piątek, 26 maja 2017 r.

Zamość

Biłgoraj: Kup bombkę na choinkę, pomóż Angelice

Dodano: 17 grudnia 2010, 10:06
Autor: (lew)

Pięć bombek z napisami "Policja, Pomoc dla Angeliki” można kupić w Komendzie Powiatowej Policji w Biłgoraju. Pieniądze z ich sprzedaży trafią na konto chorej na raka nastolatki. Cena wyjściowa to 20 złotych za sztukę.

Pomysłodawcami przedświątecznego zakupu są policjanci z Frampola, cacka zrobiono na ich zamówienie w jednym z zakładów produkujących ozdoby choinkowe. Bombki trafiły do biłgorajskiej komendy. Każdy może je kupić. Cena wywoławcza to 20 złotych. – Bo tyle kosztowała produkcja – mówi Milena Wardach, rzecznik prasowy biłgorajskiej policji.

Licytacja odbywać się będzie dzisiaj, a także w dniach 20–22 grudnia. Wystarczy zadzwonić w godz. 8–15, tel. (84) 686 83 23 i (84) 686 82 07. – Bombki trafią tylko do 5 osób, które zaoferują najwyższą cenę – wskazuje Wardach.

Ozdoby będzie można odebrać osobiście lub zostaną dostarczone przez policjantów pod wskazany adres. – Pieniążki ze sprzedaży bombek trafią na konto chorej na raka Angeliki Żelazko z przeznaczeniem na jej dalsze leczenie – mówi rzeczniczka biłgorajskiej policji.

18-letnia Angelika od 3 lat choruje na nowotwór złośliwy. Jest córką policjanta z Biłgoraja. Obecnie jest leczona w Niemczech. Jej droga do zdrowia jest długa i bardzo kosztowna, dlatego jej rodzina i przyjaciele wszelkimi możliwymi sposobami szukają funduszy na jej leczenie.
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Alarm 24