Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Zamość

5 grudnia 2008 r.
20:08
Edytuj ten wpis

13-latka w szponach lubieżnika

0 14 A A

Po kilku sekundach jazdy kierowca zgasił silnik i zaczął się do niej dobierać. Dziewczynce udało się uciec. Mężczyzna został aresztowany.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Dziewczynka, która mieszka pod Hrubieszowem, kilka dni temu wracała ze szkoły. Po drodze próbowała złapać tzw. okazję. Podwiezienie zaproponował jej młody mężczyzna.

Po przejechaniu kilkuset metrów kierowca wyłączył silnik, a następnie - przytrzymując pasażerkę - włożył rękę pod jej spodnie i zaczął obmacywać. Napastowanej uczennicy udało się otworzyć drzwi. Uciekła, zostawiając w samochodzie plecak.

Gdy opowiedziała matce o tym, co ją spotkało, powiadomiono policję. Pokrzywdzona szczegółowo opisała wygląd sprawcy, a także markę i kolor auta, którym jechał. Dzięki temu stróże prawa szybko wpadli na jego trop. Lubieżnikiem okazał się 25-letni mieszkaniec powiatu hrubieszowskiego.

Wiadomo, że nastolatka nie zmyślała. - Przesłuchiwana przez sąd w obecności psychologa złożyła wiarygodne zeznania - mówi Artur Kubik, szef Prokuratury Rejonowej w Hrubieszowie, która wystąpiła do sądu o tymczasowe aresztowanie 25-latka.

Podejrzany, który w czwartek trafił za kratki, przyznał się do zarzutu. Za molestowanie nieletniej poniżej 15 roku życia grozi mu do 12 lat więzienia.

Dziewczynka bardzo mocno przeżywa to, co ją spotkało. - To duża trauma, dlatego najważniejsze jest wsparcie i bezpłatna pomoc psychologiczna - zwraca uwagę Maria Keller-Hamela, psycholog z Fundacji Dzieci Niczyje.

Gdzie dziecko może znaleźć pomoc? - Mamy fachową kadrę. Dziewczynka musi się do nas zgłosić z rodzicami lub opiekunami prawnymi - mówi Anna Sikorska, kierownik Specjalistycznego Ośrodka Wsparcia dla Ofiar Przemocy w Rodzinie w Tyszowcach.

Komentarze 14

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Rejtan / 26 lutego 2009 o 00:11
STYX napisał:
Pojebało już tych księży !!!



To chyba Ciebie bo masz takie słownictwo.
Avatar
xxx / 7 grudnia 2008 o 14:15
to juz jest przegiecie takich powinni nie za jaja wieszac tylko od razu kastrowac! a pozniej kulka w leb ale najpierw niech sie pomeczy
Avatar
STYX / 6 grudnia 2008 o 23:42
Pojebało już tych księży !!!
Avatar
nemo / 6 grudnia 2008 o 21:32
zizi napisał:
A gdzie odbywa posługę duszpasterską ów 25 letni lubieżnik????Po za tym coś mu się pomyliło przecież to była 13-to latka a nie 13to -latek

Czyżby mowa o księdzu kk?
Avatar
max / 6 grudnia 2008 o 19:56
takich niepowinno się wsadzać do więzienia tylko wieszać za jaja na drzewie
Avatar
zizi / 6 grudnia 2008 o 18:13
A gdzie odbywa posługę duszpasterską ów 25 letni lubieżnik????Po za tym coś mu się pomyliło przecież to była 13-to latka a nie 13to -latek
Avatar
markus 46 / 6 grudnia 2008 o 17:54
hmmm napisał:
a biletu dziecko nie miało? co to w ogóle jest żeby 13 letnie dziecko jeździło STOPEM????????? może trzeba ograniczyć prawa rodzicom?:/nie chce nic mówić bo nie wiem jak było, ale 13latka w spódnicy łapiąca stopa kojarzy mi sie jednoznacznie........prosze wybaczyc jesli sie myle.......

ZANIM COŚ NAPISZESZ TO PRZECZYTAJ DOKŁADNIE ARYTKÓŁ. NIE MA TAM MOWY O SPÓDNICY TYLKO O SPODNIACH.A CO DO OGRANICZANIA PRAW RODZICOM TO LECZ MOŻENOGI BO NA GŁOWĘ JUŻ ZA PÓŻNI.

