Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Zamość

7 marca 2008 r.
14:54
Edytuj ten wpis

Brutalne pobicie policjanta

0 13 A A

Było ich kilku. Bili, a gdy upadł nie szczędzili kopniaków. 31-letni funkcjonariusz zamojskiej drogówki ledwie uszedł z życiem.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Do szpitala trafił ze złamanymi żebrami, wstrząśnięciem mózgu, urazami klatki piersiowej i zębów. Policja szuka sprawców brutalnego pobicia.



- Do tej pory czuliśmy się bezpieczni, ale po tym zajściu strach wychodzić z domu - mówi Magdalena Zalewa, która mieszka z rodziną na osiedlu Jana Zamoyskiego w Zamościu, gdzie doszło do brutalnego pobicia.



St. sierż. Jacek Łagowski w policji służy 11 lat, od dwóch jest funkcjonariuszem sekcji ruchu drogowego zamojskiej komendy. W czwartek miał wolne. Gdy po godz. 22 wracał w cywilnym ubraniu do domu, zaatakowało go kilku młodych napastników.



- Sprawcy bili go i kopali, używając przy tym najprawdopodobniej metalowej rurki - informuje kom. Joanna Kopeć, oficer prasowy zamojskiej policji.



Wszystko działo się niedaleko bloku, w którym mieszka poszkodowany.



Przypadkowy świadek powiadomił o zajściu pogotowie i policję. Funkcjonariusz trafił do szpitala "papieskiego” ze złamanymi żebrami, wstrząśnieniem mózgu, urazem klatki piersiowej i zębów.



- Na wyraźne życzenie pacjenta, nie udzielamy informacji na temat stanu jego zdrowia - powiedział nam wczoraj prof. Krzysztof Marczewski, ordynator Szpitalnego Oddziału Ratunkowego.



Nieoficjalnie ustaliliśmy, że jest stabilny. Rano poturbowanego stróża prawa odwiedzili przełożeni, dla których ujęcie sprawców brutalnego pobicia podwładnego stało się sprawą honoru.



- Dokładnie sprawdzamy okoliczności zdarzenia, przesłuchujemy świadków - mówi rzeczniczka zamojskiej policji.



Jej kolega mógł być przypadkową ofiarą pobicia, ale nie można wykluczyć, że wcześniej nadepnął któremuś z napastników na odcisk.



- Funkcjonariusze muszą być czujni 24 godziny na dobę, to naprawdę ciężka służba - wskazuje Joanna Kopeć.



Za pobicie z użyciem niebezpiecznego narzędzia grozi do 8 lat pozbawienia wolności.



Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że policja zatrzymała jednego z podejrzanych o pobicie funkcjonariusza.

Stróż prawa nie bilard

Na trzy lat więzienia skazał Sąd Rejonowy w Zamościu 23-letniego Krzysztofa W. za usiłowanie rozboju na policjancie. Do zdarzenia doszło w marcu ub.r. Funkcjonariusz był po służbie, w cywilnym ubraniu. Został zaatakowany, gdy wybrał pieniądze z bankomatu przy ul. Lubelskiej. Sprawca bił go kijem bilardowym po głowie i plecach, ale policjant odparł atak, a po zajściu przekazał kolegom dokładny rysopis sprawcy. Krzysztof W. szybko wpadł w ręce mundurowych. Był pijany, przy sobie miał kij do bilarda.

Komentarze 13

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
sdfsdfsd / 1 listopada 2008 o 18:31
Brawo. może policja nie będzie taka bezkarna. szkoda, że więcej takich "lekcji" dla policji nie ma
Avatar
Brzydal / 15 marca 2008 o 17:46
A może zasłużył
Avatar
sneak_czuby / 9 marca 2008 o 22:20
sumienie napisał:
Wzruszyła mnie Twoja historia. Masz rację. Ty możesz robić co chcesz.. Siedzieć na ławeczce butami i pić piwko, wydzierać się kiedy chcesz.. Skoro taka jest Twoja wola to rób tak dalej. Podejmujesz świadomą decyzję o Swoim losie.. Jak Cię stać na mandaty to ok, płać je. To Twój wybór, świadoma decyzja o sposobie życia.. kilka mandatów nie zrobi nikomu różnicy.. A jeżeli nie podoba Ci się prawo w naszym kraju to wyjedź lub zostań posłem i je zmieniaj.. powiew Ci tylko jedno. Punkt patrzenia zależy od punktu siedzenia.. Później to zrozumiesz.. Wiem to po sobie, lecz parę spraw się z wiekiem zmieniło i teraz patrze na to inaczej. Dopóki nie będziesz miał dzieci to nie zrozumiesz c czuje rodzic, gdy jego pociecha przechodzi obok pijanego towarzystwa.. No ale każdy musi chyba dojrzeć do tego. Życzę jak najlepiej..



Nawet się nie wczytałeś w jego wypowiedź, ale już komentujesz z pozycji typowego zgreda. W którym miejscu napisał, że jego celem jest picie piwa na ławce??? Sam sobie to dopowiedziałeś, może powodowany własnym doświadczeniem Pisał, że często jest tak, że rację ma zawsze policjant, podczas gdy w rzeczywiści zachowuje się jak pospolity bandzior. Brak kultury i wykształcenia, to również ich cecha. Do tego dochodzi frustracja z powodu niskich zarobków i agresja gotowa. Najbardziej rozśmieszyła i " wzruszyła " deklaracja przełozonych tego krawężnika, że złapanie badytytów to sprawa honoru....Żeby tak honorowo traktowali każdy przypadek.... takie zachowanie powoduje, ze śmiać mi się z polskich stróżów prawa ...
Chłopak ma po prostu rację, ale ty, uznający się za najmądrzejszego moralistę, ojca dzieciom (współczuję im) wciskasz w jego usta zupełnie inną treść. W dodatku mocno nieudolnie.



