Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Zamość

7 grudnia 2010 r.
16:14
Edytuj ten wpis

Inwestycje w Zamościu: Miasto chce wydać 150 mln

0 12 A A

Projekt budżetu Zamościa może przyprawić o zawrót głowy. Dochody miasta oszacowano na ponad 362 mln zł, a wydatki pochłoną ponad 400 mln zł. Tylko na inwestycje miasto wyda prawie 160 mln zł.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Więcej i inwestycjach w Zamościu przeczytaj w tekście:

Prawie 150 milionów złotych Zamość chce wydać na inwestycje!



na MM Zamość.


Komentarze 12

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Student / 14 stycznia 2011 o 14:11
[quote name='Karrr' timestamp='1292267493' post='404870']
No ku*** dobrze dobrze ,tylko żebyś się nie zdziwił za parę lat!!!. Ja już wolę mieszkać w mieście jednym z najbardziej kulturowych , rozwijającym się na swój sposób w pozytywnym znaczeniu ,z perspektywami ,i nieograniczonymi możliwościami niż w małym miasteczku słynącym z kostki brukowej i ratusza !!!
[/quote]
Popieram cię.Zamość jak na warunki i swoje położenie rozwija się szybko .Zwłaszcza za sprawą wejścia Polski do UE .Nie chodzi tu tylko o remonty na Starym MIeście .Wiele osób wyjechało na zachód , tam zobaczyli inny świat, nabrali nowego doświadczenia .Wielu z nich wraca z kapitałem czyli z tym czego brakuje nam po 89r oraz z pomysłem Chce założyć tu własny biznes. Trzeba pamiętać ze rozwój wymaga czasu.Zamojski wie że duże zakłady pracy wymagają absolwentów szkół wyższych .Stąd takie a nie inne firmy w Zamojskiej strefie ekonomicznej .Nikt tu nie wybuduje montowni z 1000 miejsc pracy , bo nie ma tutaj wykwalifikowanych pracowników .Dlatego Kossowski pomaga pisać projekty Unijne Zamojskim uczelniom na pozyskanie nowego sprzętu .Ciesze się że władze stąpają twardo po ziemi i odchodzą od kierunków ,psychologia i Fizjoterapia ,które kształcą bezrobotnych i nie przyczyniają się do rozwoju miasta , teraz jak i w przyszłości .
Projekty te za 150 mln zł naprawdę są wspaniałe i niejednemu szczęka opadnie jak zobaczy efekt końcowy .Twierdza Zamość zmieni oblicze diametralnie .Będzie to zwieńczenie wszystkich prac na Starówce .Powstanie naprawdę bardzo ,ale to bardzo dobry produkt turystyczny nie tylko na EURO 2012 .Potrzebna będzie tylko dobra ogólnopolska reklama w mediach .
[quote name='Karrr' timestamp='1292267493' post='404870']
No ku*** dobrze dobrze ,tylko żebyś się nie zdziwił za parę lat!!!. Ja już wolę mieszkać w mieście jednym z najbardziej kulturowych , rozwijającym się na swój sposób w pozytywnym znaczeniu ,z perspektywami ,i nieograniczonymi możliwościami niż w małym miasteczku słynącym z kostki brukowej i ratusza !!!
[/quote]
Popieram cię.Zamość jak na warunki i swoje położenie rozwija się szybko .Zwłaszcza za sprawą wejścia Polski do... rozwiń
Avatar
Karrr / 13 grudnia 2010 o 20:11
No ku*** dobrze dobrze ,tylko żebyś się nie zdziwił za parę lat!!!. Ja już wolę mieszkać w mieście jednym z najbardziej kulturowych , rozwijającym się na swój sposób w pozytywnym znaczeniu ,z perspektywami ,i nieograniczonymi możliwościami niż w małym miasteczku słynącym z kostki brukowej i ratusza !!!
Avatar
Daniel / 10 grudnia 2010 o 02:34
[quote name='Karr' timestamp='1291904456' post='402025']
Do -Daniel- Yyy hehe no chyba ktoś tu jest niedoczytany !! Jak byś chciał wiedzieć to Lublin jest już metropolią a jak wygra ESK (bo ma ogromne szanse ) to będzie zajebistą metropolią !!! Ja pier***e że Ty porównujesz Zamość do Lublina - ŻALL !!
[/quote]