ZANIM COŚ NAPISZESZ TO PRZECZYTAJ DOKŁADNIE ARYTKÓŁ. NIE MA TAM MOWY O SPÓDNICY TYLKO O SPODNIACH.A CO DO OGRANICZANIA PRAW RODZICOM TO LECZ MOŻENOGI BO NA GŁOWĘ JUŻ ZA PÓŻNI. rozwiń
Avatar
DHa / 6 grudnia 2008 o 16:41
Gość napisał:
takich ludzi powinni kastrowac ! ! ! ! to nie so ludzie tylko jakies poje*by ! ! ! urwał bym łep takiemu kretynowi ! ! ! dla takich powinni zbudować komory gazowe i sie ich pozbyc z tego świata


popieram calkowicie
Avatar
~gosc~ / 6 grudnia 2008 o 16:36
wyrazy wspolczucia dla dziewczynki i jej rodziny, o sytuacji tej nie zapomni nigdy do konca, o gleboki, gleboki uraz i bol ......wspolczuje. Takim su..... nom powinni obciac + miejsce w psychiartyku bo u takiego typa to glowa jest chora i mysli trzeba leczyc i obserwowac zanim jeszcze kogos skrzywdzi. A odnosnie jazdy stopem, nie rozumie koent.....prosze pomyslec co czuje ta dziewczyna i prosze sie cieszyc ze to nie wasze dziecko tam siedzialo. 3 maj sie Mala:)
Avatar
hmmm / 6 grudnia 2008 o 15:45
a biletu dziecko nie miało? co to w ogóle jest żeby 13 letnie dziecko jeździło STOPEM????????? może trzeba ograniczyć prawa rodzicom?:/nie chce nic mówić bo nie wiem jak było, ale 13latka w spódnicy łapiąca stopa kojarzy mi sie jednoznacznie........prosze wybaczyc jesli sie myle.......
Avatar
Rejtan / 26 lutego 2009 o 00:11
STYX napisał:
Pojebało już tych księży !!!



To chyba Ciebie bo masz takie słownictwo.
Avatar
xxx / 7 grudnia 2008 o 14:15
to juz jest przegiecie takich powinni nie za jaja wieszac tylko od razu kastrowac! a pozniej kulka w leb ale najpierw niech sie pomeczy
Avatar
STYX / 6 grudnia 2008 o 23:42
Pojebało już tych księży !!!
Avatar
nemo / 6 grudnia 2008 o 21:32
zizi napisał:
A gdzie odbywa posługę duszpasterską ów 25 letni lubieżnik????Po za tym coś mu się pomyliło przecież to była 13-to latka a nie 13to -latek

Czyżby mowa o księdzu kk?
Avatar
max / 6 grudnia 2008 o 19:56
takich niepowinno się wsadzać do więzienia tylko wieszać za jaja na drzewie
Avatar
zizi / 6 grudnia 2008 o 18:13
A gdzie odbywa posługę duszpasterską ów 25 letni lubieżnik????Po za tym coś mu się pomyliło przecież to była 13-to latka a nie 13to -latek
Avatar
markus 46 / 6 grudnia 2008 o 17:54
hmmm napisał:
a biletu dziecko nie miało? co to w ogóle jest żeby 13 letnie dziecko jeździło STOPEM????????? może trzeba ograniczyć prawa rodzicom?:/nie chce nic mówić bo nie wiem jak było, ale 13latka w spódnicy łapiąca stopa kojarzy mi sie jednoznacznie........prosze wybaczyc jesli sie myle.......

ZANIM COŚ NAPISZESZ TO PRZECZYTAJ DOKŁADNIE ARYTKÓŁ. NIE MA TAM MOWY O SPÓDNICY TYLKO O SPODNIACH.A CO DO OGRANICZANIA PRAW RODZICOM TO LECZ MOŻENOGI BO NA GŁOWĘ JUŻ ZA PÓŻNI.

