Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Zamość

11 czerwca 2008 r.
12:00
Edytuj ten wpis

Hostynne: Śmierć na drzewie (zdjęcia)

0 158 A A

24-letni kierowca volkswagena passata nie miał szans. Zginął w roztrzaskanym aucie.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Do tragedii doszło wczoraj ok. godz. 22 w Hostynne (gm. Werbkowice) na drodze krajowej relacji Hrubieszów-Zosin.

- Kierowca na łuku jezdni stracił panowanie nad samochodem, zjechał na przeciwległy pas ruchu, wpadł do rowu, a następnie uderzył w drzewo - relacjonuje st. sierż. Arkadiusz Arciszewski, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Hrubieszowie.

Siła uderzenia była tak duża, że auto owinęło się wokół drzewa. 24-latek nie miał szans na przeżycie. Zginął na miejscu w wyniku rozległych obrażenia głowy i klatki piersiowej.

Policja podejrzewa, że przyczyną wypadku była nadmierna prędkość.
(LEW)

.

Komentarze 158

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
aaaa / 24 listopada 2014 o 16:55
jak ktos pije i cpa to tak konczy
jego brat jeszcze lepszy
patologiczna rodzina
Avatar
kolega Kamila / 5 lutego 2010 o 21:06
Głupia jest ta osoba która napisala ten kometaż !!! Wysobie nizdajecie z tego sprawy jaki jest to szok dla jego rodziny!!!
Avatar
SONGO25 / 13 sierpnia 2008 o 20:05
Gość napisał:
zastanów sie nad soba i nad swoimi faktami oraz nad tym co piszesz. co ta jego zona musi znosic moze tego nie przeczyta lepiej by było dla niej. szkoda mi jej bo została sama a ludzie tacy jak ty chca ja zniszczyc ale uwazaj zebys sie nie zniszczył!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

HA HA HA????!!!!CO TO JEST????GDZIE JEST MODERATOR TEGO FORUM????ZA CO CI PLACA ???? MASZ UBAW Z TYCH LUDZI???TEN TEMAT POWINIENES ZAMKNAC JUZ DAAAAAAAAAAAAAAWWWWNNNNNNNNNNNOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!TE DYSKUSJE SA IDIOTYCZNE KOLES ZAMKNIJ JUZ TO FORUM ZACHOWAJ SIE JAK CZLOWIEK.....

HA HA HA????!!!!CO TO JEST????GDZIE JEST MODERATOR TEGO FORUM????ZA CO CI PLACA ???? MASZ UBAW Z TYCH LUDZI???TEN TEMAT POWINIENES ZAMKNAC JUZ DAAAAAAAAAAAAAAWWWWNNNNNNNNNNNOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!TE DYSKUSJE SA IDIOTYCZNE KOLES ZAMKNIJ JUZ TO FORUM ZACHOWAJ SIE JAK CZLOWIEK..... rozwiń
Avatar
Gość / 9 sierpnia 2008 o 16:37
kolega napisał:
a czy ja napisalem ze tak bylo? nie tylko chcialem przedstawic tej dziewczynie pewne fakty. z reszta nikt nie wie jak bylo na prawde nikt tylko on. wiec nie zaprzeczajmy niczemu. bylem jestem i bede jego kolega i bede sie do tego przyznawal.

zastanów sie nad soba i nad swoimi faktami oraz nad tym co piszesz. co ta jego zona musi znosic moze tego nie przeczyta lepiej by było dla niej. szkoda mi jej bo została sama a ludzie tacy jak ty chca ja zniszczyc ale uwazaj zebys sie nie zniszczył!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

zastanów sie nad soba i nad swoimi faktami oraz nad tym co piszesz. co ta jego zona musi znosic moze tego nie przeczyta lepiej by było dla niej. szkoda mi jej bo została sama a ludzie tacy jak ty chca ja zniszczyc ale uwazaj zebys sie nie zniszczył!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! rozwiń
Avatar
Gość / 9 sierpnia 2008 o 13:53
kolega napisał:
a czy ja napisalem ze tak bylo? nie tylko chcialem przedstawic tej dziewczynie pewne fakty. z reszta nikt nie wie jak bylo na prawde nikt tylko on. wiec nie zaprzeczajmy niczemu. bylem jestem i bede jego kolega i bede sie do tego przyznawal.



