Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Wypadki

22 sierpnia 2015 r.
10:28

Wjechał pod pociąg Warszawa - Moskwa. Z samochodu została miazga (ZDJĘCIA)

Autor: Zdjęcie autora pab
0 11 A A
Wypadek w miejscowości Szachy (fot. Policja)
Wypadek w miejscowości Szachy (fot. Policja)

O wielkim szczęściu może mówić 25-letni kierowca chryslera voyagera, który w piątek po godz. 18 na przejeździe kolejowym w miejscowości Szachy (pow. bialski) wjechał pod pociąg.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Kierujący chryslerem voyagerem jadąc w kierunku miejscowości Utrówka wjechał na przejazd kolejowy pomimo zapalonego czerwonego sygnału ostrzegawczego. Jadący z prędkością 120 km/h pociąg relacji Warszawa-Moskwa uderzył w prawy bok auta. Samochód był wleczony po torach jeszcze przez około 800 metrów. Auto zostało doszczętnie zniszczone.

25-letni kierowca na skutek tak silnego uderzenia znalazł się aż w bagażniku. Być może to uchroniło go przed śmiercią. Mieszkaniec gm. Międzyrzec Podlaski doznał jedynie złamań kończyn i ogólnych potłuczeń. Trafił do szpitala.

Mężczyzna w chwili wypadku był trzeźwy. Pobrano mu dodatkowo krew do badań.

Wypadek w miejscowości Szachy (fot. Policja)
Wypadek w miejscowości Szachy (fot. Policja)

Wypadek w miejscowości Szachy (fot. Policja)
Wypadek w miejscowości Szachy (fot. Policja)

Komentarze 11

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
hdhhhd / 21 września 2015 o 15:12

natepnym razem ta kolejka sie wyje... hahahaha

-

Avatar
Zezowaty Zebil / 22 sierpnia 2015 o 22:51

Podobno go trzymają na oddziale psychiatrycznym i badają głowę  :D  Jeżeli jest daltonistą i nie rozróżnia koloru czerwonego to spoko ale jeżeli nie cierpi na daltonizm to cierpi na kretynizm, idiotyzm i imbecylizm jednocześnie . Jak można nie wiedzieć , że na czerwonym świetle się stoi. No przygłup do kwadratu :)

Avatar
Zezowaty Zebil / 22 sierpnia 2015 o 22:51

Podobno go trzymają na oddziale psychiatrycznym i badają głowę  :D  Jeżeli jest daltonistą i nie rozróżnia koloru czerwonego to spoko ale jeżeli nie cierpi na daltonizm to cierpi na kretynizm, idiotyzm i imbecylizm jednocześnie . Jak można nie wiedzieć , że na czerwonym świetle się stoi. No przygłup do kwadratu :)

Avatar
Kuba / 22 sierpnia 2015 o 20:48

Gówno wiecie , popatrzcie co wy wgl. piszecie ... Banda dzieci bez najmniejszego pojęcia co mówią , każdemu zdarza się chwila że jest rozkojarzony . Karma ... Ciekawe jak to wy byście byli na jego miejscu a lekarz wam by powiedział że jesteście idiotami i jeździć nie umiecie i miał was w du*** a wy byście pewnie nadal tego nie zrozumieli ^ nie będę się rozpisywał ale jak zobaczyłem jacy ludzie są zawistni i głupi to aż mi przykro nie wam go oceniać bo nie byliście na jego miejscu .

Avatar
Gość / 22 sierpnia 2015 o 15:23
JAK WIDAĆ DZIANY GÓWNIARZ MIAŁ WIĘCEJ SZCZĘŚCIA NIŻ ROZUMU - POWINIEN MIEĆ DOZGONNIE ZABRANE PRAWO JAZDY NA WSZYSTKIE KATEGORIE- SZKODA ŻE NIE ZGINĄŁ NASTĘPNYM RAZEM MOŻE ZAMORDOWAĆ INNYCH
Avatar
Gość / 22 sierpnia 2015 o 12:37

Wina kierowcy to fakt. Trzeba sobie zadać pytanie: Kto wpuszcza i pozwala na wjazd pociągom z moskwy? Kto pozwala latać samolotom rosyjskim nad Polską? Kto w ogóle wpuszcza ich do naszego kraju?


twoja stara
Avatar
fxch / 22 sierpnia 2015 o 12:20

Wiejski Pastuch powinien zapłacić za to , że lokomotywa została porysowana. A jak wyjdzie ze szpitala i wszystkie przeszczepy mu się już pozrastają to powinien odmalować tą lokomotywę.

