Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Zamość

1 grudnia 2008 r.
20:24
Edytuj ten wpis

13-latka urodziła dziecko własnemu ojcu

0 13 A A

Wyniki badań DNA nie pozostawiają wątpliwości. Ojcem dziecka 13-letniej dziewczynki jest jej własny ojciec. Mężczyzna został aresztowany.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Wczoraj do krasnostawskich śledczych trafiła opinia psychologiczna w tej bulwersującej sprawie. Wynika z niej, że dziewczynka nie dostrzega krzywdy, jaką wyrządził jej rodzony ojciec. Nie identyfikuje się z własnym dzieckiem, a na dodatek obwinia się za to, że jej ojciec trafił do więzienia.

Wszystko zaczęło się w lutym, gdy śledczy dostali informację, że na oddział pediatrii krasnostawskiego szpitala trafiła ciężarna uczennica szóstej klasy podstawówki. Trzynastolatka zeznała w sądzie, że na jesieni została zgwałcona w lesie przez dwóch młodych mężczyzn. Policjanci nie znaleźli sprawców. W lipcu dziewczynka urodziła synka, trafił do ośrodka adopcyjno-opiekuńczego.

Gdy do prokuratury dotarł sygnał, że ojcem maleństwa może być ojciec trzynastolatki, zdecydowano o badaniach DNA. Po otrzymaniu wyników 49-letni Ryszard M. został zatrzymany pod zarzutem zgwałcenia małoletniej córki i kazirodztwa. - Prawdopodobieństwo, że jest on ojcem dziecka, wynosi 99,99 proc. - mówi Andrzej Grochecki z Prokuratury Rejonowej w Krasnymstawie.

Sąd postanowił go tymczasowo aresztować. Mężczyzna się nie przyznaje. - Robiłem wszystko, żeby córka miała dobrze w życiu - wyjaśnił śledczym. Tymczasem jego córka w końcu przyznała, że miała kilka stosunków z ojcem.

Mieszkańcy Zażółkwi są zszokowani.

- Mężczyzna otrzymywał świadczenie pielęgnacyjne na córkę, zachowywał się normalnie, nic podejrzanego nie zauważyłam - mówi Grażyna Jaremek z Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Krasnymstawie.
To samo mówi sołtys. - Dziewczynka nie chodziła głodna, jej ojciec przestał nadużywać alkoholu, opiekował się domem - powiedziała nam Grażyna Atras.

Ale nie ma pobłażania. - Jeżeli skrzywdził dziecko, powinien gnić w więzieniu - podnosi starszy mieszkaniec Zażółkwi.

Ryszardowi M. grozi do 12 lat więzienia. Maleństwo trafiło do ośrodka opiekuńczo-adopcyjnego, a jego matka do placówki opiekuńczej.
- Ta dziewczynka w życiu już się wycierpiała, bo jak była malutka przeszła poważną operację, której skutki odczuwa do dziś. Teraz spotkała ją krzywda ze strony najbliższej osoby - mówi prok. Grochecki.

Komentarze 13

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
HIPOLIT / 4 grudnia 2008 o 07:49
To jest totalna porażka rodziny, sąsiadów, czyli tego najbliższego kręgu społecznego, opieki społecznej, policji, samorządu terytorialnego i ....księdza. Gdzie oni byli???. Wstyd i hańba dla tej miejscowości-regionu.
--------------
Współczuję dziewczynce, która w swoim opiekunie -znalazła dewianta i zboczeńca. Jest tak uzależniona za zatarły się w jej świadomości podstawowe wartości moralne dobra i zła.
-----------
Proponuję przewrócić w Polsce karę przymusowej kary fizycznej. Taki powinien pracować ciężko w kamieniołomach i pracować na siebie, a nie do Z.K i siedzieć na zupinie podatników. Jedynie pozytywnego co go tam spotka, to że >cwele< zrobią też z nim taki sam >porządeczek>. Z serducha tego mu życzę.
Hipolit
To jest totalna porażka rodziny, sąsiadów, czyli tego najbliższego kręgu społecznego, opieki społecznej, policji, samorządu terytorialnego i ....księdza. Gdzie oni byli???. Wstyd i hańba dla tej miejscowości-regionu.
--------------
Współczuję dziewczynce, która w swoim opiekunie -znalazła dewianta i zboczeńca. Jest tak uzależniona za zatarły się w jej świadomości podstawowe wartości moralne dobra i zła.
-----------
Proponuję przewrócić w Polsce karę przymusowej kary fizycznej. Taki powinien pracować ciężko w kamie... rozwiń
Avatar
ewq / 3 grudnia 2008 o 19:54
~INKA~ napisał:
Moje ZDANIE jest takie dać mu ''TAKĄ RURĘ" żeby go zaj...ła śmierć bo żadna inna kara tu nie pomoże.

