Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Zamość

11 lutego 2010 r.
8:11
Edytuj ten wpis

Biskup Wacław Depo odwiedzi dziś pacjentów szpitala "papieskiego"

Autor: Zdjęcie autora (lew)
0 18 A A

Po nabożeństwie w kaplicy szpitalnej, ordynariusz diecezji zamojsko-lubaczowskiej bp Wacław Depo odwiedzi na oddziałach pacjentów zamojskiego szpitala "papieskiego”.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
XVIII Światowy Dzień Chorych obchodzony będzie dzisiaj.

– W tym roku uroczystość ta będzie połączona z poświęceniem kaplicy, która przeszła remont – informuje Ryszard Pankiewicz, rzecznik prasowy szpitala "papieskiego”.

W ramach renowacji i aranżacji zmieniono m.in. prezbiterium, pod drewnianym krzyżem umieszczono obraz Matki Boskiej Częstochowskiej. Ponadto wnętrze całej kaplicy zostało pomalowane.

Uroczysta msza święta, którą celebrować będzie bp Wacław Depo, rozpocznie się o godz. 13.

Po jej zakończeniu pasterz diecezji – jak co roku – odwiedzi chorych.

Komentarze 18

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 14 lutego 2010 o 17:43
Przepraszam,że źle się wyraziłem o biskupie Depo! -Może ten "nie bierze"-ale inni "biorą",bo sporo razy słyszałem o tym.
Avatar
GośćII / 14 lutego 2010 o 17:29
Gość napisał:
Oj nie pobijcie się chociaż. Kasiu uciekaj, bo to może być całkiem dorosły synek i jeszcze bardzo pyskaty.

A świstak siedzi i zawija w pazłutka!
Avatar
Gość / 14 lutego 2010 o 14:13
Oj nie pobijcie się chociaż. Kasiu uciekaj, bo to może być całkiem dorosły synek i jeszcze bardzo pyskaty.
Avatar
a / 14 lutego 2010 o 13:53
Kasia napisał:
To synku,że masz ferie nie upoważnia cię do ubliżania dorosłym.

Takim "ludzkim" popaprańcom nie da się ubliżyć! Oni nie zasługują na ludzkie traktowanie! A jak się Kasiuni nie podoba to już jej problemik!
Avatar
Kasia / 14 lutego 2010 o 13:30
a napisał:
Urodziła? Ha ha!! Takiego bękarta? Ale jak się płodzi takie potwory to tylko po wódzie!! Ale szczekaj dalej biedny piesku!! Tylko uważaj na inne pieski żeby cie nie posrały!!!!

To synku,że masz ferie nie upoważnia cię do ubliżania dorosłym.
Avatar
a / 14 lutego 2010 o 10:35
STYX napisał:
Ale urodziła a twoja cie wyrzuciła do kanału a ty dalej szczekasz i do tego z błędami !

Urodziła? Ha ha!! Takiego bękarta? Ale jak się płodzi takie potwory to tylko po wódzie!! Ale szczekaj dalej biedny piesku!! Tylko uważaj na inne pieski żeby cie nie posrały!!!!
Avatar
STYX / 13 lutego 2010 o 21:06
a napisał:
deb*** to twoje imię? Ładne! Matka musiała być naćpana jak cie urodziła!! Taki pomiot urodzić to tylko się zaćpać!


Ale urodziła a twoja cie wyrzuciła do kanału a ty dalej szczekasz i do tego z błędami !
Avatar
a / 13 lutego 2010 o 21:00
~gość~ napisał:
Na pewno więcej dobra uczyniłem,niż Ci się wydaje-bo np.w czerwcu wziąłem sobie za żonę dziewczynę na wózku inwalidzkim i bardzo ją kocham i nie zamierzam,by miało być inaczej!-pasuje?

