Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Zamość

31 lipca 2013 r.
19:52
Edytuj ten wpis

Hrubieszów. Więzienie jak marzenie, z kącikiem dla dzieci

1 10 A A
Do końca sierpnia ma być oddany trzykondygnacyjny pawilon mieszkalny dla więźniów, który stanął na m
Do końca sierpnia ma być oddany trzykondygnacyjny pawilon mieszkalny dla więźniów, który stanął na m

Zakład Karny w Hrubieszowie zmieni się nie do poznania. Przybędzie ponad 250 miejsc dla osadzonych i… 78 miejsc pracy.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Nowy, dobudowany budynek administracji jest już gotowy, pracownicy przenieśli się do niego tydzień temu. – Każda taka przeprowadzka to duży wysiłek organizacyjny. Jesteśmy zakładem karnym i obowiązują nas szczególne przepisy. Miejsce musi być "szczelne” – mówi mjr Paweł Różyński, oficer prasowy.

Do końca sierpnia ma być również oddany trzykondygnacyjny pawilon mieszkalny dla więźniów, który stanął na miejscu boiska sportowego. – Trwają prace wykończeniowe, zwozimy meble do budynku – mówi Różyński. Do tej pory w więzieniu było 366 miejsc, po rozbudowie będzie ich 620. Osadzeni znajdą miejsca w 73 celach. Będzie to 10 jednoosobowych cel, jedna dwuosobowa, 2 trzyosobowe i 60 czteroosobowych.\

W nowej części znajdzie się także kantyna. Gotowa jest duża sala do widzeń bez dozoru. – Na widzenia przychodzą często rodziny, dlatego wydzieliliśmy także specjalny kącik dla dzieci. Są w nim zabawki – dodaje Różyński. W zakładzie znajdzie się także miejsce, gdzie odwiedzający są oddzieleni szybą od osadzonych i mogą z nimi rozmawiać przez telefon.
Dużego remontu doczekała się także kuchnia. Trzeba ją przystosować do prawie dwukrotnie większej liczby osób. – Teraz posiłki są dowożone z zakładu karnego w Zamościu – mówi Różyński.

W zakładzie będą potrzebni nowi funkcjonariusze. Właśnie trwa rekrutacja. Zatrudnienie znajdzie 78 osób. Rozbudowa zakładu karnego pochłonie ok. 16 mln zł.

Hrubieszowski zakład karny istnieje od 1968 roku. Początkowo przebywali w nim skazani wszystkich kategorii, potem recydywiści. Teraz osadzeni są tu młodociani i dorośli odbywający karę pozbawienia wolności po raz pierwszy, którzy mają przebywać w zakładzie półotwartym.

Komentarze 10

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Róża / 10 listopada 2013 o 13:49

"Więzienie jak marzenie" - jakim trzeba być kretynem żeby w ten sposób określać zk. Zamiast skupiać się na budynku to może warto  było by przyjrzec się formie resocjalizacji i wreszcie temu jakie ona ma skutki. Warto przyjrzeć się temu jak wyglądają wokandy i czy sąd stosuje się do artykułów. Z tego co wiem to rządzi się tam to wszystko swoimi prawami. Osobiście poznałam więźnia , który pomimo krysztalowego zachowania, bez jakiegokolwiek kwitu karnego przez ponad 4 lata, praca, przepustki, plany związane z bardzo prawym funkcjonowaniem na wolności, zakończona pełna resocjalizacja i co ma z tego ? Totalny zong. Do końca zostało 14 miesięcy a sąd "karze" Go po raz kolejny traktując jako multirecydywistę, który zupełnie nie poddał się resocjalizacji i uniemożliwia zarówno jemu jak i jego rodzinie normalnego funkcjonowania. Odbiera szansę na normalne życie i powrót do społeczeństwa. Odbiera wiarę w to że resocjalizacja ma jakiś sens. W rezultacie taka jedna cholernie błęda decyzja rujnuje wszystko, całe lata pracy nad sobą, rozwala w mgnieniu oka wiarę w to , że warto było się starać, że może ktoś doceni nie tyle chęć co faktyczną poprawę.Ciągłe karanie nie zmieni człowieka na lepsze.Ta pieprzona niezawisłość. Może warto było by skupić się nad tym.

