Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Zamość

25 sierpnia 2015 r.
8:42

Kamera nagrała kobietę, która porzuciła noworodka w szpitalu (wideo)

Autor: Zdjęcie autora opr. łm
0 47 A A

Policja ustala tożsamość kobiety, która pozostawiła noworodka w szpitalu w Zamościu

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

O sprawie pisaliśmy kilka dni temu. 18 sierpnia po godz. 3 zamojska policja dostała zgłoszenie o porzuceniu noworodka. Chłopczyk leżał przed wejściem na oddział ortopedii szpitala przy ul. Peowiaków.

Znalazł go pracownik szpitala. Dziecko trafiło pod opiekę lekarzy specjalistów.

Policjanci wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia, ustalają tożsamość matki oraz kobiety, która przyniosła malucha do szpitala. 

- W ramach postępowania zabezpieczono nagranie z monitoringu. Osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje na temat tego zdarzenia lub też są w stanie rozpoznać kobietę, której wizerunek zarejestrowały kamery monitoringu proszone są o kontakt - apeluje policja.

Komentarze 47

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 26 sierpnia 2016 o 10:16
Bardzo dobrze zrobiła ta kobieta... Skoro w najbliższej okolicy nie ma okienka życia to gdzie miała zostawić dziecko??? ... a artykuł godny pogardy za to w jakim świetle przedstawia tą kobietę...
Avatar
Gość / 3 grudnia 2015 o 07:36
nic złego nie zrobiła!!!! dała mu szanse na lepsze zycie!!
Avatar
Gość / 27 sierpnia 2015 o 15:14
Zostawila dziecko w szpitalu doskonale wiedziała ze dziecko będzie tam pod dobra opieka uważam ze mądrze postapila a urzadzili na nią polowanie jak za bandytą...
Avatar
Gość / 26 sierpnia 2015 o 10:35
Tak zgadzam się dobrze że oddała nie robiąc krzywdy a komentarz z 25 o 20.45 jest nie do pojęcia jak twoim zdaniem powinna postąpić jeżeli wiedziała że go nie chcę to dobrze że nic mu nie zrobiła sama jetsem matka trójki dzieci i świata po za nimi nie widzę ale tyle the słyszy o takich co robią krzywdy to jest masakra
Avatar
Gość / 26 sierpnia 2015 o 07:24
Ta kobieta nie wyrzuciła dziecka, tylko zostawiła je w szpitalu. Jesteś matką czytelniczko z 25 sierpnia, godz. 20:44, ale o bardzo małym rozumku.
Avatar
Gość / 26 sierpnia 2015 o 05:08
Czy ktoś interesował się co się dzieje z porzuconymi w "oknie życia"?
Avatar
Gość / 25 sierpnia 2015 o 23:24
Biedna kobieta i biedne dziecko... Współczuję, że musiała podjąć taką decyzję.
Avatar
Gość / 25 sierpnia 2015 o 22:55
Pytanie po co? Skoro chciała porzucić to dobrze że to zrobiła w cywilizowany sposób, a nie na śmietniku...
Avatar
Gość / 25 sierpnia 2015 o 20:44
Jestem matką i nigdy nie zrozumiem tego co tu widzę! Wyrzucila dziecko i jak mozna mowic ze to madra decyzja! Ludzie, to nie jakas rzecz ktora mozna wyrzucic! I nie debatujcie tu zedobre miejsce wybrala, to nie byl dobry wybor, trzeba bylo dac sobie i dziecku szanse
Avatar
Gość / 25 sierpnia 2015 o 18:34
Kolejna kobieta już tak się nie narazi. Zostawi dziecko tam gdzie nie ma kamer, zgaduj zgadula gdzie i czy zdąży je ktoś znaleźć? Super. Wydawało mi się, że matka ma czas do 2 tygodni na zgłoszenie się po dziecko do szpitala, a później to już odbierają prawa rodzicielskie - tylko fakt, trzeba znać jej tożsamość. Co lepsze: dziecko żyjące dziecko bez szansy na adopcję czy martwe nie podrzucone do szpitala?
Avatar
Gość / 26 sierpnia 2016 o 10:16
Bardzo dobrze zrobiła ta kobieta... Skoro w najbliższej okolicy nie ma okienka życia to gdzie miała zostawić dziecko??? ... a artykuł godny pogardy za to w jakim świetle przedstawia tą kobietę...
Avatar
Gość / 3 grudnia 2015 o 07:36
nic złego nie zrobiła!!!! dała mu szanse na lepsze zycie!!
Avatar
Gość / 27 sierpnia 2015 o 15:14
Zostawila dziecko w szpitalu doskonale wiedziała ze dziecko będzie tam pod dobra opieka uważam ze mądrze postapila a urzadzili na nią polowanie jak za bandytą...
Avatar
Gość / 26 sierpnia 2015 o 10:35
Tak zgadzam się dobrze że oddała nie robiąc krzywdy a komentarz z 25 o 20.45 jest nie do pojęcia jak twoim zdaniem powinna postąpić jeżeli wiedziała że go nie chcę to dobrze że nic mu nie zrobiła sama jetsem matka trójki dzieci i świata po za nimi nie widzę ale tyle the słyszy o takich co robią krzywdy to jest masakra
Avatar
Gość / 26 sierpnia 2015 o 07:24
Ta kobieta nie wyrzuciła dziecka, tylko zostawiła je w szpitalu. Jesteś matką czytelniczko z 25 sierpnia, godz. 20:44, ale o bardzo małym rozumku.
Avatar
Gość / 26 sierpnia 2015 o 05:08
Czy ktoś interesował się co się dzieje z porzuconymi w "oknie życia"?
Avatar
Gość / 25 sierpnia 2015 o 23:24
Biedna kobieta i biedne dziecko... Współczuję, że musiała podjąć taką decyzję.
Avatar
Gość / 25 sierpnia 2015 o 22:55
Pytanie po co? Skoro chciała porzucić to dobrze że to zrobiła w cywilizowany sposób, a nie na śmietniku...
Avatar
Gość / 25 sierpnia 2015 o 20:44
Jestem matką i nigdy nie zrozumiem tego co tu widzę! Wyrzucila dziecko i jak mozna mowic ze to madra decyzja! Ludzie, to nie jakas rzecz ktora mozna wyrzucic! I nie debatujcie tu zedobre miejsce wybrala, to nie byl dobry wybor, trzeba bylo dac sobie i dziecku szanse
Avatar
Gość / 25 sierpnia 2015 o 18:34
Kolejna kobieta już tak się nie narazi. Zostawi dziecko tam gdzie nie ma kamer, zgaduj zgadula gdzie i czy zdąży je ktoś znaleźć? Super. Wydawało mi się, że matka ma czas do 2 tygodni na zgłoszenie się po dziecko do szpitala, a później to już odbierają prawa rodzicielskie - tylko fakt, trzeba znać jej tożsamość. Co lepsze: dziecko żyjące dziecko bez szansy na adopcję czy martwe nie podrzucone do szpitala?
Zobacz wszystkie komentarze 47

