Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Zamość

3 listopada 2008 r.
21:11
Edytuj ten wpis

22-latka jest oskarżona o dzieciobójstwo

0 11 A A

Do 5 lat więzienia grozi 22-letniej Mai W. z Zamościa za zabójstwo jej nowo narodzonego dziecka.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Prokuratura skierowała właśnie do sądu akt oskarżenia.

- Nie potwierdzono, żeby ktoś inny przyczynił się do śmierci dziecka albo nakłaniał oskarżoną do jego zabójstwa - powiedział nam wczoraj Artur Kubik, szef Prokuratury Rejonowej w Zamościu.

Oskarżona nie przyznaje się do winy. Twierdzi, że noworodek przyszedł na świat martwy, a po porodzie wypadł jej z rąk. Co innego wykazała sekcja zwłok: dziewczynka urodziła się żywa, a przyczyną zgonu było uderzenie ciężkim przedmiotem w głowę.

Makabrycznego odkrycia dokonali w kwietniu pracownicy składowiska odpadów pod Zamościem. Owinięte w prześcieradło zwłoki noworodka ukryte były w reklamówce razem z prawidłowo odciętą pępowiną, łożyskiem oraz damskimi, zakrwawionymi spodniami dresowymi. Lekarz stwierdził, że do porodu doszło kilkanaście godzin wcześniej, a ciąża była donoszona.

Ustalono, że zwłoki noworodka trafiły na składowisko z transportem odpadów z Zamościa. Policjanci dotarli do blisko 300 kobiet, które miały wyznaczony termin porodu na kwiecień lub początek maja. Ale poszukiwana nie figurowała w żadnej dokumentacji medycznej. Do jej zatrzymania doszło tydzień później.

Śledczy uznali, że kobieta zabiła pod wpływem stresu związanego z porodem. Ostatecznie zarzucili 22-letniej zamościance nie zabójstwo, a dzieciobójstwo. Grozi za to nie dożywocie, ale najwyżej 5 lat więzienia. Maja W. przed sądem będzie odpowiadać z wolnej stopy.

Komentarze 11

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
STARE MIASTOOOOO / 17 września 2009 o 03:14
stare miasto2 napisał:
Rzecz w tym, ze to wszystkich wstrzasa i bardzo dobrze. tylko ty "gosc" musisz znac Majke. Ja tez ja znam i rzecz w tym ze facet, z ktorym ma synka jest prawdziwym skur****nem i jak wszyscy, Ty napewno tez o wszystkim wiesz. Ze ja bil nawet jak byla w ciazy, ze chodzil chlal, a ona przcowala i nie mial kto z dzieckiem siedziec. Na koniec trafil do kryminalu( i mam nadzieje ze tam zostanie do konca swoich dni ). I to jest dla Ciebie czlowiek, ktorego Ty napewno szanujesz, bo jest w wiezieniu i nie jest frajerem, bo grypsuje. Ludzie!!! Co Wy macie w glowach???? Piszesz ze dobrych chlopakow za byle co sadzaja. A ja myslalam,ze to za kradzieze, rozboje,pobiciai inne gorsze rzeczy przez ktore strach z domu wyjsc. I wlasnie przez takich ludzi zycia wielu normalnych ludzi tocza sie tak jak zycie Majki. bo zawsze znajdzie sie ktos zeby cos zepsuc. Ja nie pochwalam jej czynu tylko postaw sie w sytuacji: brak wlasnego kata, male dziecko, brak pracy, bagaz okropnych doswiadczen. Ty tez nic rozsadnego bys nie zrobil...


Słuchaj kiepszczaku co ty pier***isz czytak co piszesz po 1 co ma wspólnego z tą biedną córeczką ojciec jej synka-skoro ojcem jej 2 dziecka jest czterdziecto kilku letni sąsiad z podwórka, który polowe zycia przesiedział!!!!czytam i dowiaduje sie ze przemek bił ją jak w ciąży była-ale pewnie ze jak w domu matka dowiedziała sie ze bedzie miała dziecko kopała ją razem z młodszą siostrzyczką po brzuchu to tego nie napiszesz pytam dlaczego??podejrzewam, ze jestes siostrą lub bratem majki i teraz odpowiedzialność moralna o wstyd nie daje ci spokoju i wine zrzucasz na chociazby przemka ktory nie miał pojecia ze majka jest w ciązy. Jak rodzone siostry czy własna matka mogły nie wiedziec ze majka jest w ciąży, skoro to taka wspaniała pożądna rodzina, dlaczego matka ma wyrok za znęcanie sie nad własnymi dziecmi????co cie qrwa tak boli?? myslisz ze do kogo majka teraz przychodzi na kogo po tym wszystkim mozeliczyc na matke?? na siostry??NIE!!!!ja doskonale wiem ze nie mieszka w zmc. a jak jest tu to zatrzymuje sie wlasnie u rodziny przemka wiec odpier*** sie od ludzi normalnych a popatrz jaką ty masz wartosc w sobie!!!!


