Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Zamość

4 lipca 2016 r.
18:30

Kierowca potrącił ojca prowadzącego wózek z dzieckiem. Niemowlę zmarło

Autor: Zdjęcie autora ask
0 21 A A

Nie żyje trzymiesięczne dziecko, które trafiło do Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Lublinie po wypadku, do jakiego doszło w sobotę w Grabowcu koło Zamościa.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

36-letni ojciec dziecka szedł na końcu zmierzającego na pobliski cmentarz konduktu żałobnego. Przed sobą pchał wózek z dzieckiem. W pewnej chwili najechał na niego fiat uno, którego 80-letni kierowca również udawał się na nekropolię. W wyniku uderzenia dziecko wypadło na asfalt. Mimo natychmiastowego przetransportowania go do szpitala, lekarzom nie udało się ocalić mu życia.

Do szpitala trafił także kierowca i ojciec dziecka. Ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Sprawą zajmuje się teraz Prokuratura Rejonowa w Hrubieszowie. Postępowanie prowadzone jest pod kątem nieumyślnego spowodowania wypadku ze skutkiem śmiertelnym. Śledczy zarządzili już sekcję zwłok dziecka. Będą się chcieli także zapoznać z dotychczasową dokumentacją medyczną 80-letniego kierowcy. Mężczyźnie może grozić od 6 miesięcy do 8 lat pozbawienia wolności.

 

 

Czytaj więcej o:

Komentarze 21

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 6 lipca 2016 o 12:26
Rodzine poszkodowanego prosze o pilny kontakt, mam ważną informację do przekazania arturs0607gr@popk.pl
Avatar
też kierowca / 5 lipca 2016 o 20:27
W zasadzie to każdy człowiek powinien posiadać coś takiego jak odpowiedzialność za swoje czyny! Żadne badania nie zlikwidują buty i zarozumialstwa u pewnych osób którym się wydaje że świat istnieje tylko dla nich... Jestem kierowcą i nie jestem w wieku który sugerował by dodatkowe badania a mimo to zdarza mi się rezygnować z kierowania pojazdem wtedy, gdy nie czuję się najlepiej... Gdyby każdy z kierowców i pieszych szanował innych to udało by się uniknąć wielu wypadków. Żal rodziców którym bezmyślność kierującego pojazdem odebrało największy skarb jakim jest dziecko :(
W zasadzie to każdy człowiek powinien posiadać coś takiego jak odpowiedzialność za swoje czyny! Żadne badania nie zlikwidują buty i zarozumialstwa u pewnych osób którym się wydaje że świat istnieje tylko dla nich... Jestem kierowcą i nie jestem w wieku który sugerował by dodatkowe badania a mimo to zdarza mi się rezygnować z kierowania pojazdem wtedy, gdy nie czuję się najlepiej... Gdyby każdy z kierowców i pieszych szanował innych to udało by się uniknąć wielu wypadków. Żal rodziców którym bezmyślność kierującego pojazdem odebrało największ... rozwiń
Avatar
Gość / 5 lipca 2016 o 08:24
współczuję rodzicom aniołka, spoczywaj w pokoju maleństwo.
Avatar
olo / 5 lipca 2016 o 08:08
Ten kondukt szedł po zmroku? Poza tym kolejny dowód na to jak głupie są te pomysły z pogrzebami polegającycmi na chodzeniu konduktów żałobnych po drogach gdzie odbywa się ruch. Zero zabezpieczeń, zero asysyty policji, zero sygnałów ostrzegawczych.... Pożegnainie zmarłego winno odbywac się w kaplicy i na cmentarzu, a nie na drogach. Tragedia. Współczuje rodzicom.
Avatar
Gość / 5 lipca 2016 o 08:01
Kolejny dowód że 80-latkom nie powinno dawać się prawa jazdy.
Avatar
Gość / 5 lipca 2016 o 07:57
jezu, co za tragedia. aniołek długo nie pozył. niech żyje w niebie. jak to się stało? jak ci ludzie *** jeżdżą że rozjeżdżają niewinnych?
Avatar
Gość / 5 lipca 2016 o 07:31
Tragedia :-( najgorsze co moze byc to smierc dziecka. Rodzice trzymajcie sie, bardzo wspolczuej:-(
Avatar
Gość / 5 lipca 2016 o 07:29
Straszna tragedia. Dla wszystkich - i dla rodziców dziecka, i dla kierowcy który spowodował wypadek. Trauma, której nikomu nie można życzyć.
Avatar
Az / 4 lipca 2016 o 22:55
Trzeba brać sprawiedliwość w swoje ręce. Bo prawo mamy Nas zniewalajace
Avatar
M. / 4 lipca 2016 o 21:36
Wielka tragedia, żadne słowa nie wyrażą tego, co się czuje. Śmierć dziecka jest tragedią straszną. Wielkie wyrazy współczucia dla rodziny, Kochani musicie być razem w tych trudnych chwilach. 
Avatar
Gość / 6 lipca 2016 o 12:26
Rodzine poszkodowanego prosze o pilny kontakt, mam ważną informację do przekazania arturs0607gr@popk.pl
Avatar
też kierowca / 5 lipca 2016 o 20:27
W zasadzie to każdy człowiek powinien posiadać coś takiego jak odpowiedzialność za swoje czyny! Żadne badania nie zlikwidują buty i zarozumialstwa u pewnych osób którym się wydaje że świat istnieje tylko dla nich... Jestem kierowcą i nie jestem w wieku który sugerował by dodatkowe badania a mimo to zdarza mi się rezygnować z kierowania pojazdem wtedy, gdy nie czuję się najlepiej... Gdyby każdy z kierowców i pieszych szanował innych to udało by się uniknąć wielu wypadków. Żal rodziców którym bezmyślność kierującego pojazdem odebrało największy skarb jakim jest dziecko :(
W zasadzie to każdy człowiek powinien posiadać coś takiego jak odpowiedzialność za swoje czyny! Żadne badania nie zlikwidują buty i zarozumialstwa u pewnych osób którym się wydaje że świat istnieje tylko dla nich... Jestem kierowcą i nie jestem w wieku który sugerował by dodatkowe badania a mimo to zdarza mi się rezygnować z kierowania pojazdem wtedy, gdy nie czuję się najlepiej... Gdyby każdy z kierowców i pieszych szanował innych to udało by się uniknąć wielu wypadków. Żal rodziców którym bezmyślność kierującego pojazdem odebrało największ... rozwiń
Avatar
Gość / 5 lipca 2016 o 08:24
współczuję rodzicom aniołka, spoczywaj w pokoju maleństwo.
Avatar
olo / 5 lipca 2016 o 08:08
Ten kondukt szedł po zmroku? Poza tym kolejny dowód na to jak głupie są te pomysły z pogrzebami polegającycmi na chodzeniu konduktów żałobnych po drogach gdzie odbywa się ruch. Zero zabezpieczeń, zero asysyty policji, zero sygnałów ostrzegawczych.... Pożegnainie zmarłego winno odbywac się w kaplicy i na cmentarzu, a nie na drogach. Tragedia. Współczuje rodzicom.
Avatar
Gość / 5 lipca 2016 o 08:01
Kolejny dowód że 80-latkom nie powinno dawać się prawa jazdy.
Avatar
Gość / 5 lipca 2016 o 07:57
jezu, co za tragedia. aniołek długo nie pozył. niech żyje w niebie. jak to się stało? jak ci ludzie *** jeżdżą że rozjeżdżają niewinnych?
Avatar
Gość / 5 lipca 2016 o 07:31
Tragedia :-( najgorsze co moze byc to smierc dziecka. Rodzice trzymajcie sie, bardzo wspolczuej:-(
Avatar
Gość / 5 lipca 2016 o 07:29
Straszna tragedia. Dla wszystkich - i dla rodziców dziecka, i dla kierowcy który spowodował wypadek. Trauma, której nikomu nie można życzyć.
Avatar
Az / 4 lipca 2016 o 22:55
Trzeba brać sprawiedliwość w swoje ręce. Bo prawo mamy Nas zniewalajace
Avatar
M. / 4 lipca 2016 o 21:36
Wielka tragedia, żadne słowa nie wyrażą tego, co się czuje. Śmierć dziecka jest tragedią straszną. Wielkie wyrazy współczucia dla rodziny, Kochani musicie być razem w tych trudnych chwilach. 
Zobacz wszystkie komentarze 21

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Polska - Senegal 1:2. Katastrofa na otwarcie mundialu
galeria

Polska - Senegal 1:2. Katastrofa na otwarcie mundialu 0 1

Polska czeka 44 lata na zwycięstwo w meczu otwarcia. I jeszcze sobie poczeka. We wtorek piłkarze Adama Nawałki przegrali z Senegalem 1:2. Już w niedzielę Biało-Czerwoni zagrają z Kolumbią mecz o wszystko

Wystawa "- 7 - 13 -" w Galerii Labirynt
22 czerwca 2018, 19:00

Wystawa "- 7 - 13 -" w Galerii Labirynt 1 0

Co Gdzie Kiedy. Galeria Labirynt (oddział Plaza, ul. Lipowa 13) zaprasza na wernisaż wystawy izraelskiej artystki Nelly Agassi. Otwarcie ekspozycji - 7 - 13 - odbędzie się w piątek, 22 czerwca o godz. 19.