jakie fakty? skoro sam sobie zaprzeczasz. ja nie chce wnikac w ich zycie juz i tak wiele osob to robi bez potrzeby. jest mi jedynie zal tych dwoje. pozdrawiam
Avatar
kolega / 9 sierpnia 2008 o 12:31
znajomy napisał:
I ty sie nazywasz kolegą Kamila wypisując takie bzdury to nawet nie przyznawaj się że jesteś jego kolego. Wstydził byś się za to co napisałeś.

a czy ja napisalem ze tak bylo? nie tylko chcialem przedstawic tej dziewczynie pewne fakty. z reszta nikt nie wie jak bylo na prawde nikt tylko on. wiec nie zaprzeczajmy niczemu. bylem jestem i bede jego kolega i bede sie do tego przyznawal.
nie wie jak bylo na prawde nikt tylko on. wiec nie zaprzeczajmy niczemu. bylem jestem i bede jego kolega i bede sie do tego przyznawal. rozwiń
Avatar
znajomy / 9 sierpnia 2008 o 10:07
kolega napisał:
kolezanko a jak mozesz wytlumaczyc mi to ze kamil mial dosyc zycia i sie zabil? przypuśćmy bo nie wiadomo czy tak bylo to on tylko wie. jego zona codziennie wysylala do niego smsy bardzo wulgarne chociaz juz nie miala do niego prawa bo bo byli w trakcie separacji do ktorej podkreslam sama dazyla. nie znasz ani jego ani jej a ja znam i mnie wiecej wioem nie twierdze teraz ze akurat tak bylo ale przypuszczam

I ty sie nazywasz kolegą Kamila wypisując takie bzdury to nawet nie przyznawaj się że jesteś jego kolego. Wstydził byś się za to co napisałeś.

I ty sie nazywasz kolegą Kamila wypisując takie bzdury to nawet nie przyznawaj się że jesteś jego kolego. Wstydził byś się za to co napisałeś. rozwiń
Avatar
kolega / 8 sierpnia 2008 o 11:51
wow szok napisał:
TO PRAWDA ZE MATKA POWINNA BYC NAJWAZNIEJSZA OSOBA W ZYCIU DZIECKA I ZGADZAM SIE Z TYM ZE NIKT TAK NIE CIERPI JAK ONA ALE NIE PRZESADZAJCIE ZE TO ANKI WINA JA JEJ NIE ZNAM JEJ MEZA TEZ NIE ZNALAM ALE Z TEGO CO WIDZE JEDYNYM ICH PROBLEMEM W ZWIAZKU BYLO TO ZE MIELI ZBYT WIELU PRZYJACIOL KTORZY PROBOWALI ZNISZCZYC COS CO SIE NAZYWA MILOSC I GRATULUJE ZROBILISCIE TO W SPOSOB PERFEKCYJNY. NIE ROZUMIEM TYLKO DLACZEGO OBWINIACIE JEGO ZONE ZA TO. ON SKORO BYL CZLOWIEKIEM DOBRYM I TAK UCZCIWYM CO ROBIL O TEJ GODZINIE POZA DOMEM BO CHYBA NIE JECHAL PO PAMPERSY?? JA NIE STAJE PO NICZYJEJ STRONIE TYLKO NIE POTRAFIE ZROZUMIEC TYCH WSZYSTKICH KOMENTARZY??? WYGLADA TO JAK POLE BITWY NA SLOWA A NIE JAK FORUM???

kolezanko a jak mozesz wytlumaczyc mi to ze kamil mial dosyc zycia i sie zabil? przypuśćmy bo nie wiadomo czy tak bylo to on tylko wie. jego zona codziennie wysylala do niego smsy bardzo wulgarne chociaz juz nie miala do niego prawa bo bo byli w trakcie separacji do ktorej podkreslam sama dazyla. nie znasz ani jego ani jej a ja znam i mnie wiecej wioem nie twierdze teraz ze akurat tak bylo ale przypuszczam

