Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Zamość

15 marca 2010 r.
10:24
Edytuj ten wpis

Karolina Pleskacz Miss Nastolatek Tomaszowa Lubelskiego

Autor: Zdjęcie autora lew
0 16 A A

Ma 18 lat, duże, brązowe oczy, mieszka w Tomaszowie Lubelskim i uczy się w miejscowym Zespole Szkół nr 2. Mowa o Karolinie Pleskacz, która została Miss Nastolatek Tomaszowa Lubelskiego.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Oprócz głównej korony, zdobyła również tytuł Miss Publiczności. W nagrodę otrzymała, m.in. biżuterię, sprzęt multimedialny, opłacone kursy języka obcego i prawa jazdy oraz talony do salonów piękności.

– To dla mnie wielki sukces, bo po raz pierwszy spróbowałam swoich sił w takim konkursie – cieszy się Karolina. – Długo odmawiała, a w końcu udało się nam ją namówić – mówi Wiesława Pleskacz, mama nastolatki, która w sobotę wraz z mężem i dwójką pozostałych dzieci trzymała w Tomaszowskim Domu Kultury kciuki za córkę. – Wszyscy jesteśmy z niej dumni i cieszymy się razem z Karoliną.

Nowa miss kocha śpiewać i tańczyć, bierze udział w inscenizacjach teatralnych, marzy o karierze aktorskiej.

O koronę najpiękniejszej walczyło 16 dziewcząt. Pierwszą wicemiss została 17-letnia Karolina Wrzalik, drugą 16-letnia Katarzyna Czop. Przypomnijmy, że laureatką pierwszego konkursu w 1996 roku była Dorota Gardias-Skóra, znana prezenterka telewizyjna.

Komentarze 16

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
niedoszła miss tl / 13 lutego 2014 o 22:58

zdały i całkiem nieźle się mają ;)

Avatar
jerzy / 24 maja 2012 o 08:34
Na kogo wyrosły? Miss nastolatek nie udało się zdać matury z dwóch przedmiotów
Avatar
monika / 18 października 2011 o 17:34
lata mijają emocje opadły więc moi mili "odważni tylko" w słowach komentatorzy: spójrzcie czym zajmują się i na kogo wyrosły te puste nie warte uwagi dziewczyny , i w cale nie pomógł im w tym hotel czy też pieniążki rodziców bynajmniej niektórym... sprawdźcie i przekażcie te inf głośno tak jak potrafiliście im głośno ubliżać na forum aaaaaa i nie zapomnijcie spojrzeć na siebie i swoje osiągnięcia....! dziękuję
Avatar
kama / 18 października 2011 o 16:53
[quote name='zero' timestamp='1268654277' post='250454']
W pokoju hotelowym casting pewnie tez odbyla
[/quote]
Avatar
miss / 24 marca 2010 o 12:28
Te wszystkie wybory w dzisiejszych czasach to jakas paranoja. Ładne dziewczyny już sie nie zglaszają do tego typu konkursów bo wiedzą na czym to wszystko polega. Jezeli chodzi o Tomaszów i wybory (...) - dużo by tu opowiadać zaczynając od 2004 roku ;/
Avatar
bb / 18 marca 2010 o 11:33
Dla mnie to jest chore, miss nastolatek?? Akurat ta ma 18 lat, ale w konkursie brały udział niepełnoletnie dziewczyny który były zapewne oceniane przez dojrzałych mężczyzn. To zakrawa na pedofilię. Nie oskarżam nikogo o to ale takie konkursy powinny być tylko dla pełnoletnich kobiet a nie dla bardzo młodziutkich dziewcząt, których wygląd jest oceniany przez jakichś panów.
Avatar
anty / 16 marca 2010 o 13:02
Zgredek napisał:
Pomyśl gostku ! ja nie byłem na tych wyborach więc nie mogę ocenić czy były dziewczyny ładniejsze natomiast to że widzę tą dziewczynę to mogę stwierdzić że jest bardzo ładna a nawet w moim odczuciu śliczna więc jeżeli chcesz promować czy udowodnić że były ładniejsze to załącz zdjęcia swoich faworytek ale wiedz że to będzie tylko Twoje odczucie bo wyboru dokonali inni większością głosów .Niemniej ja uważam że na temat urody nie powinno się dyskutować bo w moim odczuciu nie ma kobiet brzydkich wszystkie są śliczne tyle że wśród nich są takie na które inni zwracają baczniejsza uwagę i ta dziewczyna zasłużenie zwraca uwagę swoją urodą !. Natomiast rozbawił mnie jeden z komentujących sugerując jakoby jakiś pokój hotelowy itp. bzdury powiem tak niektórym powinno zabronić się siadania do klawiatury ze względów na choroby umysłowe czy z powodów zazdrości a dodam że dziewczyny nie znam ot spostrzegłem tylko na zdjęciu ,nigdy nie widziałem i pewnie nigdy nie zobaczę ale rodzice faktycznie mogą być dumni z córki .Czego o niektórych komentujących powiedzieć nie można bo do ich ułomności doszła jeszcze głupota !. Pozdrawiam wszystkie dziewczyny a dla swoich wybranków zawsze bądźcie jedyne , najpiękniejsze i zawsze najszczęśliwsze !!!.


