Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Zamość

22 sierpnia 2009 r.
17:24
Edytuj ten wpis

Jak Palikot "promuje" Krasnobród

Autor: Zdjęcie autora Anna Szewc
0 6 A A

Dwukrotnie mieszkańcy Krasnobrodu nie doczekali się wizyty głowy państwa w swoim mieście. Dziś zamiast Lecha Kaczyńskiego miasto odwiedził poseł Palikot. A z nim dziesiątki dziennikarzy mediów lokalnych i ogólnopolskich.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Poseł spotkał się z mieszkańcami po godz. 15 na pikniku rodzinnym zorganizowanych z okazji końca wakacji. Ze sceny Janusz Palikot podziękował prezydentowi RP za "promocję" Krasnobrodu.

- Odwołując swojej kolejne wizyty, Lech Kaczyński sprawił, że cała Polska usłyszała o tym mieście. Ja przyjechałem tutaj po to, znów o Krasnobrodzie było głośno - mówił Palikot.

Po zejściu ze sceny poseł jeszcze przez 10 minut ściskał dłonie i fotografował się z mieszkańcami i turystami, spędzającymi urlop na Roztoczu.

- Czy jest słońce czy jest słota, zawsze kocham Palikota - wypaliła Janina Bogdańska z Warszawy, co roku spędza w Krasnobrodzie wakacje.

Specjalnie dla posła na piknik przyszli też Jakub Misztal i Apoloniusz Kudełko. 17-latkowie z Krasnobrodu chcieli sobie zrobić z Palikotem zdjęcie.

Z pikniku Janusz Palikot udał się na cmentarz, by zapalić znicze pod pomnikiem Powstańców Styczniowym. Pomnik został odnowiony specjalnie na przyjazd prezydenta RP, który nigdy nie doszedł do skutku.

Komentarze 6

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Ciekawski / 24 sierpnia 2009 o 11:04
To z kim jest zaprzyjaźniony?
Avatar
~Szef~ / 24 sierpnia 2009 o 10:42
Niech nam dzisiaj nikt nie truje,
pan Palikot nie jest ch....
Avatar
Jan Holko (z Krasnobrodu) / 23 sierpnia 2009 o 21:22
Szanowna Redakcjo Dziennika! Dlaczego został usunięty mój wcześniejszy tekst, w którym nie zostały naruszone zasady regulaminu forum?
Jeśli otrzymaliście jakieś ultimatum polityczne - zrozumiem. Proszę w jutrzejszym (poniedziałkowym) wydaniu Dziennika uzasadnić, dlaczego konkretny wpis zniknął z forum (wpis z godz. 13.08. - nick Holko z Krasnobrodu). Jeśli nie - sprawa nabierze dalszego toku.
Dla uzmysłowienia powtarzam, co napisałem.

Troskliwy Palikot promuje Krasnobród.
Radziliśmy sobie bez jego "troski", poradzimy sobie dalej kiedy odjechał. Płakać nie będziemy.

Może teraz zechciałby zapromować Kraśnik - też miasto na K i niedaleko. Ciekawe co miałby do powiedzenia 440 osobom, które za chwilę stracą pracę w fabryce. A wszystko po to:
BY ŻYŁO SIĘ LEPIEJ zapewne?


To, że usunęliście wpisu Oli (Jaśniak) i moją bardzo kulturalną odpowiedź - jeszcze mogę przyjąć.
Dlaczego natomiast pojawiła się następna odpowiedź Oli, skoro nie ma mojego tekstu (patrz wyżej).

Pozdrowienia dla Redakcji
Szanowna Redakcjo Dziennika! Dlaczego został usunięty mój wcześniejszy tekst, w którym nie zostały naruszone zasady regulaminu forum?
Jeśli otrzymaliście jakieś ultimatum polityczne - zrozumiem. Proszę w jutrzejszym (poniedziałkowym) wydaniu Dziennika uzasadnić, dlaczego konkretny wpis zniknął z forum (wpis z godz. 13.08. - nick Holko z Krasnobrodu). Jeśli nie - sprawa nabierze dalszego toku.
Dla uzmysłowienia powtarzam, co napisałem.