Avatar
Gość / 22 sierpnia 2015 o 11:41
h..... mu ... w de ..... nie szkoda takich . powinni jeszcze zwrócić koszty przestoju i wypłata odszkodowań dla podróżujących pociągiem... nie ma co się rozczulać nad takimi zjebami.
Avatar
Gość / 22 sierpnia 2015 o 11:38
Co ty tak wszystko komentujesz i wypisujesz jakieś głupoty płacą ci za to
Avatar
Gość / 22 sierpnia 2015 o 11:05
...oj tam, oj tam...już już już by przeskoczył, ale maszynista nie zwolnił i doszło do tej fatalnej kolizji ... Nie jest łatwo przestawić się z furmanki na jakieś tam konie mechaniczne ..., ale jak wspomniałem, tak niewiele brakowało do udanego manewru. Nasz bohater stanie się tematem niezliczonej ilości dyskusji fachowców w czasie ich codziennej debaty naukowej pod miejscowym sklepem!
Avatar
hdhhhd / 21 września 2015 o 15:12

natepnym razem ta kolejka sie wyje... hahahaha

-

Avatar
Zezowaty Zebil / 22 sierpnia 2015 o 22:51

Podobno go trzymają na oddziale psychiatrycznym i badają głowę  :D  Jeżeli jest daltonistą i nie rozróżnia koloru czerwonego to spoko ale jeżeli nie cierpi na daltonizm to cierpi na kretynizm, idiotyzm i imbecylizm jednocześnie . Jak można nie wiedzieć , że na czerwonym świetle się stoi. No przygłup do kwadratu :)

Avatar
Zezowaty Zebil / 22 sierpnia 2015 o 22:51

Podobno go trzymają na oddziale psychiatrycznym i badają głowę  :D  Jeżeli jest daltonistą i nie rozróżnia koloru czerwonego to spoko ale jeżeli nie cierpi na daltonizm to cierpi na kretynizm, idiotyzm i imbecylizm jednocześnie . Jak można nie wiedzieć , że na czerwonym świetle się stoi. No przygłup do kwadratu :)

Avatar
Kuba / 22 sierpnia 2015 o 20:48

Gówno wiecie , popatrzcie co wy wgl. piszecie ... Banda dzieci bez najmniejszego pojęcia co mówią , każdemu zdarza się chwila że jest rozkojarzony . Karma ... Ciekawe jak to wy byście byli na jego miejscu a lekarz wam by powiedział że jesteście idiotami i jeździć nie umiecie i miał was w du*** a wy byście pewnie nadal tego nie zrozumieli ^ nie będę się rozpisywał ale jak zobaczyłem jacy ludzie są zawistni i głupi to aż mi przykro nie wam go oceniać bo nie byliście na jego miejscu .

Avatar
Gość / 22 sierpnia 2015 o 15:23
JAK WIDAĆ DZIANY GÓWNIARZ MIAŁ WIĘCEJ SZCZĘŚCIA NIŻ ROZUMU - POWINIEN MIEĆ DOZGONNIE ZABRANE PRAWO JAZDY NA WSZYSTKIE KATEGORIE- SZKODA ŻE NIE ZGINĄŁ NASTĘPNYM RAZEM MOŻE ZAMORDOWAĆ INNYCH
Avatar
Gość / 22 sierpnia 2015 o 12:37

Wina kierowcy to fakt. Trzeba sobie zadać pytanie: Kto wpuszcza i pozwala na wjazd pociągom z moskwy? Kto pozwala latać samolotom rosyjskim nad Polską? Kto w ogóle wpuszcza ich do naszego kraju?


twoja stara
Avatar
fxch / 22 sierpnia 2015 o 12:20

Wiejski Pastuch powinien zapłacić za to , że lokomotywa została porysowana. A jak wyjdzie ze szpitala i wszystkie przeszczepy mu się już pozrastają to powinien odmalować tą lokomotywę.

