Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Zamość

16 maja 2008 r.
11:23
Edytuj ten wpis

Bandyci właśnie kładli się spać

0 7 A A

Tomaszów Lubelski. Janusz H. i Jakub W. właśnie się kładli, gdy do ich mieszkań wkroczyła policja. Chwilę wcześniej napadli na aptekę.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Było trochę po godz. 20 w czwartek wieczorem, gdy do apteki przy ul. Kościuszki weszło dwóch młodych mężczyzn. Na twarzach mieli szaliki. Aptekarka stojąca za ladą była akurat sama w pomieszczeniu. Jeden z zamaskowanych mężczyzn natychmiast chwycił ją za szyję i zaczął dusić. Drugi w tym czasie bez słowa sięgnął po stojący na ladzie monitor LCD.

- Byłem na zapleczu. Usłyszałem hałas i krzyk pracownicy, wybiegłem - opowiada współwłaściciel apteki. - Ci dranie akurat uciekali. Jednego szczęśliwie udało mi się zatrzymać, ale wtedy ten drugi wyskoczył do mnie z nożem. Puściłem więc jego kompana i obaj zniknęli.

Uciekając, przerażeni sprawcy porzucili skradziony sprzęt. Monitor jest kompletnie zniszczony. - Do niczego się nadaje, ale najważniejsze, że nikomu nic się nie stało - podsumowuje nasz rozmówca.

Pracownicy apteki natychmiast zaalarmowali policję. - Udało sie ustalic sprawców już trzy godzinie po napadzie. Byli już w łóżkach. Obaj zostali zatrzymani - relacjonuje kom. Marek Czerenko, oficer prasowy tomaszowskiej policji.

To dwóch bezrobotnych 18-latków z Tomaszowa Lubelskiego. Zarówno Janusz H., jak i Jakub W. byli już wcześniej notowani przez policję, jako sprawcy wielu kradzieży i włamań. Za czwartkowy wyskok mogą trafić za kratki nawet na 12 lat. (AK)

Komentarze 7

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
OJCIEC / 25 czerwca 2008 o 23:35
[quote name='Gość' date='25.05.2008, 12:01' post='28685']
dlaczego tak ostro krytykujecie wypowiedzi na ten temat moim zdaniem to nie jest wina chlopakow tylko ich rodzicow poniewaz jak sie dobrze wychowa od poczatku swoje dzieci to nie mysla o takich rzeczach wiec szkoda mi tych chlopcow
[/qV V NAPISZ W JAKIM JESTES WIEKU?ILE MASZ DZIECI ? I W JAKIM WIEKU SA TE TWOJE DZIECI? JESLI WOGLE SĄ?
Avatar
Gość / 25 maja 2008 o 13:04
Gość napisał:
nie badz taki madry i nie obrazaj innych bo kiedys moze to trafic na ciebie


Co może trafić na niego?? Bieda?? NIC NIE USPRAWIEDLIWIA TEGO CO ZROBILI CI MŁODZI LUDZIE. Sam mam 19 lat i wiem, że jak ktoś jest sprawny fizycznie, to zawsze znajdzie pracę lepiej bądź mniej płatną, ale PIENIĄDZE ZAROBI UCZCIWIE. Ciekawe co byście mówili gdyby tą aptekarką była np. wasza mama!!
DO WIĘZIENIA. Jest wina musi być i kara. A pożywienia tam dostaną!!


Co może trafić na niego?? Bieda?? NIC NIE USPRAWIEDLIWIA TEGO CO ZROBILI CI MŁODZI LUDZIE. Sam mam 19 lat i wiem, że jak ktoś jest sprawny fizycznie, to zawsze znajdzie pracę lepiej bądź mniej płatną, ale PIENIĄDZE ZAROBI UCZCIWIE. Ciekawe co byście mówili gdyby tą aptekarką była np. wasza mama!!
DO WIĘZIENIA. Jest wina musi być i kara. A pożywienia tam dostaną!! rozwiń
Avatar
Gość / 25 maja 2008 o 12:05
STYX napisał:
I proponuję jeszcze urwać jajca ojcom coby na drugi raz takich deb***i nie płodzili !

nie badz taki madry i nie obrazaj innych bo kiedys moze to trafic na ciebie
Avatar
Gość / 25 maja 2008 o 12:02
maniek napisał:
do więzienia szmaciarzy

