Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Zamość

2 września 2010 r.
10:13
Edytuj ten wpis

Biłgoraj: Zapłacił 20 tys. zł za zamordowanie swojej synowej

0 16 A A

Kobieta miała zginąć, bo poskarżyła się, że mąż ją bije. Zabicie swojej synowej 82-latek zlecił jeszce w lipcu. Do morderstwa jednak nie doszło, a teścia zatrzymali policjanci.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Komentarze 16

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
XXXXXXXXX / 2 listopada 2010 o 11:41
BRAWO DZIADEK! CZASEM TRAFIA SIE TAKIE KU*** SYNOWE ZE NIEWIEM CO , JA NIEMAM JEJ JESZCZE ALE ZNAM PRZYPADKI DOBRE
Avatar
cx / 2 września 2010 o 17:51
dziadeeeeek! daj namiary!!!
Avatar
synowa na odległośc / 2 września 2010 o 17:33
Na syna zlecenia nie wystawił?! Bliższa ciału koszula. Stary cymbał, miażdżyca rozum zżarła. No i kary nie będzie-wariatowi można więcej...To był pożyteczny... sposób na spożytkowanie zgromadzonych oszczędności wg 82 latka. Asynowa może niejednokrotnie jeść dała i conajmniej oprała.Szkoda słów.
Avatar
krismiszcz / 2 września 2010 o 17:16
Drogo! 20 000zł , dziadek przepłacił i to dwu krotnie ;-) Jednak emeryci i ręciści nie mają tak źle, robią zakupy w biedronce i tesco a potem pokryjomu składają pieniążki na nie lubianego szwagra czy sąsiada.
Nie od dziś wiadomo, że nasi wschodni sąsiedzi oferują swoje usługi za 3000$, więc wystarczyło by na 2 osoby;-). W biały dzień bez wyjątku
Avatar
hahaha / 2 września 2010 o 15:12
i tu racje ma prawniczka
a crx "lizną" pewnie nieco karnego, nieco cywila (i to chyba gdzies niedawno skoro wyskoczyl z umowa hahaha) i myslal, ze błysnie- a zbłaźnił sie na calej lini!
Avatar
prawniczka / 2 września 2010 o 15:02
[quote name=':-)' date='02 wrzesień 2010 - 13:26 ' timestamp='1283426763' post='340378']
akurat sam zamiar jest karalny
[/quote]

Mylisz się - sam zamiar nigdy nie jest karalny! Dopiero przygotowanie jest karalne, ale też nie zawsze - musi na to wyraźnie wskazywać odpowiedni przepis kodeksu karnego:)
Avatar
crx / 2 września 2010 o 14:44
Gdyby interpretacja prawa była tak prosta to niepotrzebne byłyby Sądy.A swoją drogą warto przestudiować orzecznictwo -dowiecie się ciekawych rzeczy.....!!!
Avatar
Gość / 2 września 2010 o 14:12
[quote name='synowa na odległośc' date='02 wrzesień 2010 - 12:01 ' timestamp='1283421677' post='340336']
Konflikty pomiędzy małżonkami zawsze łatwiej załagodzić bez wtrącania się osób trzecich.
[/quote]


Idiotko, jak można tak pisać i to w dodatku kobieta, wstyd! Jeżeli facet raz uderzył to już będzie bił a załatwianie tego po cichu w domu to skazywanie się na kolejne pobicia bo nie ma się co łudzić, ze coś się "załagodzi". Tutaj nie ma litości dla tego zwyrodnialca małzonka i powinien ponieść surową karę, podobnie jak jego niezrównoważony tatuś.
Oczywiscie na wsiach pokutują jeszce takie poglądy jak twoje, biedne, maltretowane żony siedzą cicho bo "co powiedzą sąsiedzi" służąc swoim deb***nym małżonkom za worki treningowe aż dochodzi do tragedii i ciężkiego pobicia lub kalectwa.
Za znęcanie się fizyczne i psychiczne oprawca powinien ponieść karę ale do tego potrzebna jest odwaga aby sprawę nagłośnić i skierować tam, gdzie trzeba.
[quote name='synowa na odległośc' date='02 wrzesień 2010 - 12:01 ' timestamp='1283421677' post='340336']
Konflikty pomiędzy małżonkami zawsze łatwiej załagodzić bez wtrącania się osób trzecich.
[/quote]