Nawet się nie wczytałeś w jego wypowiedź, ale już komentujesz z pozycji typowego zgreda. W którym miejscu napisał, że jego celem jest picie piwa na ławce??? Sam sobie to dopowiedziałeś, może powodowany własnym doświadczeniem Pisał, że często jest tak, że rację ma zawsze policjant, podczas gdy w rzeczywiści zachowuje się jak pospolity bandzior. Brak kultury i wykształcenia, to również ich cecha. Do tego dochodzi frustracja z powodu niskich zarobków i agresja gotowa. Najbardziej rozśmieszyła i " wzruszy... rozwiń
Avatar
sumienie / 9 marca 2008 o 15:50
qwerty89 napisał:
Pewnie zadarł z tymi co nie trzeba ale powiem wam ze choć to policjant to szkoda go!Ale jak widze takich kozaków co to nie oni i chodza i sie czepiaja za byle co to juz nie jest tak samo!Ostatni sie przypier***ili ze siedzimy na ławce i grozi mi ze wsadzi mnie na 24 to inaczej będę z nim rozmawiał !I jak takich ludzi mozna szanować ??!A propos wątku kibiców to jest juz inna dzialka bo to bandyci i tego juz nie trzeba szybko rozwiazac!!kur** kryja sie jeden za drugim i potem krycza jacy oni sa dobrzy ze to wina kibicow chuliganow i i pijanych ludzi!!Albo jak policjant kogos pobije to jest ok bo bronil sie a nie atakowal a jak bylo naprawde to nie wiemy ale zawsze winny jest cywil a nie pies.wszedzie szukaja winy ale nie u siebie ale wydaje mi sie ze nie jest to cecha policantow ale wiekszosci Polakow Ale denerwuja mnie ta ich pewnosc siebie ze to oni sa wladza i moga wszystko ale jak sami sie dowiedzielismy jednak tak nie jest. Kończac ja bym proponowal rozbic tą legalna mafie zwana policja!Żółte kamizelki!


Wzruszyła mnie Twoja historia. Masz rację. Ty możesz robić co chcesz.. Siedzieć na ławeczce butami i pić piwko, wydzierać się kiedy chcesz.. Skoro taka jest Twoja wola to rób tak dalej. Podejmujesz świadomą decyzję o Swoim losie.. Jak Cię stać na mandaty to ok, płać je. To Twój wybór, świadoma decyzja o sposobie życia.. kilka mandatów nie zrobi nikomu różnicy.. A jeżeli nie podoba Ci się prawo w naszym kraju to wyjedź lub zostań posłem i je zmieniaj.. powiew Ci tylko jedno. Punkt patrzenia zależy od punktu siedzenia.. Później to zrozumiesz.. Wiem to po sobie, lecz parę spraw się z wiekiem zmieniło i teraz patrze na to inaczej. Dopóki nie będziesz miał dzieci to nie zrozumiesz c czuje rodzic, gdy jego pociecha przechodzi obok pijanego towarzystwa.. No ale każdy musi chyba dojrzeć do tego. Życzę jak najlepiej..


Wzruszyła mnie Twoja historia. Masz rację. Ty możesz robić co chcesz.. Siedzieć na ławeczce butami i pić piwko, wydzierać się kiedy chcesz.. Skoro taka jest Twoja wola to rób tak dalej. Podejmujesz świadomą decyzję o Swoim losie.. Jak Cię stać na mandaty to ok, płać je. To Twój wybór, świadoma decyzja o sposobie życia.. kilka mandatów nie zrobi nikomu różnicy.. A jeżeli nie podoba Ci się prawo w naszym kraju to wyjedź lub zostań posłem i je zmieniaj.. powiew Ci tylko jedno. Punkt patrzenia zależy od punktu siedzeni... rozwiń
Avatar
Cuba, Castro, Palmy / 9 marca 2008 o 00:56
Aga napisał:

1. Bo pasjonuje mnie prawda.
2. a.) Mądrej głowie dość dwie słowie. b.) Jestem prorokiem.
3. Jakie słowa stwarzają tobie problem?
4. Dla takiego “czytelnika” ja ty ostateczne wyjście: czytać aż do skutku.
5. Jak w punkcie 4. plus zgaduj zgadula na chybił trafił... chybiłaś.
6. Polecam złoty środek z punktu 4. na zneutralizowanie dziwiących nowości.
....Negatywne i pozytywne są pojęciami względnymi, a w twojej wypowiedzi wyrazem stronniczości.
....Demokracja to nie próżnia a równoległe współistnienie różnych elementów.
7. Ta ich ponadczasowość datuje się bezpośrednio z epoki brązu, z której czerpiesz całe swoje natchnienie.
....Nie wiesz przecież jaka będzie moralność za choćby rok nie będąc zdolną do przyswojenia aktualnej.
99. Humanizm na horyzoncie, można lądować!