nie tak ostro maniek
Avatar
Gość / 25 maja 2008 o 12:01
dlaczego tak ostro krytykujecie wypowiedzi na ten temat moim zdaniem to nie jest wina chlopakow tylko ich rodzicow poniewaz jak sie dobrze wychowa od poczatku swoje dzieci to nie mysla o takich rzeczach wiec szkoda mi tych chlopcow
Avatar
maniek / 16 maja 2008 o 22:31
do więzienia szmaciarzy
Avatar
STYX / 16 maja 2008 o 15:10
I proponuję jeszcze urwać jajca ojcom coby na drugi raz takich deb***i nie płodzili !
Avatar
OJCIEC / 25 czerwca 2008 o 23:35
[quote name='Gość' date='25.05.2008, 12:01' post='28685']
dlaczego tak ostro krytykujecie wypowiedzi na ten temat moim zdaniem to nie jest wina chlopakow tylko ich rodzicow poniewaz jak sie dobrze wychowa od poczatku swoje dzieci to nie mysla o takich rzeczach wiec szkoda mi tych chlopcow
[/qV V NAPISZ W JAKIM JESTES WIEKU?ILE MASZ DZIECI ? I W JAKIM WIEKU SA TE TWOJE DZIECI? JESLI WOGLE SĄ?
Avatar
Gość / 25 maja 2008 o 13:04
Gość napisał:
nie badz taki madry i nie obrazaj innych bo kiedys moze to trafic na ciebie


Co może trafić na niego?? Bieda?? NIC NIE USPRAWIEDLIWIA TEGO CO ZROBILI CI MŁODZI LUDZIE. Sam mam 19 lat i wiem, że jak ktoś jest sprawny fizycznie, to zawsze znajdzie pracę lepiej bądź mniej płatną, ale PIENIĄDZE ZAROBI UCZCIWIE. Ciekawe co byście mówili gdyby tą aptekarką była np. wasza mama!!
DO WIĘZIENIA. Jest wina musi być i kara. A pożywienia tam dostaną!!


Co może trafić na niego?? Bieda?? NIC NIE USPRAWIEDLIWIA TEGO CO ZROBILI CI MŁODZI LUDZIE. Sam mam 19 lat i wiem, że jak ktoś jest sprawny fizycznie, to zawsze znajdzie pracę lepiej bądź mniej płatną, ale PIENIĄDZE ZAROBI UCZCIWIE. Ciekawe co byście mówili gdyby tą aptekarką była np. wasza mama!!
DO WIĘZIENIA. Jest wina musi być i kara. A pożywienia tam dostaną!! rozwiń
Avatar
Gość / 25 maja 2008 o 12:05
STYX napisał:
I proponuję jeszcze urwać jajca ojcom coby na drugi raz takich deb***i nie płodzili !

nie badz taki madry i nie obrazaj innych bo kiedys moze to trafic na ciebie
Avatar
Gość / 25 maja 2008 o 12:02
maniek napisał:
do więzienia szmaciarzy

nie tak ostro maniek
Avatar
Gość / 25 maja 2008 o 12:01
dlaczego tak ostro krytykujecie wypowiedzi na ten temat moim zdaniem to nie jest wina chlopakow tylko ich rodzicow poniewaz jak sie dobrze wychowa od poczatku swoje dzieci to nie mysla o takich rzeczach wiec szkoda mi tych chlopcow
Avatar
maniek / 16 maja 2008 o 22:31
do więzienia szmaciarzy
Avatar
STYX / 16 maja 2008 o 15:10
I proponuję jeszcze urwać jajca ojcom coby na drugi raz takich deb***i nie płodzili !
Zobacz wszystkie komentarze 7

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Lublin: Kręcą spot reklamowy, potrzebują statystów [zdjęcia]
galeria

Lublin: Kręcą spot reklamowy, potrzebują statystów [zdjęcia] 0 0

Na Wydziale Artystycznym UMCS rozpoczęły się prace przy nowym filmie promocyjnym uczelni. Do zdjęć potrzeba kilkudziesięciu statystów

MUNDIAL 2018. Urugwaj – Arabia Saudyjska 1:0. Ekonomiczne zwycięstwo

MUNDIAL 2018. Urugwaj – Arabia Saudyjska 1:0. Ekonomiczne zwycięstwo 0 0

MUNDIAL 2018 Urugwaj pokonał 1:0 Arabię Saudyjską i obok Rosji wywalczył awans do 1/8 finału. O tym która z drużyn zajmie pierwsze miejsce w grupie A zadecyduje bezpośredni mecz pomiędzy gospodarzami, a zespołem z Ameryki Południowej

MPK Lublin chce sprzedać autobus. Rozbity w wypadku w centrum Lublina
galeria

MPK Lublin chce sprzedać autobus. Rozbity w wypadku w centrum Lublina 4 2

Na sprzedaż trafił miejski autobus rozbity w kwietniu w głośnym wypadku na ul. Narutowicza. Jelcz nie nadaje się do jazdy, ma zatrzymany dowód rejestracyjny, ale spółka liczy na to, że znajdzie kupca. Pojazd ma 1,3 mln km przebiegu.

Policjant zatrzymał do kontroli policjanta. Zabrał mu prawo jazdy

Policjant zatrzymał do kontroli policjanta. Zabrał mu prawo jazdy 58 11

Do nietypowej interwencji policji doszło w powiecie łukowskim, gdzie policjant z nieoznakowanego radiowozu, zatrzymał inny nieoznakowany radiowóz

Kolejne ruchy kadrowe w Motorze, Dzięgielewski w Wigrach?