Słuchaj kiepszczaku co ty pier***isz czytak co piszesz po 1 co ma wspólnego z tą biedną córeczką ojciec jej synka-skoro ojcem jej 2 dziecka jest czterdziecto kilku letni sąsiad z podwórka, który polowe zycia przesiedział!!!!czytam i dowiaduje sie ze przemek bił ją jak w ciąży była-ale pewnie ze jak w domu matka dowiedziała sie ze bedzie miała dziecko kopała ją razem z młodszą siostrzyczką po brzuchu to tego nie napiszesz pytam dlaczego??podejrzewam, ze jestes siostrą lub bratem majki i teraz odpowie... rozwiń
Avatar
STR!!! / 15 września 2009 o 01:20
stare miasto2 napisał:
Ty znasz Majke i masz do niej ogromna nienawisc w sobie. Dlatego mysle ze jestes rodzina "ojca" jej synka, czyz nie? A co do osrodkow to trafila do jednego kiedy byla w ciazy i kazali jej sie wyniesc(podkreslam ze byla tam z synkiem) bo zasady sa takie ze moze przemieszkac tam okreslona ilosc czasu. Prawda jest taka ze zostala sama z dzieckiem bez dachu nad glowa, bez pracy, po takich przejsciach. Kto by nie zwariowal? Moja opinia jest taka, ze ona nie wiedziala co sie wokol niej dzieje za duzo negatywnych emocji w jednym czasie

PRAWDA JEST TAKA KOZAKU ŻE BABA CO ROBI KRZYWDE WŁASNEMU DZIECKU TO NIE KOBIETA A JUŻ NA PEWNO NIE MATKA I NIKT TU NIE PONOSI ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA TO CZEGO DOPUŚCIŁA SIE TA DZIEWCZYNA!!!!A JEŻELI CHCESZ SUKAĆ WINNYCH TO POMYŚL ZA CO RODZINA OJCA JEJ SYNKA MA MIEC DO NIEJ NIENAWIŚĆ WYSTARCZY ZE RODZONA MATKA TRAKTOWAŁA JĄ JAK SZMATE!!!!NIKT JEJ NIE WYGONIL Z DOMU NIE WIESZ CO PISZESZ TO SCISNIJ d***!!!!NAWET PO TY WSZYSTKIM WIDAC JAK POje***I SĄ LUDZIE KTÓŻY NIE POTRAFIĄ SAMI O SOBIE PRAWDY POWIEDZIEC!!!!A CO DO MAJKI CALE ZYCIE WALI W CH... I KAZDY KTO MIAL Z NIĄ JAKĄKOLWIEK STYCZNOSC WIE JAKA JEST MA JAKĄS NIENAWISC DO NIEJ !!!!ROBĄC TO...NO CÓŻ Z KOGO MIALA PRZYKŁAD BRAC....ZE SWOJEJ MATKI????????JA WIEM OCB-TY WIESZ OCB....WSZYSCY WIEDZĄ WIEC NIE ŚCIEMNIAJ !!!!!!!!!!!

PRAWDA JEST TAKA KOZAKU ŻE BABA CO ROBI KRZYWDE WŁASNEMU DZIECKU TO NIE KOBIETA A JUŻ NA PEWNO NIE MATKA I NIKT TU NIE PONOSI ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA TO CZEGO DOPUŚCIŁA SIE TA DZIEWCZYNA!!!!A JEŻELI CHCESZ SUKAĆ WINNYCH TO POMYŚL ZA CO RODZINA OJCA JEJ SYNKA MA MIEC DO NIEJ NIENAWIŚĆ WYSTARCZY ZE RODZONA MATKA TRAKTOWAŁA JĄ JAK SZMATE!!!!NIKT JEJ NIE WYGONIL Z DOMU NIE WIESZ CO PISZESZ TO SCISNIJ d***!!!!NAWET PO TY WSZYSTKIM WIDAC JAK POje***I SĄ LUDZIE KTÓŻY NIE POTRAFIĄ SAMI... rozwiń
Avatar
Gość / 15 kwietnia 2009 o 00:29
Po lekturze nasuwa się jedno - patologia.
Osoby które naduzywają alkoholu, zyją w biedzie i tylko potrafią się rozmnażać bo oprócz libacji alkoholowych lubią też uprawiać sex bez zabezpieczenia. Nie jest mi żal tych osób, zyją tak jak chcą i to jest ich świadomy wybór. Nie ma sytuacji, że ktoś kogoś zmusza do robienia rzeczy na które ta osoba się nie zgadza, ci ludzie sami są sobie winni, nie szukają pomocy, oprócz tej finansowej z opieki społecznej i zyją gorzej niż zwierzęta.
Avatar
ZANETA S / 14 kwietnia 2009 o 11:34
MAJA KIEDY S MIALA WSZYSTKO:::POTEM ZMARL JEJ OJCIEC ROZSTALA SIE Z Przemkiem..poklocila z rodzina....zwiazala sie z e sku***elem jakich malo i zaszla w ciaze...on ja olal, RODZINA ja olala Panstwo ja OLLLLLLLLAAAAAAAALO
NIE ZABILA TEGO DZIECKA:::::ONA TEGO NIE ZROBILA;;;WIEM TO Z POD CELI WIEZIENNEJ

MAJU TRZYMAJ SIE SKARBIE DZIELNIE
Avatar
Babcia / 12 marca 2009 o 20:58
stare miasto2 napisał:
Rzecz w tym, ze to wszystkich wstrzasa i bardzo dobrze. tylko ty "gosc" musisz znac Majke. Ja tez ja znam i rzecz w tym ze facet, z ktorym ma synka jest prawdziwym skur****nem i jak wszyscy, Ty napewno tez o wszystkim wiesz. Ze ja bil nawet jak byla w ciazy, ze chodzil chlal, a ona przcowala i nie mial kto z dzieckiem siedziec. Na koniec trafil do kryminalu( i mam nadzieje ze tam zostanie do konca swoich dni ). I to jest dla Ciebie czlowiek, ktorego Ty napewno szanujesz, bo jest w wiezieniu i nie jest frajerem, bo grypsuje. Ludzie!!! Co Wy macie w glowach???? Piszesz ze dobrych chlopakow za byle co sadzaja. A ja myslalam,ze to za kradzieze, rozboje,pobiciai inne gorsze rzeczy przez ktore strach z domu wyjsc. I wlasnie przez takich ludzi zycia wielu normalnych ludzi tocza sie tak jak zycie Majki. bo zawsze znajdzie sie ktos zeby cos zepsuc. Ja nie pochwalam jej czynu tylko postaw sie w sytuacji: brak wlasnego kata, male dziecko, brak pracy, bagaz okropnych doswiadczen. Ty tez nic rozsadnego bys nie zrobil...