"Więzienie jak marzenie" - jakim trzeba być kretynem żeby w ten sposób określać zk. Zamiast skupiać się na budynku to może warto  było by przyjrzec się formie resocjalizacji i wreszcie temu jakie ona ma skutki. Warto przyjrzeć się temu jak wyglądają wokandy i czy sąd stosuje się do artykułów. Z tego co wiem to rządzi się tam to wszystko swoimi prawami. Osobiście poznałam więźnia , który pomimo krysztalowego zachowania, bez jakiegokolwiek kwitu karnego przez ponad 4 lata, praca, przepustki, plany związane z bardzo prawym funkcjonowani... rozwiń

Avatar
oinfect / 1 sierpnia 2013 o 11:51

Są szkolenia dla różnych grup wiekowych http://www.inwestycjawkadry.info.pl/

Przykład; Szkolenia z docieplania budynków i pozyskiwania energii słonecznej – bezpłatne

Ile domów się buduje dociepla itp.? Trzeba znaleźć coś dla siebie w czym jest się dobrym i wyjść ze swojej strefy komfortu, że pensja dziadowska to dziadowska ale jest. Nic za darmo albo pracujesz na kogoś albo na siebie. To jedyna perspektywa jak przeżyć i prosperować mimo państwa, socjalizmu i kryzysu.

Są szkolenia dla różnych grup wiekowych http://www.inwestycjawkadry.info.pl/

Przykład; Szkolenia z docieplania budynków i pozyskiwania energii słonecznej – bezpłatne

Ile domów się buduje dociepla itp.? Trzeba znaleźć coś dla siebie w czym jes... rozwiń

Avatar
Gość / 1 sierpnia 2013 o 10:48

jakie trzeba popełnić wykroczenie aby znaleźć się w tym więzieniu, bo wypada mi na stare lata przeskrobać i niech mnie zamkną, przynajmniej czysto, jeść dadzą, jak człowiek się rozchoruje to zajmią się leczeniem, lubię czytać książki to będę leżeć i czytać, a po wuj pracować za te pieprzone grosze. Wcześniej jak pracownicy odchodzili na emeryturę to dostawali dodatkowe podwyżki naszym kosztem tj. młodych pracowników po to aby mieli większe emerytury a nam wtedy młodym tłumaczono, ze jak przepracujemy tyle to i my dostaniemy takie podwyżki, i co mam, najniższą krajową. Wykorzystano nas, oszukano, wałęsa też nas oszukał, gdzie te 100 tysięcy, gdzie ta druga japonia. Ani grosza nie dostałam. 

Dlatego tusk musi odejść, bardzo żle się dzieje w naszej ojczyżnie.

Dlatego tusk musi odejść, bardzo żle się dzieje w naszej ojczyżnie.

rozwiń
Avatar
Gość / 1 sierpnia 2013 o 10:02

jakie trzeba popełnić wykroczenie aby znaleźć się w tym więzieniu, bo wypada mi na stare lata przeskrobać i niech mnie zamkną, przynajmniej czysto, jeść dadzą, jak człowiek się rozchoruje to zajmią się leczeniem, lubię czytać książki to będę leżeć i czytać, a po wuj pracować za te pieprzone grosze. Wcześniej jak pracownicy odchodzili na emeryturę to dostawali dodatkowe podwyżki naszym kosztem tj. młodych pracowników po to aby mieli większe emerytury a nam wtedy młodym tłumaczono, ze jak przepracujemy tyle to i my dostaniemy takie podwyżki, i co mam, najniższą krajową. Wykorzystano nas, oszukano, wałęsa też nas oszukał, gdzie te 100 tysięcy, gdzie ta druga japonia. Ani grosza nie dostałam. 

jakie trzeba popełnić wykroczenie aby znaleźć się w tym więzieniu, bo wypada mi na stare lata przeskrobać i niech mnie zamkną, przynajmniej czysto, jeść dadzą, jak człowiek się rozchoruje to zajmią się leczeniem, lubię czytać książki to będę leżeć i czytać, a po wuj pracować za te pieprzone grosze. Wcześniej jak pracownicy odchodzili na emeryturę to dostawali dodatkowe podwyżki naszym kosztem tj. młodych pracowników po to aby mieli większe emerytury a nam wtedy młodym tłumaczono, ze jak przepracujemy tyle to i my dostaniemy takie podwyżki... rozwiń

Avatar
Gość / 1 sierpnia 2013 o 09:55

no trudno, żeby w wieku 55-65 lat zakładać prywatną firmę, nie oszukujmy się, a rządowi jak nie odpowiadają tacy wiekowi pracownicy no to pod ścianę i pach i po kłopocie. Owszem młodzi rozwijajcie się, ale mnie bliżej do ul. cmentarnej jak do mojego wielkiego rozwoju w tym wieku. Nie zapominajcie, że pracownicy to nie tylko sami 20-40 latkowie

Avatar
oinfect / 1 sierpnia 2013 o 09:07

cd
Niska płaca na etacie to kara za lenistwo. Czy ktoś widział żeby podrzędny pracownik zarabiał krocie? NIE! Czy bogaci chodzą to takiej pracy? NIE!

