Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Zamość

16 sierpnia 2010 r.
12:25
Edytuj ten wpis

Biłgoraj: Nastolatki upiły się i skakały po grobach na cmentarzu

Autor: Zdjęcie autora (lew)
0 16 A A

Przed sądem rodzinnym tłumaczyć się będą trzy nastolatki z Biłgoraja, które na cmentarzu po pijanemu urządziły sobie dyskotekę. Dzisiaj policja skierowała wniosek o ich ukaranie.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Biłgorajscy policjanci, którzy w czerwcu patrolowali miasto, usłyszeli dochodzące z cmentarza przy ul. Lubelskiej krzyki i odgłosy rozbijanego szkła. Postanowili sprawdzić, co się dzieje.

Na cmentarzu zauważyli trzy młode dziewczyny, które skakały i tańczyły na grobowcach przy muzyce odtwarzanej z telefonu komórkowego. Nastolatki kopały też płyty nagrobne i rzucały zniczami.

Mundurowi postanowili zatrzymać dziewczęta. Dwie 15-letnie bliźniaczki i ich o rok młodsza koleżanka nie potrafiły podać przyczyny swojego zachowania. Miały w organizmach od 0,7 do 1,3 promila alkoholu.

Nastolatki uszkodziły dwa pomniki. Policja oskarżyła je nie tylko o zniszczenie mienia, ale też o znieważenie miejsca spoczynku zmarłych. – Kierujemy właśnie wniosek do sądu o rozpatrzenie sprawy – powiedział nam wczoraj Mieczysław Maciocha z biłgorajskiej policji.

Nastolatki wyraziły skruchę. – Żałuję, więcej tego błędu nie popełnię – powiedziała podczas przesłuchania jedna z bliźniaczek.

Wachlarz czekających na nie kar jest szeroki: od dozoru kuratora do umieszczenia w zakładzie poprawczym. Sąd może też nakazać rodzicom naprawienie szkody.

Komentarze 16

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
czytleniczka2 / 17 sierpnia 2010 o 12:14
wpie***lic gowniarom tak zeby odechcialo im sie ruszac... bez kitu pokolenie JP ! ;/
co sie teraz dzieje z tymi bachorami to sie w glowie nie miesci ;/
Avatar
1 / 17 sierpnia 2010 o 11:00
Weźcie wyluzujcie. Alkohol obnaża naszą osobowość, jedni skaczą po nagrobkach (młodym ludziom jestem skłonny wybaczyć ) inni np. prowadzą auta. Mam temat zastępczy dla gazety. Co się dzieje z podejściem do portu Świnoujście? Naszą??? czy niemiecką strefą ekonomiczną????????? to co tam się wyrabia jest podobne do incydentów poprzedzających wrzesień 39. Dziś to nasi przyjaciele/właściciele *niepotrzebne skreślić więc cicho sza...?
Avatar
Gość / 17 sierpnia 2010 o 09:41
[quote name='obserwator' date='16 sierpień 2010 - 19:29 ' timestamp='1281979765' post='330331']
a co będzie jak to pokolenie J.P.3 dorośnie ? (J.P. to od słynnego posła największego moralisty Platformy Obywatelskiej)
[/quote]

Pokolenie JP, JP2 - naprawdę widzisz znaczącą różnicę? I jedni i drudzy gardzą wszystkimi i wszystkim!
Avatar
CCCP / 17 sierpnia 2010 o 09:13
[quote name='remek' date='16 sierpień 2010 - 21:00 ' timestamp='1281985221' post='330375']
To nie tylko przykład Palikota, a Tusk, Komorowski, Niesiołowski, Sekuła, Schetyna, Sobiesiak, Miro, Zbycho ... lepsi? Przecież ci ludzie całą swoją władzę opierają na demoralizacji młodzieży, kłamstwie, podziale społeczeństwa i propagandzie. A w rzeczywistości przede wszystkim prywata i kolaboracja - główne grzechy Polaków w nie tylko XX i XXI wieku.
[/quote]
To jest wlasnie banda do wyciecia,zlo tego kraju.
Avatar
lukullus / 17 sierpnia 2010 o 08:38
były to zapewne nieślubne dzieci Palikota, które po wypiciu kilku małpek z ich ideologicznym tatą postanowiły nieźle się zabawić.
Avatar
yeti / 17 sierpnia 2010 o 07:39
Poziom komentarzy świadczy o zdeb***eniu społeczeństwa.
Avatar
rydzykant / 17 sierpnia 2010 o 06:52
[quote name='kanty' date='16 sierpień 2010 - 20:11 ' timestamp='1281982290' post='330353']
Miasto Palikota...biorą przykład z mistrza.A było to takie wspaniałe miasto .Dzisiaj aby je ominąć nadkładam 30 km.
[/quote]
Musisz być wiekowy jeśli pamiętasz miasto kiedy mieszkali tam sami żydzi !
Avatar
alex / 17 sierpnia 2010 o 06:50
Wszystko na to wskazuje bo nic nie tłumaczy pustki w ich pustych łbach...
Avatar
olo / 17 sierpnia 2010 o 06:48
..." Nastolatki wyraziły skruchę. ? Żałuję, więcej tego błędu nie popełnię ? powiedziała podczas przesłuchania jedna z bliźniaczek. "...