Kolejne ruchy kadrowe w Motorze, Dzięgielewski w Wigrach? 5 0

W środę umowy z lubelskim klubem podpisało dwóch kolejnych młodych zawodników. To Jakub Buczek i Rafał Dobrzyński, którzy w rundzie wiosennej debiutowali w III lidze. Wiadomo już także, że do ekipy żółto-biało-niebieskich po wypożyczeniu wraca Michał Paluch

Kanada zalegalizowała marihuanę

Kanada zalegalizowała marihuanę 0 0

Kanadyjski parlament zalegalizował rekreacyjne używanie marihuany. Obywatele Kanady będą mogli posadzić sobie w domu do czterech krzaczków

Kino plenerowe w Kazimierzu Dolnym
22 czerwca 2018, 21:15

Kino plenerowe w Kazimierzu Dolnym 0 0

Restauracja Stara Łaźnia w Kazimierzu Dolnym (ul. Senatorska 21) zaprasza na kolejną odsłonę kina plenerowego. W piątek, 22 czerwca ok. godz. 21.15 zobaczymy film Uwikłanie, z kolei dzień później o tej samej porze kultowe Kochaj albo rzuć.

Wakacje. Załatw formalności przez internet. Zaoszczędzisz sporo czasu

Wakacje. Załatw formalności przez internet. Zaoszczędzisz sporo czasu 0 0

Resort cyfryzacji zachęca do załatwiania spraw urzędowych online. To pomoże m.in. zaoszczędzić czas przed wyjazdem na urlop. 

MUNDIAL 2018. Portugalia – Maroko 1:0. Ronaldo zrobił różnicę

MUNDIAL 2018. Portugalia – Maroko 1:0. Ronaldo zrobił różnicę 1 0

MUNDIAL 2018 W meczu o wszystko zespół z Afryki przegrał z Portugalią 0:1 po golu niezawodnego Cristiano Ronaldo. Lwy Atlasu miały więcej sytuacji od rywali, ale byli nieskuteczni i po trzech meczach grupowych zawodnicy Herve Renarda wrócą do domów

Urodziny Teatru Osterwy. Można rezerwować miejsca
23 czerwca 2018, 10:00

Urodziny Teatru Osterwy. Można rezerwować miejsca 0 0

Teatr dramatyczny zaprasza w sobotę do wspólnego świętowania 133. rocznicy urodzin swojego patrona, Juliusza Osterwy. Trwa rezerwacja miejsc i dystrybucja wejściówek.

"Jesteśmy już 30 godzin bez wody". Skarga mieszkańca
Alarm 24

"Jesteśmy już 30 godzin bez wody". Skarga mieszkańca 0 3

Od 30 godzin nie mamy wody z powodu awarii. Gmina nam nie pomaga, zostaliśmy potraktowani gorzej, niż zwierzęta - w środę rano napisał do nas mieszkaniec Bystrzejowic Pierwszych (pow. świdnicki).

Orkiestra Trybunału Koronnego Mieszkańcom Lublina
24 czerwca 2018, 19:00

Orkiestra Trybunału Koronnego Mieszkańcom Lublina 1 0

Co Gdzie Kiedy. W najbliższą niedzielę, 24 czerwca o godz. 19 w Kościele Rektoralnym pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny Zwycięskiej (ul. Narutowicza 6) będzie miał miejsce wyjątkowy koncert w wykonaniu Orkiestry Trybunału Koronnego w Lublinie.

Lublin: Urząd wyda więcej pieniędzy na park Ludowy. Czy teraz wystarczy?

Lublin: Urząd wyda więcej pieniędzy na park Ludowy. Czy teraz wystarczy? 1 8

Wczoraj ogłoszony został nowy przetarg na odnowę parku Ludowego. To już drugie podejście, bo za pierwszym razem Urząd Miasta zderzył się z wysokimi cenami zaproponowanymi przez wykonawców. W parku mają się pojawić nowe drzewa, ścieżki biegowe, rowerowe, pionowy ogród, place zabaw i wiele innych atrakcji.

Plaza Lublin się rozbudowuje. Jakie będą zmiany?
galeria

Plaza Lublin się rozbudowuje. Jakie będą zmiany? 0 3

Połączenie pracy z jedzeniem, więcej miejsca i nowe odsłony znanych już sklepów – to zmiany, jakie przechodzi właśnie lubelska Plaza

Wyprzedzał na skrzyżowaniu, pójdzie do więzienia

Wyprzedzał na skrzyżowaniu, pójdzie do więzienia 0 7

37-latek wpadł gdy wyprzedzał na skrzyżowaniu. Okazało się, że jest poszukiwany. Trafi do więzienia na 8 miesięcy.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!