1. Bo pasjonuje mnie prawda.
2. a.) Mądrej głowie dość dwie słowie. b.) Jestem prorokiem.
3. Jakie słowa stwarzają tobie problem?
4. Dla takiego “czytelnika” ja ty ostateczne wyjście: czytać aż do skutku.
5. Jak w punkcie 4. plus zgaduj zgadula na chybił trafił... chybiłaś.
6. Polecam złoty środek z punktu 4. na zneutralizowanie dziwiących nowości.
....Negatywne i pozytywne są pojęciami względnymi, a w twojej wypowiedzi wyraze... rozwiń
Avatar
Aga / 8 marca 2008 o 12:44
Do Cuba....Castro. Kilka uwag dio twojej wypowiedzi:
1. Zaprzeczasz sam sobie, dowodem są słowa "Jest demokracja, wolność opinii, mimo, że źle rozumiana przez niewolonych od wieków Polaków." Skoro ty masz prawo się wypowiadać, to po diabła komentujesz z taką zapalczywością moją wypowiedź?
2. Po raz drugi obrażasz mnie, przypisując mi jakieś wydumane przez ciebie cele i oceniając mnie na podstawie tylko kilku moich zdań.
3. Używasz słow, których, być może, sam nie rozumiesz, nie mówiąc o przeciętnym czytelniku forum. Jest to i niegrzeczne i nieprofesjonalne.
4. Kompozycja twojej wypowiedzi jest tak niepoprawna (zbyt długie, nielogiczne zdania, nagromadzenie wyrazów niezrozumiałych dla czytelnika bądź użytych niezgodnie ze znaczeniem).
5. Ta kompozycja - niepoprawna mogłaby sugerować, że twój poziom wykształcenia nie jest zbyt wysoki. Ale dodana do tego twoja zaciekłość może sugerować coś innego, a mianowicie, że jeste śsfrustrowany jakąś sytuacją: może jakaś porażka, może kompleksy, moż..., sam sobie dopisz. Najgorsza opcja mojej sugestii to I JEDNO I DRUGIE ma wpływ na formę i cel twojej wypowiedzi.
6. Dziwi mnie tylko jedno, jak można twierdzić, że negacja samosądów, nieakceptowanie złych wzorców (nawet wynikających z czyichś wypowiedzi) jest żłe i budzi tyle negatywnych emocji jak u ciebie. Nie jesteś sam na świecie i nie tylko twoje zdanie się liczy. Nie mieszaj do tego rodzinnych wzorców, kościoła, itp. Sam pisałeś, że mamy demokrację.
7. Moje poglądy na tę sprawę wywodzą się z ponadczasowych wzorców moralnych. Mimo wszystko postaram się uszanować twoje zdanie, nie fatyguj się z odpowiedzią, mojej już nie będzia.
Do Cuba....Castro. Kilka uwag dio twojej wypowiedzi:
1. Zaprzeczasz sam sobie, dowodem są słowa "Jest demokracja, wolność opinii, mimo, że źle rozumiana przez niewolonych od wieków Polaków." Skoro ty masz prawo się wypowiadać, to po diabła komentujesz z taką zapalczywością moją wypowiedź?
2. Po raz drugi obrażasz mnie, przypisując mi jakieś wydumane przez ciebie cele i oceniając mnie na podstawie tylko kilku moich zdań.
3. Używasz słow, których, być może, sam nie rozumiesz, nie mówiąc o przeciętny... rozwiń
Avatar
qwerty89 / 8 marca 2008 o 09:53
Pewnie zadarł z tymi co nie trzeba ale powiem wam ze choć to policjant to szkoda go!Ale jak widze takich kozaków co to nie oni i chodza i sie czepiaja za byle co to juz nie jest tak samo!Ostatni sie przypier***ili ze siedzimy na ławce i grozi mi ze wsadzi mnie na 24 to inaczej będę z nim rozmawiał !I jak takich ludzi mozna szanować ??!A propos wątku kibiców to jest juz inna dzialka bo to bandyci i tego juz nie trzeba szybko rozwiazac!!kur** kryja sie jeden za drugim i potem krycza jacy oni sa dobrzy ze to wina kibicow chuliganow i i pijanych ludzi!!Albo jak policjant kogos pobije to jest ok bo bronil sie a nie atakowal a jak bylo naprawde to nie wiemy ale zawsze winny jest cywil a nie pies.wszedzie szukaja winy ale nie u siebie ale wydaje mi sie ze nie jest to cecha policantow ale wiekszosci Polakow Ale denerwuja mnie ta ich pewnosc siebie ze to oni sa wladza i moga wszystko ale jak sami sie dowiedzielismy jednak tak nie jest. Kończac ja bym proponowal rozbic tą legalna mafie zwana policja!Żółte kamizelki!
Pewnie zadarł z tymi co nie trzeba ale powiem wam ze choć to policjant to szkoda go!Ale jak widze takich kozaków co to nie oni i chodza i sie czepiaja za byle co to juz nie jest tak samo!Ostatni sie przypier***ili ze siedzimy na ławce i grozi mi ze wsadzi mnie na 24 to inaczej będę z nim rozmawiał !I jak takich ludzi mozna szanować ??!A propos wątku kibiców to jest juz inna dzialka bo to bandyci i tego juz nie trzeba szybko rozwiazac!!kur** kryja sie jeden za drugim i potem krycza jacy oni sa dobrzy ze to wina kibicow... rozwiń
Avatar
Cuba, Castro, Palmy / 8 marca 2008 o 09:46
Aga napisał:

Mylić się jest źle, pozostawać w błędzie jeszcze gorzej. Gdzie jest u ciebie wolna wola nieoceniona~Agusiu~,
z(obo)wiązał ją ten twój wykonywany zawód?
Mylisz się przypuszczając, że opierasz swoje wypowiedzi wyłącznie na informacji z artykułu. Na konstrukcję
twojej opinii opisywanego zdarzenia (wziętego z naszego złożonego świata) posługujesz się prywatnymi
założeniami, twoimi osobistymi doświadczeniami, informacjami, które niekoniecznie wspólne są nam wszystkim
(stąd, po części, rozbieżności naszych opinii), komputując wypadkową w twojej głowie w obrębie symulacji
zewnętrznej rzeczywistości. Do tego, nie każdy oparł się fałszującym wpływom wychowania z domu rodzinnego
oraz otoczenia poza nim i wyćwiczył racjonalny sposób myślenia. Niektórzy automatycznie“centrują” się podczas
dyskusji, innym przeszkadza celowa przeciwko temu indoktrynacja z dzieciństwa, podsycana tygodniowo
w kościołach i dziennie w mediach oraz w powszednim obcowaniu z irracjonalnymi ludźmi.

Jako kierowca rajdowy mogę “bezmyślnie” (odruchowo) pokonać najtrudniejsze sytuacje drogowe, jako słabo
doświadczony kierowca, nawet w pełnej koncentracji, niemożliwie.
To samo tyczy się myślenia, ktoś z solidnymi podstawami w jego “używaniu”, potrafi “we śnie” wykazać się
swoją wirtuozerią, inny, wytresowany w absurdalnym przetwarzaniu informacji, z bazą danych równie
skorumpowaną, nie jest w stanie poprawnie rozumieć ani tym bardziej wnioskować.
Przy czym właściwe myślenie jest takie proste i lekkie!

Nieuczciwe byłoby kłamanie, że NIE “spodobało” mi się opisywane wydarzenie. Ja go nie spowodowałem, więc
nie można traktować mnie jak chrześcijanie dzisiejszych Żydów za powieszenie rzekomego JC, nie uznający
tej legendy tak jak podobałoby się to “jedynym słusznym”. Nie ma możliwości zatrzymania czyjegoś myślenia.
Jest demokracja, wolność opinii, mimo, że źle rozumiana przez niewolonych od wieków Polaków. Pozwalają
oni sobie na dalszą cenzurę, jedni drugich straszą karami w miejsce przekonujących argumentów albo dla wygrania
szantażem. Pchają się do głoszenia opinii bez wystarczającego rozumienia tematów. Upierają się przy swojej
“racji”. To właśnie jest ryzykowne, a nie “młoda”, niewinna i odważna obrona intelektualnych zdobyczy ludzkości.
Dwadzieścia lat katolickiego marynowania polskich mózgów spowodowała konieczność przeszczepów.
Za czasów PRL-u przynajmniej głoszone były prawdziwie humanistyczne ideały. Po 1989 roku zostały one prawnie
ZABRONIONE! W jednym momencie znaleźliśmy się w średniowieczu!
Wątpiącym w podróże w czasie jako dowód polecam Polskę.