kolezanko a jak mozesz wytlumaczyc mi to ze kamil mial dosyc zycia i sie zabil? przypuśćmy bo nie wiadomo czy tak bylo to on tylko wie. jego zona codziennie wysylala do niego smsy bardzo wulgarne chociaz juz nie miala do niego prawa bo bo byli w trakcie separacji do ktorej podkreslam sama dazyla. nie znasz ani jego ani jej a ja znam i mnie wiecej wioem nie twierdze teraz ze akurat tak bylo ale przypuszczam rozwiń
Avatar
Gość / 7 sierpnia 2008 o 18:41
znajomy napisał:
A pocałujcię Anie wszyscy w d*** i niech nikt się za nią nie podaje. Gdyby Kamil był w pożądku wobec niej to by było inaczej. To on wybrał swoją drogę ona mu nie kazała tam jechać. Oni żadnego rozwodu nie załatwiali tylko seperacje a seperacja to nie roawód. A te lale niech zadzwonią do niej i niech jej o tym powiedzą bo tu każdy jest cwany. Ale was spodka za to co tu wypisujecie na Anie i Kamila!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



popieram w 100procentach



popieram w 100procentach rozwiń
Avatar
wow szok / 7 sierpnia 2008 o 18:39
Gość napisał:
wielbicielom ani radze jej pomnik wystawic buhahahahah a do kazdego dziecka najwieksze prawo ma matka bo to ona nosi to wlasnie dziecko przez 9 mcy w brzuchu i to ona potem poswieca sie na jego wychowanie wiec w takiej sytuacji najbardziej cierpi matka < matka stojaca nad grobem wlasnego dziecka, to jest tragiczne>



TO PRAWDA ZE MATKA POWINNA BYC NAJWAZNIEJSZA OSOBA W ZYCIU DZIECKA I ZGADZAM SIE Z TYM ZE NIKT TAK NIE CIERPI JAK ONA ALE NIE PRZESADZAJCIE ZE TO ANKI WINA JA JEJ NIE ZNAM JEJ MEZA TEZ NIE ZNALAM ALE Z TEGO CO WIDZE JEDYNYM ICH PROBLEMEM W ZWIAZKU BYLO TO ZE MIELI ZBYT WIELU PRZYJACIOL KTORZY PROBOWALI ZNISZCZYC COS CO SIE NAZYWA MILOSC I GRATULUJE ZROBILISCIE TO W SPOSOB PERFEKCYJNY. NIE ROZUMIEM TYLKO DLACZEGO OBWINIACIE JEGO ZONE ZA TO. ON SKORO BYL CZLOWIEKIEM DOBRYM I TAK UCZCIWYM CO ROBIL O TEJ GODZINIE POZA DOMEM BO CHYBA NIE JECHAL PO PAMPERSY?? JA NIE STAJE PO NICZYJEJ STRONIE TYLKO NIE POTRAFIE ZROZUMIEC TYCH WSZYSTKICH KOMENTARZY??? WYGLADA TO JAK POLE BITWY NA SLOWA A NIE JAK FORUM???



TO PRAWDA ZE MATKA POWINNA BYC NAJWAZNIEJSZA OSOBA W ZYCIU DZIECKA I ZGADZAM SIE Z TYM ZE NIKT TAK NIE CIERPI JAK ONA ALE NIE PRZESADZAJCIE ZE TO ANKI WINA JA JEJ NIE ZNAM JEJ MEZA TEZ NIE ZNALAM ALE Z TEGO CO WIDZE JEDYNYM ICH PROBLEMEM W ZWIAZKU BYLO TO ZE MIELI ZBYT WIELU PRZYJACIOL KTORZY PROBOWALI ZNISZCZYC COS CO SIE NAZYWA MILOSC I GRATULUJE ZROBILISCIE TO W SPOSOB PERFEKCYJNY. NIE ROZUMIEM TYLKO DLACZEGO OBWINIACIE JEGO ZONE ZA TO. ON SKORO BYL CZLOWIEKIEM DOBRYM I TAK UCZCIWYM CO ROBIL O TEJ GODZINI... rozwiń
Avatar
aaaa / 24 listopada 2014 o 16:55
jak ktos pije i cpa to tak konczy
jego brat jeszcze lepszy
patologiczna rodzina
Avatar
kolega Kamila / 5 lutego 2010 o 21:06
Głupia jest ta osoba która napisala ten kometaż !!! Wysobie nizdajecie z tego sprawy jaki jest to szok dla jego rodziny!!!
Avatar
SONGO25 / 13 sierpnia 2008 o 20:05
Gość napisał:
zastanów sie nad soba i nad swoimi faktami oraz nad tym co piszesz. co ta jego zona musi znosic moze tego nie przeczyta lepiej by było dla niej. szkoda mi jej bo została sama a ludzie tacy jak ty chca ja zniszczyc ale uwazaj zebys sie nie zniszczył!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

HA HA HA????!!!!CO TO JEST????GDZIE JEST MODERATOR TEGO FORUM????ZA CO CI PLACA ???? MASZ UBAW Z TYCH LUDZI???TEN TEMAT POWINIENES ZAMKNAC JUZ DAAAAAAAAAAAAAAWWWWNNNNNNNNNNNOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!TE DYSKUSJE SA IDIOTYCZNE KOLES ZAMKNIJ JUZ TO FORUM ZACHOWAJ SIE JAK CZLOWIEK.....