Albo prowadzą własną działalność albo są specjalistami.

Nie rozumiem dlaczego wszyscy o tym doskonale wiedzą ale nic z tym nie robią tylko narzekają na szefa, na rząd lub plamy na słońcu.

Nie rób nic nie będzie nic!

cd
Niska płaca na etacie to kara za lenistwo. Czy ktoś widział żeby podrzędny pracownik zarabiał krocie? NIE! Czy bogaci chodzą to takiej pracy? NIE!

Albo prowadzą własną działalność albo są specjalistami.

rozwiń

Avatar
oinfect / 1 sierpnia 2013 o 08:58

Gościu dobrze ci radzę jeśli nie masz fachu zrób jakiś kurs, i idź na swoje - teraz brakuje dobrych specjalistów. Etatowi pracownicy zawsze byli i będą źle opłacani tak trudno to pojąć? Ludzie siedzą i narzekają, bo tak najłatwiej zamiast ruszyć szanowne cztery litery. Jeśli człowiek się nie rozwija to nie ma co liczyć na kokosy. Najgorsza rzecz to lenistwo i roszczeniowa postawa!

Powodzenia!

Gościu dobrze ci radzę jeśli nie masz fachu zrób jakiś kurs, i idź na swoje - teraz brakuje dobrych specjalistów. Etatowi pracownicy zawsze byli i będą źle opłacani tak trudno to pojąć? Ludzie siedzą i narzekają, bo tak najłatwiej zamiast ruszyć szanowne cztery litery. Jeśli człowiek się nie rozwija to nie ma co liczyć na kokosy. Najgorsza rzecz to lenistwo i roszczeniowa postawa!

rozwiń

Avatar
Gość / 1 sierpnia 2013 o 08:24

a mnie pieprzony rząd płaci po 35 latach pracy .... pracy ........ najniższą krajową, no nie, szkoda, że ten bombiarz dał sie złapać

Avatar
mosquito / 1 sierpnia 2013 o 05:24

przewiduję bardzo dynamiczny rozwój tego segmentu rynku budownictwa ... U mnie na dzielnicy już czekają .

Avatar
andrzej / 31 lipca 2013 o 20:56

a po co to;chleb i woda winni tylko pić i jesc, takie pałace za co ,za zabujstwa, za molestowania za pobicia, niepotrzebnie wydane pieniądze które mozna było by wydać np na bezrobocie wsrod młodych którzy uczciwie zyją ...

Avatar
Róża / 10 listopada 2013 o 13:49

"Więzienie jak marzenie" - jakim trzeba być kretynem żeby w ten sposób określać zk. Zamiast skupiać się na budynku to może warto  było by przyjrzec się formie resocjalizacji i wreszcie temu jakie ona ma skutki. Warto przyjrzeć się temu jak wyglądają wokandy i czy sąd stosuje się do artykułów. Z tego co wiem to rządzi się tam to wszystko swoimi prawami. Osobiście poznałam więźnia , który pomimo krysztalowego zachowania, bez jakiegokolwiek kwitu karnego przez ponad 4 lata, praca, przepustki, plany związane z bardzo prawym funkcjonowaniem na wolności, zakończona pełna resocjalizacja i co ma z tego ? Totalny zong. Do końca zostało 14 miesięcy a sąd "karze" Go po raz kolejny traktując jako multirecydywistę, który zupełnie nie poddał się resocjalizacji i uniemożliwia zarówno jemu jak i jego rodzinie normalnego funkcjonowania. Odbiera szansę na normalne życie i powrót do społeczeństwa. Odbiera wiarę w to że resocjalizacja ma jakiś sens. W rezultacie taka jedna cholernie błęda decyzja rujnuje wszystko, całe lata pracy nad sobą, rozwala w mgnieniu oka wiarę w to , że warto było się starać, że może ktoś doceni nie tyle chęć co faktyczną poprawę.Ciągłe karanie nie zmieni człowieka na lepsze.Ta pieprzona niezawisłość. Może warto było by skupić się nad tym.