Idiotko, jak można tak pisać i to w dodatku kobieta, wstyd! Jeżeli facet raz uderzył to już będzie bił a załatwianie tego po cichu w domu to skazywanie się na kolejne pobicia bo nie ma się co łudzić, ze coś się "załagodzi". Tutaj nie ma litości dla tego zwyrodnialc... rozwiń
Avatar
:-) / 2 września 2010 o 13:26
akurat sam zamiar jest karalny
Avatar
rrrrr... / 2 września 2010 o 13:10
zaoczne wieczorowe .,,,,,,,,,,,,,,,,....
Avatar
XXXXXXXXX / 2 listopada 2010 o 11:41
BRAWO DZIADEK! CZASEM TRAFIA SIE TAKIE KU*** SYNOWE ZE NIEWIEM CO , JA NIEMAM JEJ JESZCZE ALE ZNAM PRZYPADKI DOBRE
Avatar
cx / 2 września 2010 o 17:51
dziadeeeeek! daj namiary!!!
Avatar
synowa na odległośc / 2 września 2010 o 17:33
Na syna zlecenia nie wystawił?! Bliższa ciału koszula. Stary cymbał, miażdżyca rozum zżarła. No i kary nie będzie-wariatowi można więcej...To był pożyteczny... sposób na spożytkowanie zgromadzonych oszczędności wg 82 latka. Asynowa może niejednokrotnie jeść dała i conajmniej oprała.Szkoda słów.
Avatar
krismiszcz / 2 września 2010 o 17:16
Drogo! 20 000zł , dziadek przepłacił i to dwu krotnie ;-) Jednak emeryci i ręciści nie mają tak źle, robią zakupy w biedronce i tesco a potem pokryjomu składają pieniążki na nie lubianego szwagra czy sąsiada.
Nie od dziś wiadomo, że nasi wschodni sąsiedzi oferują swoje usługi za 3000$, więc wystarczyło by na 2 osoby;-). W biały dzień bez wyjątku
Avatar
hahaha / 2 września 2010 o 15:12
i tu racje ma prawniczka
a crx "lizną" pewnie nieco karnego, nieco cywila (i to chyba gdzies niedawno skoro wyskoczyl z umowa hahaha) i myslal, ze błysnie- a zbłaźnił sie na calej lini!
Avatar
prawniczka / 2 września 2010 o 15:02
[quote name=':-)' date='02 wrzesień 2010 - 13:26 ' timestamp='1283426763' post='340378']
akurat sam zamiar jest karalny
[/quote]

Mylisz się - sam zamiar nigdy nie jest karalny! Dopiero przygotowanie jest karalne, ale też nie zawsze - musi na to wyraźnie wskazywać odpowiedni przepis kodeksu karnego:)
Avatar
crx / 2 września 2010 o 14:44
Gdyby interpretacja prawa była tak prosta to niepotrzebne byłyby Sądy.A swoją drogą warto przestudiować orzecznictwo -dowiecie się ciekawych rzeczy.....!!!
Avatar
Gość / 2 września 2010 o 14:12
[quote name='synowa na odległośc' date='02 wrzesień 2010 - 12:01 ' timestamp='1283421677' post='340336']
Konflikty pomiędzy małżonkami zawsze łatwiej załagodzić bez wtrącania się osób trzecich.
[/quote]


Idiotko, jak można tak pisać i to w dodatku kobieta, wstyd! Jeżeli facet raz uderzył to już będzie bił a załatwianie tego po cichu w domu to skazywanie się na kolejne pobicia bo nie ma się co łudzić, ze coś się "załagodzi". Tutaj nie ma litości dla tego zwyrodnialca małzonka i powinien ponieść surową karę, podobnie jak jego niezrównoważony tatuś.
Oczywiscie na wsiach pokutują jeszce takie poglądy jak twoje, biedne, maltretowane żony siedzą cicho bo "co powiedzą sąsiedzi" służąc swoim deb***nym małżonkom za worki treningowe aż dochodzi do tragedii i ciężkiego pobicia lub kalectwa.
Za znęcanie się fizyczne i psychiczne oprawca powinien ponieść karę ale do tego potrzebna jest odwaga aby sprawę nagłośnić i skierować tam, gdzie trzeba.
[quote name='synowa na odległośc' date='02 wrzesień 2010 - 12:01 ' timestamp='1283421677' post='340336']
Konflikty pomiędzy małżonkami zawsze łatwiej załagodzić bez wtrącania się osób trzecich.
[/quote]


Idiotko, jak można tak pisać i to w dodatku kobieta, wstyd! Jeżeli facet raz uderzył to już będzie bił a załatwianie tego po cichu w domu to skazywanie się na kolejne pobicia bo nie ma się co łudzić, ze coś się "załagodzi". Tutaj nie ma litości dla tego zwyrodnialc... rozwiń
Avatar
:-) / 2 września 2010 o 13:26
akurat sam zamiar jest karalny
Avatar