HA HA HA????!!!!CO TO JEST????GDZIE JEST MODERATOR TEGO FORUM????ZA CO CI PLACA ???? MASZ UBAW Z TYCH LUDZI???TEN TEMAT POWINIENES ZAMKNAC JUZ DAAAAAAAAAAAAAAWWWWNNNNNNNNNNNOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!TE DYSKUSJE SA IDIOTYCZNE KOLES ZAMKNIJ JUZ TO FORUM ZACHOWAJ SIE JAK CZLOWIEK..... rozwiń
Avatar
Gość / 9 sierpnia 2008 o 16:37
kolega napisał:
a czy ja napisalem ze tak bylo? nie tylko chcialem przedstawic tej dziewczynie pewne fakty. z reszta nikt nie wie jak bylo na prawde nikt tylko on. wiec nie zaprzeczajmy niczemu. bylem jestem i bede jego kolega i bede sie do tego przyznawal.

zastanów sie nad soba i nad swoimi faktami oraz nad tym co piszesz. co ta jego zona musi znosic moze tego nie przeczyta lepiej by było dla niej. szkoda mi jej bo została sama a ludzie tacy jak ty chca ja zniszczyc ale uwazaj zebys sie nie zniszczył!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

zastanów sie nad soba i nad swoimi faktami oraz nad tym co piszesz. co ta jego zona musi znosic moze tego nie przeczyta lepiej by było dla niej. szkoda mi jej bo została sama a ludzie tacy jak ty chca ja zniszczyc ale uwazaj zebys sie nie zniszczył!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! rozwiń
Avatar
Gość / 9 sierpnia 2008 o 13:53
kolega napisał:
a czy ja napisalem ze tak bylo? nie tylko chcialem przedstawic tej dziewczynie pewne fakty. z reszta nikt nie wie jak bylo na prawde nikt tylko on. wiec nie zaprzeczajmy niczemu. bylem jestem i bede jego kolega i bede sie do tego przyznawal.



jakie fakty? skoro sam sobie zaprzeczasz. ja nie chce wnikac w ich zycie juz i tak wiele osob to robi bez potrzeby. jest mi jedynie zal tych dwoje. pozdrawiam
Avatar
kolega / 9 sierpnia 2008 o 12:31
znajomy napisał:
I ty sie nazywasz kolegą Kamila wypisując takie bzdury to nawet nie przyznawaj się że jesteś jego kolego. Wstydził byś się za to co napisałeś.

a czy ja napisalem ze tak bylo? nie tylko chcialem przedstawic tej dziewczynie pewne fakty. z reszta nikt nie wie jak bylo na prawde nikt tylko on. wiec nie zaprzeczajmy niczemu. bylem jestem i bede jego kolega i bede sie do tego przyznawal.
nie wie jak bylo na prawde nikt tylko on. wiec nie zaprzeczajmy niczemu. bylem jestem i bede jego kolega i bede sie do tego przyznawal. rozwiń
Avatar
znajomy / 9 sierpnia 2008 o 10:07
kolega napisał:
kolezanko a jak mozesz wytlumaczyc mi to ze kamil mial dosyc zycia i sie zabil? przypuśćmy bo nie wiadomo czy tak bylo to on tylko wie. jego zona codziennie wysylala do niego smsy bardzo wulgarne chociaz juz nie miala do niego prawa bo bo byli w trakcie separacji do ktorej podkreslam sama dazyla. nie znasz ani jego ani jej a ja znam i mnie wiecej wioem nie twierdze teraz ze akurat tak bylo ale przypuszczam

I ty sie nazywasz kolegą Kamila wypisując takie bzdury to nawet nie przyznawaj się że jesteś jego kolego. Wstydził byś się za to co napisałeś.