Mylić się jest źle, pozostawać w błędzie jeszcze gorzej. Gdzie jest u ciebie wolna wola nieoceniona~Agusiu~,
z(obo)wiązał ją ten twój wykonywany zawód?
Mylisz się przypuszczając, że opierasz swoje wypowiedzi wyłącznie na informacji z artykułu. Na konstrukcję
twojej opinii opisywanego zdarzenia (wziętego z naszego złożonego świata) posługujesz się prywatnymi
założeniami, twoimi osobistymi doświadczeniami, informacjami, które niekoniec... rozwiń
Avatar
Aga / 8 marca 2008 o 07:24
Moi drodzy adwersarze. Nie zamierzam zmieniać zdania. Moja wypowiedź ooparta jest na informacji w artykule. Wiem jedno, takie poglądy jak wy prezentujecie zachęcają do agresji. Mówicie, że być może mu się należało, bo Policja wcześniej to, czy tamyto. Dlaćzego to wasze spostrzeżenie nie może funkcjonować w drugą stronę? Policjant też człowiek, może też go coś wyprowadziło z równowagi. Zastrzegam, nie bronie i nie oskarżam żadnej ze stron. Próbuję wam i innym powiedzieć, że agresja rodzi agresję, tyle tragedii wokół, bo każdy staje się sędzią i wymierza sprawiedliwość. To nie "sprawiedliwość" to samosąd. I nie tłumacz mi, mój pierwszy adersarzu, że nie spodobało ci się to, co się stało. Już kolejny komentarz wskazuje, że spodobało sie wydarzenie, a sądz, że pisze go młody człowiek. Róbcie tak dalej, to się powybijacie w "imię sprawiedliwośći". P.S. Piszę tylko i wyłącznie w poczuciu własnej moralności wyniesionej z mojego domu rodzinnego. A zawód, który wykonuję, też mnie do takich wypowiedzizobowiązuje. Żeby była jasność, nie jestem katechetką.
Moi drodzy adwersarze. Nie zamierzam zmieniać zdania. Moja wypowiedź ooparta jest na informacji w artykule. Wiem jedno, takie poglądy jak wy prezentujecie zachęcają do agresji. Mówicie, że być może mu się należało, bo Policja wcześniej to, czy tamyto. Dlaćzego to wasze spostrzeżenie nie może funkcjonować w drugą stronę? Policjant też człowiek, może też go coś wyprowadziło z równowagi. Zastrzegam, nie bronie i nie oskarżam żadnej ze stron. Próbuję wam i innym powiedzieć, że agresja rodzi agresję, tyle tragedii wokół, bo każdy staje się sędzią... rozwiń
Avatar
Cuba, Castro, Palmy / 8 marca 2008 o 03:23
...przełożeni, dla których ujęcie sprawców brutalnego pobicia podwładnego stało się sprawą honoru...
I znowu afiszują się tym, że ONI są ludźmi a reszta to bydło, orające w pocie czoła na ich utrzymanie.
Istna epidemia Cosa Nostry w polskim wydaniu.
Pobicia dokonywane przez policję na cywilnych ofiarach nie są dla nich sprawą honoru. Dziwny to stwór,
ten ICH honor. Rak jakiś, czy co?

...kolega ... wcześniej nadepnął któremuś z napastników na odcisk...
My, Naród, potrzebujemy swojego zaufanego przedstawiciela, który badałby sprawy tradycyjnego,
bezkarnego “deptania nam po odciskach” przez policję i całą resztę wrogich nam mafii w NASZYM
WŁASNYM kraju. Nawet jeśli ten nie był zjawiskiem samosądu spowodowanego niemocą wobec
“nadwładzy” a policjant ...mógł być przypadkową ofiarą pobicia...

Ewentualne ukaranie sprawców powinno być jak za zwykłego (o matko boska, jak to brzmi!) człowieka,
bo policjant ...po godz. 22 wracał w cywilnym ubraniu do domu... Wszystko inne to intensyfikacja zboczonej
manifestacji tyranii mafiozów.

Ej, ty,~Aga~ nie wstyd cię powtarzać przedszkolne rymy oparte na wierze w magię?
(Spowiedź przed klechą nie uwalnia od wstydu przed ludźmi.)
...przełożeni, dla których ujęcie sprawców brutalnego pobicia podwładnego stało się sprawą honoru...
I znowu afiszują się tym, że ONI są ludźmi a reszta to bydło, orające w pocie czoła na ich utrzymanie.
Istna epidemia Cosa Nostry w polskim wydaniu.
Pobicia dokonywane przez policję na cywilnych ofiarach nie są dla nich sprawą hon... rozwiń
Avatar
sdfsdfsd / 1 listopada 2008 o 18:31
Brawo. może policja nie będzie taka bezkarna. szkoda, że więcej takich "lekcji" dla policji nie ma
Avatar
Brzydal / 15 marca 2008 o 17:46
A może zasłużył
Avatar
sneak_czuby / 9 marca 2008 o 22:20
sumienie napisał:
Wzruszyła mnie Twoja historia. Masz rację. Ty możesz robić co chcesz.. Siedzieć na ławeczce butami i pić piwko, wydzierać się kiedy chcesz.. Skoro taka jest Twoja wola to rób tak dalej. Podejmujesz świadomą decyzję o Swoim losie.. Jak Cię stać na mandaty to ok, płać je. To Twój wybór, świadoma decyzja o sposobie życia.. kilka mandatów nie zrobi nikomu różnicy.. A jeżeli nie podoba Ci się prawo w naszym kraju to wyjedź lub zostań posłem i je zmieniaj.. powiew Ci tylko jedno. Punkt patrzenia zależy od punktu siedzenia.. Później to zrozumiesz.. Wiem to po sobie, lecz parę spraw się z wiekiem zmieniło i teraz patrze na to inaczej. Dopóki nie będziesz miał dzieci to nie zrozumiesz c czuje rodzic, gdy jego pociecha przechodzi obok pijanego towarzystwa.. No ale każdy musi chyba dojrzeć do tego. Życzę jak najlepiej..



Nawet się nie wczytałeś w jego wypowiedź, ale już komentujesz z pozycji typowego zgreda. W którym miejscu napisał, że jego celem jest picie piwa na ławce??? Sam sobie to dopowiedziałeś, może powodowany własnym doświadczeniem Pisał, że często jest tak, że rację ma zawsze policjant, podczas gdy w rzeczywiści zachowuje się jak pospolity bandzior. Brak kultury i wykształcenia, to również ich cecha. Do tego dochodzi frustracja z powodu niskich zarobków i agresja gotowa. Najbardziej rozśmieszyła i " wzruszyła " deklaracja przełozonych tego krawężnika, że złapanie badytytów to sprawa honoru....Żeby tak honorowo traktowali każdy przypadek.... takie zachowanie powoduje, ze śmiać mi się z polskich stróżów prawa ...
Chłopak ma po prostu rację, ale ty, uznający się za najmądrzejszego moralistę, ojca dzieciom (współczuję im) wciskasz w jego usta zupełnie inną treść. W dodatku mocno nieudolnie.