Avatar
Gość / 22 sierpnia 2015 o 11:41
h..... mu ... w de ..... nie szkoda takich . powinni jeszcze zwrócić koszty przestoju i wypłata odszkodowań dla podróżujących pociągiem... nie ma co się rozczulać nad takimi zjebami.
Avatar
Gość / 22 sierpnia 2015 o 11:38
Co ty tak wszystko komentujesz i wypisujesz jakieś głupoty płacą ci za to
Avatar
Gość / 22 sierpnia 2015 o 11:05
...oj tam, oj tam...już już już by przeskoczył, ale maszynista nie zwolnił i doszło do tej fatalnej kolizji ... Nie jest łatwo przestawić się z furmanki na jakieś tam konie mechaniczne ..., ale jak wspomniałem, tak niewiele brakowało do udanego manewru. Nasz bohater stanie się tematem niezliczonej ilości dyskusji fachowców w czasie ich codziennej debaty naukowej pod miejscowym sklepem!
Zobacz wszystkie komentarze 11

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Liga Mistrzów dla Realu Madryt!

Liga Mistrzów dla Realu Madryt! 0 1

W rozegranym w Kijowie finale najważniejszych europejskich rozgrywek „Królewscy” pokonali Liverpool 3:1. Bohaterem spotkania okazał się Gareth Bale, który zdobył dwa gole, a antybohaterem– bramkarz ekipy z Wysp Brytyjskich – Loris Karius

Cechy wolicjonalne ważniejsze niż technika i taktyka, czyli opinie po meczu Chełmianka – Motor

Cechy wolicjonalne ważniejsze niż technika i taktyka, czyli opinie po meczu Chełmianka – Motor 7 1

Motor przedłużył swoje nadzieje na awans do II ligi dzięki sobotniej wygranej z Chełmianką (2:0). Jak spotkanie oceniają trenerzy obu zespołów?

Maria Chomentowska, architekt, mistrzyni skrytości. Jej rozwiązania sprzed lat wciąż są nowatorskie
galeria

Maria Chomentowska, architekt, mistrzyni skrytości. Jej rozwiązania sprzed lat wciąż są nowatorskie 0 2

Nie była ani szczupła, ani gruba. Ani wysoka, ani niska. Włosy? Ciemny blond. Chyba. Pani Maria. Maria Chomentowska. Mistrzyni skrytości. Perfekcyjna i pracowita. Architekt wnętrz, projektantka. Zaproponowane przez nią kilkadziesiąt lat temu rozwiązania, nadal są nowatorskie. I świetnie się sprawdzają. Jej życie zawodowe podzielone na kilka okresów, dopiero teraz doczekało się pierwszej monograficznej wystawy i opracowania. Życie prywatne zostanie prywatnym już chyba na zawsze. Gdy najbliżsi chcieli zacząć zadawać pytania, już nie miał kto odpowiadać. Znajomi nigdy nie pytali, bo czuli, że pytać nie powinni

Radomiak – Wisła 2:2. Puławy żegnają się z drugą ligą

Radomiak – Wisła 2:2. Puławy żegnają się z drugą ligą 2 12

Kolejki cudów nie było. Wisła powalczyła w Radomiu, ale urwała gospodarzom tylko jeden punkt po remisie 2:2. Znicz Pruszków i MKS Kluczbork wygrały swoje mecze. A to oznacza, że puławianie muszą przełknąć bardzo gorzką pigułkę. Właśnie zaliczyli drugi spadek z rzędu i w następnym sezonie zagrają w III lidze

"Czułe guziczki" nie są dla wszystkich
wiersze między newsami

"Czułe guziczki" nie są dla wszystkich 0 0

Amerykanka, kolekcjonerka sztuki, przyjaciółka Picassa, Hemingway’a i Fitzgeralda pisała także wiersze. Na koniec naszej poetyckiej akcji – spotkanie z Gertrude Stein. Bądźcie dzielni

