sobota, 17 marca 2018 r.

Zamość

25-latek podszywał się w internecie i chwalił obozy zagłady

  Edytuj ten wpis
Dodano: 29 lutego 2012, 19:11

 (Jacek Świerczyński / Archiwum)
(Jacek Świerczyński / Archiwum)

Podszywając się pod kogoś innego na portalu internetowym, chwalił obozy koncentracyjne oraz hitlerowców mordujących Żydów. Teraz ma kłopoty. Za nawoływanie do nienawiści na tle różnic narodowościowych 25-latkowi z gminy Goraj grozi do 2 lat więzienia.

Antysemicki wpis pojawił się na ogólnodostępnym portalu 2 grudnia ub. roku, ale dwa dni później został zablokowany. Stało się tak po zawiadomieniu osoby, pod którą podszywał się autor słów nieprzychylnych Żydom.

Ustalono, że to sprawka 25-latka z gminy Goraj. – Wykorzystując nazwisko znanej sobie osoby Piotr Cz. zamieścił na portalu internetowym treści nawołujące do nienawiści na tle różnic narodowościowych – mówi Zbigniew Reszczyński, szef Prokuratury Rejonowej w Biłgoraju, która nadzoruje dochodzenie.

Piewca obozów koncentracyjnych oraz ustroju faszystowskiego, zakładającego m.in. eksterminację narodu żydowskiego, usłyszał już zarzut. Mężczyzna przyznał się do winy, złożył też wyjaśnienia, na temat których śledczy nie chcą się jednak wypowiadać. Jako środek zapobiegawczy zastosowano wobec podejrzanego dozór policyjny oraz zakaz opuszczania kraju, połączony z zatrzymaniem paszportu. Wkrótce akt oskarżenia trafi do biłgorajskiego sądu. Piotrowi Cz. grozi do dwóch lat pozbawienia wolności.

To nie jedyna taka sprawa na Lubelszczyźnie. Oskarżony o znieważenie kobiety z pobudek rasowych mieszkaniec Lublina zgodził się w ub. tygodniu zapłacić poszkodowanej 2 tys. zł zadośćuczynienia, a sąd warunkowo umorzył postępowanie. Do incydentu doszło w lipcu ub. roku przy ul. Filaretów w Lublinie. Pomiędzy kierującym autem mężczyzną a 24-letnią Mulatką, która weszła na przejście dla pieszych, doszło do wymiany zdań. "Czarna małpo, do Afryki” – krzyknął Paweł Ś. Kobieta poczuła się obrażona.

Z kolei przed hrubieszowskim sądem od kilku lat toczy się sprawa 32-letniego mieszkańca Zamościa, oskarżonego o publiczne znieważenie ludności żydowskiej. W styczniu 2006 r. Arkadiusz Ł. rozwieszał w Hrubieszowie i Zamościu plakaty z "Modlitwą za wiarołomnych żydów”. Choć w lipcu ub. roku sąd umorzył postępowanie z uwagi na znikomą społecznie szkodliwość czynu, to w wyniku apelacji prokuratury sprawa wróciła na wokandę.

W październiku ub. roku sąd uniewinnił ostatecznie od publicznego nawoływania do nienawiści na tle narodowościowym byłego pracownika cywilnego zamojskiej policji, który na portalu Nasza-klasa zamieścił m.in. zdjęcie przedstawiające "nieśmiertelnik” żołnierza niemieckiego na tle polskiej flagi z podpisem "Memento, dobry Niemiec to nieśmiertelnik żołnierza III Rzeszy wykopany na polskiej ziemi”.
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
dr ŚMIERĆ
VAREA
Chłop Polski
(16) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

dr ŚMIERĆ
dr ŚMIERĆ (2 marca 2012 o 18:01) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
[quote name='andy' timestamp='1330553719' post='603994']
Żydzi, wbrew Polakom, propagowali w Polsce ustrój komunistyczny. To Żydami obsadzono aparat śledczy Urzędu Bezpieczeństwa, nie wyłączając stanowisk decyzyjnych krwawego Ministerstwa Bezpieczeństwa Publicznego. Wysoki odsetek Żydów w aparacie komunistycznych represji potwierdził między innymi żydowski historyk John Sack – według jego badań, w 1945 roku wszyscy komendanci UB na Górnym Śląsku i trzy czwarte ich podwładnych było Żydami.

Pod datą 17 czerwca 1947 Maria Dąbrowska napisała w dzienniku: „UB, sądownictwo są całkowicie w ręku Żydów. W ciągu tych przeszło dwu lat ani jeden Żyd nie miał procesu politycznego. Żydzi osądzają i na kaźń wydają Polaków”.