To sa wlasnie skutki zakazu aborcji.Gdyby miala mozliwosc usuniecia niechcianej ciazy z pewnoscia by do takiej tragedii nie doszlo.Pewnie byla zalamana ta sytuacja i miala depresje.Nie jestem za aborcja,ale sa rozne sytuacje w zyciu i kazdy powinien decydowac oswoim zyciu i o tym czy chce miec dziecko czy tez nie.Brak pracy,srodkow do zycia,maltretowanie w rodzinie powoduja to ze ludzie zachowuja sie iracjonalnie.Kazdy powinien miec prawo decydowania o sobie i Wspulczuje tej dziewczynie i zal mi tego malenstwa,bo jednak to juz byl malutki czlowieczek

To sa wlasnie skutki zakazu aborcji.Gdyby miala mozliwosc usuniecia niechcianej ciazy z pewnoscia by do takiej tragedii nie doszlo.Pewnie byla zalamana ta sytuacja i miala depresje.Nie jestem za aborcja,ale sa rozne sytuacje w zyciu i kazdy powinien decydowac oswoim zyciu i o tym czy chce miec dziecko czy tez nie.Brak pracy,srodkow do zycia,maltretowanie w rodzinie powoduja to ze ludzie zachowuja sie iracjonalnie.Kazdy powinien miec prawo decydowania o sobie i Wspulczuje tej dziewczynie i zal mi tego malenstwa,bo jednak t... rozwiń
Avatar
Baki / 23 lutego 2009 o 23:19
Najbardziej mnie dziwi to,ze wszyscy tak pisza o tej dziewczynie. Bo wszyscy sa tacy swieci... Przeczytalem wszystkie komentarze i dziwi mnie,ze nikt nie pomyslal, ze skoro ta dziewczyna zrobila cos takiego, majac juz jedno dziecko(z tego co wiem malenstwo miewa sie dobrze), to moze ona nie jest chora czy zwyrodniala. Moze ona miala tak przeje***e zycie, ze nawet nie myslala co robi. Ludzie w stanie szczytowego poziomu roznych emocji sa zdolni do wszystkiego. Ja uwazam, ze kazdy z nas moze kiedys zrobic cos rownie okrotnego jesli tylko granica wytrzymalosci zostanie przekroczona do tego stopnia, ze albo straimy kontrole nad soba albo wpadniemy w taki amok, szok czy nie wiem sam jak to juz nazwac, ze nawet nie bedziemy swiadomi co sie w tym momencie dzieje... wiec zamist pisac takie brednie zastanowcie sie ludzie najpierw, bo skoro nawet nie pomyslicie i nie staracie sie zrozumiec to nie macie prawa pisac takich farmazonow
Najbardziej mnie dziwi to,ze wszyscy tak pisza o tej dziewczynie. Bo wszyscy sa tacy swieci... Przeczytalem wszystkie komentarze i dziwi mnie,ze nikt nie pomyslal, ze skoro ta dziewczyna zrobila cos takiego, majac juz jedno dziecko(z tego co wiem malenstwo miewa sie dobrze), to moze ona nie jest chora czy zwyrodniala. Moze ona miala tak przeje***e zycie, ze nawet nie myslala co robi. Ludzie w stanie szczytowego poziomu roznych emocji sa zdolni do wszystkiego. Ja uwazam, ze kazdy z nas moze kiedys zrobic cos rownie okrotnego jesli tylko grani... rozwiń
Avatar
stare miasto2 / 13 stycznia 2009 o 23:04
Ty znasz Majke i masz do niej ogromna nienawisc w sobie. Dlatego mysle ze jestes rodzina "ojca" jej synka, czyz nie? A co do osrodkow to trafila do jednego kiedy byla w ciazy i kazali jej sie wyniesc(podkreslam ze byla tam z synkiem) bo zasady sa takie ze moze przemieszkac tam okreslona ilosc czasu. Prawda jest taka ze zostala sama z dzieckiem bez dachu nad glowa, bez pracy, po takich przejsciach. Kto by nie zwariowal? Moja opinia jest taka, ze ona nie wiedziala co sie wokol niej dzieje za duzo negatywnych emocji w jednym czasie
Avatar
Gość / 12 stycznia 2009 o 15:13
stare miasto2 napisał:
Rzecz w tym, ze to wszystkich wstrzasa i bardzo dobrze. tylko ty "gosc" musisz znac Majke. Ja tez ja znam i rzecz w tym ze facet, z ktorym ma synka jest prawdziwym skur****nem i jak wszyscy, Ty napewno tez o wszystkim wiesz. Ze ja bil nawet jak byla w ciazy, ze chodzil chlal, a ona przcowala i nie mial kto z dzieckiem siedziec.



