Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Wypadki

16 listopada 2015 r.
11:59

Nagranie z wypadku na al. Tysiąclecia. Pijany kierowca wjeżdża w pieszych (drastyczny film)

Autor: Zdjęcie autora pab
0 155 A A
Wypadek na al. Tysiąclecia (fot. Wojciech Nieśpiałowski)
Wypadek na al. Tysiąclecia (fot. Wojciech Nieśpiałowski)

Do wypadku doszło ok. godz. 11.27 przejściu dla pieszych na al. Tysiąclecia, przy hali Nova. - Przechodziłem przez przejście i nagle poczułem tylko podmuch wiatru na plecach - relacjonuje świadek zdarzenia, który o mały włos nie został potrącony przez pijanego kierowcę.

Aktualizacja artykułu: 21 grudnia 2015 r. 14:00
AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Informację o wypadku dostaliśmy od Czytelnika.

– Kierujący audi a4 potrącił dwie osoby, które przechodziły przez przejście dla pieszych na zielonym świetle – informuje podkom. Andrzej Fijołek z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie.

Samochód zatrzymał się kilkadziesiąt metrów od miejsca zdarzenia. Okazało się, że kierowca audi z powiatu łukowskiego był pijany. 32-latek miał 2,5 promila alkoholu w organizmie.

Dwie ranne kobiety w wieku 74 i 76 lat zostały zabrane do szpitala.

- Przechodziłem przez przejście i nagle poczułem tylko podmuch wiatru na plecach - relacjonuje świadek zdarzenia, który o mały włos nie został potrącony przez pijanego kierowcę. - Zobaczyłem odjeżdżający samochód i krzyknąłem do mężczyzn stojących pod halą Nova, żeby biegli w jego stronę. Sam też ruszyłem za nim. Kierowca zatrzymał się po przejechaniu kilkudziesięciu metrów i zaczął wysiadać. Zapytałem go, co zrobił. Odpowiedział, że nie zdążył zahamować. Miał pustkę w oczach. Jeden z mężczyzn złapał go i trzymał do przyjazdu policji - dodaje.

Al. Tysiąclecia w kierunku centrum miasta była zablokowana. Linie komunikacji miejskiej jeździły objazdami, ale teraz już kursują normalnie.

Czytaj więcej o:

Komentarze 155

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 19 listopada 2015 o 07:38
Dlaczego takim ludziom w Polsce cenzuruje sie twarze i dane osobiste?
Avatar
Gość / 18 listopada 2015 o 21:38
Burak i jeszcze po mieście jeździ na bani
Avatar
Gość / 18 listopada 2015 o 20:26
Nie wiem dlaczego temu idiocie pasek na oczy naklejają na zdjęciu. Gębę pokazać publicznie i chrzanić prawo danych osobowych czy co tam m"mądrego" w tej sprawie wymyślono. Dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów i w zależności od stanu poszkodowanych najbiedniej 15 lat więzienia lub więcej. Przestroga dla takich debili.
Avatar
Gość / 18 listopada 2015 o 16:06

A co tu Kuwa ma marke samochodu do rzeczy takie debilne komentarze zachowajcie dla siebie niedorozwoje umyslowe. Wsiadl po pijaku do samochodu i w tym momencie jest marka samochodu nie istotna wazne jest aby poszkodowani przezyli a ten pijak zgnil w wiezieniu

po co zus obciazac, a pijak ma kase i dostanie najwyzej zawias

Avatar
Gość / 18 listopada 2015 o 16:04

Heh.....wszyscy wyzywają szykanuja osadzaja przykro mi ze taka tragedia miała miejsce ale pomyślcie o rodzinie tego człowieka co oni czują jak wy tak piszecie pomyślcie gdyby to was spotkało albo wasze rodziny eh....popatrzmy na swoje życie a nie oceniamy innych...

idac twoimtropem, trollu, i rodzina tych szkaradnych slamazarnych staruch niech sie cieszy ze spadki podostaja wkrotce

Avatar
Gość / 18 listopada 2015 o 16:03

stare baby to ßwiete krowy nawet jak sie slimola na zielonym! 

