sobota, 19 sierpnia 2017 r.

Zamość

Iwona zadziwiła nawet swoich trenerów

Dodano: 2 kwietnia 2009, 11:56

Zamojscy zawodnicy Ju-Jitsu świetnie wypadli podczas Mistrzostw Polski Młodzieżowców, które odbyły się w Gorzowie Wielkopolskim. A konkurencja była naprawdę silna.

Swoje umiejętności zaprezentowało aż 130 zawodników z 17 klubów. Iwona Wypijacz, zawodniczka z Zamościa startowała pierwszy raz w zawodach tej rangi i od razu wywalczyła trzecie miejsce w kategorii wagowej do 62 kg! Pokonała wiele rywalek starszych i bardziej od siebie doświadczonych.

To nie jedyne sukcesy zawodników zamojskiego klubu. Michał Bednarczyk został właśnie ponownie powołany do reprezentacji Polski Ju-Jitsu na zbliżające się Mistrzostwa Świata Młodzieżowców, które odbędą się w Grecji.

- Jesteśmy bardzo dumni z naszych zawodników - mówi Adam Wypijacz, zamojski trener Ju-Jitsu. - Mamy też ogromny dług wdzięczności dla pana Romana Szuwary z firmy Roland. Wozi naszych zawodników na wszystkie zawody. Bez niego mielibyśmy naprawdę wielki kłopot.