Zgredek, one nie są dla wybranków, one są dla wszystkich. Podtrzymuję moja tezę, że takie konkursy są dla głupich dziewczyn i podniecają sie nimi tacy sami faceci. Ty z pewnością jesteś tego przykładem.


Zgredek, one nie są dla wybranków, one są dla wszystkich. Podtrzymuję moja tezę, że takie konkursy są dla głupich dziewczyn i podniecają sie nimi tacy sami faceci. Ty z pewnością jesteś tego przykładem. rozwiń
Avatar
anty / 16 marca 2010 o 13:00
Zgredek napisał:
Pomyśl gostku ! ja nie byłem na tych wyborach więc nie mogę ocenić czy były dziewczyny ładniejsze natomiast to że widzę tą dziewczynę to mogę stwierdzić że jest bardzo ładna a nawet w moim odczuciu śliczna więc jeżeli chcesz promować czy udowodnić że były ładniejsze to załącz zdjęcia swoich faworytek ale wiedz że to będzie tylko Twoje odczucie bo wyboru dokonali inni większością głosów .Niemniej ja uważam że na temat urody nie powinno się dyskutować bo w moim odczuciu nie ma kobiet brzydkich wszystkie są śliczne tyle że wśród nich są takie na które inni zwracają baczniejsza uwagę i ta dziewczyna zasłużenie zwraca uwagę swoją urodą !. Natomiast rozbawił mnie jeden z komentujących sugerując jakoby jakiś pokój hotelowy itp. bzdury powiem tak niektórym powinno zabronić się siadania do klawiatury ze względów na choroby umysłowe czy z powodów zazdrości a dodam że dziewczyny nie znam ot spostrzegłem tylko na zdjęciu ,nigdy nie widziałem i pewnie nigdy nie zobaczę ale rodzice faktycznie mogą być dumni z córki .Czego o niektórych komentujących powiedzieć nie można bo do ich ułomności doszła jeszcze głupota !. Pozdrawiam wszystkie dziewczyny a dla swoich wybranków zawsze bądźcie jedyne , najpiękniejsze i zawsze najszczęśliwsze !!!.


Zgredek, one nie są dla wybranków, one są dla wszystkich. Podtrzymuję moja tezę, że takie konkursy są dla głupich dziewczyn i podniecają sie nimi tacy sami faceci. Ty z pewnością jesteś tego przykładem.