Lubin jest metropolią? Chyba pełną dziadostwa,dresiarstwa i dla odmiany w Plazie pseudo burżuazji Europejska Stolica Kultury? A komu to potrzebne? I tak dzieci-kwiatów tu za wiele...organizują żałosne juwenalia,marsze Monty Pytona i inne durnoty! Tu potrzeba DRÓG!!! Obwodnicy!!! Miejsc pracy!!! Jeżeli tego nie widzisz to chyba z domu nie wychodzisz przez całe dnie!
[quote name='Karr' timestamp='1291904456' post='402025']
Do -Daniel- Yyy hehe no chyba ktoś tu jest niedoczytany !! Jak byś chciał wiedzieć to Lublin jest już metropolią a jak wygra ESK (bo ma ogromne szanse ) to będzie zajebistą metropolią !!! Ja pier***e że Ty porównujesz Zamość do Lublina - ŻALL !!
[/quote]

Lubin jest metropolią? Chyba pełną dziadostwa,dresiarstwa i dla odmiany w Plazie pseudo burżuazji Europejska Stolica Kultury? A komu to potrzebne? I tak dz... rozwiń
Avatar
Karr / 9 grudnia 2010 o 15:20
Do -Daniel- Yyy hehe no chyba ktoś tu jest niedoczytany !! Jak byś chciał wiedzieć to Lublin jest już metropolią a jak wygra ESK (bo ma ogromne szanse ) to będzie zajebistą metropolią !!! Ja pier***e że Ty porównujesz Zamość do Lublina - ŻALL !!
Avatar
zamościanin od kołyski / 8 grudnia 2010 o 15:19
[quote name='Gość' timestamp='1291799800' post='401084']
Zasmarkani malkontenci, czytać się tego nie da, bo krew się gotuje. Remont zabytków mających kilkaset lat, infrastruktura wokół nich, pragmatyzacja budynków, uczytelnienie murów, nowe atrakcje w mieście, kino, kolejne nowoczesne muzeum, nowe budynki w zoo, remonty dróg i zmiana sposobu ich organizacji.... Długo można wymieniać, ale wy widzicie faryzeusze tylko zakwit grzybu w dwóch miejscach... Kto was tak skrzywdził pytam?
[/quote]
Wiesz co, nie zasmarkany mądralo? Jak się coś zrobi niedokładnie, to potem są takie efekty. To tak jakbyś się wysmarkał jedną dziurką od nosa. Jak się zaprasza turystów, to tak się powinno zrewaloryzować gród, żeby nie trzeba było zaraz poprawiać, bo wtedy inne inwestycje idą w odstawkę. O drogach nie bredź, bo ze śmiechu wszyscy dostaniemy drgawek. A jeśli chodzi o grzyb, to zamiast sypać tony wilgotnego piachu i lać wodę po całym Rynku Wielkim i w obrębie i tak zawilgoconych kamieniczek,trzeba było skorzystać z porad mądrych ludzi i zrobić go w parku. A co ma ZOO do grzyba, który według ciebie zakwitł tylko w dwóch miejscach? A to, że akurat jest tam, gdzie być powinno.
[quote name='Gość' timestamp='1291799800' post='401084']
Zasmarkani malkontenci, czytać się tego nie da, bo krew się gotuje. Remont zabytków mających kilkaset lat, infrastruktura wokół nich, pragmatyzacja budynków, uczytelnienie murów, nowe atrakcje w mieście, kino, kolejne nowoczesne muzeum, nowe budynki w zoo, remonty dróg i zmiana sposobu ich organizacji.... Długo można wymieniać, ale wy widzicie faryzeusze tylko zakwit grzybu w dwóch miejscach... Kto was tak skrzywdził pytam?
[/quote]
Wiesz co, n... rozwiń
Avatar
Tomek / 8 grudnia 2010 o 11:53
Wszystko ładnie pięknie ale co jeśli już wywaloko kupe kasy na renowacje fortyfikacji-wspomnieć należy były nadszaniec i bramę lubelska gdzie po remontach wychodzą bądź wyszły "kwiatki" że trzeba poprawiać mnóstwo rzeczy. Wiec albo kasa idzie nie w tą kiese albo tacy fachowcy się tym zajmują.
Avatar
Daniel / 8 grudnia 2010 o 11:35
[size="7"][color="#FF0000"]Jakby Lublin miał takiego Prezydenta jak Zamość to byłby metropolią!!! Zamość jak na swoje możliwości rwie do przodu i to od dłuższego czasu! Mieszkam w Lublinie i widząc panujący tu syf to uważam,że władze Zamościa spisują się na 5tkę![/color][/size]
Avatar
crx / 8 grudnia 2010 o 10:29
W ciągu 40-tu lat remonty Zamościa pochłonęły taką kwotę,że można by było od podstaw wybudować miasto 120-to tysięczne!!!!!!!!!!!!!