Nawet się nie wczytałeś w jego wypowiedź, ale już komentujesz z pozycji typowego zgreda. W którym miejscu napisał, że jego celem jest picie piwa na ławce??? Sam sobie to dopowiedziałeś, może powodowany własnym doświadczeniem Pisał, że często jest tak, że rację ma zawsze policjant, podczas gdy w rzeczywiści zachowuje się jak pospolity bandzior. Brak kultury i wykształcenia, to również ich cecha. Do tego dochodzi frustracja z powodu niskich zarobków i agresja gotowa. Najbardziej rozśmieszyła i " wzruszy... rozwiń
Avatar
sumienie / 9 marca 2008 o 15:50
qwerty89 napisał:
Pewnie zadarł z tymi co nie trzeba ale powiem wam ze choć to policjant to szkoda go!Ale jak widze takich kozaków co to nie oni i chodza i sie czepiaja za byle co to juz nie jest tak samo!Ostatni sie przypier***ili ze siedzimy na ławce i grozi mi ze wsadzi mnie na 24 to inaczej będę z nim rozmawiał !I jak takich ludzi mozna szanować ??!A propos wątku kibiców to jest juz inna dzialka bo to bandyci i tego juz nie trzeba szybko rozwiazac!!kur** kryja sie jeden za drugim i potem krycza jacy oni sa dobrzy ze to wina kibicow chuliganow i i pijanych ludzi!!Albo jak policjant kogos pobije to jest ok bo bronil sie a nie atakowal a jak bylo naprawde to nie wiemy ale zawsze winny jest cywil a nie pies.wszedzie szukaja winy ale nie u siebie ale wydaje mi sie ze nie jest to cecha policantow ale wiekszosci Polakow Ale denerwuja mnie ta ich pewnosc siebie ze to oni sa wladza i moga wszystko ale jak sami sie dowiedzielismy jednak tak nie jest. Kończac ja bym proponowal rozbic tą legalna mafie zwana policja!Żółte kamizelki!


Wzruszyła mnie Twoja historia. Masz rację. Ty możesz robić co chcesz.. Siedzieć na ławeczce butami i pić piwko, wydzierać się kiedy chcesz.. Skoro taka jest Twoja wola to rób tak dalej. Podejmujesz świadomą decyzję o Swoim losie.. Jak Cię stać na mandaty to ok, płać je. To Twój wybór, świadoma decyzja o sposobie życia.. kilka mandatów nie zrobi nikomu różnicy.. A jeżeli nie podoba Ci się prawo w naszym kraju to wyjedź lub zostań posłem i je zmieniaj.. powiew Ci tylko jedno. Punkt patrzenia zależy od punktu siedzenia.. Później to zrozumiesz.. Wiem to po sobie, lecz parę spraw się z wiekiem zmieniło i teraz patrze na to inaczej. Dopóki nie będziesz miał dzieci to nie zrozumiesz c czuje rodzic, gdy jego pociecha przechodzi obok pijanego towarzystwa.. No ale każdy musi chyba dojrzeć do tego. Życzę jak najlepiej..


Wzruszyła mnie Twoja historia. Masz rację. Ty możesz robić co chcesz.. Siedzieć na ławeczce butami i pić piwko, wydzierać się kiedy chcesz.. Skoro taka jest Twoja wola to rób tak dalej. Podejmujesz świadomą decyzję o Swoim losie.. Jak Cię stać na mandaty to ok, płać je. To Twój wybór, świadoma decyzja o sposobie życia.. kilka mandatów nie zrobi nikomu różnicy.. A jeżeli nie podoba Ci się prawo w naszym kraju to wyjedź lub zostań posłem i je zmieniaj.. powiew Ci tylko jedno. Punkt patrzenia zależy od punktu siedzeni... rozwiń
Avatar
Cuba, Castro, Palmy / 9 marca 2008 o 00:56
Aga napisał:

1. Bo pasjonuje mnie prawda.
2. a.) Mądrej głowie dość dwie słowie. b.) Jestem prorokiem.
3. Jakie słowa stwarzają tobie problem?
4. Dla takiego “czytelnika” ja ty ostateczne wyjście: czytać aż do skutku.
5. Jak w punkcie 4. plus zgaduj zgadula na chybił trafił... chybiłaś.
6. Polecam złoty środek z punktu 4. na zneutralizowanie dziwiących nowości.
....Negatywne i pozytywne są pojęciami względnymi, a w twojej wypowiedzi wyrazem stronniczości.
....Demokracja to nie próżnia a równoległe współistnienie różnych elementów.
7. Ta ich ponadczasowość datuje się bezpośrednio z epoki brązu, z której czerpiesz całe swoje natchnienie.
....Nie wiesz przecież jaka będzie moralność za choćby rok nie będąc zdolną do przyswojenia aktualnej.
99. Humanizm na horyzoncie, można lądować!