ZANIM COŚ NAPISZESZ TO PRZECZYTAJ DOKŁADNIE ARYTKÓŁ. NIE MA TAM MOWY O SPÓDNICY TYLKO O SPODNIACH.A CO DO OGRANICZANIA PRAW RODZICOM TO LECZ MOŻENOGI BO NA GŁOWĘ JUŻ ZA PÓŻNI. rozwiń
Avatar
DHa / 6 grudnia 2008 o 16:41
Gość napisał:
takich ludzi powinni kastrowac ! ! ! ! to nie so ludzie tylko jakies poje*by ! ! ! urwał bym łep takiemu kretynowi ! ! ! dla takich powinni zbudować komory gazowe i sie ich pozbyc z tego świata


popieram calkowicie
Avatar
~gosc~ / 6 grudnia 2008 o 16:36
wyrazy wspolczucia dla dziewczynki i jej rodziny, o sytuacji tej nie zapomni nigdy do konca, o gleboki, gleboki uraz i bol ......wspolczuje. Takim su..... nom powinni obciac + miejsce w psychiartyku bo u takiego typa to glowa jest chora i mysli trzeba leczyc i obserwowac zanim jeszcze kogos skrzywdzi. A odnosnie jazdy stopem, nie rozumie koent.....prosze pomyslec co czuje ta dziewczyna i prosze sie cieszyc ze to nie wasze dziecko tam siedzialo. 3 maj sie Mala:)
Avatar
hmmm / 6 grudnia 2008 o 15:45
a biletu dziecko nie miało? co to w ogóle jest żeby 13 letnie dziecko jeździło STOPEM????????? może trzeba ograniczyć prawa rodzicom?:/nie chce nic mówić bo nie wiem jak było, ale 13latka w spódnicy łapiąca stopa kojarzy mi sie jednoznacznie........prosze wybaczyc jesli sie myle.......
Zobacz wszystkie komentarze 14

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pielęgniarki z kolejnych szpitali w Lublinie na zwolnieniach. Ograniczą przyjęcia pacjentów?

Pielęgniarki z kolejnych szpitali w Lublinie na zwolnieniach. Ograniczą przyjęcia pacjentów? 0 0

W szpitalu klinicznym przy ul. Staszica w Lublinie około stu pielęgniarek poszło na zwolnienia lekarskie. Chcą zarabiać więcej. W ich ślady idą koleżanki ze szpitala klinicznego przy ul. Jaczewskiego.

Kilkudziesięciu policjantów szukało 2,5-latka. Znalazł się w lesie

Kilkudziesięciu policjantów szukało 2,5-latka. Znalazł się w lesie 0 0

Kilkudziesięciu policjantów, funkcjonariusze SG, strażacy i okoliczni mieszkańcy poszukiwali w środę 2,5 letniego chłopczyka.

Kamil Strąk ze szkółki Speed Car Motor Lublin powołany do kadry Polski

Kamil Strąk ze szkółki Speed Car Motor Lublin powołany do kadry Polski 0 0

Kamil Strąk powalczy o indywidualne mistrzostwo świata juniorów klasy 250 cc. Zawodnik szkółki Speed Car Motor Lublin dostał powołanie do kadry Polski i 4 lipca wystąpi w półfinale w Gdańsku. W drodze po tytuł lubelskiego zawodnika wspiera Fundacja Rozwoju Sportu w Lublinie.

Piękniejsze oblicze kibicowania. Fanki piłki nożnej w strefie przy Arenie Lublin [zdjęcia]
galeria
film

Piękniejsze oblicze kibicowania. Fanki piłki nożnej w strefie przy Arenie Lublin [zdjęcia] 0

Zobacz jak panie kibicowały biało-czerwonym w strefie kibica przy Arenie Lublin.

Będzie zmiana w zarządzie LSM-u. Szukają wiceprezesa

Będzie zmiana w zarządzie LSM-u. Szukają wiceprezesa 0 1

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa będzie mieć nowego wiceprezesa ds. ekonomiczno-finansowych. Dotychczasowy, Andrzej Mazurek, odszedł na emeryturę.

Na promocję pierogów i boisko do siatkówki. 19 projektów z woj. lubelskiego zdobyło pieniądze

Na promocję pierogów i boisko do siatkówki. 19 projektów z woj. lubelskiego zdobyło pieniądze 0 1

Prawie 840 tys. zł dostały lokalne stowarzyszenia i instytucje w ramach Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich.

