarpal zamkna moje dziecko drugie zestresowal obecny przydupas mojej porazki i dalej nic mopr ma sie umawiac i nic nie moze to moze wy mi powiedzcie gdzie zglosic nekanie dzieci tylko profesjonalnie a nie instytucje na pokaz!!!!
Avatar
Gość / 24 czerwca 2017 o 23:04
Chyba mamusi nie przeszkadzało znęcanie się nad dzieckiem skoro nigdzie nie skarżyła się i nie interweniowała aby ratować dziecko. Powinna tak samo odpowiadać jak sprawca, bo akceptowała krzywdę dziecka!!!
Avatar
Gość / 24 czerwca 2017 o 17:24
dobra zmiana.brawo. przyklad dla innych dzielnicowych.komendant powinien dac nagrode.gratulacje i powodzenia.
Avatar
Gość / 24 czerwca 2017 o 12:44
Wszystko okey, że z ciemiężca był na tyle bezkonfliktowy, że po rozmowie z dzielnicowym spakował swoje manatki i poszedł w kibinimater. A co z takim, który zaraz po interwencji policji dokręca śrubę i spuszcza jeszcze większy łomot rodzinie i zamierza się wynieść pomimo nakazu eksmisji.
Avatar
Gość / 24 czerwca 2017 o 10:20
Tak się robi pijar (PR). Mógł użyć paralizatora, a nie użył:)
Avatar
Gość / 24 czerwca 2017 o 10:14
To może niech Pan Dzielnicowy jeszcze z moimi sąsiadami coś wynegocjuje, bo ja niestety nie potrafię, a nasza Policja jest całe 500 m od nas i dojazd zajmuje jej ok. godziny, a i daru przekonywania nie ma.
Avatar
Gość / 24 czerwca 2017 o 09:57
Taka jest praca tego pana, po co te peany, normalne nie ma co się rozpisywac
Zobacz wszystkie komentarze 7

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Techno Lublin w Plenerze
26 maja 2018, 20:00

Techno Lublin w Plenerze 0 0

Co Gdzie Kiedy. Klub Plener (al. Piłsudskiego 23) zaprasza na imprezę z cyklu Techno Lublin, podczas której 10 znanych lubelskich DJ'ów przez 12 godzin będzie rozkręcać imprezę. Start 26 maja o godz. 20.

Chełmianka - Motor, czyli mecz o wszystko

Chełmianka - Motor, czyli mecz o wszystko 0 3

Warto będzie wybrać się w sobotę na stadion w Chełmie. Piłkarze Artura Bożyka podejmują Motor Lublin. Jeżeli wygrają, to na dobre wrócą do walki o awans. Jednocześnie mogą zamknąć drogę do II ligi rywalom. Bardzo ciekawe derby rozpoczną się o godz. 17

Alicja Mazurek z Lublina cudem przeżyła tragiczny wypadek. Potrzebna jest pomoc
galeria
film

Alicja Mazurek z Lublina cudem przeżyła tragiczny wypadek. Potrzebna jest pomoc 0 2

Alicja Mazurek z Lublina potrzebuje pomocy. Po tragicznym wypadku trafiła do kliniki "Budzik", rodzina i przyjaciele zbierają pieniądze na jej leczenie i rehabilitację

Mieszkaniec Świdnika wymyślił prosty biznes. Oszukał 370 osób

Mieszkaniec Świdnika wymyślił prosty biznes. Oszukał 370 osób 0 4

26-letni mieszkaniec Świdnika aresztowany. Grozi mu do 8 lat więzienia

Motocyklista urwał koło na krawężniku. Uszkodziło samochód

Motocyklista urwał koło na krawężniku. Uszkodziło samochód 0 4

Motocyklista z gminy Urzędów uderzył w krawężnik. Od jednośladu oderwało się przednie koło i uderzyło w jadący z przeciwka samochód

Tragiczny wypadek w Fiukówce. Zginął motocyklista

Tragiczny wypadek w Fiukówce. Zginął motocyklista 0 1

35-latek zginął w wypadku w miejscowości Fiukówka w powiecie łukowskim

Orlęta Spomlek kontra Podlasie. Kto się przełamie?