I ty sie nazywasz kolegą Kamila wypisując takie bzdury to nawet nie przyznawaj się że jesteś jego kolego. Wstydził byś się za to co napisałeś. rozwiń
Avatar
kolega / 8 sierpnia 2008 o 11:51
wow szok napisał:
TO PRAWDA ZE MATKA POWINNA BYC NAJWAZNIEJSZA OSOBA W ZYCIU DZIECKA I ZGADZAM SIE Z TYM ZE NIKT TAK NIE CIERPI JAK ONA ALE NIE PRZESADZAJCIE ZE TO ANKI WINA JA JEJ NIE ZNAM JEJ MEZA TEZ NIE ZNALAM ALE Z TEGO CO WIDZE JEDYNYM ICH PROBLEMEM W ZWIAZKU BYLO TO ZE MIELI ZBYT WIELU PRZYJACIOL KTORZY PROBOWALI ZNISZCZYC COS CO SIE NAZYWA MILOSC I GRATULUJE ZROBILISCIE TO W SPOSOB PERFEKCYJNY. NIE ROZUMIEM TYLKO DLACZEGO OBWINIACIE JEGO ZONE ZA TO. ON SKORO BYL CZLOWIEKIEM DOBRYM I TAK UCZCIWYM CO ROBIL O TEJ GODZINIE POZA DOMEM BO CHYBA NIE JECHAL PO PAMPERSY?? JA NIE STAJE PO NICZYJEJ STRONIE TYLKO NIE POTRAFIE ZROZUMIEC TYCH WSZYSTKICH KOMENTARZY??? WYGLADA TO JAK POLE BITWY NA SLOWA A NIE JAK FORUM???

kolezanko a jak mozesz wytlumaczyc mi to ze kamil mial dosyc zycia i sie zabil? przypuśćmy bo nie wiadomo czy tak bylo to on tylko wie. jego zona codziennie wysylala do niego smsy bardzo wulgarne chociaz juz nie miala do niego prawa bo bo byli w trakcie separacji do ktorej podkreslam sama dazyla. nie znasz ani jego ani jej a ja znam i mnie wiecej wioem nie twierdze teraz ze akurat tak bylo ale przypuszczam

kolezanko a jak mozesz wytlumaczyc mi to ze kamil mial dosyc zycia i sie zabil? przypuśćmy bo nie wiadomo czy tak bylo to on tylko wie. jego zona codziennie wysylala do niego smsy bardzo wulgarne chociaz juz nie miala do niego prawa bo bo byli w trakcie separacji do ktorej podkreslam sama dazyla. nie znasz ani jego ani jej a ja znam i mnie wiecej wioem nie twierdze teraz ze akurat tak bylo ale przypuszczam rozwiń
Avatar
Gość / 7 sierpnia 2008 o 18:41
znajomy napisał:
A pocałujcię Anie wszyscy w d*** i niech nikt się za nią nie podaje. Gdyby Kamil był w pożądku wobec niej to by było inaczej. To on wybrał swoją drogę ona mu nie kazała tam jechać. Oni żadnego rozwodu nie załatwiali tylko seperacje a seperacja to nie roawód. A te lale niech zadzwonią do niej i niech jej o tym powiedzą bo tu każdy jest cwany. Ale was spodka za to co tu wypisujecie na Anie i Kamila!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



popieram w 100procentach



popieram w 100procentach rozwiń
Avatar
wow szok / 7 sierpnia 2008 o 18:39
Gość napisał:
wielbicielom ani radze jej pomnik wystawic buhahahahah a do kazdego dziecka najwieksze prawo ma matka bo to ona nosi to wlasnie dziecko przez 9 mcy w brzuchu i to ona potem poswieca sie na jego wychowanie wiec w takiej sytuacji najbardziej cierpi matka < matka stojaca nad grobem wlasnego dziecka, to jest tragiczne>