Kozidrak, Cugowski, Łazuka, Urszula. Znane twarze w teledysku lubelskiego artysty
film

Kozidrak, Cugowski, Łazuka, Urszula. Znane twarze w teledysku lubelskiego artysty 0 1

Plejadę związanych z Lublinem gwiazd zobaczymy w wideoklipie do utworu „Home” lubelskiego muzyka występującego pod pseudonimem Yankee. Premiera teledysku już dzisiaj

Pacjentka szpitala znalazła gąsienicę na sałacie. "Nikt nikomu nie chce wyrządzić krzywdy"

Pacjentka szpitala znalazła gąsienicę na sałacie. "Nikt nikomu nie chce wyrządzić krzywdy" 0 12

Na zdjęciu umieszczonym w popularnym portalu społecznościowym widać, jak po sałacie chodzi robak. Szpital tłumaczy, że to „incydentalny przypadek”. A sanepid uspokaja, że to gąsienica błyszczki jarzeniówki – niegroźna dla ludzi.

STANBEST – LIDER W SPRZĄTANIU

STANBEST – LIDER W SPRZĄTANIU 0 0

Stanbest jest nowoczesną firmą, która oferuje usługi kompleksowego utrzymania czystości dla klientów indywidualnych jak i biznesowych. Jeden z punktów obsługi klienta działa na terenie Lublina i okolic.

Wakacyjne wypady weekendowe. Sprawdź koszty noclegów nad morzem i w górach!

Wakacyjne wypady weekendowe. Sprawdź koszty noclegów nad morzem i w górach! 0 0

Lato to najlepszy czas na wypoczynek i warto wykorzystać go tyle, ile tylko się da. Jeśli do urlopu jeszcze daleko, a mamy możliwość spędzenia weekendu w tak pięknych miejscach, jak polskie góry czy morze, to koniecznie trzeba z tego korzystać. Ile kosztuje taki weekend i co warto wybrać na swoją bazę wypoczynkową?

Alco Cup 11. HoopLife zgarnął wszystko

Alco Cup 11. HoopLife zgarnął wszystko 0 1

Koszykówka uliczna W sobotę w Lublinie odbył się Alco Cup 11. W imprezie rywalizowało blisko 100 zawodników. Zawody odbyły się pod patronatem Dziennika Wschodniego

Wyrzuciło go na zakręcie. Wszystko wyjaśnił alkomat

Wyrzuciło go na zakręcie. Wszystko wyjaśnił alkomat 0 0

Ponad półtora promila alkoholu w organizmie miał motocyklista, który w Klikawie (pow. puławski) zderzył się z samochodem. Trzy osoby trafiły do szpitala.

„Spotkania z opowiadaczami świata” w Lublinie. Do słuchania. W kilku językach, najlepiej ojczystym
21 czerwca 2018, 18:00

„Spotkania z opowiadaczami świata” w Lublinie. Do słuchania. W kilku językach, najlepiej ojczystym 0 0

Co Gdzie Kiedy. Światowa literatura i intymne, osobiste opowieści. Polski, włoski i francuski, bo „prawdziwa opowieść jest możliwa tylko w języku ojczystym”. Od czwartku do niedzieli „Spotkania z opowiadaczami świata”.

Wygrała milion w "Milionerach". Jak zmieniło się jej życie? [wideo]
film

Wygrała milion w "Milionerach". Jak zmieniło się jej życie? [wideo] 0 0

Maria Romanek, jako druga w historii "Milionerów", wygrała milion. Jak jej się to udało? - Najważniejsze jest szczęście - powiedziała. Jak przygotowywała się do programu?

"Dziewczynka w czerwonej sukience" wyszła z domu. Prywatna kolekcja w Muzeum Lubelskim

"Dziewczynka w czerwonej sukience" wyszła z domu. Prywatna kolekcja w Muzeum Lubelskim 0 0

Od wczoraj w muzealnych salach można oglądać obrazy do tej pory zdobiące prywatne mieszkanie. Cenną kolekcję, z zastrzeżeniem by była udostępniona na ekspozycji, przekazali Muzeum Lubelskiemu państwo Iwona i Ireneusz Hofmanowie.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!