Troskliwy Palikot promuje Krasnobród.... rozwiń
Avatar
gryzelda / 23 sierpnia 2009 o 18:46
UWAGA PALIKOT ZNOWU ATAKUJE. Fizjologicznie i mentalnie. Tambylcze zasoby ludzkie zachwycone. Dla normalnej reszty żenada i kolejny niesmak.
Avatar
~Poeta~ / 23 sierpnia 2009 o 17:05
Krytyczne uwagi pod adresem najsłynniejszego naszego posła są wymysłem zawistnych przeciwników politycznych.
Odpowiedź może być tylko jedna:
Niech nam tutaj nikt nie truje - pan Palikot nie jest ch....m.
Avatar
ngr / 23 sierpnia 2009 o 13:06
Bardzo dobrze, ze Palikot przyjechal do Krasnobrodu Wiadomo, ze to gest polityczny a nie szczera promocja miasteczka. Niezaleznie od prawdziwych intencji goscia - jako tubylec jestem zadowolony, ze uprzytomnil tutejszym wyborcom, ze zostali totalnie zlekcewazeni.. Pan Kaczynski (i jego malozonka) powinni natoimiast juz zrezygnowac z tej wizyty bo sie dostatecznie osmieszyli i mieszkancy sa zniesmaczeni ich zachiwaniem i glupimi wykretami o pogodzie nie pozwalajacej przleciciec helikopterowi prezydenta do Krasnobrodu aby p.M.Kaczynska mogla poleciec w tym czasie nad morze. Ich zachowanie to wypisz wymaluj tlumaczenie komuchow z poprzedniej epoki. I ludzie to potrafia ocenic. Nawet z tych regionow - jak Krasnobrod , ktore dosc dlugo Kaczynskich popierali... Szydlo wylazlo z worka. Pan Kaczynski poprzez swoje zachowanie udowodnil, ze ma mieszkancow Krasnobrodu i patrityczne obowiazki (pomnik powstancow)" daleko gdzies" . Niech wiec konczy i wstydu oszczedzi. Napewno znajda sie w Polsce lepsi od niego ( osobiscie nie mysle o Tusku). Ale to co ci dwaj wyczyniaja sprawia, ze z przjemnoscia bede glosowal na "trzeciego".
Bardzo dobrze, ze Palikot przyjechal do Krasnobrodu Wiadomo, ze to gest polityczny a nie szczera promocja miasteczka. Niezaleznie od prawdziwych intencji goscia - jako tubylec jestem zadowolony, ze uprzytomnil tutejszym wyborcom, ze zostali totalnie zlekcewazeni.. Pan Kaczynski (i jego malozonka) powinni natoimiast juz zrezygnowac z tej wizyty bo sie dostatecznie osmieszyli i mieszkancy sa zniesmaczeni ich zachiwaniem i glupimi wykretami o pogodzie nie pozwalajacej przleciciec helikopterowi prezydenta do Krasnobrodu aby p.M.Kaczynska mogla p... rozwiń
Avatar
Ciekawski / 24 sierpnia 2009 o 11:04
To z kim jest zaprzyjaźniony?
Avatar
~Szef~ / 24 sierpnia 2009 o 10:42
Niech nam dzisiaj nikt nie truje,
pan Palikot nie jest ch....
Avatar
Jan Holko (z Krasnobrodu) / 23 sierpnia 2009 o 21:22
Szanowna Redakcjo Dziennika! Dlaczego został usunięty mój wcześniejszy tekst, w którym nie zostały naruszone zasady regulaminu forum?
Jeśli otrzymaliście jakieś ultimatum polityczne - zrozumiem. Proszę w jutrzejszym (poniedziałkowym) wydaniu Dziennika uzasadnić, dlaczego konkretny wpis zniknął z forum (wpis z godz. 13.08. - nick Holko z Krasnobrodu). Jeśli nie - sprawa nabierze dalszego toku.
Dla uzmysłowienia powtarzam, co napisałem.

Troskliwy Palikot promuje Krasnobród.
Radziliśmy sobie bez jego "troski", poradzimy sobie dalej kiedy odjechał. Płakać nie będziemy.

Może teraz zechciałby zapromować Kraśnik - też miasto na K i niedaleko. Ciekawe co miałby do powiedzenia 440 osobom, które za chwilę stracą pracę w fabryce. A wszystko po to:
BY ŻYŁO SIĘ LEPIEJ zapewne?


To, że usunęliście wpisu Oli (Jaśniak) i moją bardzo kulturalną odpowiedź - jeszcze mogę przyjąć.
Dlaczego natomiast pojawiła się następna odpowiedź Oli, skoro nie ma mojego tekstu (patrz wyżej).