TO PRAWDA ZE MATKA POWINNA BYC NAJWAZNIEJSZA OSOBA W ZYCIU DZIECKA I ZGADZAM SIE Z TYM ZE NIKT TAK NIE CIERPI JAK ONA ALE NIE PRZESADZAJCIE ZE TO ANKI WINA JA JEJ NIE ZNAM JEJ MEZA TEZ NIE ZNALAM ALE Z TEGO CO WIDZE JEDYNYM ICH PROBLEMEM W ZWIAZKU BYLO TO ZE MIELI ZBYT WIELU PRZYJACIOL KTORZY PROBOWALI ZNISZCZYC COS CO SIE NAZYWA MILOSC I GRATULUJE ZROBILISCIE TO W SPOSOB PERFEKCYJNY. NIE ROZUMIEM TYLKO DLACZEGO OBWINIACIE JEGO ZONE ZA TO. ON SKORO BYL CZLOWIEKIEM DOBRYM I TAK UCZCIWYM CO ROBIL O TEJ GODZINIE POZA DOMEM BO CHYBA NIE JECHAL PO PAMPERSY?? JA NIE STAJE PO NICZYJEJ STRONIE TYLKO NIE POTRAFIE ZROZUMIEC TYCH WSZYSTKICH KOMENTARZY??? WYGLADA TO JAK POLE BITWY NA SLOWA A NIE JAK FORUM???



TO PRAWDA ZE MATKA POWINNA BYC NAJWAZNIEJSZA OSOBA W ZYCIU DZIECKA I ZGADZAM SIE Z TYM ZE NIKT TAK NIE CIERPI JAK ONA ALE NIE PRZESADZAJCIE ZE TO ANKI WINA JA JEJ NIE ZNAM JEJ MEZA TEZ NIE ZNALAM ALE Z TEGO CO WIDZE JEDYNYM ICH PROBLEMEM W ZWIAZKU BYLO TO ZE MIELI ZBYT WIELU PRZYJACIOL KTORZY PROBOWALI ZNISZCZYC COS CO SIE NAZYWA MILOSC I GRATULUJE ZROBILISCIE TO W SPOSOB PERFEKCYJNY. NIE ROZUMIEM TYLKO DLACZEGO OBWINIACIE JEGO ZONE ZA TO. ON SKORO BYL CZLOWIEKIEM DOBRYM I TAK UCZCIWYM CO ROBIL O TEJ GODZINI... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 158

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Lepiej omijać to przejście graniczne z Ukrainą. Na wyjazd trzeba długo czekać

Lepiej omijać to przejście graniczne z Ukrainą. Na wyjazd trzeba długo czekać 0 0

Dobra rada dla kierowców TIR-ów: omijajcie przejście graniczne w Dorohusku. Na wyjazd z Polski na Ukrainę trzeba tam czekać w kolejce już około 10 godzin.

Dwa ronda turbinowe powstaną przy bialskiej obwodnicy

Dwa ronda turbinowe powstaną przy bialskiej obwodnicy 0 0

Po raz pierwszy w historii Biała Podlaska zrealizuje projekt we współpracy z białoruskim partnerem przy unijnym wsparciu. Właśnie podpisano umowę.

Motor Lublin – Spartakus Daleszyce 5:0. Mają wicelidera

Motor Lublin – Spartakus Daleszyce 5:0. Mają wicelidera 4 0

Wszystko poszło zgodnie z planem. Motor wysoko pokonał w środę Spartakusa Daleszyce aż 5:0. Już w sobotę ekipę z Lublina czeka wyjazdowy pojedynek z MKS Trzebinia

Lublin: Olimpiada z języka angielskiego. Dla przedszkolaków! [zdjęcia]
galeria

Lublin: Olimpiada z języka angielskiego. Dla przedszkolaków! [zdjęcia] 0 0

Zrobienie zakupów w zagranicznym sklepie, czy opowiedzenie o ubraniach to tylko niektóre zadania, z jakimi poradzić musieli sobie uczestnicy I Mini Olimpiady z języka angielskiego. Polecenia na pozór nie wydają się trudne, ale wszystko się zmienia, gdy wiemy, że zmierzyć się z nimi muszą… przedszkolaki.

GTPR Gdynia – MKS Perła 17:26. Lublinianki mistrzyniami Polski!

GTPR Gdynia – MKS Perła 17:26. Lublinianki mistrzyniami Polski! 30 2

W środę MKS Perła potwierdził absolutną dominację na krajowym podwórku. Lublinianki pokonały w Gdyni tamtejszy GTPR, czyli mistrza z poprzednich rozgrywek 26:17. Efekt? Na pięć kolejek przed zakończeniem sezonu zdobyły tytuł. I to po raz 20 w historii klubu

Krzysztof Żuk: Sędzia jest stronnicza. Przemysław Czarnek: To tchórzostwo
film

Krzysztof Żuk: Sędzia jest stronnicza. Przemysław Czarnek: To tchórzostwo 2 15

Nagły zwrot akcji w sprawie Krzysztofa Żuka, który broni w sądzie fotela prezydenta Lublina. Nie doszło w środę do ogłoszenia wyroku, bo Żuk zażądał odsunięcia od sprawy sędzi. – To tchórzostwo – grzmi wojewoda, który chce pozbawić go władzy. – Skorzystałem z przepisów – odpowiada Żuk. Jego wniosek może odwlec wyrok o wiele tygodni, a czas działa tu na jego korzyść.