A czy ktoś ubezwłasnowolnił tą dziewczynę i kazał jej żyć z takim osobnikiem?
W każdej chwili mogla od niego odejść dlaczego tego nie zrobiła? Z miłości? Co to za miłość gdzie dochodzi do przemocy?
Głupie kobiety same są winne, bo zamiast szukać pomocy w róznych ośrodkach pomagających ofiarom przemocy domowej nic nie robią i trzymają się kurczowo swoich oprawców.



A czy ktoś ubezwłasnowolnił tą dziewczynę i kazał jej żyć z takim osobnikiem?
W każdej chwili mogla od niego odejść dlaczego tego nie zrobiła? Z miłości? Co to za miłość gdzie dochodzi do przemocy?
Głupie kobiety same są winne, bo zamiast szukać pomocy w róznych ośrodkach pomagających ofiarom przemocy domowej nic nie robią i trzymają się kurczowo swoich oprawców. rozwiń
Avatar
stare miasto2 / 12 stycznia 2009 o 14:13
Rzecz w tym, ze to wszystkich wstrzasa i bardzo dobrze. tylko ty "gosc" musisz znac Majke. Ja tez ja znam i rzecz w tym ze facet, z ktorym ma synka jest prawdziwym skur****nem i jak wszyscy, Ty napewno tez o wszystkim wiesz. Ze ja bil nawet jak byla w ciazy, ze chodzil chlal, a ona przcowala i nie mial kto z dzieckiem siedziec. Na koniec trafil do kryminalu( i mam nadzieje ze tam zostanie do konca swoich dni ). I to jest dla Ciebie czlowiek, ktorego Ty napewno szanujesz, bo jest w wiezieniu i nie jest frajerem, bo grypsuje. Ludzie!!! Co Wy macie w glowach???? Piszesz ze dobrych chlopakow za byle co sadzaja. A ja myslalam,ze to za kradzieze, rozboje,pobiciai inne gorsze rzeczy przez ktore strach z domu wyjsc. I wlasnie przez takich ludzi zycia wielu normalnych ludzi tocza sie tak jak zycie Majki. bo zawsze znajdzie sie ktos zeby cos zepsuc. Ja nie pochwalam jej czynu tylko postaw sie w sytuacji: brak wlasnego kata, male dziecko, brak pracy, bagaz okropnych doswiadczen. Ty tez nic rozsadnego bys nie zrobil...
Rzecz w tym, ze to wszystkich wstrzasa i bardzo dobrze. tylko ty "gosc" musisz znac Majke. Ja tez ja znam i rzecz w tym ze facet, z ktorym ma synka jest prawdziwym skur****nem i jak wszyscy, Ty napewno tez o wszystkim wiesz. Ze ja bil nawet jak byla w ciazy, ze chodzil chlal, a ona przcowala i nie mial kto z dzieckiem siedziec. Na koniec trafil do kryminalu( i mam nadzieje ze tam zostanie do konca swoich dni ). I to jest dla Ciebie czlowiek, ktorego Ty napewno szanujesz, bo jest w wiezieniu i nie jest frajerem, bo grypsuje. Ludzie... rozwiń
Avatar
Gość / 9 listopada 2008 o 14:27
Nie no pięknie !!! To w zamościu dziecko nie jest człowiekiem?? przeciez to maleństwo nie miało najmniejszej szansy by się obronić!!! WSTYD DLA PROKURATóRY-WSADZACIE ZA GłUPOTY CHłOPAKóW NA DłUUUUGIE LATA A MORDERCZYNIE WYPUSZCZACIE NOSZ KUR........ A TY MAJKA CAłE żYCIE PIęKNIE GRASZ ALE KIEDYś SPRAWIEDLIWOść CIę DOPADNIE!!!!!!!!!!!!!
ZAMOść CHRONI MORDERCóW!!!!!!!
Avatar
STARE MIASTOOOOO / 17 września 2009 o 03:14
stare miasto2 napisał:
Rzecz w tym, ze to wszystkich wstrzasa i bardzo dobrze. tylko ty "gosc" musisz znac Majke. Ja tez ja znam i rzecz w tym ze facet, z ktorym ma synka jest prawdziwym skur****nem i jak wszyscy, Ty napewno tez o wszystkim wiesz. Ze ja bil nawet jak byla w ciazy, ze chodzil chlal, a ona przcowala i nie mial kto z dzieckiem siedziec. Na koniec trafil do kryminalu( i mam nadzieje ze tam zostanie do konca swoich dni ). I to jest dla Ciebie czlowiek, ktorego Ty napewno szanujesz, bo jest w wiezieniu i nie jest frajerem, bo grypsuje. Ludzie!!! Co Wy macie w glowach???? Piszesz ze dobrych chlopakow za byle co sadzaja. A ja myslalam,ze to za kradzieze, rozboje,pobiciai inne gorsze rzeczy przez ktore strach z domu wyjsc. I wlasnie przez takich ludzi zycia wielu normalnych ludzi tocza sie tak jak zycie Majki. bo zawsze znajdzie sie ktos zeby cos zepsuc. Ja nie pochwalam jej czynu tylko postaw sie w sytuacji: brak wlasnego kata, male dziecko, brak pracy, bagaz okropnych doswiadczen. Ty tez nic rozsadnego bys nie zrobil...


