poniedziałek, 19 lutego 2018 r.

Wybory

Wybory 2015: Kandydaci PiS apelują o uczciwą grę (wideo)

Dodano: 19 września 2015, 17:05
Autor: toma

Krzysztof Michałkiewicz (z prawej) i Artur Soboń podczas sobotniej konferencji prasowej (for. Wojciech Nieśpiałowski)
Krzysztof Michałkiewicz (z prawej) i Artur Soboń podczas sobotniej konferencji prasowej (for. Wojciech Nieśpiałowski)

Prawo i Sprawiedliwość zaprezentowało kandydatów z lubelskiej listy w nadchodzących wyborach parlamentarnych. Wyrażają oni gotowośc do merytorycznej dyskusji i apelują do swoich rywali o wzajemny szacunek

Lista PiS w okręgu lubelskim została już zarejestrowana przez Państwową Komisję Wyborczą. - Są na niej wszyscy parlamentarzyści, wielu sprawdzonych i cenionych samorządowców, przedstawiciele naszych koalicjantów oraz osoby młode. Oddajemy nasze najlepsze siły - mówi poseł Krzysztof Michałkiewicz, szef partii w Lublinie. - W naszym okręgu chcemy zdobyć ponad 50 proc. poparcia. Jeżeli uzyskamy osiem mandatów, to nie będziemy przesadnie zadowoleni, ale to jest minimum, na które liczymy - dodaje.

 

Lubelscy kandydaci PiS do Sejmu i Senatu (fot. Wojciech Nieśpiałowski)
Lubelscy kandydaci PiS do Sejmu i Senatu (fot. Wojciech Nieśpiałowski)

Kandydaci przygotowali deklarację, w której wyrażają gotowość do "rzetelnych debat na argumenty i merytorycznych dyskusji programowych dotyczących spraw szczególnie istotnych dla Mieszkańców Ziemi Lubelskiej". Apelują też, aby kampanię wyborczą charakteryzował szacunek dla konkurentów i poważna rozmowa o Polsce.

- Te słowa kierujemy do kandydatów wszystkich ugrupowań, do których chcemy zaapelowac o grę fair - mówi Artur Soboń, rzecznik prasowy lubelskiego sztabu wyborczego PiS. 

Deklaracja kandydatów Prawa i Sprawiedliwości z dnia 19 września 2015 r.:
W dniu 25 października odbędą się wybory parlamentarne podsumowujące ośmioletni okres rządzenia Polską przez koalicję Platformy Obywatelskiej i Polskiego Stronnictwa Ludowego, koalicji wspieranej często przez środowiska reprezentujące polityczną i obyczajową lewicę.

Prawo i Sprawiedliwość wraz z bliskimi mu stronnictwami niejednokrotnie było w tym czasie przedmiotem ataków, których styl i skala przekraczały poziom dopuszczalny w normalnej debacie publicznej.

Tym niemniej, w obliczu zbliżających się historycznych rozstrzygnięć i nadchodzącej zmiany, lubelscy kandydaci Prawa i Sprawiedliwości aspirujący do objęcia mandatów parlamentarnych, zachowując prawo do opartych na prawdzie ocen, jednoznacznie deklarują , iż w swej kampanii nie zamierzają prowadzić działań dezawuujących swych politycznych konkurentów.

Kandydaci PiS deklarują pełną gotowość do rzetelnych debat na argumenty i merytorycznych dyskusji programowych dotyczących spraw szczególnie istotnych dla Mieszkańców Ziemi Lubelskiej. Tego samego oczekujemy od kandydatów list konkurencyjnych Komitetów Wyborczych.

Niech rozpoczynającą się kampanię w naszym Okręgu charakteryzują szacunek dla konkurentów i poważna rozmowa o Polsce. Tego oczekują od nas – kandydatów nasi rodacy, Mieszkańcy Lublina oraz całej Lubelszczyzny. Pokażmy, że potrafimy grać fair.

Lublin, dnia 19 września 2015 r.

WIDEO

Gość
kamyk
Gość
(62) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Gość
Gość (30 września 2015 o 08:05) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
jak wszyscy jest tylko 17 osób z senatorów to chyba jeden jest i ta bladyneczka z tyłu to nie kandyduje. PlS kłamie
Rozwiń
kamyk
kamyk (22 września 2015 o 17:55) 0
Zaloguj się, aby oddać głos

chcesz być sanowanym to szanuj innych. wszysyko w temacie.

Rozwiń
Gość
Gość (22 września 2015 o 08:24) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Informacja o tym, iż Elżbieta Kruk jest córką sekretarza KW PZPR jest nieprawdziwa. Apeluję o przeprosiny.
Rozwiń
minor
minor (21 września 2015 o 23:35) 0
Zaloguj się, aby oddać głos

Gdzie jest lokomotywa tej listy.Podziała się "dzieś tam"? A może to nie lokomotywa ,tylko już drezyna?Jej o0jciec -sekretarz KWPZPR nigdy się nie chował. Oj cienka i zgrana to lista.Nie ma co oczekiwać rewelacji wyborczej.Ta skorupa musi pęknąć,inaczej nic z tego nie będzie.Może im Podkański trochę głosów nastuka,ale to i tak pójdzie na dobro Kruk.Ludzie muszą zrozumieć,że jak chcą gółosować na PIS ,to tylko na pozycję 11.

Tą lokomotywę trudno nawet znaleśź w google. :D Ludzie muszą zozumieć, że jeśli chcą normalności to nie mogą głosować na pis. Każdy głos oddany na pis  to para w gwizdek pani Eli, a ona ma Lubelszczyzne... w gwizdku.

Rozwiń
Gość
Gość (21 września 2015 o 13:57) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Czy wiesz wszystko o wyborach? http://dobry-prawnik.info/wybory-parlamentarne-co-musisz-o-nich-wiedziec/
Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (62)

Pozostałe informacje

SONDA
Liczba głosów: 5120

Jak oceniasz wyniki wyborów parlamentarnych?

42.42 %
Jestem zadowolony
53.59 %
Nie jestem zadowolony
3.98 %
Nie mam zdania
Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!