Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Zamość

23 maja 2011 r.
9:46
Edytuj ten wpis

Jechał z prędkością 175 km/h przy ograniczeniu do 50 (wideo)

0 27 A A
Pirat drogowy dostał 1000 zł mandatu i 15 punktów karnych. (Archiwum)
Pirat drogowy dostał 1000 zł mandatu i 15 punktów karnych. (Archiwum)

Mandatem w wysokości 1000 złotych i 15 punktami karnymi zakończyła się dla 20-latka z powiatu Radomszczańskiego wyprawa na Zamojszczyznę. Mężczyznę jadącego dużo za szybko policja namierzyła wideorejestratorem w Dąbrowie Tomaszowskiej.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Komentarze 27

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
pawel / 23 maja 2011 o 19:20
[quote name='ja' timestamp='1306168979' post='481604']
Jeśli droga jest dobra to i 250 można poleciec... Też zdarzało mi się jeździc gruuuuubo ponad 2paczki (na niemieckich autostradach oczywiście ). Zastanawiam się jednak teraz, "po co?". Z punktu widzenia czasu (jakieś 10-15 lat), uważam, że to była dośc duża głupota i nieodpowiedzialnośc. Z drugiej strony - ktoś, kto nie spróbuje, nie wie, jak to smakuje. Dodam tylko, że teraz jeżdżę bardzo grzecznie
[/quote]
Jak tak dalej będzie jeździć to prędzej czy później poleci bez konieczności wyprzedzania R'ką na sygnale albo karawanem pogrzebowym miejmy tylko nadzieję że nikogo ze sobą nie zabierze.
[quote name='ja' timestamp='1306168979' post='481604']
Jeśli droga jest dobra to i 250 można poleciec... Też zdarzało mi się jeździc gruuuuubo ponad 2paczki (na niemieckich autostradach oczywiście ). Zastanawiam się jednak teraz, "po co?". Z punktu widzenia czasu (jakieś 10-15 lat), uważam, że to była dośc duża głupota i nieodpowiedzialnośc. Z drugiej strony - ktoś, kto nie spróbuje, nie wie, jak to smakuje. Dodam tylko, że teraz jeżdżę bardzo grzecznie
[/quote]
Jak tak dalej będzie jeźdz... rozwiń
Avatar
mustang / 23 maja 2011 o 19:04
co tu dużo mówić - skoda i pijana żona niczym się nie różnią - i tą i tą wstyd prowadzić - może chłopak tak się wstydział, że do chaty chciał przemknąć niepostrzeżenie?
Avatar
Arek / 23 maja 2011 o 18:50
BTW: może ktoś polecić jakiś samochód który nie ma ogranicznika w okolicach 260 km/h? Ewentualnie ma ale na pewno da się to łatwo zdjąć?
Avatar
ja / 23 maja 2011 o 18:42
[quote name='Arek' timestamp='1306167873' post='481593']
Nie bardzo - jak do tej pory mój rekord to jakieś 250 km/h, a tyle to jechał każdy kto ma względnie dobry samochód.
Jeśli uda mi się osiągnąć 300 km/h to wtedy rzeczywiście będę dumny - niestety, aktutalny sprzęt mi nie pozwoli...
[/quote]

Jeśli droga jest dobra to i 250 można poleciec... Też zdarzało mi się jeździc gruuuuubo ponad 2paczki (na niemieckich autostradach oczywiście ). Zastanawiam się jednak teraz, "po co?". Z punktu widzenia czasu (jakieś 10-15 lat), uważam, że to była dośc duża głupota i nieodpowiedzialnośc. Z drugiej strony - ktoś, kto nie spróbuje, nie wie, jak to smakuje. Dodam tylko, że teraz jeżdżę bardzo grzecznie
[quote name='Arek' timestamp='1306167873' post='481593']
Nie bardzo - jak do tej pory mój rekord to jakieś 250 km/h, a tyle to jechał każdy kto ma względnie dobry samochód.
Jeśli uda mi się osiągnąć 300 km/h to wtedy rzeczywiście będę dumny - niestety, aktutalny sprzęt mi nie pozwoli...
[/quote]

Jeśli droga jest dobra to i 250 można poleciec... Też zdarzało mi się jeździc gruuuuubo ponad 2paczki (na niemieckich autostradach oczywiście ). Zastanawiam się jednak teraz, "po co?".... rozwiń
Avatar
ajajaj nie lubię buractwa / 23 maja 2011 o 18:35
[quote name='myślący' timestamp='1306167568' post='481591']
Dla czytelników wypowiadających się, którzy nie mają wyobraźni przedstawiam krótkie wyliczenie: 175 km/h to 48,6 m/s.
Prawie 50 metrów w ciągu jednej sekundy!!! Dla znających prawa fizyki to wystarczy, dla innych nagroda Darwina.
[/quote]