i może by zdechł na du***.
Avatar
~INKA~ / 2 grudnia 2008 o 18:33
Moje ZDANIE jest takie dać mu ''TAKĄ RURĘ" żeby go zaj...ła śmierć bo żadna inna kara tu nie pomoże.
Avatar
Gość / 2 grudnia 2008 o 11:39
Anna napisał:
Dziewczynka chodziła, do szkoły, zyła wsrod ludzi. Czy Pani wychowawczyni, Pani Pedagog nie zauważyły niczego. Jeżeli nawet dziewczynka mówiła, że została zgwałcona, należalo nadać bieg sprawie bo jest małoletnia. Zresztą należało być czyjnym. ojciec pijak, nie pisza nic o matce i rodzeństwie. Jestem oburzona bo jetem prawnikirm i jednocześnie nauczycielem. Po co ludzie kończą pedagogikę, skoro potem nie umieja nic załatwić, albo nie chcą bo tak wygodniej.
A opieka społeczna, jak dba skoro nie zauważyli, 13- latki w ciązy.Wszystkie te osoby, powołane do stosowania nadzoru i opieki jeżeli zaniechały jakichkolwiek działań, powinnny odpowiedzieć, włącznie ze zwolnieniem dyscyplinarnym. W prawie karnym odpowaida się za czyny ( działanie) jak i za zaniechanie.



Nie jest łatwo zauważyć takie sytuacje, nawet doświadczeni pedagodzy, psychologowie mają z tym problem. Zeby dostrzec, ze coś jest nie tak trzeba czesto odwiedzać takie rodziny, uważnie się przyglądać i analizować wszelkie nieprawidłowości. Opiekunki społeczne nie odwiedzają swoich podopiecznych aż tak często, z drugiej strony jednak powinny być przeszkolone w wychwytywaniu dziwnych sytuacji i w zadawaniu właściwych pytań. Cięzko szukać winy tam gdzie jej nie widać na pierwszy rzut oka.
Zachowanie dziewczynki świadczy o tym iż była zastraszana i całkowicie uzalezniona od ojca - gwałciciela.



Nie jest łatwo zauważyć takie sytuacje, nawet doświadczeni pedagodzy, psychologowie mają z tym problem. Zeby dostrzec, ze coś jest nie tak trzeba czesto odwiedzać takie rodziny, uważnie się przyglądać i analizować wszelkie nieprawidłowości. Opiekunki społeczne nie odwiedzają swoich podopiecznych aż tak często, z drugiej strony jednak powinny być przeszkolone w wychwytywaniu dziwnych sytuacji i w zadawaniu właściwych pytań. Cięzko szukać winy tam gdzie jej nie widać na pierwszy rzut oka.
Zachowanie dzi... rozwiń
Avatar
anka / 2 grudnia 2008 o 11:29
myślący napisał:
deb***e z dziennikawschodniego jak mogliście podać nazwe miejscowości, w której to sie wydarzyło?????!!!!!!! Może jeszcze trzeba było zrobić zdjęcie dziecku, albo od razu wziąść nóż i zarżnąć to dziecko.... zero wyczucia, tacy sami z was skur.... jak ten ojciec.

a dlaczego maja nie pisać nazwy miejscowości, fakty trzeba rzetelnie przekazywać, a zdjecie zwyrodniałego ojca tez powinno być
Avatar
Atrakcyjny Kazimnierz / 2 grudnia 2008 o 10:27
IZKA napisał:
WYKASTROWAĆ TO ZA MAŁO!