"Więzienie jak marzenie" - jakim trzeba być kretynem żeby w ten sposób określać zk. Zamiast skupiać się na budynku to może warto  było by przyjrzec się formie resocjalizacji i wreszcie temu jakie ona ma skutki. Warto przyjrzeć się temu jak wyglądają wokandy i czy sąd stosuje się do artykułów. Z tego co wiem to rządzi się tam to wszystko swoimi prawami. Osobiście poznałam więźnia , który pomimo krysztalowego zachowania, bez jakiegokolwiek kwitu karnego przez ponad 4 lata, praca, przepustki, plany związane z bardzo prawym funkcjonowani... rozwiń

Avatar
oinfect / 1 sierpnia 2013 o 11:51

Są szkolenia dla różnych grup wiekowych http://www.inwestycjawkadry.info.pl/

Przykład; Szkolenia z docieplania budynków i pozyskiwania energii słonecznej – bezpłatne

Ile domów się buduje dociepla itp.? Trzeba znaleźć coś dla siebie w czym jest się dobrym i wyjść ze swojej strefy komfortu, że pensja dziadowska to dziadowska ale jest. Nic za darmo albo pracujesz na kogoś albo na siebie. To jedyna perspektywa jak przeżyć i prosperować mimo państwa, socjalizmu i kryzysu.

Są szkolenia dla różnych grup wiekowych http://www.inwestycjawkadry.info.pl/

Przykład; Szkolenia z docieplania budynków i pozyskiwania energii słonecznej – bezpłatne

Ile domów się buduje dociepla itp.? Trzeba znaleźć coś dla siebie w czym jes... rozwiń

Avatar
Gość / 1 sierpnia 2013 o 10:48

jakie trzeba popełnić wykroczenie aby znaleźć się w tym więzieniu, bo wypada mi na stare lata przeskrobać i niech mnie zamkną, przynajmniej czysto, jeść dadzą, jak człowiek się rozchoruje to zajmią się leczeniem, lubię czytać książki to będę leżeć i czytać, a po wuj pracować za te pieprzone grosze. Wcześniej jak pracownicy odchodzili na emeryturę to dostawali dodatkowe podwyżki naszym kosztem tj. młodych pracowników po to aby mieli większe emerytury a nam wtedy młodym tłumaczono, ze jak przepracujemy tyle to i my dostaniemy takie podwyżki, i co mam, najniższą krajową. Wykorzystano nas, oszukano, wałęsa też nas oszukał, gdzie te 100 tysięcy, gdzie ta druga japonia. Ani grosza nie dostałam. 

Dlatego tusk musi odejść, bardzo żle się dzieje w naszej ojczyżnie.

Dlatego tusk musi odejść, bardzo żle się dzieje w naszej ojczyżnie.

rozwiń
Avatar
Gość / 1 sierpnia 2013 o 10:02

jakie trzeba popełnić wykroczenie aby znaleźć się w tym więzieniu, bo wypada mi na stare lata przeskrobać i niech mnie zamkną, przynajmniej czysto, jeść dadzą, jak człowiek się rozchoruje to zajmią się leczeniem, lubię czytać książki to będę leżeć i czytać, a po wuj pracować za te pieprzone grosze. Wcześniej jak pracownicy odchodzili na emeryturę to dostawali dodatkowe podwyżki naszym kosztem tj. młodych pracowników po to aby mieli większe emerytury a nam wtedy młodym tłumaczono, ze jak przepracujemy tyle to i my dostaniemy takie podwyżki, i co mam, najniższą krajową. Wykorzystano nas, oszukano, wałęsa też nas oszukał, gdzie te 100 tysięcy, gdzie ta druga japonia. Ani grosza nie dostałam. 

jakie trzeba popełnić wykroczenie aby znaleźć się w tym więzieniu, bo wypada mi na stare lata przeskrobać i niech mnie zamkną, przynajmniej czysto, jeść dadzą, jak człowiek się rozchoruje to zajmią się leczeniem, lubię czytać książki to będę leżeć i czytać, a po wuj pracować za te pieprzone grosze. Wcześniej jak pracownicy odchodzili na emeryturę to dostawali dodatkowe podwyżki naszym kosztem tj. młodych pracowników po to aby mieli większe emerytury a nam wtedy młodym tłumaczono, ze jak przepracujemy tyle to i my dostaniemy takie podwyżki... rozwiń

Avatar
Gość / 1 sierpnia 2013 o 09:55

no trudno, żeby w wieku 55-65 lat zakładać prywatną firmę, nie oszukujmy się, a rządowi jak nie odpowiadają tacy wiekowi pracownicy no to pod ścianę i pach i po kłopocie. Owszem młodzi rozwijajcie się, ale mnie bliżej do ul. cmentarnej jak do mojego wielkiego rozwoju w tym wieku. Nie zapominajcie, że pracownicy to nie tylko sami 20-40 latkowie

Avatar
oinfect / 1 sierpnia 2013 o 09:07

cd
Niska płaca na etacie to kara za lenistwo. Czy ktoś widział żeby podrzędny pracownik zarabiał krocie? NIE! Czy bogaci chodzą to takiej pracy? NIE!

