Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Zamość

22 lutego 2016 r.
18:10

Karp: Zderzenie motocykli z ciężarówką. Jedna osoba nie żyje

Autor: Zdjęcie autora dudi
0 28 A A

Tragiczny wypadek w miejscowości Karp (gm. Sitno). Nie żyje motocyklista. Droga krajowa nr 74 jest całkowicie zablokowana.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Policjanci informację o zdarzeniu otrzymali o godz. 17.09. 

Dwóch motocyklistów, którzy jechali z naprzeciwka uderzyło w ciężarówkę, która skręcała. - Jeden z motocyklistów zginął na miejscu - mówi dyżurny z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie. - Drugi trafił do szpitala.

Droga na trasie między Zamościem a Zosinem jest całkowicie zablokowana. Na miejscu pracują policjanci.

Komentarze 28

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
e / 24 lutego 2016 o 21:07

LUDZIE PO CO TAK SZCZEKACIE, JAK BYŚCIE SIĘ CZULI NA MIEJSCU RODZINY, KTÓRA MOZE PRZECZYTAC WASZE DURNE KOMENTARZE. NIE WIECIE JAK BYŁO. MOZE JECHALI SZYBKO, ALE CZY WY JEŹDZICIE PRZEPISOWO. WSPÓŁCZUJE JEGO RODZINIE. NIE OCENIAJCIE, KAŻDY Z WAS BYŁ MŁODY I ROBIŁ RÓŻNE RZECZY, ALE WAM SIĘ NIC NIE STAŁO. TAKIE JEST ŻYCIE. A I JESZCZE TE WSPÓŁCZUCIA DLA RODZINY OD RAZU Z NUMEREM TELEFONU. CZY WY NAPRAWDĘ MUSICIE TAK JAK KRUKI I WRONY. WASZA POMOC TO TYLKO 20% PROWIZJA OD KAŻDEJ ZLOTÓWKI, KTÓRA I TAK JEST DO WYEGZEKWOWANIA Z UBEZPIECZENIA. WIEM COS O TYM.

Avatar
Gość / 24 lutego 2016 o 12:48
LwG! Śmigaj po niebieskich autostradach [*] :'(
Avatar
T. / 24 lutego 2016 o 08:36

Zawsze podziwiam tych, co nie jeżdżąc na motocyklu twierdzą, że motocykliści jechali z 200.

Jakby się jeden mądry z drugim przejechali na motocyklu z 200 zwykłą drogą - to by zobaczyli że to nie jest  takie proste. 

No ale polską domeną jest wiedzieć najlepiej, mieć skalibrowany prędkościomierz w uszach lub oczach i być tym co się nie zna, nie jeździł, ale wie najlepiej...

Wszyscy wiedzą, że wypadki w pewnej części są pochodną winy obydwu stron. Rzadziej wyłącznie jednej strony. Więc nie ma co oceniać - nie znając dokładnie sytuacji, a generalizując i wrzucając wszystkich motocyklistów do jednego worka nie jest się obiektywnym.

Nie jednen raz (jako kierowca samochodu ale i motocykla) spotkałem się z bezczelnym zajechanim drogi czy wymuszeniem pierwszeństwa przez kierowcę z podporządkowanej, mimo iż ta osoba mnie widziała i jechałem przepisowo.

Jeżeli kierowcy motocykli byli winni - zostali za to srodze ukarani przez los i nie nam to komentować...

Jeżeli kierowca TIR-a miał w poważaniu motocyklistów (a "TIR-owcy" to sfrustrowani ludzie nie trawiący osobówek a szczególnie motocykli) to powinien za to odpowiedzieć bardzo poważnie. Tym bardziej, że wyznają oni filozofię, że im i tak nic się nie stanie - bo czy motocyklista czy osobówka - to w razie czego wjadą pod kabinę.

Jeżeli kierowca TIR-a miał powyżej 50-ki to jeszcze bardziej prawdopodobne wydaje mi się, że mogła go zgubić rutyna i brak szacunku dla innych uczestników ruchu.