Zgadzam się z tobą.
Powinni go wykastrować-tępym nożem żeby bardziej bolało
Avatar
Anna / 2 grudnia 2008 o 10:21
Dziewczynka chodziła, do szkoły, zyła wsrod ludzi. Czy Pani wychowawczyni, Pani Pedagog nie zauważyły niczego. Jeżeli nawet dziewczynka mówiła, że została zgwałcona, należalo nadać bieg sprawie bo jest małoletnia. Zresztą należało być czyjnym. ojciec pijak, nie pisza nic o matce i rodzeństwie. Jestem oburzona bo jetem prawnikirm i jednocześnie nauczycielem. Po co ludzie kończą pedagogikę, skoro potem nie umieja nic załatwić, albo nie chcą bo tak wygodniej.
A opieka społeczna, jak dba skoro nie zauważyli, 13- latki w ciązy.Wszystkie te osoby, powołane do stosowania nadzoru i opieki jeżeli zaniechały jakichkolwiek działań, powinnny odpowiedzieć, włącznie ze zwolnieniem dyscyplinarnym. W prawie karnym odpowaida się za czyny ( działanie) jak i za zaniechanie.
Dziewczynka chodziła, do szkoły, zyła wsrod ludzi. Czy Pani wychowawczyni, Pani Pedagog nie zauważyły niczego. Jeżeli nawet dziewczynka mówiła, że została zgwałcona, należalo nadać bieg sprawie bo jest małoletnia. Zresztą należało być czyjnym. ojciec pijak, nie pisza nic o matce i rodzeństwie. Jestem oburzona bo jetem prawnikirm i jednocześnie nauczycielem. Po co ludzie kończą pedagogikę, skoro potem nie umieja nic załatwić, albo nie chcą bo tak wygodniej.
A opieka społeczna, jak dba skoro nie zauważyli, 13- latki w ciązy.Wszystkie te ... rozwiń
Avatar
myślący / 2 grudnia 2008 o 10:06
deb***e z dziennikawschodniego jak mogliście podać nazwe miejscowości, w której to sie wydarzyło?????!!!!!!! Może jeszcze trzeba było zrobić zdjęcie dziecku, albo od razu wziąść nóż i zarżnąć to dziecko.... zero wyczucia, tacy sami z was skur.... jak ten ojciec.
Avatar
keny zboczek / 2 grudnia 2008 o 09:40
Gratuluję Dziennikowi Wschodniemu - temat ściągnięty z tygodnika "Nowy Tydzień"
Avatar
IZKA / 2 grudnia 2008 o 09:30
WYKASTROWAĆ TO ZA MAŁO!
Avatar
HIPOLIT / 4 grudnia 2008 o 07:49
To jest totalna porażka rodziny, sąsiadów, czyli tego najbliższego kręgu społecznego, opieki społecznej, policji, samorządu terytorialnego i ....księdza. Gdzie oni byli???. Wstyd i hańba dla tej miejscowości-regionu.
--------------
Współczuję dziewczynce, która w swoim opiekunie -znalazła dewianta i zboczeńca. Jest tak uzależniona za zatarły się w jej świadomości podstawowe wartości moralne dobra i zła.
-----------
Proponuję przewrócić w Polsce karę przymusowej kary fizycznej. Taki powinien pracować ciężko w kamieniołomach i pracować na siebie, a nie do Z.K i siedzieć na zupinie podatników. Jedynie pozytywnego co go tam spotka, to że >cwele< zrobią też z nim taki sam >porządeczek>. Z serducha tego mu życzę.
Hipolit
To jest totalna porażka rodziny, sąsiadów, czyli tego najbliższego kręgu społecznego, opieki społecznej, policji, samorządu terytorialnego i ....księdza. Gdzie oni byli???. Wstyd i hańba dla tej miejscowości-regionu.
--------------
Współczuję dziewczynce, która w swoim opiekunie -znalazła dewianta i zboczeńca. Jest tak uzależniona za zatarły się w jej świadomości podstawowe wartości moralne dobra i zła.
-----------
Proponuję przewrócić w Polsce karę przymusowej kary fizycznej. Taki powinien pracować ciężko w kamie... rozwiń
Avatar
ewq / 3 grudnia 2008 o 19:54
~INKA~ napisał:
Moje ZDANIE jest takie dać mu ''TAKĄ RURĘ" żeby go zaj...ła śmierć bo żadna inna kara tu nie pomoże.