Avatar
Gość / 8 grudnia 2010 o 10:16
Zasmarkani malkontenci, czytać się tego nie da, bo krew się gotuje. Remont zabytków mających kilkaset lat, infrastruktura wokół nich, pragmatyzacja budynków, uczytelnienie murów, nowe atrakcje w mieście, kino, kolejne nowoczesne muzeum, nowe budynki w zoo, remonty dróg i zmiana sposobu ich organizacji.... Długo można wymieniać, ale wy widzicie faryzeusze tylko zakwit grzybu w dwóch miejscach... Kto was tak skrzywdził pytam?
Avatar
crx / 8 grudnia 2010 o 10:06
Obecnie na terenie pomiędzy Bugiem i Odrą utarło się słownictwo typy"remont-tożsame z inwestycją".Ktoś tutaj chyba jest chory..............!!!Kiedyś mówiłoby się,że jest to oszustwo ,a teraz jest to marketing inwestycyjny............!!!
Avatar
Student / 14 stycznia 2011 o 14:11
[quote name='Karrr' timestamp='1292267493' post='404870']
No ku*** dobrze dobrze ,tylko żebyś się nie zdziwił za parę lat!!!. Ja już wolę mieszkać w mieście jednym z najbardziej kulturowych , rozwijającym się na swój sposób w pozytywnym znaczeniu ,z perspektywami ,i nieograniczonymi możliwościami niż w małym miasteczku słynącym z kostki brukowej i ratusza !!!
[/quote]
Popieram cię.Zamość jak na warunki i swoje położenie rozwija się szybko .Zwłaszcza za sprawą wejścia Polski do UE .Nie chodzi tu tylko o remonty na Starym MIeście .Wiele osób wyjechało na zachód , tam zobaczyli inny świat, nabrali nowego doświadczenia .Wielu z nich wraca z kapitałem czyli z tym czego brakuje nam po 89r oraz z pomysłem Chce założyć tu własny biznes. Trzeba pamiętać ze rozwój wymaga czasu.Zamojski wie że duże zakłady pracy wymagają absolwentów szkół wyższych .Stąd takie a nie inne firmy w Zamojskiej strefie ekonomicznej .Nikt tu nie wybuduje montowni z 1000 miejsc pracy , bo nie ma tutaj wykwalifikowanych pracowników .Dlatego Kossowski pomaga pisać projekty Unijne Zamojskim uczelniom na pozyskanie nowego sprzętu .Ciesze się że władze stąpają twardo po ziemi i odchodzą od kierunków ,psychologia i Fizjoterapia ,które kształcą bezrobotnych i nie przyczyniają się do rozwoju miasta , teraz jak i w przyszłości .
Projekty te za 150 mln zł naprawdę są wspaniałe i niejednemu szczęka opadnie jak zobaczy efekt końcowy .Twierdza Zamość zmieni oblicze diametralnie .Będzie to zwieńczenie wszystkich prac na Starówce .Powstanie naprawdę bardzo ,ale to bardzo dobry produkt turystyczny nie tylko na EURO 2012 .Potrzebna będzie tylko dobra ogólnopolska reklama w mediach .
[quote name='Karrr' timestamp='1292267493' post='404870']
No ku*** dobrze dobrze ,tylko żebyś się nie zdziwił za parę lat!!!. Ja już wolę mieszkać w mieście jednym z najbardziej kulturowych , rozwijającym się na swój sposób w pozytywnym znaczeniu ,z perspektywami ,i nieograniczonymi możliwościami niż w małym miasteczku słynącym z kostki brukowej i ratusza !!!
[/quote]
Popieram cię.Zamość jak na warunki i swoje położenie rozwija się szybko .Zwłaszcza za sprawą wejścia Polski do... rozwiń
Avatar
Karrr / 13 grudnia 2010 o 20:11
No ku*** dobrze dobrze ,tylko żebyś się nie zdziwił za parę lat!!!. Ja już wolę mieszkać w mieście jednym z najbardziej kulturowych , rozwijającym się na swój sposób w pozytywnym znaczeniu ,z perspektywami ,i nieograniczonymi możliwościami niż w małym miasteczku słynącym z kostki brukowej i ratusza !!!
Avatar
Daniel / 10 grudnia 2010 o 02:34
[quote name='Karr' timestamp='1291904456' post='402025']
Do -Daniel- Yyy hehe no chyba ktoś tu jest niedoczytany !! Jak byś chciał wiedzieć to Lublin jest już metropolią a jak wygra ESK (bo ma ogromne szanse ) to będzie zajebistą metropolią !!! Ja pier***e że Ty porównujesz Zamość do Lublina - ŻALL !!
[/quote]

