niedziela, 25 lutego 2018 r.

Zamość

Dolecki zaprzysiężony, komisje do dzieła

  Edytuj ten wpis
Dodano: 6 grudnia 2006, 14:23

Zbigniew Dolecki został dziś zaprzysiężony na burmistrza Hrubieszowa. Znane już są składy komisji stałych Rady Miasta.

Po złożonym ślubowaniu świeżo upieczony burmistrz zadeklarował, że co miesiąc będzie przekazywał ze swoich poborów po 300 zł na pomoc dzieciom z najbiedniejszych rodzin. Dolecki nie przewiduje radykalnych zmian personalnych w magistracie, ale - jak zapowiedział - będzie wymagał od podległych urzędników wytężonej pracy. Jedną z pierwszych decyzji będzie utworzenie w urzędzie specjalnej komórki, która zajmie się pozyskiwaniem środków unijnych na inwestycje.

Na sesji skompletowano składy komisji stałych. Na czele Komisji Rewizyjnej stanął Czesław Podgórski, który mandat radnego zdobył z listy KKW Lewica i Demokraci. Przewodniczącym Komisji Budżetu, Rozwoju i Promocji Miasta został Eugeniusz Paczała (KWW Odpowiedzialny Samorząd), a Komisji Zdrowia, Kultury Fizycznej, Opieki Socjalnej i Ochrony Środowiska Jerzy Czerw (KWW Ziemia Hrubieszowska). Komisją Oświaty, Kultury, Prawa i Administracji szefować będzie Waldemar Kasperkiewicz (KWW Jedność dla Dobra Miasta), a Komisją Rolnictwa, Gospodarki Żywnościowej i Handlu Janusz Adamus (KWW Odpowiedzialny Samorząd).
Ze stanowiska sekretarza miasta zrezygnował Andrzej Pawluk vel Kiryczuk, który po odejściu Teresy Ziembińskiej na emeryturę zajmie się obsługą Rady Miasta. (LEW)
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!