Zgredek, one nie są dla wybranków, one są dla wszystkich. Podtrzymuję moja tezę, że takie konkursy są dla głupich dziewczyn i podniecają sie nimi tacy sami faceci. Ty z pewnością jesteś tego przykładem. rozwiń
Avatar
Zgredek / 15 marca 2010 o 16:11
Moje veto do innych komentarzy przede wszystkim dotyczy to pani Karoliny Pleskacz -Która choć nie zna pozdrawiam !
Avatar
Zgredek / 15 marca 2010 o 16:06
zero napisał:
W pokoju hotelowym casting pewnie tez odbyla

Adekwatny nic sobie wybrałeś typowy dla każdego zera !
Avatar
niedoszła miss tl / 13 lutego 2014 o 22:58

zdały i całkiem nieźle się mają ;)

Avatar
jerzy / 24 maja 2012 o 08:34
Na kogo wyrosły? Miss nastolatek nie udało się zdać matury z dwóch przedmiotów
Avatar
monika / 18 października 2011 o 17:34
lata mijają emocje opadły więc moi mili "odważni tylko" w słowach komentatorzy: spójrzcie czym zajmują się i na kogo wyrosły te puste nie warte uwagi dziewczyny , i w cale nie pomógł im w tym hotel czy też pieniążki rodziców bynajmniej niektórym... sprawdźcie i przekażcie te inf głośno tak jak potrafiliście im głośno ubliżać na forum aaaaaa i nie zapomnijcie spojrzeć na siebie i swoje osiągnięcia....! dziękuję
Avatar
kama / 18 października 2011 o 16:53
[quote name='zero' timestamp='1268654277' post='250454']
W pokoju hotelowym casting pewnie tez odbyla
[/quote]
Avatar
miss / 24 marca 2010 o 12:28
Te wszystkie wybory w dzisiejszych czasach to jakas paranoja. Ładne dziewczyny już sie nie zglaszają do tego typu konkursów bo wiedzą na czym to wszystko polega. Jezeli chodzi o Tomaszów i wybory (...) - dużo by tu opowiadać zaczynając od 2004 roku ;/
Avatar
bb / 18 marca 2010 o 11:33
Dla mnie to jest chore, miss nastolatek?? Akurat ta ma 18 lat, ale w konkursie brały udział niepełnoletnie dziewczyny który były zapewne oceniane przez dojrzałych mężczyzn. To zakrawa na pedofilię. Nie oskarżam nikogo o to ale takie konkursy powinny być tylko dla pełnoletnich kobiet a nie dla bardzo młodziutkich dziewcząt, których wygląd jest oceniany przez jakichś panów.
Avatar
anty / 16 marca 2010 o 13:02
Zgredek napisał:
Pomyśl gostku ! ja nie byłem na tych wyborach więc nie mogę ocenić czy były dziewczyny ładniejsze natomiast to że widzę tą dziewczynę to mogę stwierdzić że jest bardzo ładna a nawet w moim odczuciu śliczna więc jeżeli chcesz promować czy udowodnić że były ładniejsze to załącz zdjęcia swoich faworytek ale wiedz że to będzie tylko Twoje odczucie bo wyboru dokonali inni większością głosów .Niemniej ja uważam że na temat urody nie powinno się dyskutować bo w moim odczuciu nie ma kobiet brzydkich wszystkie są śliczne tyle że wśród nich są takie na które inni zwracają baczniejsza uwagę i ta dziewczyna zasłużenie zwraca uwagę swoją urodą !. Natomiast rozbawił mnie jeden z komentujących sugerując jakoby jakiś pokój hotelowy itp. bzdury powiem tak niektórym powinno zabronić się siadania do klawiatury ze względów na choroby umysłowe czy z powodów zazdrości a dodam że dziewczyny nie znam ot spostrzegłem tylko na zdjęciu ,nigdy nie widziałem i pewnie nigdy nie zobaczę ale rodzice faktycznie mogą być dumni z córki .Czego o niektórych komentujących powiedzieć nie można bo do ich ułomności doszła jeszcze głupota !. Pozdrawiam wszystkie dziewczyny a dla swoich wybranków zawsze bądźcie jedyne , najpiękniejsze i zawsze najszczęśliwsze !!!.