Życzmy sobie, aby nas nic podobnego nie spotkało.

Zawsze podziwiam tych, co nie jeżdżąc na motocyklu twierdzą, że motocykliści jechali z 200.

Jakby się jeden mądry z drugim przejechali na motocyklu z 200 zwykłą drogą - to by zobaczyli że to nie jest  takie proste. 

No ale polską domeną jest wiedzieć najlepiej, mieć skalibrowany prędkościomierz w uszach lub oczach i być tym co się nie zna, nie jeździł, ale wie najlepiej...

Wszyscy wiedzą, że wypadki w pewnej części są pochodną winy obydwu stron. Rzadziej wyłącznie jednej strony. Więc nie ma co oceniać - nie ... rozwiń

Avatar
Gość / 23 lutego 2016 o 23:39
Jezu tepi ludzie to nie był max tylko człowiek z okolic zamoscia i ten co zginął był gsx-r 750 l0 a ten co na sv wywalil to żyje. Max też ma sv ale bez owiewek. Znam tych ludzi więc zamknąć buzię jak nie wiecie o co chodzi i max prawdopodobnie nie zginął na motocyklu bo nic w internecie nie pisze! Najpierw ogarnijcie o co chodzi a nie komentujecie i nic nie wiecie! Pomodlić się lepiej niż pisać głupoty LwG Paweł, smigaj po niebieskich!
Avatar
Gość / 23 lutego 2016 o 23:22
Śmigaj po Niebieskich LwG [*]
Avatar
Patrycja / 23 lutego 2016 o 22:26

Powiem wam tak ! Głupio komentuje ktoś że kierowca ciężarówki widział tylko jedno światełko, nie prawda. Byli dwaj motocykliści ! Mieszka ktoś obok drogi na której miało miejsce to zdarzenie, okej wszystko fajnie., ale wiesz ile miał jeden albo drugi motocyklista na liczniku ! Widziałeś ? Nie ?! To po co od razu z takim info że na pewno 200km/h albo nawet i więcej. Kolejny gość komentuje zbędnie że wyprzedzali go a on sam jechał 100km/h. Przy tej drodze chyba stoi ograniczenie prędkości, więc po jakiego tak szybko jechałeś ?! Następny komentarz że wszystko to wina kierującego ciężarówką mimo iż był niewinny. Skoro tak to dlaczego nie spojrzał dwa albo nawet trzy razy czy aby na pewno nikt nie nadjeżdża z naprzeciwka. Max trafił dosłownie w prawy bok maski tira ! Więc nie mógł być w dalekiej odległości skoro trafił w przód ! No chyba że był daleko a kierowca ciężarówki jechał 5km/h ! Nie przesadzajcie z wypowiedziami bo niektóre są naprawdę bez sensu ! Trafił w przód, to logiczne że błąd kierującego ciężarówkę ! 

Max cieszę się że nie widzisz tego co się teraz tu dzieje, bo wiem że to nie twoja wina ! Sam nagrałeś "jak jeździć żeby nie zginąć" Ludzie oszczędźcie zbędnych komentarzy ! 

Najszczersze kondolencje z najniższym ukłonem ! :(

Powiem wam tak ! Głupio komentuje ktoś że kierowca ciężarówki widział tylko jedno światełko, nie prawda. Byli dwaj motocykliści ! Mieszka ktoś obok drogi na której miało miejsce to zdarzenie, okej wszystko fajnie., ale wiesz ile miał jeden albo drugi motocyklista na liczniku ! Widziałeś ? Nie ?! To po co od razu z takim info że na pewno 200km/h albo nawet i więcej. Kolejny gość komentuje zbędnie że wyprzedzali go a on sam jechał 100km/h. Przy tej drodze chyba stoi ograniczenie prędkości, więc po jakiego tak szybko jechałeś ?! Następny kom... rozwiń

Avatar
xxx / 23 lutego 2016 o 19:41

LwG [*]

jeszcze polatamy ;)

Avatar
Gość / 23 lutego 2016 o 19:21
"Pan japa" ma racje. Zamknijcie mordy jak nic nie wiecie, i darujcie sobie żalosne komentarze
Avatar
ASD / 23 lutego 2016 o 16:05

Zmarły motocyklista to Max Motovlog. Posiada on fanpage, oraz kanał na youtube. PAMIĘTAJCIE KIEROWCY!! Was ochroni blacha, a motocyklista w takim starciu nie ma szans!!!!!! ŚMIGAJ PO NIEBIESKICH BRACIE!