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Dzień matki spędzają w szpitalu ze swoimi dziećmi. To dla nich była akcja "Piękna Mama"
galeria

Dzień matki spędzają w szpitalu ze swoimi dziećmi. To dla nich była akcja "Piękna Mama" 0 2

Rozmową z Natalią Voytsel z Fundacji „Gdy Liczy się Czas”, która już po raz trzeci zorganizowała charytatywną akcję „Piękna Mama” w Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Lublinie. Akcja, w której uczestniczą stylistki, fryzjerki i masażysta jest adresowana do matek dzieci z oddziału Onkologii, Hematologii i Transplantologii.

Hubert z Rokitna ubiera gwiazdy. "Projektuję modę niecodzienną i niełatwą"

Hubert z Rokitna ubiera gwiazdy. "Projektuję modę niecodzienną i niełatwą" 0 1

Hubert Kołodziejski z Rokitna (pow. bialski) znalazł się w gronie najbardziej obiecujących projektantów mody w Polsce według magazynu K–MAG.

"W rytmie natury". Akcja nad Zalewem Zemborzyckim
26 maja 2018, 11:00

"W rytmie natury". Akcja nad Zalewem Zemborzyckim 1 0

Co Gdzie Kiedy. 26 maja o godz. 11 na terenie Mariny nad Zalewem Zemborzyckim rozpocznie się akcja W rytmie natury. Na uczestników czeka moc atrakcji.

Dni Puław 2018: Mieszkańcy zatańczyli poloneza [zdjęcia, wideo]
galeria
film

Dni Puław 2018: Mieszkańcy zatańczyli poloneza [zdjęcia, wideo] 6 4

Kilkaset par zatańczyło w piątek poloneza na placu Chopina w Puławach. Na koniec mieszkańcy zrobili sobie pamiątkowe zdjęcie.

Ciężka sytuacja w szpitalu przy Kraśnickiej. Zemdlała pielęgniarka, która była sama na dyżurze
film

Ciężka sytuacja w szpitalu przy Kraśnickiej. Zemdlała pielęgniarka, która była sama na dyżurze 70 17

– Totalne fiasko – tak pielęgniarki ze szpitala wojewódzkiego przy al. Kraśnickiej w Lublinie oceniają dzisiejsze rozmowy z dyrekcją w sprawie podwyżek wynagrodzeń. Kilkadziesiąt pielęgniarek nadal jest na L4. Na poniedziałek zaplanowano kolejną turę rozmów.