Amen!!!
Dodam jeszcze, że wyhamowanie z tej prędkości to nie 100, czy 150 metrów...
Koleś za dużo F1 się naoglądał
[quote name='myślący' timestamp='1306167568' post='481591']
Dla czytelników wypowiadających się, którzy nie mają wyobraźni przedstawiam krótkie wyliczenie: 175 km/h to 48,6 m/s.
Prawie 50 metrów w ciągu jednej sekundy!!! Dla znających prawa fizyki to wystarczy, dla innych nagroda Darwina.
[/quote]


Amen!!!
Dodam jeszcze, że wyhamowanie z tej prędkości to nie 100, czy 150 metrów...
Koleś za dużo F1 się naoglądał rozwiń
Avatar
Gość / 23 maja 2011 o 18:33
Ciekawe skąd 20 latek ma Skode Superb.
Co do prędkości.. fakt ciut za szybko, ale to nie znaczy, że jak tyle jedzie, to musi spowodować wypadek. Na pewno dziennik tutaj się ośmiesza pisząc o tym artykuł.
Cholera na terenie gdzie jest organiczenie do 5km/h jechałem rowerem 44km/h. Z niecierpliwością czekam na artykuł.
Avatar
Arek / 23 maja 2011 o 18:24
[quote name='Gość' timestamp='1306157479' post='481513']
Jesteś z tego dumny?
[/quote]
Nie bardzo - jak do tej pory mój rekord to jakieś 250 km/h, a tyle to jechał każdy kto ma względnie dobry samochód.
Jeśli uda mi się osiągnąć 300 km/h to wtedy rzeczywiście będę dumny - niestety, aktutalny sprzęt mi nie pozwoli...
Avatar
myślący / 23 maja 2011 o 18:19
Dla czytelników wypowiadających się, którzy nie mają wyobraźni przedstawiam krótkie wyliczenie: 175 km/h to 48,6 m/s.
Prawie 50 metrów w ciągu jednej sekundy!!! Dla znających prawa fizyki to wystarczy, dla innych nagroda Darwina.
Avatar
krzesimir / 23 maja 2011 o 18:15
Policja powinna strzelać z broni palnej do deb***a, zanim zabije normalnego użytkownika drogi. I tak po nim nikt nie zapłacze.
Avatar
Straits / 23 maja 2011 o 16:32
Wydawalo mi sie ze policja moze w swietle obecnych przepisow ukarac maksymalnie 10 punktami karnymi nawet jesli wykroczenia sie nakladaja. Czy moze zle wyczytalem ? Moze mnie ktos poprawic ?
Avatar
pawel / 23 maja 2011 o 19:20
[quote name='ja' timestamp='1306168979' post='481604']
Jeśli droga jest dobra to i 250 można poleciec... Też zdarzało mi się jeździc gruuuuubo ponad 2paczki (na niemieckich autostradach oczywiście ). Zastanawiam się jednak teraz, "po co?". Z punktu widzenia czasu (jakieś 10-15 lat), uważam, że to była dośc duża głupota i nieodpowiedzialnośc. Z drugiej strony - ktoś, kto nie spróbuje, nie wie, jak to smakuje. Dodam tylko, że teraz jeżdżę bardzo grzecznie
[/quote]
Jak tak dalej będzie jeździć to prędzej czy później poleci bez konieczności wyprzedzania R'ką na sygnale albo karawanem pogrzebowym miejmy tylko nadzieję że nikogo ze sobą nie zabierze.
[quote name='ja' timestamp='1306168979' post='481604']
Jeśli droga jest dobra to i 250 można poleciec... Też zdarzało mi się jeździc gruuuuubo ponad 2paczki (na niemieckich autostradach oczywiście ). Zastanawiam się jednak teraz, "po co?". Z punktu widzenia czasu (jakieś 10-15 lat), uważam, że to była dośc duża głupota i nieodpowiedzialnośc. Z drugiej strony - ktoś, kto nie spróbuje, nie wie, jak to smakuje. Dodam tylko, że teraz jeżdżę bardzo grzecznie
[/quote]
Jak tak dalej będzie jeźdz... rozwiń
Avatar
mustang / 23 maja 2011 o 19:04
co tu dużo mówić - skoda i pijana żona niczym się nie różnią - i tą i tą wstyd prowadzić - może chłopak tak się wstydział, że do chaty chciał przemknąć niepostrzeżenie?
Avatar
Arek / 23 maja 2011 o 18:50
BTW: może ktoś polecić jakiś samochód który nie ma ogranicznika w okolicach 260 km/h? Ewentualnie ma ale na pewno da się to łatwo zdjąć?
Avatar
ja / 23 maja 2011 o 18:42
[quote name='Arek' timestamp='1306167873' post='481593']
Nie bardzo - jak do tej pory mój rekord to jakieś 250 km/h, a tyle to jechał każdy kto ma względnie dobry samochód.
Jeśli uda mi się osiągnąć 300 km/h to wtedy rzeczywiście będę dumny - niestety, aktutalny sprzęt mi nie pozwoli...
[/quote]