 To po jakiego grzyba zapierniczają jak głupi?

Avatar
Gość / 23 lutego 2016 o 15:59
Zmarły motocyklista to Max Motovlog. Posiada on fanpage, oraz kanał na youtube. PAMIĘTAJCIE KIEROWCY!! Was ochroni blacha, a motocyklista w takim starciu nie ma szans!!!!!! ŚMIGAJ PO NIEBIESKICH BRACIE!
Avatar
e / 24 lutego 2016 o 21:07

LUDZIE PO CO TAK SZCZEKACIE, JAK BYŚCIE SIĘ CZULI NA MIEJSCU RODZINY, KTÓRA MOZE PRZECZYTAC WASZE DURNE KOMENTARZE. NIE WIECIE JAK BYŁO. MOZE JECHALI SZYBKO, ALE CZY WY JEŹDZICIE PRZEPISOWO. WSPÓŁCZUJE JEGO RODZINIE. NIE OCENIAJCIE, KAŻDY Z WAS BYŁ MŁODY I ROBIŁ RÓŻNE RZECZY, ALE WAM SIĘ NIC NIE STAŁO. TAKIE JEST ŻYCIE. A I JESZCZE TE WSPÓŁCZUCIA DLA RODZINY OD RAZU Z NUMEREM TELEFONU. CZY WY NAPRAWDĘ MUSICIE TAK JAK KRUKI I WRONY. WASZA POMOC TO TYLKO 20% PROWIZJA OD KAŻDEJ ZLOTÓWKI, KTÓRA I TAK JEST DO WYEGZEKWOWANIA Z UBEZPIECZENIA. WIEM COS O TYM.

Avatar
Gość / 24 lutego 2016 o 12:48
LwG! Śmigaj po niebieskich autostradach [*] :'(
Avatar
T. / 24 lutego 2016 o 08:36

Zawsze podziwiam tych, co nie jeżdżąc na motocyklu twierdzą, że motocykliści jechali z 200.

Jakby się jeden mądry z drugim przejechali na motocyklu z 200 zwykłą drogą - to by zobaczyli że to nie jest  takie proste. 

No ale polską domeną jest wiedzieć najlepiej, mieć skalibrowany prędkościomierz w uszach lub oczach i być tym co się nie zna, nie jeździł, ale wie najlepiej...

Wszyscy wiedzą, że wypadki w pewnej części są pochodną winy obydwu stron. Rzadziej wyłącznie jednej strony. Więc nie ma co oceniać - nie znając dokładnie sytuacji, a generalizując i wrzucając wszystkich motocyklistów do jednego worka nie jest się obiektywnym.

Nie jednen raz (jako kierowca samochodu ale i motocykla) spotkałem się z bezczelnym zajechanim drogi czy wymuszeniem pierwszeństwa przez kierowcę z podporządkowanej, mimo iż ta osoba mnie widziała i jechałem przepisowo.

Jeżeli kierowcy motocykli byli winni - zostali za to srodze ukarani przez los i nie nam to komentować...

Jeżeli kierowca TIR-a miał w poważaniu motocyklistów (a "TIR-owcy" to sfrustrowani ludzie nie trawiący osobówek a szczególnie motocykli) to powinien za to odpowiedzieć bardzo poważnie. Tym bardziej, że wyznają oni filozofię, że im i tak nic się nie stanie - bo czy motocyklista czy osobówka - to w razie czego wjadą pod kabinę.