Dziewczynie współczuje!!!! Choroby i takiego męża!
Avatar
~gość~ / 13 lutego 2010 o 18:33
Na pewno więcej dobra uczyniłem,niż Ci się wydaje-bo np.w czerwcu wziąłem sobie za żonę dziewczynę na wózku inwalidzkim i bardzo ją kocham i nie zamierzam,by miało być inaczej!-pasuje?
Avatar
GośćII / 13 lutego 2010 o 17:37
~gość~ napisał:
A ile ten złodziej wziął za odwiedzenie chorych?-bo za poświęcenie nowego szpitala w Łęcznej wziął lubelski biskup 40 tys.zł !!! Jak można być tak okrutnym i w dzisiejszych czasach tyle drzeć z i tak zadłużonych szpitali?! Sami doprowadzają do tego,że ludzie z kościołów odejdą... Kłamcy i obłudnicy!-na kazaniach"nauczają",że trzeba być bezinteresownym w czynieniu dobra.

Oj biedaku! A ile ty zrobiłeś dobra? Wątpie czy jeden dobry uczynek? Ale szczekaj dalej tyle możesz! Tylko uważaj żeby cie pies nie przeleciał! Hau Hau!!

Oj biedaku! A ile ty zrobiłeś dobra? Wątpie czy jeden dobry uczynek? Ale szczekaj dalej tyle możesz! Tylko uważaj żeby cie pies nie przeleciał! Hau Hau!! rozwiń
Avatar
Gość / 14 lutego 2010 o 17:43
Przepraszam,że źle się wyraziłem o biskupie Depo! -Może ten "nie bierze"-ale inni "biorą",bo sporo razy słyszałem o tym.
Avatar
GośćII / 14 lutego 2010 o 17:29
Gość napisał:
Oj nie pobijcie się chociaż. Kasiu uciekaj, bo to może być całkiem dorosły synek i jeszcze bardzo pyskaty.

A świstak siedzi i zawija w pazłutka!
Avatar
Gość / 14 lutego 2010 o 14:13
Oj nie pobijcie się chociaż. Kasiu uciekaj, bo to może być całkiem dorosły synek i jeszcze bardzo pyskaty.
Avatar
a / 14 lutego 2010 o 13:53
Kasia napisał:
To synku,że masz ferie nie upoważnia cię do ubliżania dorosłym.

Takim "ludzkim" popaprańcom nie da się ubliżyć! Oni nie zasługują na ludzkie traktowanie! A jak się Kasiuni nie podoba to już jej problemik!
Avatar
Kasia / 14 lutego 2010 o 13:30
a napisał:
Urodziła? Ha ha!! Takiego bękarta? Ale jak się płodzi takie potwory to tylko po wódzie!! Ale szczekaj dalej biedny piesku!! Tylko uważaj na inne pieski żeby cie nie posrały!!!!

To synku,że masz ferie nie upoważnia cię do ubliżania dorosłym.
Avatar
a / 14 lutego 2010 o 10:35
STYX napisał:
Ale urodziła a twoja cie wyrzuciła do kanału a ty dalej szczekasz i do tego z błędami !

Urodziła? Ha ha!! Takiego bękarta? Ale jak się płodzi takie potwory to tylko po wódzie!! Ale szczekaj dalej biedny piesku!! Tylko uważaj na inne pieski żeby cie nie posrały!!!!
Avatar
STYX / 13 lutego 2010 o 21:06
a napisał:
deb*** to twoje imię? Ładne! Matka musiała być naćpana jak cie urodziła!! Taki pomiot urodzić to tylko się zaćpać!


Ale urodziła a twoja cie wyrzuciła do kanału a ty dalej szczekasz i do tego z błędami !
Avatar
a / 13 lutego 2010 o 21:00
~gość~ napisał:
Na pewno więcej dobra uczyniłem,niż Ci się wydaje-bo np.w czerwcu wziąłem sobie za żonę dziewczynę na wózku inwalidzkim i bardzo ją kocham i nie zamierzam,by miało być inaczej!-pasuje?