Zgredek, one nie są dla wybranków, one są dla wszystkich. Podtrzymuję moja tezę, że takie konkursy są dla głupich dziewczyn i podniecają sie nimi tacy sami faceci. Ty z pewnością jesteś tego przykładem.


Zgredek, one nie są dla wybranków, one są dla wszystkich. Podtrzymuję moja tezę, że takie konkursy są dla głupich dziewczyn i podniecają sie nimi tacy sami faceci. Ty z pewnością jesteś tego przykładem. rozwiń
Avatar
anty / 16 marca 2010 o 13:00
Zgredek napisał:
Pomyśl gostku ! ja nie byłem na tych wyborach więc nie mogę ocenić czy były dziewczyny ładniejsze natomiast to że widzę tą dziewczynę to mogę stwierdzić że jest bardzo ładna a nawet w moim odczuciu śliczna więc jeżeli chcesz promować czy udowodnić że były ładniejsze to załącz zdjęcia swoich faworytek ale wiedz że to będzie tylko Twoje odczucie bo wyboru dokonali inni większością głosów .Niemniej ja uważam że na temat urody nie powinno się dyskutować bo w moim odczuciu nie ma kobiet brzydkich wszystkie są śliczne tyle że wśród nich są takie na które inni zwracają baczniejsza uwagę i ta dziewczyna zasłużenie zwraca uwagę swoją urodą !. Natomiast rozbawił mnie jeden z komentujących sugerując jakoby jakiś pokój hotelowy itp. bzdury powiem tak niektórym powinno zabronić się siadania do klawiatury ze względów na choroby umysłowe czy z powodów zazdrości a dodam że dziewczyny nie znam ot spostrzegłem tylko na zdjęciu ,nigdy nie widziałem i pewnie nigdy nie zobaczę ale rodzice faktycznie mogą być dumni z córki .Czego o niektórych komentujących powiedzieć nie można bo do ich ułomności doszła jeszcze głupota !. Pozdrawiam wszystkie dziewczyny a dla swoich wybranków zawsze bądźcie jedyne , najpiękniejsze i zawsze najszczęśliwsze !!!.


Zgredek, one nie są dla wybranków, one są dla wszystkich. Podtrzymuję moja tezę, że takie konkursy są dla głupich dziewczyn i podniecają sie nimi tacy sami faceci. Ty z pewnością jesteś tego przykładem.


Zgredek, one nie są dla wybranków, one są dla wszystkich. Podtrzymuję moja tezę, że takie konkursy są dla głupich dziewczyn i podniecają sie nimi tacy sami faceci. Ty z pewnością jesteś tego przykładem. rozwiń
Avatar
Zgredek / 15 marca 2010 o 16:11
Moje veto do innych komentarzy przede wszystkim dotyczy to pani Karoliny Pleskacz -Która choć nie zna pozdrawiam !
Avatar
Zgredek / 15 marca 2010 o 16:06
zero napisał:
W pokoju hotelowym casting pewnie tez odbyla

Adekwatny nic sobie wybrałeś typowy dla każdego zera !
Zobacz wszystkie komentarze 16

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

DK 19: Samochód zderzył się z łosiem. Jedna osoba nie żyje

DK 19: Samochód zderzył się z łosiem. Jedna osoba nie żyje 35 0

Śmiertelny wypadek w Modliborzycach (pow. janowski) na drodze krajowej nr 19.

Inwestują w kajaki. Z myślą o turystach

Inwestują w kajaki. Z myślą o turystach 1 0

Organizacja spływów kajakowych graniczną rzeką Bug staje się włodawską specjalnością. Tym bardziej, że ta forma turystyki cieszy się coraz większym zainteresowaniem ze strony gości, którzy odwiedzają to miasto.

Klub Obywatelski: Były prezydent spotka się z mieszkańcami regionu

Klub Obywatelski: Były prezydent spotka się z mieszkańcami regionu 17 13

Lech Wałęsa odwiedzi Puławy i Zamość. Spotka się z mieszkańcami w ramach Klubu Obywatelskiego.