1. Bo pasjonuje mnie prawda.
2. a.) Mądrej głowie dość dwie słowie. b.) Jestem prorokiem.
3. Jakie słowa stwarzają tobie problem?
4. Dla takiego “czytelnika” ja ty ostateczne wyjście: czytać aż do skutku.
5. Jak w punkcie 4. plus zgaduj zgadula na chybił trafił... chybiłaś.
6. Polecam złoty środek z punktu 4. na zneutralizowanie dziwiących nowości.
....Negatywne i pozytywne są pojęciami względnymi, a w twojej wypowiedzi wyraze... rozwiń
Avatar
Aga / 8 marca 2008 o 12:44
Do Cuba....Castro. Kilka uwag dio twojej wypowiedzi:
1. Zaprzeczasz sam sobie, dowodem są słowa "Jest demokracja, wolność opinii, mimo, że źle rozumiana przez niewolonych od wieków Polaków." Skoro ty masz prawo się wypowiadać, to po diabła komentujesz z taką zapalczywością moją wypowiedź?
2. Po raz drugi obrażasz mnie, przypisując mi jakieś wydumane przez ciebie cele i oceniając mnie na podstawie tylko kilku moich zdań.
3. Używasz słow, których, być może, sam nie rozumiesz, nie mówiąc o przeciętnym czytelniku forum. Jest to i niegrzeczne i nieprofesjonalne.
4. Kompozycja twojej wypowiedzi jest tak niepoprawna (zbyt długie, nielogiczne zdania, nagromadzenie wyrazów niezrozumiałych dla czytelnika bądź użytych niezgodnie ze znaczeniem).
5. Ta kompozycja - niepoprawna mogłaby sugerować, że twój poziom wykształcenia nie jest zbyt wysoki. Ale dodana do tego twoja zaciekłość może sugerować coś innego, a mianowicie, że jeste śsfrustrowany jakąś sytuacją: może jakaś porażka, może kompleksy, moż..., sam sobie dopisz. Najgorsza opcja mojej sugestii to I JEDNO I DRUGIE ma wpływ na formę i cel twojej wypowiedzi.
6. Dziwi mnie tylko jedno, jak można twierdzić, że negacja samosądów, nieakceptowanie złych wzorców (nawet wynikających z czyichś wypowiedzi) jest żłe i budzi tyle negatywnych emocji jak u ciebie. Nie jesteś sam na świecie i nie tylko twoje zdanie się liczy. Nie mieszaj do tego rodzinnych wzorców, kościoła, itp. Sam pisałeś, że mamy demokrację.
7. Moje poglądy na tę sprawę wywodzą się z ponadczasowych wzorców moralnych. Mimo wszystko postaram się uszanować twoje zdanie, nie fatyguj się z odpowiedzią, mojej już nie będzia.
Do Cuba....Castro. Kilka uwag dio twojej wypowiedzi:
1. Zaprzeczasz sam sobie, dowodem są słowa "Jest demokracja, wolność opinii, mimo, że źle rozumiana przez niewolonych od wieków Polaków." Skoro ty masz prawo się wypowiadać, to po diabła komentujesz z taką zapalczywością moją wypowiedź?
2. Po raz drugi obrażasz mnie, przypisując mi jakieś wydumane przez ciebie cele i oceniając mnie na podstawie tylko kilku moich zdań.
3. Używasz słow, których, być może, sam nie rozumiesz, nie mówiąc o przeciętny... rozwiń
Avatar
qwerty89 / 8 marca 2008 o 09:53
Pewnie zadarł z tymi co nie trzeba ale powiem wam ze choć to policjant to szkoda go!Ale jak widze takich kozaków co to nie oni i chodza i sie czepiaja za byle co to juz nie jest tak samo!Ostatni sie przypier***ili ze siedzimy na ławce i grozi mi ze wsadzi mnie na 24 to inaczej będę z nim rozmawiał !I jak takich ludzi mozna szanować ??!A propos wątku kibiców to jest juz inna dzialka bo to bandyci i tego juz nie trzeba szybko rozwiazac!!kur** kryja sie jeden za drugim i potem krycza jacy oni sa dobrzy ze to wina kibicow chuliganow i i pijanych ludzi!!Albo jak policjant kogos pobije to jest ok bo bronil sie a nie atakowal a jak bylo naprawde to nie wiemy ale zawsze winny jest cywil a nie pies.wszedzie szukaja winy ale nie u siebie ale wydaje mi sie ze nie jest to cecha policantow ale wiekszosci Polakow Ale denerwuja mnie ta ich pewnosc siebie ze to oni sa wladza i moga wszystko ale jak sami sie dowiedzielismy jednak tak nie jest. Kończac ja bym proponowal rozbic tą legalna mafie zwana policja!Żółte kamizelki!
Pewnie zadarł z tymi co nie trzeba ale powiem wam ze choć to policjant to szkoda go!Ale jak widze takich kozaków co to nie oni i chodza i sie czepiaja za byle co to juz nie jest tak samo!Ostatni sie przypier***ili ze siedzimy na ławce i grozi mi ze wsadzi mnie na 24 to inaczej będę z nim rozmawiał !I jak takich ludzi mozna szanować ??!A propos wątku kibiców to jest juz inna dzialka bo to bandyci i tego juz nie trzeba szybko rozwiazac!!kur** kryja sie jeden za drugim i potem krycza jacy oni sa dobrzy ze to wina kibicow... rozwiń
Avatar
Cuba, Castro, Palmy / 8 marca 2008 o 09:46
Aga napisał:

Mylić się jest źle, pozostawać w błędzie jeszcze gorzej. Gdzie jest u ciebie wolna wola nieoceniona~Agusiu~,
z(obo)wiązał ją ten twój wykonywany zawód?
Mylisz się przypuszczając, że opierasz swoje wypowiedzi wyłącznie na informacji z artykułu. Na konstrukcję
twojej opinii opisywanego zdarzenia (wziętego z naszego złożonego świata) posługujesz się prywatnymi
założeniami, twoimi osobistymi doświadczeniami, informacjami, które niekoniecznie wspólne są nam wszystkim
(stąd, po części, rozbieżności naszych opinii), komputując wypadkową w twojej głowie w obrębie symulacji
zewnętrznej rzeczywistości. Do tego, nie każdy oparł się fałszującym wpływom wychowania z domu rodzinnego
oraz otoczenia poza nim i wyćwiczył racjonalny sposób myślenia. Niektórzy automatycznie“centrują” się podczas
dyskusji, innym przeszkadza celowa przeciwko temu indoktrynacja z dzieciństwa, podsycana tygodniowo
w kościołach i dziennie w mediach oraz w powszednim obcowaniu z irracjonalnymi ludźmi.

Jako kierowca rajdowy mogę “bezmyślnie” (odruchowo) pokonać najtrudniejsze sytuacje drogowe, jako słabo
doświadczony kierowca, nawet w pełnej koncentracji, niemożliwie.
To samo tyczy się myślenia, ktoś z solidnymi podstawami w jego “używaniu”, potrafi “we śnie” wykazać się
swoją wirtuozerią, inny, wytresowany w absurdalnym przetwarzaniu informacji, z bazą danych równie
skorumpowaną, nie jest w stanie poprawnie rozumieć ani tym bardziej wnioskować.
Przy czym właściwe myślenie jest takie proste i lekkie!