i może by zdechł na du***.
Avatar
~INKA~ / 2 grudnia 2008 o 18:33
Moje ZDANIE jest takie dać mu ''TAKĄ RURĘ" żeby go zaj...ła śmierć bo żadna inna kara tu nie pomoże.
Avatar
Gość / 2 grudnia 2008 o 11:39
Anna napisał:
Dziewczynka chodziła, do szkoły, zyła wsrod ludzi. Czy Pani wychowawczyni, Pani Pedagog nie zauważyły niczego. Jeżeli nawet dziewczynka mówiła, że została zgwałcona, należalo nadać bieg sprawie bo jest małoletnia. Zresztą należało być czyjnym. ojciec pijak, nie pisza nic o matce i rodzeństwie. Jestem oburzona bo jetem prawnikirm i jednocześnie nauczycielem. Po co ludzie kończą pedagogikę, skoro potem nie umieja nic załatwić, albo nie chcą bo tak wygodniej.
A opieka społeczna, jak dba skoro nie zauważyli, 13- latki w ciązy.Wszystkie te osoby, powołane do stosowania nadzoru i opieki jeżeli zaniechały jakichkolwiek działań, powinnny odpowiedzieć, włącznie ze zwolnieniem dyscyplinarnym. W prawie karnym odpowaida się za czyny ( działanie) jak i za zaniechanie.



Nie jest łatwo zauważyć takie sytuacje, nawet doświadczeni pedagodzy, psychologowie mają z tym problem. Zeby dostrzec, ze coś jest nie tak trzeba czesto odwiedzać takie rodziny, uważnie się przyglądać i analizować wszelkie nieprawidłowości. Opiekunki społeczne nie odwiedzają swoich podopiecznych aż tak często, z drugiej strony jednak powinny być przeszkolone w wychwytywaniu dziwnych sytuacji i w zadawaniu właściwych pytań. Cięzko szukać winy tam gdzie jej nie widać na pierwszy rzut oka.
Zachowanie dziewczynki świadczy o tym iż była zastraszana i całkowicie uzalezniona od ojca - gwałciciela.



Nie jest łatwo zauważyć takie sytuacje, nawet doświadczeni pedagodzy, psychologowie mają z tym problem. Zeby dostrzec, ze coś jest nie tak trzeba czesto odwiedzać takie rodziny, uważnie się przyglądać i analizować wszelkie nieprawidłowości. Opiekunki społeczne nie odwiedzają swoich podopiecznych aż tak często, z drugiej strony jednak powinny być przeszkolone w wychwytywaniu dziwnych sytuacji i w zadawaniu właściwych pytań. Cięzko szukać winy tam gdzie jej nie widać na pierwszy rzut oka.
Zachowanie dzi... rozwiń
Avatar
anka / 2 grudnia 2008 o 11:29
myślący napisał:
deb***e z dziennikawschodniego jak mogliście podać nazwe miejscowości, w której to sie wydarzyło?????!!!!!!! Może jeszcze trzeba było zrobić zdjęcie dziecku, albo od razu wziąść nóż i zarżnąć to dziecko.... zero wyczucia, tacy sami z was skur.... jak ten ojciec.

a dlaczego maja nie pisać nazwy miejscowości, fakty trzeba rzetelnie przekazywać, a zdjecie zwyrodniałego ojca tez powinno być
Avatar
Atrakcyjny Kazimnierz / 2 grudnia 2008 o 10:27
IZKA napisał:
WYKASTROWAĆ TO ZA MAŁO!