Jeżeli kierowca TIR-a miał powyżej 50-ki to jeszcze bardziej prawdopodobne wydaje mi się, że mogła go zgubić rutyna i brak szacunku dla innych uczestników ruchu.

Życzmy sobie, aby nas nic podobnego nie spotkało.

Zawsze podziwiam tych, co nie jeżdżąc na motocyklu twierdzą, że motocykliści jechali z 200.

Jakby się jeden mądry z drugim przejechali na motocyklu z 200 zwykłą drogą - to by zobaczyli że to nie jest  takie proste. 

No ale polską domeną jest wiedzieć najlepiej, mieć skalibrowany prędkościomierz w uszach lub oczach i być tym co się nie zna, nie jeździł, ale wie najlepiej...

Wszyscy wiedzą, że wypadki w pewnej części są pochodną winy obydwu stron. Rzadziej wyłącznie jednej strony. Więc nie ma co oceniać - nie ... rozwiń

Avatar
Gość / 23 lutego 2016 o 23:39
Jezu tepi ludzie to nie był max tylko człowiek z okolic zamoscia i ten co zginął był gsx-r 750 l0 a ten co na sv wywalil to żyje. Max też ma sv ale bez owiewek. Znam tych ludzi więc zamknąć buzię jak nie wiecie o co chodzi i max prawdopodobnie nie zginął na motocyklu bo nic w internecie nie pisze! Najpierw ogarnijcie o co chodzi a nie komentujecie i nic nie wiecie! Pomodlić się lepiej niż pisać głupoty LwG Paweł, smigaj po niebieskich!
Avatar
Gość / 23 lutego 2016 o 23:22
Śmigaj po Niebieskich LwG [*]
Avatar
Patrycja / 23 lutego 2016 o 22:26

Powiem wam tak ! Głupio komentuje ktoś że kierowca ciężarówki widział tylko jedno światełko, nie prawda. Byli dwaj motocykliści ! Mieszka ktoś obok drogi na której miało miejsce to zdarzenie, okej wszystko fajnie., ale wiesz ile miał jeden albo drugi motocyklista na liczniku ! Widziałeś ? Nie ?! To po co od razu z takim info że na pewno 200km/h albo nawet i więcej. Kolejny gość komentuje zbędnie że wyprzedzali go a on sam jechał 100km/h. Przy tej drodze chyba stoi ograniczenie prędkości, więc po jakiego tak szybko jechałeś ?! Następny komentarz że wszystko to wina kierującego ciężarówką mimo iż był niewinny. Skoro tak to dlaczego nie spojrzał dwa albo nawet trzy razy czy aby na pewno nikt nie nadjeżdża z naprzeciwka. Max trafił dosłownie w prawy bok maski tira ! Więc nie mógł być w dalekiej odległości skoro trafił w przód ! No chyba że był daleko a kierowca ciężarówki jechał 5km/h ! Nie przesadzajcie z wypowiedziami bo niektóre są naprawdę bez sensu ! Trafił w przód, to logiczne że błąd kierującego ciężarówkę ! 

Max cieszę się że nie widzisz tego co się teraz tu dzieje, bo wiem że to nie twoja wina ! Sam nagrałeś "jak jeździć żeby nie zginąć" Ludzie oszczędźcie zbędnych komentarzy ! 

Najszczersze kondolencje z najniższym ukłonem ! :(

Powiem wam tak ! Głupio komentuje ktoś że kierowca ciężarówki widział tylko jedno światełko, nie prawda. Byli dwaj motocykliści ! Mieszka ktoś obok drogi na której miało miejsce to zdarzenie, okej wszystko fajnie., ale wiesz ile miał jeden albo drugi motocyklista na liczniku ! Widziałeś ? Nie ?! To po co od razu z takim info że na pewno 200km/h albo nawet i więcej. Kolejny gość komentuje zbędnie że wyprzedzali go a on sam jechał 100km/h. Przy tej drodze chyba stoi ograniczenie prędkości, więc po jakiego tak szybko jechałeś ?! Następny kom... rozwiń