Dziewczynie współczuje!!!! Choroby i takiego męża!
Avatar
~gość~ / 13 lutego 2010 o 18:33
Na pewno więcej dobra uczyniłem,niż Ci się wydaje-bo np.w czerwcu wziąłem sobie za żonę dziewczynę na wózku inwalidzkim i bardzo ją kocham i nie zamierzam,by miało być inaczej!-pasuje?
Avatar
GośćII / 13 lutego 2010 o 17:37
~gość~ napisał:
A ile ten złodziej wziął za odwiedzenie chorych?-bo za poświęcenie nowego szpitala w Łęcznej wziął lubelski biskup 40 tys.zł !!! Jak można być tak okrutnym i w dzisiejszych czasach tyle drzeć z i tak zadłużonych szpitali?! Sami doprowadzają do tego,że ludzie z kościołów odejdą... Kłamcy i obłudnicy!-na kazaniach"nauczają",że trzeba być bezinteresownym w czynieniu dobra.

Oj biedaku! A ile ty zrobiłeś dobra? Wątpie czy jeden dobry uczynek? Ale szczekaj dalej tyle możesz! Tylko uważaj żeby cie pies nie przeleciał! Hau Hau!!

Oj biedaku! A ile ty zrobiłeś dobra? Wątpie czy jeden dobry uczynek? Ale szczekaj dalej tyle możesz! Tylko uważaj żeby cie pies nie przeleciał! Hau Hau!! rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 18

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Lublin: Krwawa bójka po pracy. Zaatakował kolegę swojej byłej dziewczyny

Lublin: Krwawa bójka po pracy. Zaatakował kolegę swojej byłej dziewczyny 0 0

Miał grozić swojej byłej dziewczynie śmiercią, a potem zaatakował nożem jej kolegę. Niewiele brakowało, aby bójka zakończyła się tragedią. 24-letni Przemysław S. odpowie za to przed sądem

Noc Muzeów w Zamościu. Ciężko obejrzeć wszystko jednego wieczora [zdjęcia]
galeria

Noc Muzeów w Zamościu. Ciężko obejrzeć wszystko jednego wieczora [zdjęcia] 1 0

Od godziny 18 do 24 można było w sobotę wziąć udział w nocnym zwiedzaniu zbiorów muzealnych w Zamościu.

25. Święto Roweru w Lubartowie. Spodziewają się 15 tys. uczestników
24 czerwca 2018, 9:00

25. Święto Roweru w Lubartowie. Spodziewają się 15 tys. uczestników 0 0

Nawet 15 tysięcy uczestników spodziewają się organizatorzy jubileuszowego, 25. Święta Roweru w Lubartowie. Wśród uczestników zostanie rozlosowanych 25 rowerów.

24 godziny z mangą i anime
26 maja 2018, 11:00

24 godziny z mangą i anime 3 0

Co Gdzie Kiedy. Lubelskie Stowarzyszenie Fantastyki Cytadela Syriusza (ul. Lwowska 12) zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu 24h z... W sobotę, 26 maja o godz. 11 rozpocznie się wydarzenie 24 godziny z mangą i anime.

Ruski balet ponownie w Lublinie
30 maja 2018, 21:00

Ruski balet ponownie w Lublinie 0 0

Co Gdzie Kiedy. Klub Graffiti (al. Piłsudskiego 13) zaprasza na drugą odsłonę imprezy Ruski balet. Wydarzenie odbędzie się 30 maja o godz. 21.

Szkoła przerabia dawny magazyn. Baza dla nowego kierunku kształcenia
Magazyn
galeria

Szkoła przerabia dawny magazyn. Baza dla nowego kierunku kształcenia 0 0

W szkole rolniczej w Korolówce (pow. włodawski) gospodarskim sposobem dawny magazyn, a jeszcze wcześniej obora adaptowana jest na stajnię. Już niedługo będą tam cztery hucuły. W ten sposób powstaje baza dla nowego kierunku kształcenia, jakim jest hodowla koni.

