poniedziałek, 19 marca 2018 r.

Wypadki

Wypadek na skrzyżowaniu al. Sikorskiego i Solidarności

Dodano: 8 września 2015, 17:30
Autor: pab

(fot. Anna / alarm24@dziennikwschodni.pl)
(fot. Anna / alarm24@dziennikwschodni.pl)

Na skrzyżowaniu al. Sikorskiego i Solidarności przed godz. 17.30 zderzyły się cztery samochody.

Informację dostaliśmy od Czytelniczki na skrzynkę alarm24@dziennikwschodni.pl

Jak mówią policjanci, zderzyły się tam trzy samochody osobowe: mazda, skoda i hyundai oraz samochód ciężarowy.

Według relacji uczestników zdarzenia nikomu nie jest potrzebna pomoc medyczna, dlatego najprawdopodobniej zostanie zakwalifikowane jako kolizja.

(fot. Anna / alarm24@dziennikwschodni.pl)
(fot. Anna / alarm24@dziennikwschodni.pl)
Czytaj więcej o: wypadek
Gość
Gość
Gość
(11) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Gość
Gość (9 września 2015 o 13:12) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
lewoskręty we wszystkich kierunkach muszą mieć swoje własne sygnalizatory tak by skręcały bezkolizyjnie. Tak jest już na wielu prostszych skrzyżowaniach i aż dziw bierze że nie ma tego na najbardziej niebezpiecznym skrzyżowaniu w mieście.
Rozwiń
Gość
Gość (9 września 2015 o 10:21) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
kolejny wypadek w tym samym miejscu? Ostatni był tak niedawno głośno komentowany w telewizji z ciężarówką...
Rozwiń
Gość
Gość (9 września 2015 o 09:18) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
lewoskręty we wszystkich kierunkach muszą mieć swoje własne sygnalizatory tak by skręcały bezkolizyjnie. Tymczasem jadący Solidarności dwoma pasami i skręcający w lewo w Sikorskiego mają jedynie wydłużony czas na skręt. Nie ma tygodnia by jadący z kierunku Warszawy nie zderzali się na tej samej wysepce z jadącymi w kierunku Kraśnickiej. Ten biedny znak nakazu na wysepce był w tym roku wymieniany co najmniej 20 razy a ja boję się stawać jako pierwszy na Sikorskiego jadąc w Ducha-mam duszę na ramieniu.
Rozwiń
Gość
Gość (9 września 2015 o 07:54) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Najbardziej bezpieczne skrzyzowania to takie przy, których ustawiono radary i przynoszące do budżetu Lublina pieniądze za mandaty, a sygnalizatory oj tam, oj tam. Miały być na ulicach miasta zsynchronizowane sygnalizacje świetlne, nie wiem albo ja jestem taki gamoń, że tego nie dostrzegam, albo po prostu, poruszam się nie tymi ulicami.
Rozwiń
Gość
Gość (8 września 2015 o 21:05) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Każde zdarzenie na tym skrzyżowaniu powoduje falę komentarzy internautów dotyczącą sygnalizacji świetlnej w tym miejscu. Nasi Czytelnicy sugerują, że niewielka zmiana wprowadzona na skrzyżowaniu znacząco wpłynęłaby na bezpieczeństwo. Chodzi mianowicie o strzałkę kierunkową wyświetlaną dla pojazdów skręcających z al. Solidarności w lewo w kierunku al. Sikorskiego, zaś czerwone światło dla jadących od strony Warszawy. W momencie kiedy świeci się zielone światło dla skręcających w lewo z al. Solidarności w al. Sikorskiego, pojazdy jadące od strony Warszawy oczekiwałyby na czerwonym. Biorąc pod uwagę koszt wykonania tej zmiany jest on o wielokroć mniejszy niż koszty akcji ratunkowych przeprowadzanych systematycznie na skrzyżowaniu oraz naprawy sygnalizatorów. Co więcej ruch od strony Warszawy znacząco zmniejszył się po otwarciu obwodnicy Lublina. Ilość aut wjeżdżających z trasy S17 do miasta jest mniejsza, dzięki czemu cykle świateł, na poszczególnych wjazdach na skrzyżowanie, mogłyby być wydłużone.
Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (11)

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!