Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Zamość

3 marca 2012 r.
11:50
Edytuj ten wpis

37-latek kradł w sklepach. Złapał go policjant na zakupach

Autor: Zdjęcie autora (jsz)
0 8 A A
 (Archiwum)
(Archiwum)

Nawet pięć lat za kratkami może spędzić 37-latek z gm. Horodło. Mężczyzna odpowie przed sądem za kradzieże w zamojskich sklepach. Choć w jednym z nich został przyłapany, postanowił okraść kolejny. Trafił jednak na policjanta.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Pierwsze zgłoszenie o wyczynach 37-latka odebrał w piątek rano dyżurny zamojskiej komendy policji. Obsługa sklepu przy ul. Hrubieszowskiej wezwała patrol do agresywnego mężczyzny, przyłapanego na kradzieży.

Okazało się, że jeden z klientów zabrał 26 czekolad wartych ponad 170 złotych.Schował je do plecaka, ominął kasę i próbował opuścić sklep. Sprzedawczynie nie pozwoliły mu jednak na ucieczkę. Zatrzymały złodzieja i powiadomiły policję.

Mężczyzna awanturował się i próbował uciec ze sklepu. Bez skutku. Czekolady wróciły na sklepowe półki.regały. Z kolei 37-latek został ukarany pięciuset złotowym mandatem. Dodatkowo, za zakłócenie porządku policjanci nałożyli na niego w kwocie 150 złotych.

Mężczyzna się tym nie zraził i już godzinę później okradł kolejny sklep. Tym razem przy ul. Wierzbowej w Zamościu. Zabrał ser, kiełbasę, drożdżówki i alkohol warte ponad 40 złotych. Uciekł nie płacąc za towar.

Sprzedawczyni głośno wzywała pomocy, na co zareagował będący po służbie policjant, który akurat robił zakupy. Wybiegł za mężczyzną, po kilku sekundach zatrzymał złodzieja i przekazał go w ręce umundurowanych kolegów.

Rabusiem okazał się, dobrze im znany z poprzedniej interwencji 37-letni mieszkaniec gm. Horodło.Tym razem złodziej trafił do komendy. Policjanci przygotowali przeciwko niemu wniosek do sądu, po czym wypuścili na wolność.

Na skutki nie trzeba było długo czekać. Tego samego dnia policyjny patrol jeszcze raz zmierzył się z 37-latkiem. Tym razem zgłoszenie pochodziło ze sklepu przy ul. Piłsudskiego. Ochroniarzowi udało się jednak zatrzymać rabusia. Ten połasił się na kosmetyki, kawę i batonika, którego zdążył zjeść w sklepie.

Skradziony towar wyceniono na ponad 120 złotych. Trafił on na półki, a mężczyzna ponownie do komendy. Tu okazało się, że w międzyczasie dopuścił się jeszcze innych kradzieży. W jego plecaku znaleziono pięć par spodni. Wszystkie skradziono w domu towarowym. Mężczyzna przyznał się do rabunku. Straty oszacowano blisko 600 złotych.

Teraz 37-latek odpowie za kradzieże przed sądem. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

Komentarze 8

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
ofiara spełniona / 4 marca 2012 o 15:51
oj bo zamiast czepic sie sensu wypowiedzi, to siedza i ziarenka literowek szukaja :/
Avatar
wzrokowiec / 4 marca 2012 o 15:30
[quote name='ofiara spełniona' timestamp='1330862684' post='605368']
bo za malo czytasz
[/quote]


on tylko ogląda obrazki...
Avatar
ofiara spełniona / 4 marca 2012 o 13:04
[quote name='miko' timestamp='1330803506' post='605251']
nie znam słowa "PENIW". ???. " Penis " to tak , ale PENIW?????
[/quote]


bo za malo czytasz
Avatar
Gość / 3 marca 2012 o 21:10
JaK NIE KRAŚĆ TO CO ????? TUSKU JAK ŻYĆ ?????
Avatar
miko / 3 marca 2012 o 20:38
nie znam słowa "PENIW". ???. " Penis " to tak , ale PENIW?????
Avatar
kirk / 3 marca 2012 o 20:36
@lutek a może trzeba postudiować słownik języka polskiego aby nie robić "literówek" i nie zapominać o "ogonkach" w komentarzach?
Avatar
Lutek / 3 marca 2012 o 15:19
Mężczyzna przyznał się do rabunku.??????????? jaki rabune? Halllo redaktorku, może trzeba postudiowac trochę kodeks z komentarzem. Od kiedy kradziez to rabunek? Peniw nie ma to dla Ciebie różnicy ale jak brzmi, podnosi powagę pseudo artykułu.
Avatar
kali / 3 marca 2012 o 13:29
Dodatkowo, za zakłócenie porządku policjanci nałożyli na niego w kwocie 150 złotych....
Co policjanci nałożyli na złodzieja?Majtki za 150 zł?A może prezerwatywę na głowę żeby zaznaczyć ch....-złodzieja.
Avatar
ofiara spełniona / 4 marca 2012 o 15:51
oj bo zamiast czepic sie sensu wypowiedzi, to siedza i ziarenka literowek szukaja :/
Avatar
wzrokowiec / 4 marca 2012 o 15:30
[quote name='ofiara spełniona' timestamp='1330862684' post='605368']
bo za malo czytasz
[/quote]