Avatar
2562 / 18 listopada 2015 o 16:02

Do końca życia powinien płacić tym osobom, ktore potracił odszkodowanie.

urwa, czlowieku, te babcie , 76 i 87 lat, moze nawet jutra nie dozyja ("sluzba zdrowia:"w lublinie nie bedzie takich truchel ratowala!), wiec ani grosiczka zlamanego one nie ujrza, ani ich rodziny - tym bardziej! wiesz ilu takich szalencow wynajmuje dobrych adwokatow, i kary sa mniej niz symboliczne? no. to morda w kubel

Avatar
Gość / 18 listopada 2015 o 15:57
stare te kobiety juz byly, ciekawe czy przezyja. pomodlmy sie o to zeby nie umieraly w meczarniach
Avatar
lateM / 18 listopada 2015 o 15:17

I wyobrazić sobie, że tacy ludzie potrafią zdobyć uprawnienia do kierowania pojazdem, nie to co teraz - prawko oblejesz za samo NAJECHANIE na podwójną ciągłą, wiem to z autopsji. Ten filmik sam w sobie jest przerażający. Jak można dopuścić się do takiego czynu? Módlmy się, żeby poszkodowane osoby przeżyły i wróciły do zdrowia. A człowiek, który do tego doprowadził, powinien iść do więzienia i wstydzić się swojej osoby.

Avatar
Gość / 18 listopada 2015 o 09:57
Cooo?! Jak piesi wymuszają pierszeństwo??? Czy piesi mają przed wejsciem na pasy znak UWAGA SAMOCHÓD, czy kierowcy mają najpierw ostrzegawczy, a póżniej znak symbolizujący przejście dla pieszych??? Co za idiotyzm bez logiki!!!
Avatar
Gość / 19 listopada 2015 o 07:38
Dlaczego takim ludziom w Polsce cenzuruje sie twarze i dane osobiste?
Avatar
Gość / 18 listopada 2015 o 21:38
Burak i jeszcze po mieście jeździ na bani
Avatar
Gość / 18 listopada 2015 o 20:26
Nie wiem dlaczego temu idiocie pasek na oczy naklejają na zdjęciu. Gębę pokazać publicznie i chrzanić prawo danych osobowych czy co tam m"mądrego" w tej sprawie wymyślono. Dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów i w zależności od stanu poszkodowanych najbiedniej 15 lat więzienia lub więcej. Przestroga dla takich debili.
Avatar
Gość / 18 listopada 2015 o 16:06

A co tu Kuwa ma marke samochodu do rzeczy takie debilne komentarze zachowajcie dla siebie niedorozwoje umyslowe. Wsiadl po pijaku do samochodu i w tym momencie jest marka samochodu nie istotna wazne jest aby poszkodowani przezyli a ten pijak zgnil w wiezieniu

po co zus obciazac, a pijak ma kase i dostanie najwyzej zawias

Avatar
Gość / 18 listopada 2015 o 16:04

Heh.....wszyscy wyzywają szykanuja osadzaja przykro mi ze taka tragedia miała miejsce ale pomyślcie o rodzinie tego człowieka co oni czują jak wy tak piszecie pomyślcie gdyby to was spotkało albo wasze rodziny eh....popatrzmy na swoje życie a nie oceniamy innych...

idac twoimtropem, trollu, i rodzina tych szkaradnych slamazarnych staruch niech sie cieszy ze spadki podostaja wkrotce

Avatar
Gość / 18 listopada 2015 o 16:03

stare baby to ßwiete krowy nawet jak sie slimola na zielonym! 