Zgadzam się z tobą.
Powinni go wykastrować-tępym nożem żeby bardziej bolało
Avatar
Anna / 2 grudnia 2008 o 10:21
Dziewczynka chodziła, do szkoły, zyła wsrod ludzi. Czy Pani wychowawczyni, Pani Pedagog nie zauważyły niczego. Jeżeli nawet dziewczynka mówiła, że została zgwałcona, należalo nadać bieg sprawie bo jest małoletnia. Zresztą należało być czyjnym. ojciec pijak, nie pisza nic o matce i rodzeństwie. Jestem oburzona bo jetem prawnikirm i jednocześnie nauczycielem. Po co ludzie kończą pedagogikę, skoro potem nie umieja nic załatwić, albo nie chcą bo tak wygodniej.
A opieka społeczna, jak dba skoro nie zauważyli, 13- latki w ciązy.Wszystkie te osoby, powołane do stosowania nadzoru i opieki jeżeli zaniechały jakichkolwiek działań, powinnny odpowiedzieć, włącznie ze zwolnieniem dyscyplinarnym. W prawie karnym odpowaida się za czyny ( działanie) jak i za zaniechanie.
Dziewczynka chodziła, do szkoły, zyła wsrod ludzi. Czy Pani wychowawczyni, Pani Pedagog nie zauważyły niczego. Jeżeli nawet dziewczynka mówiła, że została zgwałcona, należalo nadać bieg sprawie bo jest małoletnia. Zresztą należało być czyjnym. ojciec pijak, nie pisza nic o matce i rodzeństwie. Jestem oburzona bo jetem prawnikirm i jednocześnie nauczycielem. Po co ludzie kończą pedagogikę, skoro potem nie umieja nic załatwić, albo nie chcą bo tak wygodniej.
A opieka społeczna, jak dba skoro nie zauważyli, 13- latki w ciązy.Wszystkie te ... rozwiń
Avatar
myślący / 2 grudnia 2008 o 10:06
deb***e z dziennikawschodniego jak mogliście podać nazwe miejscowości, w której to sie wydarzyło?????!!!!!!! Może jeszcze trzeba było zrobić zdjęcie dziecku, albo od razu wziąść nóż i zarżnąć to dziecko.... zero wyczucia, tacy sami z was skur.... jak ten ojciec.
Avatar
keny zboczek / 2 grudnia 2008 o 09:40
Gratuluję Dziennikowi Wschodniemu - temat ściągnięty z tygodnika "Nowy Tydzień"
Avatar
IZKA / 2 grudnia 2008 o 09:30
WYKASTROWAĆ TO ZA MAŁO!
Zobacz wszystkie komentarze 13

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Nowy rok szkolny 2018/2019. Kiedy ferie i wakacje? [kalendarz]

Nowy rok szkolny 2018/2019. Kiedy ferie i wakacje? [kalendarz] 0 0

Nowy kalendarz roku szkolnego 2018/2019 r. opublikowało Ministerstwo Edukacji Narodowej

Lubelskie – smakuj biznes

Lubelskie – smakuj biznes 0

Jeśli dopisuje Ci przedsiębiorczy apetyt i jesteś głodny kolejnych sukcesów, mamy dla Ciebie 3 apetyczne kąski, które komponują się w pełnowartościowy posiłek dla Twojej działalności.

Złota Setka tylko w czwartek z Dziennikiem Wschodnim!

Złota Setka tylko w czwartek z Dziennikiem Wschodnim! 0 0

W czwartek wraz z papierowym wydaniem naszej gazety, można otrzymać darmowy dodatek podsumowujący XXII edycję "Złotej Setki", czyli Rankingu Najlepszych Firm Lubelszczyzny

Zapomniała, że jest na drodze podporządkowanej. Oto efekt

Zapomniała, że jest na drodze podporządkowanej. Oto efekt 0 0

Groźny wypadek na skrzyżowaniu ulic Zamkowej, Artyleryjskiej i Piłsudskiego w Białej Podlaskiej.

Polska - Senegal. Pokaż, jak kibicujesz Biało-Czerwonym! Wyślij zdjęcie
galeria
film

Polska - Senegal. Pokaż, jak kibicujesz Biało-Czerwonym! Wyślij zdjęcie 0 2

Nadszedł długo wyczekiwany dzień - wtorek, 19 czerwca. O godzinie 17 nasi piłkarze po dwunastu latach wracają na piłkarski Mundial, na stadionie Spartaka w Moskwie zmierzą się z Senegalem.