Avatar
xxx / 23 lutego 2016 o 19:41

LwG [*]

jeszcze polatamy ;)

Avatar
Gość / 23 lutego 2016 o 19:21
"Pan japa" ma racje. Zamknijcie mordy jak nic nie wiecie, i darujcie sobie żalosne komentarze
Avatar
ASD / 23 lutego 2016 o 16:05

Zmarły motocyklista to Max Motovlog. Posiada on fanpage, oraz kanał na youtube. PAMIĘTAJCIE KIEROWCY!! Was ochroni blacha, a motocyklista w takim starciu nie ma szans!!!!!! ŚMIGAJ PO NIEBIESKICH BRACIE!

 To po jakiego grzyba zapierniczają jak głupi?

Avatar
Gość / 23 lutego 2016 o 15:59
Zmarły motocyklista to Max Motovlog. Posiada on fanpage, oraz kanał na youtube. PAMIĘTAJCIE KIEROWCY!! Was ochroni blacha, a motocyklista w takim starciu nie ma szans!!!!!! ŚMIGAJ PO NIEBIESKICH BRACIE!
Zobacz wszystkie komentarze 28

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Mają długą tradycję i wyjątkowy smak. Pączki ziemniaczane z różą

Mają długą tradycję i wyjątkowy smak. Pączki ziemniaczane z różą 0 0

Pączki ziemniaczane z nadzieniem różanym w wykonaniu Urszuli Bartoszcze z Gminnego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Niedrzwicy Dużej wygrały konkursu na „Najlepszy wypiek regionalny” o Puchar Prezesa Targów Lublin. Konkurs odbył się w ramach projektu Lubelska Majówka - Festiwal Aktywności Lokalnej. Miło było w jury pracować, słodkie dania były wyjątkowo udane.

W szczerym polu uprawiał konopie. Był zaskoczony wizytą policji

W szczerym polu uprawiał konopie. Był zaskoczony wizytą policji 6 1

Kryminalni z Parczewa zlikwidowali uprawę konopii indyjskich w gminie Siemień. Na jednym z pól znaleźli ponad 30 krzaków tej rośliny.

Premiera Teatru ITP - "Niebieski Ptak"
24 maja 2018, 21:00

Premiera Teatru ITP - "Niebieski Ptak" 1 0

Co Gdzie Kiedy. W czwartek, 24 maja o godz. 21 na dziedzińcu KUL (al. Racławickie 14) odbędzie się premiera spektaklu Niebieski Ptak, będącego nową odsłoną widowiska plenerowego z 2005 roku.

Sokół – Polesie 0:3. Nikomu nie życzą degradacji

Sokół – Polesie 0:3. Nikomu nie życzą degradacji 2 0

Lubelska klasa okręgowa Polesie Kock również przygotowuje się do niedzielnej konfrontacji z POM Iskra Piotowice. W meczu z Sokołem Konopnica Zbigniew Wójcik oszczędzał graczy, którzy byli zagrożeni żółtymi kartkami

Taneczna wariacja na temat "Wesela" Wyspiańskiego. Nowy spektakl w CK
23 maja 2018, 18:00

Taneczna wariacja na temat "Wesela" Wyspiańskiego. Nowy spektakl w CK 1 0

Co Gdzie Kiedy. W środę, 23 maja o godz. 18 w Centrum Kultury w Lublinie (ul. Peowiaków 12) odbędzie się pokaz spektaklu z cyklu work in progress - We_selle.

