środa, 18 stycznia 2017 r.

Zamość

Hrubieszów: Świąteczne prace, świąteczne nagrody (lista laureatów)

Dodano: 21 grudnia 2011, 09:49
Autor: (lew)

Konkursowe prace w HDK (HDK)
Konkursowe prace w HDK (HDK)

W Hrubieszowskim Domu Kultury rozstrzygnięto konkurs plastyczny "W grudniowy dzień”. Najlepsi autorzy prac otrzymali nagrody.

Na konkurs wpłynęły 324 prace nadesłane z 3 przedszkoli, 13 szkół podstawowych, 6 gimnazjów oraz dwóch kół plastycznych.

Po wnikliwej ocenie postanowiono przyznać nagrody. W grupie przedszkolnej otrzymali je Milena Turzyńska, Greta Wojtowicz (Przedszkole nr 2 w Hrubieszowie), Milena Zamojtel lat 5 (Przedszkole nr 3 w Hrubieszowie), Malwina Kryszczuk lat 6 (Przedszkole nr 5 w Hrubieszowie), Maja Łącz lat (Szkoła Podstawowa w Trzeszczanach), Emilia Jarosz lat 6 (SP w Malicach), Łukasz Ziółkowski (SP w Nieledwi), Agata Twardowska, Ola Szymko, Sara Adamczuk, Iga Mielniczuk, Jaś Adamus, Piotr Kiełbasa, Michał Suchecki i Eliza Leśniak (wszyscy Koło Plastyczne HDK).

W grupie klas I–III szkoły podstawowej nagrody zdobyli: Natalia Bednarczuk, Julia Borkowska, Gabriela Marciniak, Natalia Słowik, Marija Saczuk, Dominika Krawiec, Gabriela Szeweńko i Patrycja Trzos (wszyscy SP nr 3 w Hrubieszowie), Paweł Staruch (Powiatowy Zespół Placówek Szkolno-Wychowawczych w Hrubieszowie), Radosław Hawryluk, Paulina Wróbel i Gabriela Jarosz (wszyscy SP w Malicach), Karolina Suchecka (Zespół Szkół Miejskich nr 2 w Hrubieszowie), Jakub Musur (SP w Turkowicach) oraz Ola Woźnica, Iga Kowalska, Kasia Wrona, Justyna Dąbrowska i Matylda Bień (Koło Plastyczne HDK).

Wśród ich starszych kolegów z klas IV–VI na nagrody zasłużyli: Joanna Gizińska, Sylwia Walencik i Paulina Kawka (wszystkie SP nr 3 w Hrubieszowie), Natalia Butryn, Karolina Traczuk i Sylwia Kowalska (wszystkie Zespół Szkół w Sahryniu), Artur Ryszkiewicz (SP w Werbkowicach), Grzegorz Rozkal i Tomek Wierzbicki (Obaj SP w Matczu), Karnelia Dominik (SP w Honiatyczach) i Paulina Woźnica (Koło Plastyczne HDK).

Nagrodzeni gimnazjaliści to: Marek Kuźmiński i Natalia Grabowska (oboje Gimnazjum nr 2 w Hrubieszowie), Marcin Warszawa, Dominika Jakubasz i Aneta Pawłowicz (wszyscy Gimnazjum w Kozodawach), Estera Kędzierawska (Gimnazjum w Werbkowicach), Monika Mazur (Gimnazjum w Sahryniu), Karolina Folusz (Gimnazjum w Trzeszczanach), Joanna Harasymiuk, Magdalena Kutera, Weronika Tomaszczuk, Corinne Cundari, Izabela Zając, Bartosz Załoga i Jolanta Zamościńska (wszyscy Zespół Szkół nr 2 w Hrubieszowie).

Ogółem przyznano 60 nagród, które ufundowali Urząd Miasta w Hrubieszowie, Starostwo Powiatowe w Hrubieszowie i Hrubieszowski Dom Kultury. Spotkanie z laureatami konkursu odbędzie się 10 stycznia 2012 r. w HDK.
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Alarm 24