Avatar
2562 / 18 listopada 2015 o 16:02

Do końca życia powinien płacić tym osobom, ktore potracił odszkodowanie.

urwa, czlowieku, te babcie , 76 i 87 lat, moze nawet jutra nie dozyja ("sluzba zdrowia:"w lublinie nie bedzie takich truchel ratowala!), wiec ani grosiczka zlamanego one nie ujrza, ani ich rodziny - tym bardziej! wiesz ilu takich szalencow wynajmuje dobrych adwokatow, i kary sa mniej niz symboliczne? no. to morda w kubel

Avatar
Gość / 18 listopada 2015 o 15:57
stare te kobiety juz byly, ciekawe czy przezyja. pomodlmy sie o to zeby nie umieraly w meczarniach
Avatar
lateM / 18 listopada 2015 o 15:17

I wyobrazić sobie, że tacy ludzie potrafią zdobyć uprawnienia do kierowania pojazdem, nie to co teraz - prawko oblejesz za samo NAJECHANIE na podwójną ciągłą, wiem to z autopsji. Ten filmik sam w sobie jest przerażający. Jak można dopuścić się do takiego czynu? Módlmy się, żeby poszkodowane osoby przeżyły i wróciły do zdrowia. A człowiek, który do tego doprowadził, powinien iść do więzienia i wstydzić się swojej osoby.

Avatar
Gość / 18 listopada 2015 o 09:57
Cooo?! Jak piesi wymuszają pierszeństwo??? Czy piesi mają przed wejsciem na pasy znak UWAGA SAMOCHÓD, czy kierowcy mają najpierw ostrzegawczy, a póżniej znak symbolizujący przejście dla pieszych??? Co za idiotyzm bez logiki!!!
Zobacz wszystkie komentarze 155

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

MUNDIAL 2018. Iran – Hiszpania 0:1. Na ratunek Costa

MUNDIAL 2018. Iran – Hiszpania 0:1. Na ratunek Costa 0 0

MUNDIAL 2018 Reprezentacja Hiszpanii po wielkich męczarniach wyszarpała zwycięstwo przeciwko Iranowi zwyciężając 1:0, a jedyną bramkę zdobył w drugiej połowie Diego Costa

Odpady z Danii przyjechały do naszego regionu. Rozładunek zablokował starosta
Alarm24

Odpady z Danii przyjechały do naszego regionu. Rozładunek zablokował starosta 0 8

Tir z plastikowymi odpadami przyjechał wczoraj do Zofiówki w gminie Łęczna. Plastik z Danii, którego rozładunek zablokował w minionym tygodniu włodawski starosta, został złożony w zamykanym magazynie. Tym razem legalnie

Grzegorz Bronowicki o meczu z Senegalem: Robert to wielki gracz, ale sam nic nie zrobi

Grzegorz Bronowicki o meczu z Senegalem: Robert to wielki gracz, ale sam nic nie zrobi 0 1

ROZMOWA Z Grzegorzem Bronowickim, byłym reprezentantem Polski

KS Drzewce - LKS Stróża 0:1. Stróża bliższa gry w okręgówce

KS Drzewce - LKS Stróża 0:1. Stróża bliższa gry w okręgówce 0 0

Lubelska klasa okręgowa Ponad 200 kibiców oglądało w Drzewcach pierwszy mecz barażowy. W starciu dwóch wicemistrzów klasy A lepszy okazał się LKS Stróża

Zmiany w parafiach archidiecezji lubelskiej

Zmiany w parafiach archidiecezji lubelskiej 0 4

Zmiany w lubelskich parafiach ogłosił w środę metropolita lubelski abp. Stanisław Budzik

Lublin: Przez miesiąc mieszkał ze zwłokami dziewczyny. "Był grzeczny, dbał o wszystko"
film

Lublin: Przez miesiąc mieszkał ze zwłokami dziewczyny. "Był grzeczny, dbał o wszystko" 0 1

– Artur powiedział mi, że się zakochał. Chciał ułożyć sobie z nią życie – opowiadał w środę przed sądem krewny Artura S. 47-latek odpowiada przed sądem za uduszenie swojej dziewczyny. Przez miesiąc mieszkał z jej zwłokami ukrytymi w wersalce

Psy w Ogrodzie Saskim w Lublinie? Jest ostateczny wyrok sądu!

