piątek, 26 maja 2017 r.

Zamość

Gromada: Mikołajki z Państwową Inspekcją Pracy

Dodano: 22 grudnia 2011, 09:07
Autor: (lew)

Mikołajkowe spotkanie w Gromadzie (UG Biłgoraj)
Mikołajkowe spotkanie w Gromadzie (UG Biłgoraj)

W Zespole Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Gromadzie pod Biłgorajem przeprowadzono we wtorek imprezę pod hasłem "Mikołaj z Państwową Inspekcją Pracy”.

Głównym inicjatorem przedsięwzięcia był Okręgowy Inspektorat Pracy w Lublinie. Impreza łączy w sobie działalność promocyjną i prewencyjną dotyczącą bezpieczeństwa pracy w gospodarstwie rolnym ze spotkaniem bożonarodzeniowym.

– Inicjatywa skierowana jest do dzieci z małych miejscowości, które na co dzień stykają się z rolnictwem – informuje Krzysztof Sudoł, zastępca lubelskiego okręgowego inspektora pracy.

Podczas spotkania można było obejrzeć jasełka przygotowane przez uczniów ze szkoły w Gromadzie, wysłuchać koncertu kolęd w wykonaniu chóru męskiego "Klucz” z Majdanu Starego i zespołu "Czeremcha” z Gromady oraz zasiąść przy wspólnym stole wigilijnym.

Głównym punktem programu była wizyta Świętego Mikołaja oraz rozstrzygniecie konkursu plastycznego "Bezpieczeństwo pracy w gospodarstwie rolnym w oczach dziecka”. Brodaty gość nie tylko nagrodził laureatów, ale również rozdał wszystkim uczniom upominki.

Spotkanie zakończyło się wspólnym odśpiewaniem kolędy.
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Alarm 24