Eurojackpot losowanie 25.05.2018. Czy ktoś wygra 385 milionów złotych?

Eurojackpot losowanie 25.05.2018. Czy ktoś wygra 385 milionów złotych? 1 0

Kolejna gigantyczna kumulacja w loterii Eurojackpot. Już dziś 25.05.2018 r. do wygrania jest aż 385 mln zł. Sprawdź wyniki losowania i zwycięskie liczby. Czy ktoś zgarnie główną wygraną?

Bezsenność. Fatalna noc, godzina po godzinie

Bezsenność. Fatalna noc, godzina po godzinie 0 3

Nie ma tu recepty, ale każdy kto nie może zasnąć, łatwo zidentyfikuje się z podmiotem lirycznym

Nowa hala sportowa powstanie za większe pieniądze. Radni zgodzili się na wzrost zadłużenia

Nowa hala sportowa powstanie za większe pieniądze. Radni zgodzili się na wzrost zadłużenia 5 20

Puławscy radni upoważnili prezydenta do zadłużenia miasta i rozstrzygnięcia ostatniego przetargu na budowę nowej hali widowiskowo-sportowej. Łączne wydatki związane z budową pierwszego etapu obiektu (bez basenu) władze szacują na ok. 90 mln złotych.

Po zdrowie na wakacje. Gratisowe badania w Tarasach Zamkowych
26 maja 2018, 10:00

Po zdrowie na wakacje. Gratisowe badania w Tarasach Zamkowych 0 0

Z bezpłatnych badań prowadzonych przez studentów z organizacji Młodych Medyków przy Uniwersytecie Medycznym w Lublinie będzie można skorzystać już w sobotę, 26 maja w Tarasach Zamkowych.

Kolejne wzmocnienie Pszczółki Polski Cukier AZS UMCS

Kolejne wzmocnienie Pszczółki Polski Cukier AZS UMCS 0 0

Brianna Joelle Kiesel i Magdalena Szajtauer wzmocniły Pszczółkę Polski Cukier AZS UMCS Lublin. Dorota Mistygacz podpisała nowy kontrakt

Straż Graniczna świętowała w Białej Podlaskiej. Awanse na wyższe stopnie [zdjęcia]
galeria

Straż Graniczna świętowała w Białej Podlaskiej. Awanse na wyższe stopnie [zdjęcia] 0 1

Ponad 300 awansów na wyższe stopnie służbowe przyznał Nadbużański Oddział Straży Granicznej. Okazją były piątkowe wojewódzkie uroczystości 27. rocznicy utworzenia Straży Granicznej, które odbyły się w Białej Podlaskiej.

Noc Kultury 2018: Lista wydarzeń, na które musisz odebrać wejściówkę. Kto pierwszy, ten lepszy
galeria
film

Noc Kultury 2018: Lista wydarzeń, na które musisz odebrać wejściówkę. Kto pierwszy, ten lepszy 12 0

Od soboty będzie można rezerwować bezpłatne wejściówki na Noc Kultury (2/3 czerwca). Obowiązuje zasada „kto pierwszy, ten lepszy”, a rezerwacja jest możliwa tylko przez internet. Chodzi oczywiście tylko o wydarzenia, na które wpuszczana może być ograniczona liczba widzów. Jakie to imprezy i jak zdobyć wejściówkę?

Puławy: Nauczycielka stanie do walki o fotel prezydenta
Sonda

Puławy: Nauczycielka stanie do walki o fotel prezydenta 30 45

Przewodnicząca rady miasta Bożena Krygier powalczy jesienią o fotel prezydenta miasta Puławy. Jej kandydaturę potwierdziły władze Prawa i Sprawiedliwości.

Program TV na weekend 25-27 maja. Jakie filmy warto zobaczyć?
25 maja 2018, 0:00

Program TV na weekend 25-27 maja. Jakie filmy warto zobaczyć? 1 0

Co Gdzie Kiedy. W ten weekend TVN stawia na widowiskowe hity Michaela Baya - Transformers i Armageddon. Ale w naziemnej telewizji cyfrowej zobaczymy także festiwalowego Toma, doskonałą gangsterkę od Scorsese - Infiltrację czy polską Karbalę. Sprawdźcie, jakie filmy będzie można zobaczyć w ten weekend w telewizji.

Nie ma chętnych na działki w bialskiej podstrefie ekonomicznej

Nie ma chętnych na działki w bialskiej podstrefie ekonomicznej 15 3

Drugi już przetarg na ogromny areał w bialskiej podstrefie ekonomicznej zakończył się fiaskiem.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!