Nieuczciwe byłoby kłamanie, że NIE “spodobało” mi się opisywane wydarzenie. Ja go nie spowodowałem, więc
nie można traktować mnie jak chrześcijanie dzisiejszych Żydów za powieszenie rzekomego JC, nie uznający
tej legendy tak jak podobałoby się to “jedynym słusznym”. Nie ma możliwości zatrzymania czyjegoś myślenia.
Jest demokracja, wolność opinii, mimo, że źle rozumiana przez niewolonych od wieków Polaków. Pozwalają
oni sobie na dalszą cenzurę, jedni drugich straszą karami w miejsce przekonujących argumentów albo dla wygrania
szantażem. Pchają się do głoszenia opinii bez wystarczającego rozumienia tematów. Upierają się przy swojej
“racji”. To właśnie jest ryzykowne, a nie “młoda”, niewinna i odważna obrona intelektualnych zdobyczy ludzkości.
Dwadzieścia lat katolickiego marynowania polskich mózgów spowodowała konieczność przeszczepów.
Za czasów PRL-u przynajmniej głoszone były prawdziwie humanistyczne ideały. Po 1989 roku zostały one prawnie
ZABRONIONE! W jednym momencie znaleźliśmy się w średniowieczu!
Wątpiącym w podróże w czasie jako dowód polecam Polskę.

Mylić się jest źle, pozostawać w błędzie jeszcze gorzej. Gdzie jest u ciebie wolna wola nieoceniona~Agusiu~,
z(obo)wiązał ją ten twój wykonywany zawód?
Mylisz się przypuszczając, że opierasz swoje wypowiedzi wyłącznie na informacji z artykułu. Na konstrukcję
twojej opinii opisywanego zdarzenia (wziętego z naszego złożonego świata) posługujesz się prywatnymi
założeniami, twoimi osobistymi doświadczeniami, informacjami, które niekoniec... rozwiń
Avatar
Aga / 8 marca 2008 o 07:24
Moi drodzy adwersarze. Nie zamierzam zmieniać zdania. Moja wypowiedź ooparta jest na informacji w artykule. Wiem jedno, takie poglądy jak wy prezentujecie zachęcają do agresji. Mówicie, że być może mu się należało, bo Policja wcześniej to, czy tamyto. Dlaćzego to wasze spostrzeżenie nie może funkcjonować w drugą stronę? Policjant też człowiek, może też go coś wyprowadziło z równowagi. Zastrzegam, nie bronie i nie oskarżam żadnej ze stron. Próbuję wam i innym powiedzieć, że agresja rodzi agresję, tyle tragedii wokół, bo każdy staje się sędzią i wymierza sprawiedliwość. To nie "sprawiedliwość" to samosąd. I nie tłumacz mi, mój pierwszy adersarzu, że nie spodobało ci się to, co się stało. Już kolejny komentarz wskazuje, że spodobało sie wydarzenie, a sądz, że pisze go młody człowiek. Róbcie tak dalej, to się powybijacie w "imię sprawiedliwośći". P.S. Piszę tylko i wyłącznie w poczuciu własnej moralności wyniesionej z mojego domu rodzinnego. A zawód, który wykonuję, też mnie do takich wypowiedzizobowiązuje. Żeby była jasność, nie jestem katechetką.
Moi drodzy adwersarze. Nie zamierzam zmieniać zdania. Moja wypowiedź ooparta jest na informacji w artykule. Wiem jedno, takie poglądy jak wy prezentujecie zachęcają do agresji. Mówicie, że być może mu się należało, bo Policja wcześniej to, czy tamyto. Dlaćzego to wasze spostrzeżenie nie może funkcjonować w drugą stronę? Policjant też człowiek, może też go coś wyprowadziło z równowagi. Zastrzegam, nie bronie i nie oskarżam żadnej ze stron. Próbuję wam i innym powiedzieć, że agresja rodzi agresję, tyle tragedii wokół, bo każdy staje się sędzią... rozwiń
Avatar
Cuba, Castro, Palmy / 8 marca 2008 o 03:23
...przełożeni, dla których ujęcie sprawców brutalnego pobicia podwładnego stało się sprawą honoru...
I znowu afiszują się tym, że ONI są ludźmi a reszta to bydło, orające w pocie czoła na ich utrzymanie.
Istna epidemia Cosa Nostry w polskim wydaniu.
Pobicia dokonywane przez policję na cywilnych ofiarach nie są dla nich sprawą honoru. Dziwny to stwór,
ten ICH honor. Rak jakiś, czy co?

...kolega ... wcześniej nadepnął któremuś z napastników na odcisk...
My, Naród, potrzebujemy swojego zaufanego przedstawiciela, który badałby sprawy tradycyjnego,
bezkarnego “deptania nam po odciskach” przez policję i całą resztę wrogich nam mafii w NASZYM
WŁASNYM kraju. Nawet jeśli ten nie był zjawiskiem samosądu spowodowanego niemocą wobec
“nadwładzy” a policjant ...mógł być przypadkową ofiarą pobicia...

Ewentualne ukaranie sprawców powinno być jak za zwykłego (o matko boska, jak to brzmi!) człowieka,
bo policjant ...po godz. 22 wracał w cywilnym ubraniu do domu... Wszystko inne to intensyfikacja zboczonej
manifestacji tyranii mafiozów.

Ej, ty,~Aga~ nie wstyd cię powtarzać przedszkolne rymy oparte na wierze w magię?
(Spowiedź przed klechą nie uwalnia od wstydu przed ludźmi.)
...przełożeni, dla których ujęcie sprawców brutalnego pobicia podwładnego stało się sprawą honoru...
I znowu afiszują się tym, że ONI są ludźmi a reszta to bydło, orające w pocie czoła na ich utrzymanie.
Istna epidemia Cosa Nostry w polskim wydaniu.
Pobicia dokonywane przez policję na cywilnych ofiarach nie są dla nich sprawą hon... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 13

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Kłótnia o sprzedaż alkoholu przy kościołach. "To jest igranie z Bogiem"

Kłótnia o sprzedaż alkoholu przy kościołach. "To jest igranie z Bogiem" 3 10

To jest igranie z panem Bogiem. To komentarz jednego z kraśnickich radnych odnośnie odległości, w jakiej mają być usytuowane punkty sprzedaży i podawania alkoholu od kościołów. W Kraśniku odległość ta musi być co najmniej 20-metrowa. Dyskusja w temacie sprzedaży alkoholu w mieście i ewentualnego nocnego ograniczenia tej sprzedaży była burzliwa. Ostatecznie żadne decyzje nie zapadły. 