Słuchaj kiepszczaku co ty pier***isz czytak co piszesz po 1 co ma wspólnego z tą biedną córeczką ojciec jej synka-skoro ojcem jej 2 dziecka jest czterdziecto kilku letni sąsiad z podwórka, który polowe zycia przesiedział!!!!czytam i dowiaduje sie ze przemek bił ją jak w ciąży była-ale pewnie ze jak w domu matka dowiedziała sie ze bedzie miała dziecko kopała ją razem z młodszą siostrzyczką po brzuchu to tego nie napiszesz pytam dlaczego??podejrzewam, ze jestes siostrą lub bratem majki i teraz odpowiedzialność moralna o wstyd nie daje ci spokoju i wine zrzucasz na chociazby przemka ktory nie miał pojecia ze majka jest w ciązy. Jak rodzone siostry czy własna matka mogły nie wiedziec ze majka jest w ciąży, skoro to taka wspaniała pożądna rodzina, dlaczego matka ma wyrok za znęcanie sie nad własnymi dziecmi????co cie qrwa tak boli?? myslisz ze do kogo majka teraz przychodzi na kogo po tym wszystkim mozeliczyc na matke?? na siostry??NIE!!!!ja doskonale wiem ze nie mieszka w zmc. a jak jest tu to zatrzymuje sie wlasnie u rodziny przemka wiec odpier*** sie od ludzi normalnych a popatrz jaką ty masz wartosc w sobie!!!!


Słuchaj kiepszczaku co ty pier***isz czytak co piszesz po 1 co ma wspólnego z tą biedną córeczką ojciec jej synka-skoro ojcem jej 2 dziecka jest czterdziecto kilku letni sąsiad z podwórka, który polowe zycia przesiedział!!!!czytam i dowiaduje sie ze przemek bił ją jak w ciąży była-ale pewnie ze jak w domu matka dowiedziała sie ze bedzie miała dziecko kopała ją razem z młodszą siostrzyczką po brzuchu to tego nie napiszesz pytam dlaczego??podejrzewam, ze jestes siostrą lub bratem majki i teraz odpowie... rozwiń
Avatar
STR!!! / 15 września 2009 o 01:20
stare miasto2 napisał:
Ty znasz Majke i masz do niej ogromna nienawisc w sobie. Dlatego mysle ze jestes rodzina "ojca" jej synka, czyz nie? A co do osrodkow to trafila do jednego kiedy byla w ciazy i kazali jej sie wyniesc(podkreslam ze byla tam z synkiem) bo zasady sa takie ze moze przemieszkac tam okreslona ilosc czasu. Prawda jest taka ze zostala sama z dzieckiem bez dachu nad glowa, bez pracy, po takich przejsciach. Kto by nie zwariowal? Moja opinia jest taka, ze ona nie wiedziala co sie wokol niej dzieje za duzo negatywnych emocji w jednym czasie

PRAWDA JEST TAKA KOZAKU ŻE BABA CO ROBI KRZYWDE WŁASNEMU DZIECKU TO NIE KOBIETA A JUŻ NA PEWNO NIE MATKA I NIKT TU NIE PONOSI ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA TO CZEGO DOPUŚCIŁA SIE TA DZIEWCZYNA!!!!A JEŻELI CHCESZ SUKAĆ WINNYCH TO POMYŚL ZA CO RODZINA OJCA JEJ SYNKA MA MIEC DO NIEJ NIENAWIŚĆ WYSTARCZY ZE RODZONA MATKA TRAKTOWAŁA JĄ JAK SZMATE!!!!NIKT JEJ NIE WYGONIL Z DOMU NIE WIESZ CO PISZESZ TO SCISNIJ d***!!!!NAWET PO TY WSZYSTKIM WIDAC JAK POje***I SĄ LUDZIE KTÓŻY NIE POTRAFIĄ SAMI O SOBIE PRAWDY POWIEDZIEC!!!!A CO DO MAJKI CALE ZYCIE WALI W CH... I KAZDY KTO MIAL Z NIĄ JAKĄKOLWIEK STYCZNOSC WIE JAKA JEST MA JAKĄS NIENAWISC DO NIEJ !!!!ROBĄC TO...NO CÓŻ Z KOGO MIALA PRZYKŁAD BRAC....ZE SWOJEJ MATKI????????JA WIEM OCB-TY WIESZ OCB....WSZYSCY WIEDZĄ WIEC NIE ŚCIEMNIAJ !!!!!!!!!!!

PRAWDA JEST TAKA KOZAKU ŻE BABA CO ROBI KRZYWDE WŁASNEMU DZIECKU TO NIE KOBIETA A JUŻ NA PEWNO NIE MATKA I NIKT TU NIE PONOSI ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA TO CZEGO DOPUŚCIŁA SIE TA DZIEWCZYNA!!!!A JEŻELI CHCESZ SUKAĆ WINNYCH TO POMYŚL ZA CO RODZINA OJCA JEJ SYNKA MA MIEC DO NIEJ NIENAWIŚĆ WYSTARCZY ZE RODZONA MATKA TRAKTOWAŁA JĄ JAK SZMATE!!!!NIKT JEJ NIE WYGONIL Z DOMU NIE WIESZ CO PISZESZ TO SCISNIJ d***!!!!NAWET PO TY WSZYSTKIM WIDAC JAK POje***I SĄ LUDZIE KTÓŻY NIE POTRAFIĄ SAMI... rozwiń
Avatar
Gość / 15 kwietnia 2009 o 00:29
Po lekturze nasuwa się jedno - patologia.
Osoby które naduzywają alkoholu, zyją w biedzie i tylko potrafią się rozmnażać bo oprócz libacji alkoholowych lubią też uprawiać sex bez zabezpieczenia. Nie jest mi żal tych osób, zyją tak jak chcą i to jest ich świadomy wybór. Nie ma sytuacji, że ktoś kogoś zmusza do robienia rzeczy na które ta osoba się nie zgadza, ci ludzie sami są sobie winni, nie szukają pomocy, oprócz tej finansowej z opieki społecznej i zyją gorzej niż zwierzęta.
Avatar
ZANETA S / 14 kwietnia 2009 o 11:34
MAJA KIEDY S MIALA WSZYSTKO:::POTEM ZMARL JEJ OJCIEC ROZSTALA SIE Z Przemkiem..poklocila z rodzina....zwiazala sie z e sku***elem jakich malo i zaszla w ciaze...on ja olal, RODZINA ja olala Panstwo ja OLLLLLLLLAAAAAAAALO
NIE ZABILA TEGO DZIECKA:::::ONA TEGO NIE ZROBILA;;;WIEM TO Z POD CELI WIEZIENNEJ