Lubin jest metropolią? Chyba pełną dziadostwa,dresiarstwa i dla odmiany w Plazie pseudo burżuazji Europejska Stolica Kultury? A komu to potrzebne? I tak dzieci-kwiatów tu za wiele...organizują żałosne juwenalia,marsze Monty Pytona i inne durnoty! Tu potrzeba DRÓG!!! Obwodnicy!!! Miejsc pracy!!! Jeżeli tego nie widzisz to chyba z domu nie wychodzisz przez całe dnie!
[quote name='Karr' timestamp='1291904456' post='402025']
Do -Daniel- Yyy hehe no chyba ktoś tu jest niedoczytany !! Jak byś chciał wiedzieć to Lublin jest już metropolią a jak wygra ESK (bo ma ogromne szanse ) to będzie zajebistą metropolią !!! Ja pier***e że Ty porównujesz Zamość do Lublina - ŻALL !!
[/quote]

Lubin jest metropolią? Chyba pełną dziadostwa,dresiarstwa i dla odmiany w Plazie pseudo burżuazji Europejska Stolica Kultury? A komu to potrzebne? I tak dz... rozwiń
Avatar
Karr / 9 grudnia 2010 o 15:20
Do -Daniel- Yyy hehe no chyba ktoś tu jest niedoczytany !! Jak byś chciał wiedzieć to Lublin jest już metropolią a jak wygra ESK (bo ma ogromne szanse ) to będzie zajebistą metropolią !!! Ja pier***e że Ty porównujesz Zamość do Lublina - ŻALL !!
Avatar
zamościanin od kołyski / 8 grudnia 2010 o 15:19
[quote name='Gość' timestamp='1291799800' post='401084']
Zasmarkani malkontenci, czytać się tego nie da, bo krew się gotuje. Remont zabytków mających kilkaset lat, infrastruktura wokół nich, pragmatyzacja budynków, uczytelnienie murów, nowe atrakcje w mieście, kino, kolejne nowoczesne muzeum, nowe budynki w zoo, remonty dróg i zmiana sposobu ich organizacji.... Długo można wymieniać, ale wy widzicie faryzeusze tylko zakwit grzybu w dwóch miejscach... Kto was tak skrzywdził pytam?
[/quote]
Wiesz co, nie zasmarkany mądralo? Jak się coś zrobi niedokładnie, to potem są takie efekty. To tak jakbyś się wysmarkał jedną dziurką od nosa. Jak się zaprasza turystów, to tak się powinno zrewaloryzować gród, żeby nie trzeba było zaraz poprawiać, bo wtedy inne inwestycje idą w odstawkę. O drogach nie bredź, bo ze śmiechu wszyscy dostaniemy drgawek. A jeśli chodzi o grzyb, to zamiast sypać tony wilgotnego piachu i lać wodę po całym Rynku Wielkim i w obrębie i tak zawilgoconych kamieniczek,trzeba było skorzystać z porad mądrych ludzi i zrobić go w parku. A co ma ZOO do grzyba, który według ciebie zakwitł tylko w dwóch miejscach? A to, że akurat jest tam, gdzie być powinno.
[quote name='Gość' timestamp='1291799800' post='401084']
Zasmarkani malkontenci, czytać się tego nie da, bo krew się gotuje. Remont zabytków mających kilkaset lat, infrastruktura wokół nich, pragmatyzacja budynków, uczytelnienie murów, nowe atrakcje w mieście, kino, kolejne nowoczesne muzeum, nowe budynki w zoo, remonty dróg i zmiana sposobu ich organizacji.... Długo można wymieniać, ale wy widzicie faryzeusze tylko zakwit grzybu w dwóch miejscach... Kto was tak skrzywdził pytam?