Mam pytanie zasadnicze --- czy to były blondynki?
Avatar
Ron / 16 sierpnia 2010 o 22:31
Biorą przyklad z guru Owsika "Róbta co chceta" i Januszka "vibrator" POlikota. strach POmyśleć co będzie jak POdrosną i jaką POlskę POzostawią swoim POciechom. Ten BIłgoraj to jakieś zagłębie POtologii.
Avatar
czytleniczka2 / 17 sierpnia 2010 o 12:14
wpie***lic gowniarom tak zeby odechcialo im sie ruszac... bez kitu pokolenie JP ! ;/
co sie teraz dzieje z tymi bachorami to sie w glowie nie miesci ;/
Avatar
1 / 17 sierpnia 2010 o 11:00
Weźcie wyluzujcie. Alkohol obnaża naszą osobowość, jedni skaczą po nagrobkach (młodym ludziom jestem skłonny wybaczyć ) inni np. prowadzą auta. Mam temat zastępczy dla gazety. Co się dzieje z podejściem do portu Świnoujście? Naszą??? czy niemiecką strefą ekonomiczną????????? to co tam się wyrabia jest podobne do incydentów poprzedzających wrzesień 39. Dziś to nasi przyjaciele/właściciele *niepotrzebne skreślić więc cicho sza...?
Avatar
Gość / 17 sierpnia 2010 o 09:41
[quote name='obserwator' date='16 sierpień 2010 - 19:29 ' timestamp='1281979765' post='330331']
a co będzie jak to pokolenie J.P.3 dorośnie ? (J.P. to od słynnego posła największego moralisty Platformy Obywatelskiej)
[/quote]

Pokolenie JP, JP2 - naprawdę widzisz znaczącą różnicę? I jedni i drudzy gardzą wszystkimi i wszystkim!
Avatar
CCCP / 17 sierpnia 2010 o 09:13
[quote name='remek' date='16 sierpień 2010 - 21:00 ' timestamp='1281985221' post='330375']
To nie tylko przykład Palikota, a Tusk, Komorowski, Niesiołowski, Sekuła, Schetyna, Sobiesiak, Miro, Zbycho ... lepsi? Przecież ci ludzie całą swoją władzę opierają na demoralizacji młodzieży, kłamstwie, podziale społeczeństwa i propagandzie. A w rzeczywistości przede wszystkim prywata i kolaboracja - główne grzechy Polaków w nie tylko XX i XXI wieku.
[/quote]
To jest wlasnie banda do wyciecia,zlo tego kraju.
Avatar
lukullus / 17 sierpnia 2010 o 08:38
były to zapewne nieślubne dzieci Palikota, które po wypiciu kilku małpek z ich ideologicznym tatą postanowiły nieźle się zabawić.
Avatar
yeti / 17 sierpnia 2010 o 07:39
Poziom komentarzy świadczy o zdeb***eniu społeczeństwa.
Avatar
rydzykant / 17 sierpnia 2010 o 06:52
[quote name='kanty' date='16 sierpień 2010 - 20:11 ' timestamp='1281982290' post='330353']
Miasto Palikota...biorą przykład z mistrza.A było to takie wspaniałe miasto .Dzisiaj aby je ominąć nadkładam 30 km.
[/quote]
Musisz być wiekowy jeśli pamiętasz miasto kiedy mieszkali tam sami żydzi !
Avatar
alex / 17 sierpnia 2010 o 06:50
Wszystko na to wskazuje bo nic nie tłumaczy pustki w ich pustych łbach...
Avatar
olo / 17 sierpnia 2010 o 06:48
..." Nastolatki wyraziły skruchę. ? Żałuję, więcej tego błędu nie popełnię ? powiedziała podczas przesłuchania jedna z bliźniaczek. "...

Mam pytanie zasadnicze --- czy to były blondynki?
Avatar
Ron / 16 sierpnia 2010 o 22:31
Biorą przyklad z guru Owsika "Róbta co chceta" i Januszka "vibrator" POlikota. strach POmyśleć co będzie jak POdrosną i jaką POlskę POzostawią swoim POciechom. Ten BIłgoraj to jakieś zagłębie POtologii.