Mieszkańcy tego osiedla nie czują się bezpiecznie. Rzecznik policji: badania nie są wiarygodne

Mieszkańcy tego osiedla nie czują się bezpiecznie. Rzecznik policji: badania nie są wiarygodne 2 6

Większość mieszkańców nie zna swojego dzielnicowego, a połowa rzadko widuje w okolicy patrole mundurowych. To pierwsze wyniki ankiety, prowadzonej na os. Błonie. Policjanci dowodzą, że w dzielnicy jest coraz bezpieczniej

Szczytny cel, ale też dobra zabawa. Tak było na Rodzinnym Pikniku Motoryzacyjnym
ZDJĘCIA
galeria

Szczytny cel, ale też dobra zabawa. Tak było na Rodzinnym Pikniku Motoryzacyjnym 7 1

Wystawa nowych aut, motocykli, wykłady, pokazy, prezentacje i dobra zabawa. Za nami Rodzinny Piknik Motoryzacyjny w Lublinie. Dochód zostanie przekazany na lubelski dom dziecka, a za zebrane pieniądze dzieci pojadą na wycieczkę.

Rok temu usunęli prawie 30 ton azbestu. Czas na kolejną akcję

Rok temu usunęli prawie 30 ton azbestu. Czas na kolejną akcję 1 0

Od poniedziałku (21 maja) mieszkańcy Kraśnika będą mogli składać wnioski o dofinansowanie do usuwania wyrobów zawierających azbest. Nabór potrwa do 8 czerwca.

Spotkanie literackie w Puławach
22 maja 2018, 12:00

Spotkanie literackie w Puławach 2 0

Powiatowa Biblioteka Publiczna w Puławach (ul. 6 Sierpnia 5) zaprasza na kolejne spotkanie w ramach Powiatowego Klubu Książki, które odbędzie się 22 maja o godz. 12.

Pierwsza Komunia Święta w Kościele Garnizonowym (zdjęcia)
galeria

Pierwsza Komunia Święta w Kościele Garnizonowym (zdjęcia) 10 1

Dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 6 w Lublinie i ze Szkoły Podstawowej nr 27 w Lublinie przystąpiły dziś do I Komunii Świętej. Uroczystość odbyła się w Kościele Garnizonowym.

"Opaski życia" działają. Będzie ich więcej. Kolejne samorządy są zainteresowane

"Opaski życia" działają. Będzie ich więcej. Kolejne samorządy są zainteresowane 10 0

Opaska - dzięki której seniorzy są pod stałą opieką medyczną, i  telefon – przez który mogą kontaktować się ze swoimi opiekunami. Z takiej pomocy korzysta już ponad 130 osób z terenu powiatu kraśnickiego. Inne samorządy też są tym urządzeniem zainteresowane

Giełda Minerałów i Biżuterii w Lublinie
26 maja 2018, 10:00

Giełda Minerałów i Biżuterii w Lublinie 1 0

Co Gdzie Kiedy. W dniach 26-27 maja w Lublinie przy ulicy Akademickiej 15 odbędzie się 49 edycja Giełdy Minerałów i Biżuterii Skarby Ziemi. Start w sobotę o godz. 10.

Pijany 14-latek na rowerze wjechał w samochód. Pisał SMS-a

Pijany 14-latek na rowerze wjechał w samochód. Pisał SMS-a 35 5

14-latek na rowerze wjechał w samochód. Tłumaczył, że nie zauważył auta bo pisał SMS-a. Miał promil alkoholu w organizmie.

Wjechał w ciężarówkę, która cofała. 19-latek w szpitalu

Wjechał w ciężarówkę, która cofała. 19-latek w szpitalu 3 2

Do groźnie wyglądającego wypadku doszło na trasie Chełm - Rejowiec. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący pojazdem marki Ford Focus uderzył w cofający na drodze samochód ciężarowy marki Daf.

Noc Muzeów w Puławach: Gwardziści zatańczyli na dziedzińcu [zdjęcia, wideo]
galeria
film

Noc Muzeów w Puławach: Gwardziści zatańczyli na dziedzińcu [zdjęcia, wideo] 23 3

W sobotę do północy, za darmo można było zwiedzać sale wystawowe Pałacu Czartoryskich, Świątynię Sybilli, czy Domek Aleksandryjski. Z tej możliwości skorzystały setki mieszkańców miasta i regionu. Na dziedzińcu cztery spektakle pokazała wrocławska Gwardia Gryfa.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!