Koziołki rządzą na zapleczu Ekstraligi. Wanda zdemolowana w Lublinie

Koziołki rządzą na zapleczu Ekstraligi. Wanda zdemolowana w Lublinie 0 1

Żużlowcy Speed Car Motoru Lublin zgodnie z przewidywaniami wygrali po raz piąty w sezonie i umocnili się na pozycji lidera Nice Pierwszej Ligi Żużlowej.

Wykład: o czym myśli pies
26 maja 2018, 16:00

Wykład: o czym myśli pies 4 0

Co Gdzie Kiedy. 26 maja o godz. 16 w Centrum Kultury (ul. Peowiaków 12) odbędzie się wykład O czym myśli pies. Przeprowadzona zostanie także zbiórka na rzecz schroniska.

Polonista wydał nową książkę. "Podróż do XVI-wiecznego Lublina"
Magazyn

Polonista wydał nową książkę. "Podróż do XVI-wiecznego Lublina" 1 0

Ze Sławomirem Błażewiczem, nauczycielem języka polskiego i autorem wydanej właśnie książki „Tajemnice XI gimnazjum. Unia” rozmawiamy o magicznej podróży w czasy renesansu

Puławy dostarczą bąbelki dla znanej firmy

Puławy dostarczą bąbelki dla znanej firmy 10 5

Zakłady Azotowe „Puławy” otrzymały akredytację na dostarczanie dwutlenku węgla dla amerykańskiej korporacji PepsiCo. To kolejny, po Coca Coli, gigant spożywczy, który będzie korzystał produkowanych nad Wisłą bąbelków.

Speed Car Motor - Wanda Kraków 69:21 [WYNIK KOŃCOWY]

Speed Car Motor - Wanda Kraków 69:21 [WYNIK KOŃCOWY] 28 1

O godzinie 19:30 lubelscy żużlowcy podejmą na swoim torze outsidera Nice 1 Ligi Żużlowej - drużynę Wandy Kraków. Fani zgromadzeni na stadionie liczą więc na kolejne zwycięstwo ekipy trenera Dariusza Śledzia

Orion - Olimpiakos 1:1. Pozostałe wyniki zamojskiej klasy okręgowej

Orion - Olimpiakos 1:1. Pozostałe wyniki zamojskiej klasy okręgowej 2 1

ZAMOJSKA KLASA OKRĘGOWA Orion Dereźnia po nieudanej jesieni wiosną zdecydowanie poprawił grę i wciąż liczy się w walce o utrzymanie. Tym razem zespół trenera Artura Czerwa urwał na własnym boisku punkt Olimpiakosowi Tarnogród strzelając gola w 94 minucie

Skatepark w Łęcznej zostanie odnowiony. Za 230 tysięcy złotych

Skatepark w Łęcznej zostanie odnowiony. Za 230 tysięcy złotych 1 2

Skatepark w Łęcznej czeka duża modernizacja. Rozebrane zostaną żelbetonowe fundamenty, wykonana nowa konstrukcja nawierzchni w postaci nowej płyty. Nowy bieg będą miały schody łączące jej dwie części.

Puszcza - Górnik 2:0. Wrócili do strefy spadkowej

Puszcza - Górnik 2:0. Wrócili do strefy spadkowej 0 7

PIŁKARSKA NICE I LIGA Górnik Łęczna uległ na wyjeździe drużynie Puszczy Niepołomice 0:2 i na dwie kolejki przed zakończeniem sezonu mocno skomplikował sobie szansę na zachowanie miejsca na zapleczu Lotto Ekstraklasy

Igros – Victoria 0:2. Grali tylko 55 minut

Igros – Victoria 0:2. Grali tylko 55 minut 5 0

ZAMOJSKA KLASA OKRĘGOWA Victoria Łukowa Chmielek prowadziła po niespełna na wyjeździe 2:0 po niespełna godzinie gry z Igrosem Krasnobród, ale więcej bramek w tym meczu nie padło bo jeden z zawodników gospodarzy naruszył nietykalność arbitra