Będzie al. Tadeusza Mazowieckiego w Lublinie. Radna PiS: Stalinowiec, agent

Będzie al. Tadeusza Mazowieckiego w Lublinie. Radna PiS: Stalinowiec, agent 72 34

Nowa droga na przedłużeniu ul. Bohaterów Monte Cassino otrzyma imię Tadeusza Mazowieckiego. W Lublinie będzie też skwer Władysława Bartoszewskiego

Jan Gilas. Bohater doczekał się ulicy w Lublinie
galeria

Jan Gilas. Bohater doczekał się ulicy w Lublinie 0 1

Był 9 września 1939 r., gdy na Lublin posypały się niemieckie bomby, jedna z nich wpadła do Ratusza i nie wybuchła. Ratuszowy woźny wyniósł ją z budynku i zmarł z wysiłku przed schodami. Jego imię nosi od wczoraj uliczka stykająca się z deptakiem. Tabliczkę z nazwą odsłaniała wzruszona rodzina

Pomnik Lecha i Marii Kaczyńskich powstanie w Lublinie. Radni podjęli decyzję
galeria
film

Pomnik Lecha i Marii Kaczyńskich powstanie w Lublinie. Radni podjęli decyzję 328 21

Jest zgoda na pomnik Lecha i Marii Kaczyńskich obok Centrum Kultury. Na jego budowę zgodziła się dziś Rada Miasta. Nie pozwoliła jednak, by wykonać go według wizji radnej PiS, Małgorzaty Suchanowskiej. Większość rady zdecydowała, że projekt będzie wybrany w konkursie. Nalegali na to radni Wspólnego Lublina

Nawet 53 tys. zł miesięcznie. Ekstra zarobki radnych w państwowych spółkach
galeria

Nawet 53 tys. zł miesięcznie. Ekstra zarobki radnych w państwowych spółkach 17 15

Od 36 do 53 tys. złotych miesięcznie – tyle średnio zarabiali w państwowych spółkach trzej radni wojewódzcy PiS. Chodzi o Andrzeja Pruszkowskiego, Jana Franię i Grzegorza Muszyńskiego. Tak wynika z ich oświadczeń majątkowych za 2017 rok.

Sprawdź co powinna robić przed snem kobieta
wiersze między newsami

Sprawdź co powinna robić przed snem kobieta 0 0

Lektura obowiązkowa dla feministek. W końcu ktoś wyliczył, jakie obowiązki mają gospodynie domowe i określił miejsce poezji w ich życiu

Kraśnicka: Już 130 pielęgniarek na zwolnieniach. Jest porozumienie z lekarzami
film

Kraśnicka: Już 130 pielęgniarek na zwolnieniach. Jest porozumienie z lekarzami 198 43

W piątek ma dojść do decydujących rozmów w szpitalu przy alei Kraśnickiej w Lublinie. W czwartek już 130 pielęgniarek było na L4.

Schetyna na UMCS: Ukraińscy politycy nie chcą już współpracować z polskimi władzami

Schetyna na UMCS: Ukraińscy politycy nie chcą już współpracować z polskimi władzami 7 16

- Polsko-ukraińskich relacji po prostu nie ma - w taki sposób przewodniczący PO podsumował relacje Polski z Ukrainą.

Nowe centrum rehabilitacji w Nałęczowie już otwarte (zdjęcia)
galeria

Nowe centrum rehabilitacji w Nałęczowie już otwarte (zdjęcia) 2 1

Otwarte jest już nowe centrum rehabilitacyjno-fizjoterapeutyczne "Werandki" w Nałęczowie. - To pierwszy tak nowoczesny ośrodek po wschodniej stronie Wisły. Wychodzimy na przeciw potrzebom pacjentów z całej Polski - tłumaczy jego dyrekcja. Będą tam mogli skorzystać z czterech "stref": kardiologii, ortopedii, treningu i diagnostyki.

Twórczość Szczepana Twardocha w Kazimierzu Dolnym
26 maja 2018, 16:00

Twórczość Szczepana Twardocha w Kazimierzu Dolnym 1 0

Co Gdzie Kiedy. Kazimierski Ośrodek Kultury, Promocji i Turystyki (ul. Lubelska 12) zaprasza na kolejną odsłonę Soboty Literackiej. 26 maja o godz. 16 odbędzie się spotkanie poświęcone Balladzie o pewnej panience Szczepana Twardocha.

Gmina Biała Podlaska: Inwestycje drogowe zablokowane, ceny za wysokie

Gmina Biała Podlaska: Inwestycje drogowe zablokowane, ceny za wysokie 3 0

Gmina Biała Podlaska musi powtarzać przetargi na roboty drogowe. Wszystko dlatego, że wykonawcy swoją pracę wyceniają coraz drożej.

Joanna Mucha: Prokurator powinien się zająć władzami stadniny w Janowie

Joanna Mucha: Prokurator powinien się zająć władzami stadniny w Janowie 0 16

Śledztwo w sprawie niegospodarności w stadninie koni w Janowie Podlaskim jest sztucznie przedłużane. Prokuratura powinna się zająć osobami, które obecnie tam rządzą, a dawny prezes Marek Trela powinien wrócić do pracy – przekonuje posłanka PO Joanna Mucha

Juwenalia 2018 w Białej Podlaskiej. Zdjęcia z korowodu studenckiego
galeria

Juwenalia 2018 w Białej Podlaskiej. Zdjęcia z korowodu studenckiego 0 2

We wtorek i środę odbyły się Juwenalia Państwowej Szkoły Wyższej im. Jana Pawła II w Białej Podlaskiej.

Hit transferowy w Pszczółce Polski Cukier AZS UMCS

Hit transferowy w Pszczółce Polski Cukier AZS UMCS 0 3

Brianna Joelle Kiesel zasiliła szeregi Pszczółki Polski AZS UMCS Lublin. 24-letnia Amerykanka ma na swoim koncie występy w najlepszej lidze świata, WNBA. Ostatnio reprezentowała szwedzkie Umea Udominate

Nocne sklepy z alkoholem w Lublinie nie zbankrutują. Pomysł radnych PiS nie przeszedł

Nocne sklepy z alkoholem w Lublinie nie zbankrutują. Pomysł radnych PiS nie przeszedł 0 15

Nie będzie w Lublinie ograniczeń nocnej sprzedaży alkoholu. Ich wprowadzenia chcieli radni PiS, ale większość Rady Miasta była temu przeciwna. W czwartek uchwalony został za to zakaz sprzedaży trunków m.in. obok szkół i kościołów. Radni ustalili też maksymalną liczbę zezwoleń dla sklepów i lokali gastronomicznych.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!