on tylko ogląda obrazki...
Avatar
ofiara spełniona / 4 marca 2012 o 13:04
[quote name='miko' timestamp='1330803506' post='605251']
nie znam słowa "PENIW". ???. " Penis " to tak , ale PENIW?????
[/quote]


bo za malo czytasz
Avatar
Gość / 3 marca 2012 o 21:10
JaK NIE KRAŚĆ TO CO ????? TUSKU JAK ŻYĆ ?????
Avatar
miko / 3 marca 2012 o 20:38
nie znam słowa "PENIW". ???. " Penis " to tak , ale PENIW?????
Avatar
kirk / 3 marca 2012 o 20:36
@lutek a może trzeba postudiować słownik języka polskiego aby nie robić "literówek" i nie zapominać o "ogonkach" w komentarzach?
Avatar
Lutek / 3 marca 2012 o 15:19
Mężczyzna przyznał się do rabunku.??????????? jaki rabune? Halllo redaktorku, może trzeba postudiowac trochę kodeks z komentarzem. Od kiedy kradziez to rabunek? Peniw nie ma to dla Ciebie różnicy ale jak brzmi, podnosi powagę pseudo artykułu.
Avatar
kali / 3 marca 2012 o 13:29
Dodatkowo, za zakłócenie porządku policjanci nałożyli na niego w kwocie 150 złotych....
Co policjanci nałożyli na złodzieja?Majtki za 150 zł?A może prezerwatywę na głowę żeby zaznaczyć ch....-złodzieja.
Zobacz wszystkie komentarze 8

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Dzień matki spędzają w szpitalu ze swoimi dziećmi. To dla nich była akcja "Piękna Mama"
galeria

Dzień matki spędzają w szpitalu ze swoimi dziećmi. To dla nich była akcja "Piękna Mama" 0 2

Rozmową z Natalią Voytsel z Fundacji „Gdy Liczy się Czas”, która już po raz trzeci zorganizowała charytatywną akcję „Piękna Mama” w Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Lublinie. Akcja, w której uczestniczą stylistki, fryzjerki i masażysta jest adresowana do matek dzieci z oddziału Onkologii, Hematologii i Transplantologii.

Hubert z Rokitna ubiera gwiazdy. "Projektuję modę niecodzienną i niełatwą"

Hubert z Rokitna ubiera gwiazdy. "Projektuję modę niecodzienną i niełatwą" 0 1

Hubert Kołodziejski z Rokitna (pow. bialski) znalazł się w gronie najbardziej obiecujących projektantów mody w Polsce według magazynu K–MAG.

"W rytmie natury". Akcja nad Zalewem Zemborzyckim
26 maja 2018, 11:00

"W rytmie natury". Akcja nad Zalewem Zemborzyckim 1 0

Co Gdzie Kiedy. 26 maja o godz. 11 na terenie Mariny nad Zalewem Zemborzyckim rozpocznie się akcja W rytmie natury. Na uczestników czeka moc atrakcji.

Dni Puław 2018: Mieszkańcy zatańczyli poloneza [zdjęcia, wideo]
galeria
film

Dni Puław 2018: Mieszkańcy zatańczyli poloneza [zdjęcia, wideo] 6 4

Kilkaset par zatańczyło w piątek poloneza na placu Chopina w Puławach. Na koniec mieszkańcy zrobili sobie pamiątkowe zdjęcie.

Ciężka sytuacja w szpitalu przy Kraśnickiej. Zemdlała pielęgniarka, która była sama na dyżurze
film

Ciężka sytuacja w szpitalu przy Kraśnickiej. Zemdlała pielęgniarka, która była sama na dyżurze 70 17

– Totalne fiasko – tak pielęgniarki ze szpitala wojewódzkiego przy al. Kraśnickiej w Lublinie oceniają dzisiejsze rozmowy z dyrekcją w sprawie podwyżek wynagrodzeń. Kilkadziesiąt pielęgniarek nadal jest na L4. Na poniedziałek zaplanowano kolejną turę rozmów.

