piątek, 23 marca 2018 r.

Zamość

Hrubieszów: Świąteczne prace, świąteczne nagrody (lista laureatów)

  Edytuj ten wpis
Dodano: 21 grudnia 2011, 09:49
Autor: (lew)

Konkursowe prace w HDK (HDK)
Konkursowe prace w HDK (HDK)

W Hrubieszowskim Domu Kultury rozstrzygnięto konkurs plastyczny "W grudniowy dzień”. Najlepsi autorzy prac otrzymali nagrody.

Na konkurs wpłynęły 324 prace nadesłane z 3 przedszkoli, 13 szkół podstawowych, 6 gimnazjów oraz dwóch kół plastycznych.

Po wnikliwej ocenie postanowiono przyznać nagrody. W grupie przedszkolnej otrzymali je Milena Turzyńska, Greta Wojtowicz (Przedszkole nr 2 w Hrubieszowie), Milena Zamojtel lat 5 (Przedszkole nr 3 w Hrubieszowie), Malwina Kryszczuk lat 6 (Przedszkole nr 5 w Hrubieszowie), Maja Łącz lat (Szkoła Podstawowa w Trzeszczanach), Emilia Jarosz lat 6 (SP w Malicach), Łukasz Ziółkowski (SP w Nieledwi), Agata Twardowska, Ola Szymko, Sara Adamczuk, Iga Mielniczuk, Jaś Adamus, Piotr Kiełbasa, Michał Suchecki i Eliza Leśniak (wszyscy Koło Plastyczne HDK).

W grupie klas I–III szkoły podstawowej nagrody zdobyli: Natalia Bednarczuk, Julia Borkowska, Gabriela Marciniak, Natalia Słowik, Marija Saczuk, Dominika Krawiec, Gabriela Szeweńko i Patrycja Trzos (wszyscy SP nr 3 w Hrubieszowie), Paweł Staruch (Powiatowy Zespół Placówek Szkolno-Wychowawczych w Hrubieszowie), Radosław Hawryluk, Paulina Wróbel i Gabriela Jarosz (wszyscy SP w Malicach), Karolina Suchecka (Zespół Szkół Miejskich nr 2 w Hrubieszowie), Jakub Musur (SP w Turkowicach) oraz Ola Woźnica, Iga Kowalska, Kasia Wrona, Justyna Dąbrowska i Matylda Bień (Koło Plastyczne HDK).

Wśród ich starszych kolegów z klas IV–VI na nagrody zasłużyli: Joanna Gizińska, Sylwia Walencik i Paulina Kawka (wszystkie SP nr 3 w Hrubieszowie), Natalia Butryn, Karolina Traczuk i Sylwia Kowalska (wszystkie Zespół Szkół w Sahryniu), Artur Ryszkiewicz (SP w Werbkowicach), Grzegorz Rozkal i Tomek Wierzbicki (Obaj SP w Matczu), Karnelia Dominik (SP w Honiatyczach) i Paulina Woźnica (Koło Plastyczne HDK).

Nagrodzeni gimnazjaliści to: Marek Kuźmiński i Natalia Grabowska (oboje Gimnazjum nr 2 w Hrubieszowie), Marcin Warszawa, Dominika Jakubasz i Aneta Pawłowicz (wszyscy Gimnazjum w Kozodawach), Estera Kędzierawska (Gimnazjum w Werbkowicach), Monika Mazur (Gimnazjum w Sahryniu), Karolina Folusz (Gimnazjum w Trzeszczanach), Joanna Harasymiuk, Magdalena Kutera, Weronika Tomaszczuk, Corinne Cundari, Izabela Zając, Bartosz Załoga i Jolanta Zamościńska (wszyscy Zespół Szkół nr 2 w Hrubieszowie).

Ogółem przyznano 60 nagród, które ufundowali Urząd Miasta w Hrubieszowie, Starostwo Powiatowe w Hrubieszowie i Hrubieszowski Dom Kultury. Spotkanie z laureatami konkursu odbędzie się 10 stycznia 2012 r. w HDK.
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!