TBV Start Lublin organizuje Camp dla młodzieży

TBV Start Lublin organizuje Camp dla młodzieży 1 0

KOSZYKÓWKA W tym tygodniu w Lublinie odbędą się trzy ciekawe wydarzenia. W środę o godzinie 9.30, w Hali MOSiR im. Z. Niedzieli przy Al. Zygmuntowskich 4, odbędzie się Camp do drużyny TBV Startu Lublin U16 (rocznik 2003/2004), który poprowadzą trenerzy z Energa Basket Ligi oraz szkoleniowcy grup młodzieżowych

W woj. lubelskim powstaje coraz więcej mieszkań. Przez rok wzrost o 107 proc.

W woj. lubelskim powstaje coraz więcej mieszkań. Przez rok wzrost o 107 proc. 0 1

Rośnie liczba domów i mieszkań oddawanych do użytkowania. Na przestrzeni roku, w całym regionie statystycy zanotowali wzrost na poziomie ponad 100 proc.

Walka o Kazimierz Dolny może być ostra. Na razie trzech możliwych kandydatów

Walka o Kazimierz Dolny może być ostra. Na razie trzech możliwych kandydatów 6 3

Obecny burmistrz, jego były zastępca oraz pełnomocnik wojewody – apetyt na fotel burmistrza Kazimierza Dolnego mają co najmniej trzy osoby.

P.Unity - koncert w Radiu Lublin
22 czerwca 2018, 18:00

P.Unity - koncert w Radiu Lublin 1 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 22 czerwca o godz. 19 w Radiu Lublin (ul. Obrońców Pokoju 2) wystąpi formacja P.Unity.

Krzysztof chciał być żołnierzem, ale miał wypadek i stracił nogę. Kamil pomoże w zbiórce na protezę

Krzysztof chciał być żołnierzem, ale miał wypadek i stracił nogę. Kamil pomoże w zbiórce na protezę 1 0

Cztery kraje, 17 miast, 18 dni i blisko 2800 km na rowerze – tak w liczbach wygląda trasa, jaką pokona Kamil Misztal z Lublina, by pomóc niepełnosprawnemu 26-latkowi spełnić jego marzenia.

Pierwszy transfer Motoru Lublin

Pierwszy transfer Motoru Lublin 1 5

Motor wziął sobie do serca starą, piłkarską prawdę, że zespół buduje się od tyłu. W poniedziałek pierwszy profesjonalny kontrakt z klubem podpisał Maksymilian Cichocki. A we wtorek żółto-biało-niebiescy poinformowali o pozyskaniu kapitana Chełmianki Michała Wołosa

MUNDIAL 2018. Polska - Senegal 1:2. Koszmarny początek mistrzostw [zdjęcia]
galeria

MUNDIAL 2018. Polska - Senegal 1:2. Koszmarny początek mistrzostw [zdjęcia] 68 17

Odliczanie zakończone! O godzinie 17 reprezentacja Polski na stadionie w Moskwie zmierzy się z reprezentacją Senegalu. Biało-Czerwoni wracają na Mundial po 12 latach przerwy. W 2002 i 2006 roku w meczach otwarcia nasz zespół ponosił porażki. Tym razem kibice liczą na zwycięstwo

MUNDIAL 2018. Kolumbia – Japonia 1:2. Sensacja w Sarańsku

MUNDIAL 2018. Kolumbia – Japonia 1:2. Sensacja w Sarańsku 0 0

MUNDIAL 2018 W pierwszym meczu grupy H Japonia niespodziewanie pokonała w Sarańsku Kolumbię 2:1. Zespół z Ameryki Południowej niemal przez cały mecz musiał radzić sobie bez jednego zawodnika

Lublin: Komendant komisariatu pod lupą przełożonych. Chodzi o niewłaściwe stosunki z podwładnymi

Lublin: Komendant komisariatu pod lupą przełożonych. Chodzi o niewłaściwe stosunki z podwładnymi 6 8

Komendant III Komisariatu Policji w Lublinie musi się liczyć z „dyscyplinarką” za naruszenie zasad etyki zawodowej. Chodzi o relacje mł. insp. Piotra Kuczmary z podwładnymi.

Długa droga do raju piłkarek MKS Perły Lublin

Długa droga do raju piłkarek MKS Perły Lublin 0 1

Liga Mistrzyń piłkarek ręcznych MKS Perła Lublin nie zagra w fazie grupowej. Podopieczne Roberta Lisa do elity będą musiały przebijać się przez turniej kwalifikacyjny. Losowanie eliminacji jest zaplanowane na 27 czerwca

"To kuriozum na skalę europejską". Jest szansa na przebudowę problematycznej ścieżki rowerowej
Alarm 24

"To kuriozum na skalę europejską". Jest szansa na przebudowę problematycznej ścieżki rowerowej 5 27