Albo prowadzą własną działalność albo są specjalistami.

Nie rozumiem dlaczego wszyscy o tym doskonale wiedzą ale nic z tym nie robią tylko narzekają na szefa, na rząd lub plamy na słońcu.

Nie rób nic nie będzie nic!

cd
Niska płaca na etacie to kara za lenistwo. Czy ktoś widział żeby podrzędny pracownik zarabiał krocie? NIE! Czy bogaci chodzą to takiej pracy? NIE!

Albo prowadzą własną działalność albo są specjalistami.

rozwiń

Avatar
oinfect / 1 sierpnia 2013 o 08:58

Gościu dobrze ci radzę jeśli nie masz fachu zrób jakiś kurs, i idź na swoje - teraz brakuje dobrych specjalistów. Etatowi pracownicy zawsze byli i będą źle opłacani tak trudno to pojąć? Ludzie siedzą i narzekają, bo tak najłatwiej zamiast ruszyć szanowne cztery litery. Jeśli człowiek się nie rozwija to nie ma co liczyć na kokosy. Najgorsza rzecz to lenistwo i roszczeniowa postawa!

Powodzenia!

Gościu dobrze ci radzę jeśli nie masz fachu zrób jakiś kurs, i idź na swoje - teraz brakuje dobrych specjalistów. Etatowi pracownicy zawsze byli i będą źle opłacani tak trudno to pojąć? Ludzie siedzą i narzekają, bo tak najłatwiej zamiast ruszyć szanowne cztery litery. Jeśli człowiek się nie rozwija to nie ma co liczyć na kokosy. Najgorsza rzecz to lenistwo i roszczeniowa postawa!

rozwiń

Avatar
Gość / 1 sierpnia 2013 o 08:24

a mnie pieprzony rząd płaci po 35 latach pracy .... pracy ........ najniższą krajową, no nie, szkoda, że ten bombiarz dał sie złapać

Avatar
mosquito / 1 sierpnia 2013 o 05:24

przewiduję bardzo dynamiczny rozwój tego segmentu rynku budownictwa ... U mnie na dzielnicy już czekają .

Avatar
andrzej / 31 lipca 2013 o 20:56

a po co to;chleb i woda winni tylko pić i jesc, takie pałace za co ,za zabujstwa, za molestowania za pobicia, niepotrzebnie wydane pieniądze które mozna było by wydać np na bezrobocie wsrod młodych którzy uczciwie zyją ...

Zobacz wszystkie komentarze 10

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Praca za granicą - wskazówki i podpowiedzi. Sprawdź zanim wyjedziesz

Praca za granicą - wskazówki i podpowiedzi. Sprawdź zanim wyjedziesz 0 0

Od lat Polacy korzystają z możliwości legalnej pracy za granicą. Nie brakuje atrakcyjnych ofert, dzięki którym można dorobić, a przy okazji zwiedzić ciekawe rejony Europy. Przed podróżą warto jednak pamiętać o kilku rzeczach, które pomogą nam uniknąć nieprzyjemności.

Wystawa fotografii "Twarze Japonii" w Filii nr 11 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Lublinie
25 maja 2018, 18:00

Wystawa fotografii "Twarze Japonii" w Filii nr 11 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Lublinie 0 0

Co Gdzie Kiedy. Filia nr 11 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Lublinie (ul. Lwowska 6) zaprasza na wernisaż wystawy fotografii Doroty Gruszki Twarze Japonii. Wydarzenie odbędzie się 25 maja o godz. 18.

Nowa hala sportowa powstanie w Lublinie. W środku sala dla VIP-ów z lustrem weneckim
film

Nowa hala sportowa powstanie w Lublinie. W środku sala dla VIP-ów z lustrem weneckim 2 0

Nową halę sportową przy Głębokiej postawi Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej, który ogłosił właśnie przetarg na jej zaprojektowanie i budowę. Trochę to potrwa, bo pierwsze zajęcia w nowej hali mają się zacząć dopiero w roku akademickim 2020/21.