Jeśli droga jest dobra to i 250 można poleciec... Też zdarzało mi się jeździc gruuuuubo ponad 2paczki (na niemieckich autostradach oczywiście ). Zastanawiam się jednak teraz, "po co?". Z punktu widzenia czasu (jakieś 10-15 lat), uważam, że to była dośc duża głupota i nieodpowiedzialnośc. Z drugiej strony - ktoś, kto nie spróbuje, nie wie, jak to smakuje. Dodam tylko, że teraz jeżdżę bardzo grzecznie
[quote name='Arek' timestamp='1306167873' post='481593']
Nie bardzo - jak do tej pory mój rekord to jakieś 250 km/h, a tyle to jechał każdy kto ma względnie dobry samochód.
Jeśli uda mi się osiągnąć 300 km/h to wtedy rzeczywiście będę dumny - niestety, aktutalny sprzęt mi nie pozwoli...
[/quote]

Jeśli droga jest dobra to i 250 można poleciec... Też zdarzało mi się jeździc gruuuuubo ponad 2paczki (na niemieckich autostradach oczywiście ). Zastanawiam się jednak teraz, "po co?".... rozwiń
Avatar
ajajaj nie lubię buractwa / 23 maja 2011 o 18:35
[quote name='myślący' timestamp='1306167568' post='481591']
Dla czytelników wypowiadających się, którzy nie mają wyobraźni przedstawiam krótkie wyliczenie: 175 km/h to 48,6 m/s.
Prawie 50 metrów w ciągu jednej sekundy!!! Dla znających prawa fizyki to wystarczy, dla innych nagroda Darwina.
[/quote]


Amen!!!
Dodam jeszcze, że wyhamowanie z tej prędkości to nie 100, czy 150 metrów...
Koleś za dużo F1 się naoglądał
[quote name='myślący' timestamp='1306167568' post='481591']
Dla czytelników wypowiadających się, którzy nie mają wyobraźni przedstawiam krótkie wyliczenie: 175 km/h to 48,6 m/s.
Prawie 50 metrów w ciągu jednej sekundy!!! Dla znających prawa fizyki to wystarczy, dla innych nagroda Darwina.
[/quote]


Amen!!!
Dodam jeszcze, że wyhamowanie z tej prędkości to nie 100, czy 150 metrów...
Koleś za dużo F1 się naoglądał rozwiń
Avatar
Gość / 23 maja 2011 o 18:33
Ciekawe skąd 20 latek ma Skode Superb.
Co do prędkości.. fakt ciut za szybko, ale to nie znaczy, że jak tyle jedzie, to musi spowodować wypadek. Na pewno dziennik tutaj się ośmiesza pisząc o tym artykuł.
Cholera na terenie gdzie jest organiczenie do 5km/h jechałem rowerem 44km/h. Z niecierpliwością czekam na artykuł.
Avatar
Arek / 23 maja 2011 o 18:24
[quote name='Gość' timestamp='1306157479' post='481513']
Jesteś z tego dumny?
[/quote]
Nie bardzo - jak do tej pory mój rekord to jakieś 250 km/h, a tyle to jechał każdy kto ma względnie dobry samochód.
Jeśli uda mi się osiągnąć 300 km/h to wtedy rzeczywiście będę dumny - niestety, aktutalny sprzęt mi nie pozwoli...
Avatar
myślący / 23 maja 2011 o 18:19
Dla czytelników wypowiadających się, którzy nie mają wyobraźni przedstawiam krótkie wyliczenie: 175 km/h to 48,6 m/s.
Prawie 50 metrów w ciągu jednej sekundy!!! Dla znających prawa fizyki to wystarczy, dla innych nagroda Darwina.
Avatar
krzesimir / 23 maja 2011 o 18:15
Policja powinna strzelać z broni palnej do deb***a, zanim zabije normalnego użytkownika drogi. I tak po nim nikt nie zapłacze.
Avatar
Straits / 23 maja 2011 o 16:32
Wydawalo mi sie ze policja moze w swietle obecnych przepisow ukarac maksymalnie 10 punktami karnymi nawet jesli wykroczenia sie nakladaja. Czy moze zle wyczytalem ? Moze mnie ktos poprawic ?