Pozdrowienia dla Redakcji
Szanowna Redakcjo Dziennika! Dlaczego został usunięty mój wcześniejszy tekst, w którym nie zostały naruszone zasady regulaminu forum?
Jeśli otrzymaliście jakieś ultimatum polityczne - zrozumiem. Proszę w jutrzejszym (poniedziałkowym) wydaniu Dziennika uzasadnić, dlaczego konkretny wpis zniknął z forum (wpis z godz. 13.08. - nick Holko z Krasnobrodu). Jeśli nie - sprawa nabierze dalszego toku.
Dla uzmysłowienia powtarzam, co napisałem.

Troskliwy Palikot promuje Krasnobród.... rozwiń
Avatar
gryzelda / 23 sierpnia 2009 o 18:46
UWAGA PALIKOT ZNOWU ATAKUJE. Fizjologicznie i mentalnie. Tambylcze zasoby ludzkie zachwycone. Dla normalnej reszty żenada i kolejny niesmak.
Avatar
~Poeta~ / 23 sierpnia 2009 o 17:05
Krytyczne uwagi pod adresem najsłynniejszego naszego posła są wymysłem zawistnych przeciwników politycznych.
Odpowiedź może być tylko jedna:
Niech nam tutaj nikt nie truje - pan Palikot nie jest ch....m.
Avatar
ngr / 23 sierpnia 2009 o 13:06
Bardzo dobrze, ze Palikot przyjechal do Krasnobrodu Wiadomo, ze to gest polityczny a nie szczera promocja miasteczka. Niezaleznie od prawdziwych intencji goscia - jako tubylec jestem zadowolony, ze uprzytomnil tutejszym wyborcom, ze zostali totalnie zlekcewazeni.. Pan Kaczynski (i jego malozonka) powinni natoimiast juz zrezygnowac z tej wizyty bo sie dostatecznie osmieszyli i mieszkancy sa zniesmaczeni ich zachiwaniem i glupimi wykretami o pogodzie nie pozwalajacej przleciciec helikopterowi prezydenta do Krasnobrodu aby p.M.Kaczynska mogla poleciec w tym czasie nad morze. Ich zachowanie to wypisz wymaluj tlumaczenie komuchow z poprzedniej epoki. I ludzie to potrafia ocenic. Nawet z tych regionow - jak Krasnobrod , ktore dosc dlugo Kaczynskich popierali... Szydlo wylazlo z worka. Pan Kaczynski poprzez swoje zachowanie udowodnil, ze ma mieszkancow Krasnobrodu i patrityczne obowiazki (pomnik powstancow)" daleko gdzies" . Niech wiec konczy i wstydu oszczedzi. Napewno znajda sie w Polsce lepsi od niego ( osobiscie nie mysle o Tusku). Ale to co ci dwaj wyczyniaja sprawia, ze z przjemnoscia bede glosowal na "trzeciego".
Bardzo dobrze, ze Palikot przyjechal do Krasnobrodu Wiadomo, ze to gest polityczny a nie szczera promocja miasteczka. Niezaleznie od prawdziwych intencji goscia - jako tubylec jestem zadowolony, ze uprzytomnil tutejszym wyborcom, ze zostali totalnie zlekcewazeni.. Pan Kaczynski (i jego malozonka) powinni natoimiast juz zrezygnowac z tej wizyty bo sie dostatecznie osmieszyli i mieszkancy sa zniesmaczeni ich zachiwaniem i glupimi wykretami o pogodzie nie pozwalajacej przleciciec helikopterowi prezydenta do Krasnobrodu aby p.M.Kaczynska mogla p... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 6

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pisząc o Lublinie pomylił Bystrzycę z Wieprzem!
Wiersze między newsami

Pisząc o Lublinie pomylił Bystrzycę z Wieprzem! 1 0

Stanisław Barańczak wykorzystał Lublin w wierszu o… Dublinie. Wysyłając znajomym wierszowaną kartkę pocztową przywołał nasze miasto. Ale jak!

Już za chwilę zmiany w przepisach na prawo jazdy. Dodatkowe opłaty i szkolenie dla kierowców

Już za chwilę zmiany w przepisach na prawo jazdy. Dodatkowe opłaty i szkolenie dla kierowców 4 4

Jeżeli po 4 czerwca zdacie egzamin na prawo jazdy kategorii B, to szykujcie dodatkowe 300 złotych. Rząd wprowadza obowiązkowe szkolenia dla młodych kierowców.