Żurawie 2018: Kto dostanie Lubelskie Wyróżnienia Kulturalne?
26 maja 2018, 20:00

Żurawie 2018: Kto dostanie Lubelskie Wyróżnienia Kulturalne? 0 0

Poznaliśmy nazwiska 12 osób nominowanych do tegorocznych Żurawi – Lubelskich Wyróżnień Kulturalnych. Wśród nich są m.in. Aleksandra Cieślik – dziennikarka Radia Centrum, Jan Wąsak z tria „Pasażer”, z którym zdobył m.in. nagrodę publiczności na Open Stage oraz Jakub Bodys – fotograf kultury, portrecista.

Ewa Farna przeciw uzależnieniom - koncert w hali MOSiR
25 maja 2018, 20:00

Ewa Farna przeciw uzależnieniom - koncert w hali MOSiR 0 1

Co Gdzie Kiedy. Już 25 maja o godz. 20 w Hali MOSiR im. Zdzisława Niedzieli (al. Zygmuntowskie 4) wystąpi gwiazda polskiej sceny muzycznej - Ewa Farna! Artystka wystąpi w ramach akcji profilaktycznej przeciw uzależnieniom.

Zderzenie toyoty z rowerzystą. Czy kierowca w ogóle w miał szansę wyhamować? [wideo]
film

Zderzenie toyoty z rowerzystą. Czy kierowca w ogóle w miał szansę wyhamować? [wideo] 24 12

Do wypadku doszło w niedzielę około godziny 18:30 na ulicy Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim.

Grzegorz Schetyna poprowadzi wykład na UMCS

Grzegorz Schetyna poprowadzi wykład na UMCS 0 11

Grzegorz Schetyna - przewodniczący Platformy Obywatelskiej, wicepremier w rządzie Donalda Tuska odwiedzi Wydział Politologii UMCS. Spotkanie odbędzie się w najbliższy czwartek, 24 maja.

Co wpływa na wysokość OC?

Co wpływa na wysokość OC? 0 0

Zbliża się termin wykupienia OC na kolejny rok? Sprawdź, co wpływa na wysokość składki. Jakie czynniki brane są pod uwagę. Czy znasz je wszystkie?

Odór był wyjątkowo uciążliwy. Ale wkrótce przestanie brzydko pachnieć

Odór był wyjątkowo uciążliwy. Ale wkrótce przestanie brzydko pachnieć 0 1

Oczyszczalnia ścieków w Lubartowie w ostatnim czasie jest wyjątkowo uciążliwa dla mieszkańców. Ale już za kilka dni odpoczną: zaczyna się rozruch nowej, wyremontowanej części.

Opole Lubelskie: Wyścig po 16 solarów i jeden piec

Opole Lubelskie: Wyścig po 16 solarów i jeden piec 0 1

23 maja w Opolu Lubelskim szykuje się niezwykły wyścig. Tego dnia w urzędzie będzie można składać papiery na 17 wakatów w projekcie „Ekologiczny dom w Gminie Opole Lubelskie – etap I”. Chodzi o montaż solarów i jednego pieca na biomasę. Podania będą przyjmowane według zasady: kto pierwszy, ten lepszy.

Dwie szóstki w LOTTO Plus. Gdzie padły wygrane?

Dwie szóstki w LOTTO Plus. Gdzie padły wygrane? 0 1

LOTTO - wyniki losowania z 19 maja 2018 r. Padły dwie szóstki w LOTTO Plus.

Górnik Łęczna – Czarni Sosnowiec 0:2. Finał dopiero przed nimi

Górnik Łęczna – Czarni Sosnowiec 0:2. Finał dopiero przed nimi 1 0

Ekstraliga piłkarek nożnych Porażki Górnika Łęczna i AZS PSW Biała Podlaska, Te rezultaty niczego jednak nie zmieniają – Górnik jest mistrzem Polski, a bialczanki utrzymały się w rozgrywkach

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!