MAJU TRZYMAJ SIE SKARBIE DZIELNIE
Avatar
Babcia / 12 marca 2009 o 20:58
stare miasto2 napisał:
Rzecz w tym, ze to wszystkich wstrzasa i bardzo dobrze. tylko ty "gosc" musisz znac Majke. Ja tez ja znam i rzecz w tym ze facet, z ktorym ma synka jest prawdziwym skur****nem i jak wszyscy, Ty napewno tez o wszystkim wiesz. Ze ja bil nawet jak byla w ciazy, ze chodzil chlal, a ona przcowala i nie mial kto z dzieckiem siedziec. Na koniec trafil do kryminalu( i mam nadzieje ze tam zostanie do konca swoich dni ). I to jest dla Ciebie czlowiek, ktorego Ty napewno szanujesz, bo jest w wiezieniu i nie jest frajerem, bo grypsuje. Ludzie!!! Co Wy macie w glowach???? Piszesz ze dobrych chlopakow za byle co sadzaja. A ja myslalam,ze to za kradzieze, rozboje,pobiciai inne gorsze rzeczy przez ktore strach z domu wyjsc. I wlasnie przez takich ludzi zycia wielu normalnych ludzi tocza sie tak jak zycie Majki. bo zawsze znajdzie sie ktos zeby cos zepsuc. Ja nie pochwalam jej czynu tylko postaw sie w sytuacji: brak wlasnego kata, male dziecko, brak pracy, bagaz okropnych doswiadczen. Ty tez nic rozsadnego bys nie zrobil...

To sa wlasnie skutki zakazu aborcji.Gdyby miala mozliwosc usuniecia niechcianej ciazy z pewnoscia by do takiej tragedii nie doszlo.Pewnie byla zalamana ta sytuacja i miala depresje.Nie jestem za aborcja,ale sa rozne sytuacje w zyciu i kazdy powinien decydowac oswoim zyciu i o tym czy chce miec dziecko czy tez nie.Brak pracy,srodkow do zycia,maltretowanie w rodzinie powoduja to ze ludzie zachowuja sie iracjonalnie.Kazdy powinien miec prawo decydowania o sobie i Wspulczuje tej dziewczynie i zal mi tego malenstwa,bo jednak to juz byl malutki czlowieczek

To sa wlasnie skutki zakazu aborcji.Gdyby miala mozliwosc usuniecia niechcianej ciazy z pewnoscia by do takiej tragedii nie doszlo.Pewnie byla zalamana ta sytuacja i miala depresje.Nie jestem za aborcja,ale sa rozne sytuacje w zyciu i kazdy powinien decydowac oswoim zyciu i o tym czy chce miec dziecko czy tez nie.Brak pracy,srodkow do zycia,maltretowanie w rodzinie powoduja to ze ludzie zachowuja sie iracjonalnie.Kazdy powinien miec prawo decydowania o sobie i Wspulczuje tej dziewczynie i zal mi tego malenstwa,bo jednak t... rozwiń
Avatar
Baki / 23 lutego 2009 o 23:19
Najbardziej mnie dziwi to,ze wszyscy tak pisza o tej dziewczynie. Bo wszyscy sa tacy swieci... Przeczytalem wszystkie komentarze i dziwi mnie,ze nikt nie pomyslal, ze skoro ta dziewczyna zrobila cos takiego, majac juz jedno dziecko(z tego co wiem malenstwo miewa sie dobrze), to moze ona nie jest chora czy zwyrodniala. Moze ona miala tak przeje***e zycie, ze nawet nie myslala co robi. Ludzie w stanie szczytowego poziomu roznych emocji sa zdolni do wszystkiego. Ja uwazam, ze kazdy z nas moze kiedys zrobic cos rownie okrotnego jesli tylko granica wytrzymalosci zostanie przekroczona do tego stopnia, ze albo straimy kontrole nad soba albo wpadniemy w taki amok, szok czy nie wiem sam jak to juz nazwac, ze nawet nie bedziemy swiadomi co sie w tym momencie dzieje... wiec zamist pisac takie brednie zastanowcie sie ludzie najpierw, bo skoro nawet nie pomyslicie i nie staracie sie zrozumiec to nie macie prawa pisac takich farmazonow
Najbardziej mnie dziwi to,ze wszyscy tak pisza o tej dziewczynie. Bo wszyscy sa tacy swieci... Przeczytalem wszystkie komentarze i dziwi mnie,ze nikt nie pomyslal, ze skoro ta dziewczyna zrobila cos takiego, majac juz jedno dziecko(z tego co wiem malenstwo miewa sie dobrze), to moze ona nie jest chora czy zwyrodniala. Moze ona miala tak przeje***e zycie, ze nawet nie myslala co robi. Ludzie w stanie szczytowego poziomu roznych emocji sa zdolni do wszystkiego. Ja uwazam, ze kazdy z nas moze kiedys zrobic cos rownie okrotnego jesli tylko grani... rozwiń
Avatar
stare miasto2 / 13 stycznia 2009 o 23:04
Ty znasz Majke i masz do niej ogromna nienawisc w sobie. Dlatego mysle ze jestes rodzina "ojca" jej synka, czyz nie? A co do osrodkow to trafila do jednego kiedy byla w ciazy i kazali jej sie wyniesc(podkreslam ze byla tam z synkiem) bo zasady sa takie ze moze przemieszkac tam okreslona ilosc czasu. Prawda jest taka ze zostala sama z dzieckiem bez dachu nad glowa, bez pracy, po takich przejsciach. Kto by nie zwariowal? Moja opinia jest taka, ze ona nie wiedziala co sie wokol niej dzieje za duzo negatywnych emocji w jednym czasie
Avatar
Gość / 12 stycznia 2009 o 15:13
stare miasto2 napisał:
Rzecz w tym, ze to wszystkich wstrzasa i bardzo dobrze. tylko ty "gosc" musisz znac Majke. Ja tez ja znam i rzecz w tym ze facet, z ktorym ma synka jest prawdziwym skur****nem i jak wszyscy, Ty napewno tez o wszystkim wiesz. Ze ja bil nawet jak byla w ciazy, ze chodzil chlal, a ona przcowala i nie mial kto z dzieckiem siedziec.