Avia – Podhale 1:4. Pierwsza wiosenna porażka u siebie

Avia – Podhale 1:4. Pierwsza wiosenna porażka u siebie 5 8

Piłkarze ze Świdnika ponieśli pierwszą w rundzie wiosennej porażkę na swoim stadionie. Zespół trenera Dominika Bednarczyka przegrał z Podhalem Nowy Targ 1:4, choć jako pierwszy zdobył tego dnia bramkę

MKS Ryki – Stal Kraśnik 0:9. Sobotnie wyniki meczów IV Ligi

MKS Ryki – Stal Kraśnik 0:9. Sobotnie wyniki meczów IV Ligi 40 7

Opromieniona awansem do III ligi Stal Kraśnik dokonała kolejnej egzekucji. Tym razem zespół trenera Daniela Szewca rozgromił w Rykach tamtejszy MKS aż 9:0, a cztery gole zdobył Filip Drozd

Lublin: Pikieta i przepychanki przed spotkaniem z Morawieckim. Premier odpowiedział [wideo, zdjęcia]
galeria
film

Lublin: Pikieta i przepychanki przed spotkaniem z Morawieckim. Premier odpowiedział [wideo, zdjęcia] 235 52

Do pikiety doszło przed dzisiejszym spotkaniem premiera Mateusza Morawieckiego z mieszkańcami Lublina

Chełmianka - Motor 0:2 (zapis relacji na żywo)

Chełmianka - Motor 0:2 (zapis relacji na żywo) 3 16

Motor pokonał w sobotę Chełmiankę 2:0 i przedłużył nadzieje na awans do II ligi. Swój mecz wygrała jednak także Resovia i podopieczni trenera Piotra Zasady ciągle tracą do rywali cztery punkty.

Premier Mateusz Morawiecki w Białej Podlaskiej: "Spełniamy marzenia Polaków"
galeria

Premier Mateusz Morawiecki w Białej Podlaskiej: "Spełniamy marzenia Polaków" 62 64

Premier Mateusz Morawiecki przekazał klucze lokatorom Mieszkań Plus w Białej Podlaskiej. – Tu rozpoczynamy program który jest alternatywą dla rzeczywistości która do tej pory panowała – powiedział szef rządu.

Zarząd puławskich Azotów odpowiada związkowcom: Nie będzie "Bizancjum"

Zarząd puławskich Azotów odpowiada związkowcom: Nie będzie "Bizancjum" 1 6

Władze puławskich Zakładów Azotowych odpowiadają na zarzuty wysuwane przez związkowców o wysokich kosztach utrzymania menedżerów nowego pionu handlowego. Kopiowanie „bizantyjskich zwyczajów”, jak zapewnia zarząd firmy, to nieprawda

Przeczytaj zanim wybierzesz się na imprezę lub przyjęcie

Przeczytaj zanim wybierzesz się na imprezę lub przyjęcie 0 0

Tylko wnikliwy obserwator, a takim był pan Larkin, potrafi określić pozycję społeczną patrząc w kieliszek. W czyjś kieliszek. I w swój kieliszek

Setki światełek zaświeciły podczas koncertu w Lublinie [zdjęcia]
galeria

Setki światełek zaświeciły podczas koncertu w Lublinie [zdjęcia] 22 1

Drugiego dnia Kulturaliów w Lublinie zobaczyć można było m.in. Kamp!, The Dumplings i Myslovitz

Górnik gra z Rakowem. Liczy się tylko wygrana

Górnik gra z Rakowem. Liczy się tylko wygrana 1 2

PIŁKARSKA NICE I LIGA Do zakończenia sezonu pozostały już tylko dwie kolejki. W niedzielę o godzinie 12:45 łęcznianie zagrają na swoim stadionie z Rakowem Częstochowa. Aby zachować szanse na utrzymanie łęcznianie muszą zwyciężyć i liczyć na to, że w dwóch ostatnich meczach punkty zgubi Stomil Olsztyn

Piknik Charytatywny w Niedrzwicy Kościelnej
27 maja 2018, 15:00

Piknik Charytatywny w Niedrzwicy Kościelnej 19 0

Co Gdzie Kiedy. W niedzielę, 27 maja o godz. 15 w szkole podstawowej w Niedrzwicy Kościelnej odbędzie się Piknik Charytatywny na rzecz Kingi Bartoszcze i Weroniki Przybycień. W programie m.in. Kabaret PKS.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!