[/quote]
Wiesz co, n... rozwiń
Avatar
Tomek / 8 grudnia 2010 o 11:53
Wszystko ładnie pięknie ale co jeśli już wywaloko kupe kasy na renowacje fortyfikacji-wspomnieć należy były nadszaniec i bramę lubelska gdzie po remontach wychodzą bądź wyszły "kwiatki" że trzeba poprawiać mnóstwo rzeczy. Wiec albo kasa idzie nie w tą kiese albo tacy fachowcy się tym zajmują.
Avatar
Daniel / 8 grudnia 2010 o 11:35
[size="7"][color="#FF0000"]Jakby Lublin miał takiego Prezydenta jak Zamość to byłby metropolią!!! Zamość jak na swoje możliwości rwie do przodu i to od dłuższego czasu! Mieszkam w Lublinie i widząc panujący tu syf to uważam,że władze Zamościa spisują się na 5tkę![/color][/size]
Avatar
crx / 8 grudnia 2010 o 10:29
W ciągu 40-tu lat remonty Zamościa pochłonęły taką kwotę,że można by było od podstaw wybudować miasto 120-to tysięczne!!!!!!!!!!!!!
Avatar
Gość / 8 grudnia 2010 o 10:16
Zasmarkani malkontenci, czytać się tego nie da, bo krew się gotuje. Remont zabytków mających kilkaset lat, infrastruktura wokół nich, pragmatyzacja budynków, uczytelnienie murów, nowe atrakcje w mieście, kino, kolejne nowoczesne muzeum, nowe budynki w zoo, remonty dróg i zmiana sposobu ich organizacji.... Długo można wymieniać, ale wy widzicie faryzeusze tylko zakwit grzybu w dwóch miejscach... Kto was tak skrzywdził pytam?
Avatar
crx / 8 grudnia 2010 o 10:06
Obecnie na terenie pomiędzy Bugiem i Odrą utarło się słownictwo typy"remont-tożsame z inwestycją".Ktoś tutaj chyba jest chory..............!!!Kiedyś mówiłoby się,że jest to oszustwo ,a teraz jest to marketing inwestycyjny............!!!
Zobacz wszystkie komentarze 12

Skomentuj

Komentujesz jako Gość
Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Henry No Hurry! Koncert na Trzecim Księżycu
21 kwietnia 2018, 20:00

Henry No Hurry! Koncert na Trzecim Księżycu 0 0

Co Gdzie Kiedy. W sobotę, 21 kwietnia o godz. 20 na Trzecim Księżycu w Kazimierzu Dolnym (Mały Rynek 1) odbędzie się koncert Henry No Hurry!

Przed nami kolejna niedziela bez handlu, ale w tych sklepach zrobisz zakupy
LISTA

Przed nami kolejna niedziela bez handlu, ale w tych sklepach zrobisz zakupy 2 0

Jutro kolejna niedziela wolna od handlu, ale w niektórych sklepach zrobimy zakupy. Ustawa pozwala na to, żeby właściciele stanęli tego dnia za ladą. Sklepy wymieniliśmy w naszej liście.

Lublinianka – Kłos Chełm 1:2. Sobotnie mecze IV ligi

Lublinianka – Kłos Chełm 1:2. Sobotnie mecze IV ligi 3 0

Zawodnicy z Wieniawy przegrali na własnym stadionie z ekipą z Chełma 1:2. Głównym architektem wyjazdowej wygranej Kłosa był Alan Chmiel – strzelec dwóch bramek.