A czy ktoś ubezwłasnowolnił tą dziewczynę i kazał jej żyć z takim osobnikiem?
W każdej chwili mogla od niego odejść dlaczego tego nie zrobiła? Z miłości? Co to za miłość gdzie dochodzi do przemocy?
Głupie kobiety same są winne, bo zamiast szukać pomocy w róznych ośrodkach pomagających ofiarom przemocy domowej nic nie robią i trzymają się kurczowo swoich oprawców.



A czy ktoś ubezwłasnowolnił tą dziewczynę i kazał jej żyć z takim osobnikiem?
W każdej chwili mogla od niego odejść dlaczego tego nie zrobiła? Z miłości? Co to za miłość gdzie dochodzi do przemocy?
Głupie kobiety same są winne, bo zamiast szukać pomocy w róznych ośrodkach pomagających ofiarom przemocy domowej nic nie robią i trzymają się kurczowo swoich oprawców. rozwiń
Avatar
stare miasto2 / 12 stycznia 2009 o 14:13
Rzecz w tym, ze to wszystkich wstrzasa i bardzo dobrze. tylko ty "gosc" musisz znac Majke. Ja tez ja znam i rzecz w tym ze facet, z ktorym ma synka jest prawdziwym skur****nem i jak wszyscy, Ty napewno tez o wszystkim wiesz. Ze ja bil nawet jak byla w ciazy, ze chodzil chlal, a ona przcowala i nie mial kto z dzieckiem siedziec. Na koniec trafil do kryminalu( i mam nadzieje ze tam zostanie do konca swoich dni ). I to jest dla Ciebie czlowiek, ktorego Ty napewno szanujesz, bo jest w wiezieniu i nie jest frajerem, bo grypsuje. Ludzie!!! Co Wy macie w glowach???? Piszesz ze dobrych chlopakow za byle co sadzaja. A ja myslalam,ze to za kradzieze, rozboje,pobiciai inne gorsze rzeczy przez ktore strach z domu wyjsc. I wlasnie przez takich ludzi zycia wielu normalnych ludzi tocza sie tak jak zycie Majki. bo zawsze znajdzie sie ktos zeby cos zepsuc. Ja nie pochwalam jej czynu tylko postaw sie w sytuacji: brak wlasnego kata, male dziecko, brak pracy, bagaz okropnych doswiadczen. Ty tez nic rozsadnego bys nie zrobil...
Rzecz w tym, ze to wszystkich wstrzasa i bardzo dobrze. tylko ty "gosc" musisz znac Majke. Ja tez ja znam i rzecz w tym ze facet, z ktorym ma synka jest prawdziwym skur****nem i jak wszyscy, Ty napewno tez o wszystkim wiesz. Ze ja bil nawet jak byla w ciazy, ze chodzil chlal, a ona przcowala i nie mial kto z dzieckiem siedziec. Na koniec trafil do kryminalu( i mam nadzieje ze tam zostanie do konca swoich dni ). I to jest dla Ciebie czlowiek, ktorego Ty napewno szanujesz, bo jest w wiezieniu i nie jest frajerem, bo grypsuje. Ludzie... rozwiń
Avatar
Gość / 9 listopada 2008 o 14:27
Nie no pięknie !!! To w zamościu dziecko nie jest człowiekiem?? przeciez to maleństwo nie miało najmniejszej szansy by się obronić!!! WSTYD DLA PROKURATóRY-WSADZACIE ZA GłUPOTY CHłOPAKóW NA DłUUUUGIE LATA A MORDERCZYNIE WYPUSZCZACIE NOSZ KUR........ A TY MAJKA CAłE żYCIE PIęKNIE GRASZ ALE KIEDYś SPRAWIEDLIWOść CIę DOPADNIE!!!!!!!!!!!!!
ZAMOść CHRONI MORDERCóW!!!!!!!
Zobacz wszystkie komentarze 11

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

MUNDIAL 2018 Argentyna – Chorwacja 0:3. Totalna demolka

MUNDIAL 2018 Argentyna – Chorwacja 0:3. Totalna demolka 0 0

MUNDIAL 2018 Po niezwykle emocjonującym meczu w Niżnym Nowogrodzie Chorwacja zdeklasowała Argentynę wygrywając 3:0 i zapewniła sobie wyjście z grupy. Z kolei Leo Messi i spółka są o krok od pożegnania się z turniejem w Rosji

"Wrota do piekieł" i inne filmy w kinie Perła w Lublinie [program na weekend]
22 czerwca 2018, 21:00

"Wrota do piekieł" i inne filmy w kinie Perła w Lublinie [program na weekend] 0 0

Co Gdzie Kiedy. Przed nami kolejny weekend z plenerowym Kinem Perła. W najbliższym czasie zobaczymy m.in. horror Wrota do piekieł i dramat Belgica.