Orlęta Spomlek kontra Podlasie. Kto się przełamie? 0 0

Najbliższy weekend upłynie kibicom z województwa lubelskiego pod znakiem derbów. W Chełmie gra Motor, a w Radzyniu Podlaskim zmierzą się tamtejsze Orlęta Spomlek i Podlasie (godz. 17). Punktów niby bardziej potrzebują podopieczni Tomasza Złomańczuka jednak gospodarze też mają o co grać

Kiedy skończy się przebudowa deptaka w Lublinie? Miasto ustaliło nowy termin zakończenia prac

Kiedy skończy się przebudowa deptaka w Lublinie? Miasto ustaliło nowy termin zakończenia prac 0 23

Po niedzieli zacznie się układanie kamiennych płyt na odnawianym deptaku. Najpierw pojawią się między ul. Kapucyńską i Staszica. Na całej długości powinny być ułożone do końca czerwca. Taki jest nowy termin ustalony przez miasto z wykonawcą prac, które miały się zakończyć do połowy maja

Czwartek na KULturaliach w Lublinie [zdjęcia]
galeria

Czwartek na KULturaliach w Lublinie [zdjęcia] 0 1

W Lublinie trwają KULturalia. Koncerty odbywają się na pl. Teatralnym przed CSK. Wczoraj wystąpili Vestige, Lilly Hates Roses, Ted Nemeth, Smolik // Kev Fox i Krzysztof Zalewski. Dzisiaj odbędą się koncerty zespołów Pasażer, Kamp!, Myslovitz, The Dumplings i Voo Voo

Goły mężczyzna na schodach i awantura domowa

Goły mężczyzna na schodach i awantura domowa 0 0

Do zrozumienia tej porannej przygody jaka wydarzyła się w jednym z bloków, potrzebna jest wiedza o zasadach dystrybucji mleka w czasach PRL i działaniu zamków zatrzaskowych w drzwiach

Lublin: Wojska Obrony Terytorialnej złożą przysięgę na pl. Zamkowym. Będzie też piknik

Lublin: Wojska Obrony Terytorialnej złożą przysięgę na pl. Zamkowym. Będzie też piknik 0 2

Żołnierze 2 Lubelskiej Brygady Obrony Terytorialnej im. mjr. Hieronima Dekutowskiego ps. „Zapora” złożą przysięgę w najbliższą niedzielę o godz. 14. na placu Zamkowym w Lublinie. Uroczystość będzie połączona ze świętem lubelskiej brygady. Po ceremonii zaplanowano piknik rodzinny.

Premiera "Hana Solo"! Repertuar kin i teatrów w weekend w Lublinie i regionie (25-27.05)
25 maja 2018, 9:00

Premiera "Hana Solo"! Repertuar kin i teatrów w weekend w Lublinie i regionie (25-27.05) 0 0

Co Gdzie Kiedy. To jedna z najgorętszych premier tego roku. Na ekrany lubelskich kin wkracza kolejna odsłona sagi Gwiezdnych Wojen - Han Solo, przedstawiająca młodzieńcze losy słynnego przemytnika. To jednak nie jedyna ciekawa premiera filmowa nadchodzącego weekendu. Ponadto lubelskie placówki oferują interesujące koncerty i spektakle. Sprawdź weekendowy repertuar kin i teatrów z Lublina oraz regionu.

Sondaż wyborczy w Lublinie, Chełmie i Zamościu. Kto ma szanse na fotel prezydenta?

Sondaż wyborczy w Lublinie, Chełmie i Zamościu. Kto ma szanse na fotel prezydenta? 0 9

W Lublinie Krzysztof Żuk, w Chełmie Agata Fisz, a w Zamościu Andrzej Wnuk mają największe szanse na zwycięstwo w zbliżających się wyborach samorządowych

Osak ograł Sawczuka na otwarcie sezonu

Osak ograł Sawczuka na otwarcie sezonu 0 0

TENIS ZIEMNY Na kortach MOSiR w Parczewie odbył się otwarty turniej na otwarcie sezonu

Przebudowa Al. Racławickich w Lublinie. Na nową drogę trzeba jeszcze poczekać

Przebudowa Al. Racławickich w Lublinie. Na nową drogę trzeba jeszcze poczekać 2 24

Nie będzie tego lata utrudnień spowodowanych przebudową Al. Racławickich i ul. Lipowej. Roboty nie zaczną się wcześniej niż pod koniec roku. Dotąd nie ogłoszono nawet przetargu, który wyłoni wykonawcę prac, a sam przetarg może potrwać wiele miesięcy

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!