Księgarnie się zamykają, ale on otwiera nową. W centrum Lublina

Księgarnie się zamykają, ale on otwiera nową. W centrum Lublina 0 2

Wbrew tendencji do zamykania księgarni stacjonarnych, w budynku Sądu Okręgowego powstała „Księgarnia sądowa”. Ma już pierwszych klientów.

Mieszkańcy chcą ograniczeń w dostępności alkoholu w mieście

Mieszkańcy chcą ograniczeń w dostępności alkoholu w mieście 7 4

W Białej Podlaskiej trwają kilkudniowe konsultacje społeczne w sprawie liczby zezwoleń na sprzedaż alkoholu. Na pierwszym spotkaniu większość mieszkańców była za ograniczeniem dostępności alkoholu w mieście.

Sąd poprosił o nagrania z TVP i TVN. Chodzi o sprawę Krzysztofa Żuka

Sąd poprosił o nagrania z TVP i TVN. Chodzi o sprawę Krzysztofa Żuka 0 13

Jeszcze w tym tygodniu ma zapaść decyzja, czy sędzia, której prezydent Lublina zarzucił brak obiektywizmu, zostanie odsunięta od wyrokowania w jego sprawie. Chodzi o spór toczący się przed Wojewódzkim Sądem Administracyjnym, gdzie Krzysztof Żuk broni się przed usunięciem ze stanowiska w Ratuszu przez wojewodę lubelskiego.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 23 maja 2018 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 23 maja 2018 r. 0 0

Rząd obiecuje 22 nowe mosty. Jeden ma powstać w woj. lubelskim [lokalizacje]
galeria

Rząd obiecuje 22 nowe mosty. Jeden ma powstać w woj. lubelskim [lokalizacje] 13 19

W ciągu najbliższych lat zaproponujemy program budowy 22 mostów na Wiśle, Odrze, Bugu, Narwi, Pilicy, Warcie i w wielu miejscach Polski – poinformował we wtorek premier Mateusz Morawiecki. Znamy lokalizacje nowych mostów.

Puławy: Lista miejskich zadań do przeglądu

Puławy: Lista miejskich zadań do przeglądu 5 0

Puławscy radni w czwartek przyjmą raport o wykonaniu Programu Zamierzeń Inwestycyjnych. To dokument mówiący o tym, które z dziesiątek zaplanowanych zadań zostały już wykonane, a na które nadal czekamy. Wśród tych ostatnich jest m.in. przedłużenie ul. Powiśle, czy montaż windy w ratuszu.

Przemytnicy stracili 475 podrabianych kurtek. Ale ubrania się nie zmarnują

Przemytnicy stracili 475 podrabianych kurtek. Ale ubrania się nie zmarnują 36 2

Podrobione kurtki trafią do podopiecznych lubelskiego Polskiego Czerwonego Krzyża. Celnicy z Małaszewicz odebrali je przemytnikom.

Lublin: Skradziono wózek inwalidzki, rodzina prosi o pomoc

Lublin: Skradziono wózek inwalidzki, rodzina prosi o pomoc 50 4

Elektryczny wózek inwalidzki został skradziony z klatki bloku przy ul. Skautów w Lublinie.

Karczemna awantura, szarpanie i wyzwiska na przyjęciu komunijnym. O co poszło?
galeria
film

Karczemna awantura, szarpanie i wyzwiska na przyjęciu komunijnym. O co poszło? 124 24

Poszło o rosół, który ponoć miał być nieświeży. Do tego nie wszyscy mieli dostać drugie danie. Przyjęcie komunijne w restauracji „Krokus” w Chełmie zakończyło się karczemną awanturą, szarpaniem i wyzwiskami. Sprawą zajęła się policja i prokuratura.

Burze w woj. lubelskim: Spadł grad, wiele interwencji strażaków

Burze w woj. lubelskim: Spadł grad, wiele interwencji strażaków 41 2

Strażacy kilkanaście razy interweniowali po burzach, które przechodzą nad woj. lubelskim.

Lublin: Wystawa Grupy Twórczej w Galerii w Pasażu
25 maja 2018, 17:00

Lublin: Wystawa Grupy Twórczej w Galerii w Pasażu 1 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 25 maja o godz. 17 w Galerii w Pasażu (Pracownie Kultury Tatary, ul. Hutnicza 28A) odbędzie się wernisaż wystawy malarstwa Grupy Twórczej pod tytułem Pasja tworzenia.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!