Złota Setka 2017. Nagrodziliśmy najlepsze firmy z Lubelszczyzny [zdjęcia]
Uroczysta gala
galeria

Złota Setka 2017. Nagrodziliśmy najlepsze firmy z Lubelszczyzny [zdjęcia] 0 6

To już 22. edycja Rankingu Najlepszych Firm Lubelszczyzny „Złota Setka 2017”. W czwartek wieczorem podczas uroczystej gali w Dworze Anna w Jakubowicach Konińskich nagrodziliśmy zwycięskie firmy. Był czas na gratulacje i okolicznościowe toasty.

Komitet Krzysztofa Żuka. Kto pójdzie do wyborów z prezydentem?

Komitet Krzysztofa Żuka. Kto pójdzie do wyborów z prezydentem? 0 22

Rozmowy w sprawie zawiązania komitetu, którego twarzą byłby urzędujący prezydent Lublina, trwały od kilku miesięcy. W czwartek w obecności dziennikarzy przedstawiciele poszczególnych ugrupowań podpisali porozumienie programowe

Sprawa prof. Starosławskiej wraca do prokuratury. Tak zdecydował sąd

Sprawa prof. Starosławskiej wraca do prokuratury. Tak zdecydował sąd 0 5

W czwartek sąd rejonowy uchylił postanowienie prokuratury o umorzeniu śledztwa dotyczącego prof. Elżbiety Starosławskiej, byłej dyrektor Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej. Rozstrzygnięcie jest prawomocne.

Puławy: Szukają miejsca pod nowe targowisko

Puławy: Szukają miejsca pod nowe targowisko 0 7

Puławscy urzędnicy prowadzą rozmowy z właścicielami działek, na których jeszcze w tym roku może powstać nowe miejskie targowisko. Opcje są dwie: tymczasowy, tańszy obiekt na cudzej ziemi lub pozyskanie gruntu i budowa tego docelowego z pełnym wyposażeniem.

Koncert Filipa Lato na Bronowicach
22 czerwca 2018, 18:00

Koncert Filipa Lato na Bronowicach 0 0

Co Gdzie Kiedy. Gwiazda Voice of Poland, Filip Lato, wystąpi 22 czerwca o godz. 18 w Dzielnicowym Domu Kultury Bronowice (ul. Olchowa 8).

Motocyklista uderzył w tył Forda. Jest w szpitalu

Motocyklista uderzył w tył Forda. Jest w szpitalu 0 3

52-letni motocyklista trafił do szpitala po wypadku w Maryninie (pow. chełmski).

Burze nadciągają nad Lubelskie. Ministerstwo ostrzega

Burze nadciągają nad Lubelskie. Ministerstwo ostrzega 0 1

Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji ostrzega przed frontem burzowym, który ma dojść m.in. nad woj. lubelskie.

Prezenty dla nauczycieli na zakończenie roku szkolnego. Niektóre pomysły zaskakują

Prezenty dla nauczycieli na zakończenie roku szkolnego. Niektóre pomysły zaskakują 0 9

Kwiatki, bombonierki i pióra to klasyka. Obdarowywanie pedagogów z okazji zakończenia roku szkolnego, wzbudza jednak coraz większe kontrowersje. Zwłaszcza, że pomysły rodziców na prezenty dla nauczycieli są niekiedy bardzo zaskakujące

Nietypowy prezent dla Żuka na 61. urodziny. "Kółka będą, gdy będzie skatepark"

Nietypowy prezent dla Żuka na 61. urodziny. "Kółka będą, gdy będzie skatepark" 0 7

Deskorolkę bez kółek przynieśli prezydentowi na jego 61. urodziny młodzi ludzie upominający się o budowę skateparku na terenach zielonych przy Rusałce.

Koncert Piotra Selima w Whisky Cafe
22 czerwca 2018, 20:00

Koncert Piotra Selima w Whisky Cafe 0 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 22 czerwca o godz. 20 w Whisky Cafe (ul. Rybna 4/2) wystąpi kompozytor i wokalista Piotr Selim.

Górnik Łęczna ruszył z treningami, jest nowy trener

Górnik Łęczna ruszył z treningami, jest nowy trener 0 5

Piłkarze Górnika Łęczna w czwartek wrócili do treningów. Zajęcia poprowadził Rafał Wójcik, który ma być nowym trenerem zespołu. Znamy też terminarz sezonu 2018/2019. Zielono-czarni już za miesiąc rozpoczną rozgrywki od wyjazdowego spotkania z Gryfem Wejherowo (21 lipca)

"Chemia z Niemiec" produkowana w Polsce. 21 osób odpowie w tej sprawie

"Chemia z Niemiec" produkowana w Polsce. 21 osób odpowie w tej sprawie 0 5