Eurojackpot losowanie 25.05.2018. Czy ktoś wygra 385 milionów złotych?

Eurojackpot losowanie 25.05.2018. Czy ktoś wygra 385 milionów złotych? 1 0

Kolejna gigantyczna kumulacja w loterii Eurojackpot. Już dziś 25.05.2018 r. do wygrania jest aż 385 mln zł. Sprawdź wyniki losowania i zwycięskie liczby. Czy ktoś zgarnie główną wygraną?

Bezsenność. Fatalna noc, godzina po godzinie

Bezsenność. Fatalna noc, godzina po godzinie 0 3

Nie ma tu recepty, ale każdy kto nie może zasnąć, łatwo zidentyfikuje się z podmiotem lirycznym

Nowa hala sportowa powstanie za większe pieniądze. Radni zgodzili się na wzrost zadłużenia

Nowa hala sportowa powstanie za większe pieniądze. Radni zgodzili się na wzrost zadłużenia 5 20

Puławscy radni upoważnili prezydenta do zadłużenia miasta i rozstrzygnięcia ostatniego przetargu na budowę nowej hali widowiskowo-sportowej. Łączne wydatki związane z budową pierwszego etapu obiektu (bez basenu) władze szacują na ok. 90 mln złotych.

Po zdrowie na wakacje. Gratisowe badania w Tarasach Zamkowych
26 maja 2018, 10:00

Po zdrowie na wakacje. Gratisowe badania w Tarasach Zamkowych 0 0

Z bezpłatnych badań prowadzonych przez studentów z organizacji Młodych Medyków przy Uniwersytecie Medycznym w Lublinie będzie można skorzystać już w sobotę, 26 maja w Tarasach Zamkowych.

Kolejne wzmocnienie Pszczółki Polski Cukier AZS UMCS

Kolejne wzmocnienie Pszczółki Polski Cukier AZS UMCS 0 0

Brianna Joelle Kiesel i Magdalena Szajtauer wzmocniły Pszczółkę Polski Cukier AZS UMCS Lublin. Dorota Mistygacz podpisała nowy kontrakt

Straż Graniczna świętowała w Białej Podlaskiej. Awanse na wyższe stopnie [zdjęcia]
galeria

Straż Graniczna świętowała w Białej Podlaskiej. Awanse na wyższe stopnie [zdjęcia] 0 1

Ponad 300 awansów na wyższe stopnie służbowe przyznał Nadbużański Oddział Straży Granicznej. Okazją były piątkowe wojewódzkie uroczystości 27. rocznicy utworzenia Straży Granicznej, które odbyły się w Białej Podlaskiej.

Noc Kultury 2018: Lista wydarzeń, na które musisz odebrać wejściówkę. Kto pierwszy, ten lepszy
galeria
film

Noc Kultury 2018: Lista wydarzeń, na które musisz odebrać wejściówkę. Kto pierwszy, ten lepszy 12 0

Od soboty będzie można rezerwować bezpłatne wejściówki na Noc Kultury (2/3 czerwca). Obowiązuje zasada „kto pierwszy, ten lepszy”, a rezerwacja jest możliwa tylko przez internet. Chodzi oczywiście tylko o wydarzenia, na które wpuszczana może być ograniczona liczba widzów. Jakie to imprezy i jak zdobyć wejściówkę?

Puławy: Nauczycielka stanie do walki o fotel prezydenta
Sonda

Puławy: Nauczycielka stanie do walki o fotel prezydenta 30 45

Przewodnicząca rady miasta Bożena Krygier powalczy jesienią o fotel prezydenta miasta Puławy. Jej kandydaturę potwierdziły władze Prawa i Sprawiedliwości.

Program TV na weekend 25-27 maja. Jakie filmy warto zobaczyć?
25 maja 2018, 0:00

Program TV na weekend 25-27 maja. Jakie filmy warto zobaczyć? 1 0

Co Gdzie Kiedy. W ten weekend TVN stawia na widowiskowe hity Michaela Baya - Transformers i Armageddon. Ale w naziemnej telewizji cyfrowej zobaczymy także festiwalowego Toma, doskonałą gangsterkę od Scorsese - Infiltrację czy polską Karbalę. Sprawdźcie, jakie filmy będzie można zobaczyć w ten weekend w telewizji.

Nie ma chętnych na działki w bialskiej podstrefie ekonomicznej

Nie ma chętnych na działki w bialskiej podstrefie ekonomicznej 15 3

Drugi już przetarg na ogromny areał w bialskiej podstrefie ekonomicznej zakończył się fiaskiem.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!