Puławy: Zderzenie czterech pojazdów na ul. Piaskowej
galeria

Puławy: Zderzenie czterech pojazdów na ul. Piaskowej 2 0

Do zdarzenia doszło przed godz. 15 w okolicach Biedronki przy ul. Piaskowej w Puławach.

„Puławy” nadal bez przedstawiciela w zarządzie Grupy Azoty

„Puławy” nadal bez przedstawiciela w zarządzie Grupy Azoty 1 6

Rada nadzorcza Grupy Azoty SA, w skład której wchodzi także puławska spółka, powołała nowy zarząd spółki. Ale w sześcioosobowym składzie nie ma ani jednego przedstawiciela ZA „Puławy”.

Spotkanie z Justyną Bargielską w DDK Czuby Południowe
25 maja 2018, 18:00

Spotkanie z Justyną Bargielską w DDK Czuby Południowe 0 0

Co Gdzie Kiedy. W ramach cyklu Z kim do łóżka? w Dzielnicowym Domu Kultury Czuby Południowe odbędzie się spotkanie z poetką Justyną Bargielską. Wydarzenie odbędzie się 25 maja o godz. 18.

Ancestors Legacy: Mieszko I rusza do boju (wideo)
film

Ancestors Legacy: Mieszko I rusza do boju (wideo) 0 0

Podbój średniowiecznej Europy, cztery frakcje i wielkie bitwy. Dziś premiera gry Ancestors Legacy. W specjalnej edycji.

Pielęgniarki poszły masowo na zwolnienia lekarskie. Dyrektor szpitala poprosi ZUS o kontrolę
film

Pielęgniarki poszły masowo na zwolnienia lekarskie. Dyrektor szpitala poprosi ZUS o kontrolę 20 19

Nie było przyjęć na zaplanowane zbiegi, zawieszono planowe operacje, a karetki nie dowoziły nagłych przypadków – tak w poniedziałek wyglądała sytuacja w szpitalu przy Kraśnickiej w Lublinie. We wtorek zwołano konferencję prasową w związku z sytuacją.

Piotr Tomala został szefem programu Polski Himalaizm Zimowy 2016-2020
galeria
film

Piotr Tomala został szefem programu Polski Himalaizm Zimowy 2016-2020 79 0

Piotr Tomala, himalaista z Lublina został nowym szefem programu Polski Himalaizm Zimowy 2016-2020 im. Artura Hajzera.

Karty odkryte! Skład MKS Perły Lublin na nowy sezon

Karty odkryte! Skład MKS Perły Lublin na nowy sezon 9 3

PIŁKA RĘCZNA MKS Perła Lublin ma za sobą znakomity sezon, ale w klubie nadal praca wre. We wtorek na specjalnie zwołanej konferencji prasowej ogłoszono listę zawodniczek na nowy sezon. Do zespołu dołączą cztery Polki i Dunka

Chciała wyprzedzić skuter, ale jej auto dachowało

Chciała wyprzedzić skuter, ale jej auto dachowało 0 1

34-letnia kobieta trafiła do szpitala po dachowaniu Volkswagena w miejscowości Wilków (gmina Werbkowice).

Sam stracił nogę, chce pomagać innym. Rowerem pojedzie do Rzymu

Sam stracił nogę, chce pomagać innym. Rowerem pojedzie do Rzymu 8 2

Cztery kraje, 17 miast, 19 dni i 2800 km na rowerze. Po raz kolejny Kamil Misztal pokazuje, że chce i może pomagać osobom niepełnosprawnym. Choć sam stracił nogę

Zlot food trucków w Lublinie
26 maja 2018, 10:00

Zlot food trucków w Lublinie 2 0

Co Gdzie Kiedy. Po raz kolejny do Lublina zawitają food trucki z całej Polski. To gratka dla wszystkich miłośników fast foodów. Na uczestników czekają wyjątkowe smaki z całego świata i zabawy dla najmłodszych.

Wege Festiwal po raz pierwszy w Lublinie
26 maja 2018, 12:00

Wege Festiwal po raz pierwszy w Lublinie 0 2

Co Gdzie Kiedy. Już 26 maja o godz. 12 w klubie Radość (ul. Bernardyńska 15) rozpocznie się pierwsza lubelska edycja Wege Festiwalu. Impreza zrzeszy wegańskie i wegetariańskie restauracje z całej Polski.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!