Chcieli kupić e-papierosa od 17-latka. Napadli go, gdy nie zgodził się na niższą cenę

Chcieli kupić e-papierosa od 17-latka. Napadli go, gdy nie zgodził się na niższą cenę 4 0

Policjanci z Ryk zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy odpowiedzą za rozbój na 17-latku.

Główny Urząd Statystyczny: Polscy konsumenci w coraz lepszych nastrojach
RAPORT

Główny Urząd Statystyczny: Polscy konsumenci w coraz lepszych nastrojach 0 3

Według najnowszych danych GUS w kwietniu br. odnotowano wyraźną poprawę zarówno obecnych, jak i przyszłych nastrojów konsumenckich w stosunku do poprzedniego miesiąca.

Alba, biały tort i prezenty. Pierwsza Komunia to spory wydatek
MAGAZYN

Alba, biały tort i prezenty. Pierwsza Komunia to spory wydatek 6 2

Dzieci, które za kilka tygodni przystąpią do Pierwszej Komunii, biorą już udział w próbach. Rodzice zapinają zaś na ostatni guzik logistyczne wydarzenia tego dnia.

Burzą amfiteatr, by go odbudować. Wszystkiego dogląda prezydent miasta

Burzą amfiteatr, by go odbudować. Wszystkiego dogląda prezydent miasta 1 1

W amfiteatrze w Kumowej Dolinie znika dotychczasowa scena i widownia. Z całego obiektu pozostaną jedynie zewnętrzne mury budynku zaplecza i stalowa konstrukcja zadaszenia sceny. Poza tym wszystko ma być nowe

Groźny pożar w wieżowcu na lubelskim Czechowie (zdjęcia)
galeria

Groźny pożar w wieżowcu na lubelskim Czechowie (zdjęcia) 2 0

Pożar w wieżowcu przy ulicy Lipińskiego 5 w Lublinie.

Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Speed Car Motor 43:47 [ZAPIS RELACJI]

Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Speed Car Motor 43:47 [ZAPIS RELACJI] 25 0

O 16:15 lubelscy żużlowcy w pierwszym w tym sezonie meczu wyjazdowym Nice 1 Ligi Żużlowej zmierzą się ze Wybrzeżem Gdańsk

MKS Trzebinia – Podlasie Biała Podlaska 1:1. Już byli w ogródku

MKS Trzebinia – Podlasie Biała Podlaska 1:1. Już byli w ogródku 0 0

Duży pech piłkarzy Tomasza Złomańczuka. Podlasie w końcówce prowadziło na wyjeździe z MKS Trzebinia, ale w czwartej minucie doliczonego czasu gry samobójcze trafienie Mateusza Łakomego dało gospodarzom jeden punkt.

Do radiowozu podjechał przerażony mężczyzna. Policjanci ruszyli na pomoc

Do radiowozu podjechał przerażony mężczyzna. Policjanci ruszyli na pomoc 0 7

Policjanci z lubelskiej drogówki przez kilkanaście kilometrów eskortowali dzisiaj samochód z małym dzieckiem. Maluch prawdopodobnie czymś się zakrztusił, a jego ojciec poprosił funkcjonariuszy o pomoc.

Koncert kameralny w DK LSM
23 kwietnia 2018, 18:00

Koncert kameralny w DK LSM 1 0

Co Gdzie Kiedy. Dom Kultury LSM (ul. Wallenroda 4a) zaprasza na 16. juz odsłonę cyklu muzycznego Bo piękno na to jest, by zachwycało… pod dyrekcją Teresy Księskiej-Falger. Wydarzenie odbędzie się w poniedziałek, 23 kwietnia o godz. 18.

Wybory samorządowe 2018: Brakuje urzędników do pracy
PROBLEM

Wybory samorządowe 2018: Brakuje urzędników do pracy 6 3

W ponad 40 gminach województwa lubelskiego wciąż brakuje urzędników wyborczych, którzy mają zająć się organizacją tegorocznych wyborów samorządowych. Problemu z naborem nie było jedynie na terenie delegatury Krajowego Biura Wyborczego w Chełmie

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!