Kibicu, jedź do strefy autobusem

Kibicu, jedź do strefy autobusem 0 0

Specjalna linia autobusowa dowiezie dzisiaj kibiców przed wielki ekran przy Arenie Lublin, gdzie będzie można oglądać transmisję meczu Polski z Senegalem.

Paw z Kozłówki już wie! Wytypował zwycięzcę meczu Polska-Senegal [wideo]
film

Paw z Kozłówki już wie! Wytypował zwycięzcę meczu Polska-Senegal [wideo] 0 2

Kibice nie mają wątpliwości. Pierwszy mecz Polaków z Senegalem w mistrzostwach świata zakończy się zwycięstwem biało-czerwonych. Wynik wtorkowego spotkania wytypował też paw z Kozłówki

Malwina Kopron (AZS UMCS): Na swojej ziemi chcę powalczyć o złoto

Malwina Kopron (AZS UMCS): Na swojej ziemi chcę powalczyć o złoto 0 1

ROZMOWA Z Malwiną Kopron, zawodniczką AZS UMCS Lublin

Kto wygra mecz: Polska czy Senegal? Mieszkańcy Lublina optymistyczni [wideo]
film

Kto wygra mecz: Polska czy Senegal? Mieszkańcy Lublina optymistyczni [wideo] 2 4

Dzisiaj Polska gra swój pierwszy mecz na mundialu 2018. Przeciwnikiem będzie Senegal. Osoby, które zapytaliśmy dzisiaj w centrum Lublina o to, jak skończy się to spotkanie, w większości typują zwycięstwo Polaków. - Mamy zaufanie do naszych piłkarzy - mówią.

Poseł z PiS kupił prawo jazdy? Jest wniosek o uchylenie immunitetu poselskiego

Poseł z PiS kupił prawo jazdy? Jest wniosek o uchylenie immunitetu poselskiego 3 33

Jest wniosek o uchylenie immunitetu poselskiego Piotrowi Olszówce z Biłgoraja. To skutek śledztwa, dotyczącego handlu prawami jazdy. Materiały zebrane przez prokuraturę wskazują, że parlamentarzysta Prawa i Sprawiedliwości mógł kupić swoje uprawnienia

Wolisz dzikość przyrody czy zapach orientu? Zobacz, jakie kierunki wakacyjne warto uwzględnić w swoich planach

Wolisz dzikość przyrody czy zapach orientu? Zobacz, jakie kierunki wakacyjne warto uwzględnić w swoich planach 1 0

Zagraniczne wakacje mają to do siebie, że pozwalają spojrzeć z dystansem na świat, w którym żyjemy na co dzień. Nagle się okazuje, że na całym globie istnieją różne style życia, różne modele pracy i spędzania czasu wolnego, a my – korzystając z urlopu – możemy wreszcie przetestować je na własnej skórze. Zobacz, jakie możliwości daje Ci urlop na Zanzibarze, jakie zaś w Turcji.

Wypadek na trasie Lublin-Łęczna. Są utrudnienia dla kierowców

Wypadek na trasie Lublin-Łęczna. Są utrudnienia dla kierowców 1 0

Utrudnienia na drodze krajowej nr 82 po wypadku w Zofiówce (pow. łęczyński). Samochód zjechał tam do rowu.

O ustawie 2.0 - wywiad z Tomaszem Tokarskim Przewodniczącym Parlamentu Studentów RP
19 czerwca 2018, 0:00

O ustawie 2.0 - wywiad z Tomaszem Tokarskim Przewodniczącym Parlamentu Studentów RP 22 0

O reformie nauki i szkolnictwa wyższego, protestach przeciwko ustawie 2.0 oraz zamieszaniu wokół jej uchwalenia rozmawiamy z Panem Tomaszem Tokarskim, studentem i doktorantem Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II, przewodniczącym Parlamentu Studentów Rzeczypospolitej Polskiej.

Wjechał dacią w słup energetyczny

Wjechał dacią w słup energetyczny 0 4

Kierowca stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z drogi i uderzył w słup energetyczny

Lubartów: 48-latek przeżył zderzenie z pociągiem

Lubartów: 48-latek przeżył zderzenie z pociągiem 16 8

Wiele szczęścia miał 48-letni mężczyzna, którego w poniedziałek potrącił pociąg

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!