Prezydent Etiopii z wizytą w puławskich Azotach. Liczy na współpracę gospodarczą
galeria

Prezydent Etiopii z wizytą w puławskich Azotach. Liczy na współpracę gospodarczą 9 1

Puławska fabryka jest bardzo nowoczesna i zrobiła na mnie duże wrażenie – powiedział Mulatu Teshome Wirtu, prezydent Federalnej Demokratycznej Republiki Etiopii podczas swojej środowej wizyty w Zakładach Azotowych.

Mieszkańcy Hrubieszowa zdecydują na co wydać 100 tys. zł

Mieszkańcy Hrubieszowa zdecydują na co wydać 100 tys. zł 1 0

Wiadomo już, na jakie zadania w tegorocznej edycji Budżetu Obywatelskiego w Hrubieszowie będą mogli głosować mieszkańcy Hrubieszowa. Do wydania jest 100 tys. zł.

Puchar Polski: Eko Różanka lepsze od Sparty Rejowiec dopiero po rzutach karnych

Puchar Polski: Eko Różanka lepsze od Sparty Rejowiec dopiero po rzutach karnych 2 0

Finałowy mecz Pucharu Polski na szczeblu okręgu chełmskiego dostarczył dużych emocji. Obie drużyny miały swoje sytuacje, ale o losach spotkania przesądziła dopiero seria rzutów karnych. A w nich Sparta Rejowiec Fabryczny przegrała z Eko Różanka 4:5

Nowa restauracja w Tarasach Zamkowych. Piłkarz i trenerzy na otwarciu

Nowa restauracja w Tarasach Zamkowych. Piłkarz i trenerzy na otwarciu 16 1

27 kwietnia w Tarasach Zamkowych oficjalnie zostanie otwarta pierwsza w Lublinie restauracja Jumi Zumi.

Synagogi będą jak nowe. Coraz bliżej końca prac

Synagogi będą jak nowe. Coraz bliżej końca prac 0 1

Trwa poremontowe sprzątanie wnętrza Dużej Synagogi. Teraz ekipa budowlana ma się zająć wymianą dachu nad babińcami i remontem zewnętrznej elewacji.

Piłkarki Górnika Łęczna pokonały Medyk Konin 3:2. Tytuł coraz bliżej

Piłkarki Górnika Łęczna pokonały Medyk Konin 3:2. Tytuł coraz bliżej 0 0

Kolejny krok w stronę mistrzostwa Polski wykonany! Górnik Łęczna pokonał w środę drużynę Medyka Konin 3:2 i powiększył przewagę nad najgroźniejszym rywalem do dziewięciu punktów

"Wszyscy na ziemię! Policja!" Tak CBŚP wchodzi do domów przestępców [wideo]
galeria
film

"Wszyscy na ziemię! Policja!" Tak CBŚP wchodzi do domów przestępców [wideo] 11 5

Policjanci ustalili właśnie kolejne 33 osoby, zamieszane w przestępczość narkotykową. To część dużej akcji prowadzonej od ubiegłego roku przez CBŚP i KSP. W akcji brali udział także policjanci z lubelskiego CBŚP.

Sezon Lublin w Muzeum na Majdanku
27 kwietnia 2018, 17:00

Sezon Lublin w Muzeum na Majdanku 2 0

Co Gdzie Kiedy. Wystawa, wykłady, spotkania i spacery - Muzeum na Majdanku włącza się w akcję Sezon Lublin, w ramach której w najbliższym okresie zorganizowane zostaną wyjątkowe wydarzenia dla zwiedzających.

Pieniądze na rozbudowę sieci wodno-kanalizacyjnych dla czterech gmin powiatu puławskiego

Pieniądze na rozbudowę sieci wodno-kanalizacyjnych dla czterech gmin powiatu puławskiego 1 0

Sześć milionów złotych unijnego dofinansowania otrzymają w tym roku cztery gminy powiatu puławskiego na rozwój swoich sieci wodno-kanalizacyjnych.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!