Psy w Ogrodzie Saskim w Lublinie? Jest ostateczny wyrok sądu! 0 7

Unieważniony został zakaz wprowadzania psów do Ogrodu Saskiego. Taki wyrok wydał w środę Naczelny Sąd Administracyjny. Uznał, że radni nie mieli prawa zabronić spacerów z psem po zabytkowym parku. To koniec czteroletniego sporu między władzami Lublina a dwoma mieszkańcami miasta

Lublin: Kręcą spot reklamowy, potrzebują statystów [zdjęcia]
galeria

Lublin: Kręcą spot reklamowy, potrzebują statystów [zdjęcia] 0 0

Na Wydziale Artystycznym UMCS rozpoczęły się prace przy nowym filmie promocyjnym uczelni. Do zdjęć potrzeba kilkudziesięciu statystów

MUNDIAL 2018. Urugwaj – Arabia Saudyjska 1:0. Ekonomiczne zwycięstwo

MUNDIAL 2018. Urugwaj – Arabia Saudyjska 1:0. Ekonomiczne zwycięstwo 0 0

MUNDIAL 2018 Urugwaj pokonał 1:0 Arabię Saudyjską i obok Rosji wywalczył awans do 1/8 finału. O tym która z drużyn zajmie pierwsze miejsce w grupie A zadecyduje bezpośredni mecz pomiędzy gospodarzami, a zespołem z Ameryki Południowej

MPK Lublin chce sprzedać autobus. Rozbity w wypadku w centrum Lublina
galeria

MPK Lublin chce sprzedać autobus. Rozbity w wypadku w centrum Lublina 4 8

Na sprzedaż trafił miejski autobus rozbity w kwietniu w głośnym wypadku na ul. Narutowicza. Jelcz nie nadaje się do jazdy, ma zatrzymany dowód rejestracyjny, ale spółka liczy na to, że znajdzie kupca. Pojazd ma 1,3 mln km przebiegu.

Policjant zatrzymał do kontroli policjanta. Zabrał mu prawo jazdy

Policjant zatrzymał do kontroli policjanta. Zabrał mu prawo jazdy 58 13

Do nietypowej interwencji policji doszło w powiecie łukowskim, gdzie policjant z nieoznakowanego radiowozu, zatrzymał inny nieoznakowany radiowóz

Kolejne ruchy kadrowe w Motorze, Dzięgielewski w Wigrach?

Kolejne ruchy kadrowe w Motorze, Dzięgielewski w Wigrach? 5 0

W środę umowy z lubelskim klubem podpisało dwóch kolejnych młodych zawodników. To Jakub Buczek i Rafał Dobrzyński, którzy w rundzie wiosennej debiutowali w III lidze. Wiadomo już także, że do ekipy żółto-biało-niebieskich po wypożyczeniu wraca Michał Paluch

Kanada zalegalizowała marihuanę

Kanada zalegalizowała marihuanę 0 2

Kanadyjski parlament zalegalizował rekreacyjne używanie marihuany. Obywatele Kanady będą mogli posadzić sobie w domu do czterech krzaczków

Kino plenerowe w Kazimierzu Dolnym
22 czerwca 2018, 21:15

Kino plenerowe w Kazimierzu Dolnym 0 0

Restauracja Stara Łaźnia w Kazimierzu Dolnym (ul. Senatorska 21) zaprasza na kolejną odsłonę kina plenerowego. W piątek, 22 czerwca ok. godz. 21.15 zobaczymy film Uwikłanie, z kolei dzień później o tej samej porze kultowe Kochaj albo rzuć.

Wakacje. Załatw formalności przez internet. Zaoszczędzisz sporo czasu

Wakacje. Załatw formalności przez internet. Zaoszczędzisz sporo czasu 0 0

Resort cyfryzacji zachęca do załatwiania spraw urzędowych online. To pomoże m.in. zaoszczędzić czas przed wyjazdem na urlop. 

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!