Jeszcze dalej w swoich ocenach posunął się w 1949 r. ambasador ZSRS w Polsce Wiktor Lebiediew, pisząc: "[...] w MBP poczynając od wiceministrów, poprzez dyrektorów departamentów, nie ma ani jednego Polaka, wszyscy są Żydami.

płk Nikołaj Sieliwanowski, w raporcie do Ludowego Komisarza Spraw Wewnętrznych Ławrientija Berii z 20 października 1945 r. informował: "[...] W Ministerstwie Bezpieczeństwa Publicznego pracuje 18,7 proc. Żydów, 50 proc. stanowisk kierowniczych zajmują Żydzi. W I Departamencie tego Ministerstwa pracuje 27 proc. Żydów. Zajmują oni wszystkie stanowiska kierownicze. W Wydziale Personalnym - 23 proc. Żydów, na stanowiskach kierowniczych - 7 osób. W Wydziale ds. Funkcjonariuszy (inspekcja specjalna) - 33,3 proc. Żydów, wszyscy zajmują odpowiedzialne stanowiska. W Wydziale Sanitarnym MBP - 49,1 proc. Żydów, w Wydziale Finansowym - 29,9 proc. Żydów".
Żydzi wydawali polecenia i dokonywali aresztowań, torturowali więźniów i zabijali ich. To rękoma Żydów Sowieci eksterminowali ocalałych z wojennej zawieruchy patriotów, w tym resztki elity intelektualnej Drugiej Rzeczypospolitej. Osoby żydowskiego pochodzenia znalazły się w ministerstwach, na stanowiskach kierowniczych w fabrykach, w urzędach, w wojsku. Komunistyczny totalitaryzm zaszczepiono Polsce przede wszystkim przy wsparciu zsekularyzowanych Żydów, których kolaboracja z sowieckim okupantem miała charakter ideowy.

Polski Bohater Generał Emil Fieldorf "Nil" został skazany i zabity przez żydów. Rotmistrz Witold Pilecki także został osądzony przez żydów i zabity.


Żydzi nigdy nie przeprosili za swoje zbronie popełnione na Narodzie Polskim, który udzielił im schronienia nieraz tracąc własne życie. Sami natomiast..."W kwietniu 1996 roku, Israel Singer, ówczesny sekretarz Światowego Kongresu Żydów, zagroził, że jeśli Polska nie zrealizuje żądań finansowych społeczności żydowskiej w geście zadośćuczynienia żydowskim roszczeniom majątkowym, to będzie upokarzana na arenie międzynarodowej"


[size="4"]DLATEGO POPIERAM oskarżonego 25 latka. Żydzi to niewdzięcznicy i pasożyci żerujący na zdrowej tkance Narodu[/size]
[/quote]
Przyłączam się i uważam tak samo. Przecież wszystkich nas ku...tasy za mówienie prawdy nie POzamykają bo miejsca w kryminale braknie.
Rozwiń
VAREA
VAREA (1 marca 2012 o 12:01) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
[quote name='Chłop Polski' timestamp='1330598513' post='604212']
BARDZO TRAFNY ARGUMENT 'kio' przedstawiłeś- jesteś zapewne młodym i inteligentnym człowiekiem więc
masz obowiązek swoją wiedzą i wrażliwością na niesprawiedliwość, bronić naszej Ojczyzny przed żydowskim szowinizmem ,który włazi do naszego kraju z kopytami po drabinie internacjonalizmu.
[/quote]


Boze! Amen. dobry czlowieku dzieki tak nastawionym ludziom jest nadzieja, ze "jeszcze Polska nie zginela..." ? a czy to jeszcze jest polska Polska?
Rozwiń
Chłop Polski
Chłop Polski (1 marca 2012 o 11:41) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
[quote name='kio' timestamp='1330591163' post='604166']
Panie prokuratorze, proszę zająć się także tym!:

http://vimeo.com/29096087
[/quote]
BARDZO TRAFNY ARGUMENT 'kio' przedstawiłeś- jesteś zapewne młodym i inteligentnym człowiekiem więc
masz obowiązek swoją wiedzą i wrażliwością na niesprawiedliwość, bronić naszej Ojczyzny przed żydowskim szowinizmem ,który włazi do naszego kraju z kopytami po drabinie internacjonalizmu.
Rozwiń
Czarcia Łapa
Czarcia Łapa (1 marca 2012 o 11:25) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
[quote name='jui' timestamp='1330591327' post='604171']
Wy polscy antysemici
http://www.youtube.com/watch?v=JA6vRC1xW_c&feature=player_embedded
[/quote]
Spróbowałbyś publicznie podrzeć talmud tak jak Nergal podarł Pismo Święte
albo zakłócić ich święto np. Jom Kippur tak jak to zrobił żyd Hajncel Paweł w Łodzi na Piotrowskiej w dzień Bożego Ciała. Tu sądy bywają nie tylko ślepe ale i głuche ----??????
Rozwiń
kubeba
kubeba (1 marca 2012 o 11:15) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
[quote name='...' timestamp='1330553143' post='603990']
Lublin- Europejska stolica kultury. Jaka stolica taka okolica.
[/quote]
Tyś pewnie z Grodzkiej Bramy albo Tektury i patrzysz z góry na tą watahę i moherowy plebs - no ni ?.
Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (16)

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!