Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Zamość

16 kwietnia 2017 r.
20:48

Kierowca z Anglii jechał pod prąd i spowodował kolizję

132 14 A A

Do nietypowej stłuczki doszło w niedzielę w Tarnogrodzie w powiecie biłgorajskim

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Do zdarzenia doszło około godz. 14. Kierujący volvo wyjechał pod prąd ze stacji benzynowej Orlen i doprowadził do kolizji z oplem.

Okazało się, że kierujący volvo na stałe mieszka w Anglii i pomylił kierunki.

Na szczęście nikomu nic poważnego się nie stało.

Czytaj więcej o:

Komentarze 14

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 17 kwietnia 2017 o 18:38
Nasi wjeżdżają pod prąd mimo techniki prawostronnej to co dziwnego w tym że, ktos mieszkający u Anglików sie pomylił?
Avatar
Gość / 17 kwietnia 2017 o 16:36
Huj wiecie
Avatar
Jasiek / 17 kwietnia 2017 o 12:05
Anty-Janusz napisał:
@ten typ wyžej "Myślisz, że bez wejścia do UE nie byłoby nas w Unii???" Jasne, że Polacy jeżdzą na zmywak "od zawsze", ale nigdy nie było to takie proste i powszechne, inne nacje muszą liczyć na przychylność urzędnika (visy) i mają mniej przywilejów. I jeszcze narzekasz na Unię, bo kiedyś mogłeś zaoszczędzić parę złotych na granicy? Lol, ale masz szeeeeeerokie horyzonty.
Sam jesteś Januszem a o twoich horyzontah nie wspomnę, jeśli dla ciebie najważniejsze jest możliwość emigracji. Porażające!
Sam jesteś Januszem a o twoich horyzontah nie wspomnę, jeśli dla ciebie najważniejsze jest możliwość emigracji. Porażające! rozwiń
Avatar
Anty-Janusz / 17 kwietnia 2017 o 10:00
@ten typ wyžej "Myślisz, że bez wejścia do UE nie byłoby nas w Unii???" Jasne, że Polacy jeżdzą na zmywak "od zawsze", ale nigdy nie było to takie proste i powszechne, inne nacje muszą liczyć na przychylność urzędnika (visy) i mają mniej przywilejów. I jeszcze narzekasz na Unię, bo kiedyś mogłeś zaoszczędzić parę złotych na granicy? Lol, ale masz szeeeeeerokie horyzonty.
Avatar
Gość / 17 kwietnia 2017 o 09:18
Sorki do królowej Elżbiety czmychnął w 2002 roku jak zredukowano elektryków w zakładzie. Dwa razy kiepsko trafił. A od 2005 roku ściągnął żonę i dwójkę dzieci. I chrzani polskie buractwo, co na widok starego auta się ślini.
Avatar
Gość / 17 kwietnia 2017 o 09:15
@eSKa... ale ty mało wiesz o świecie. Ja robię w Niemczech od 2001 roku. Myślisz, że bez wejścia do UE nie byłoby nas w Unii??? Kumpel do Wlk. Brytani wyemigrował w 2005, a przyjaciel z ławki do Włoch w 2000 roku. Gdyby Unia była taka hermetyczna, to by nie było tyle Ukrainców, Rosjan, Albańczyków i poznałem ostatnio fajną Kurdyjkę. Powiem jeszcze, że lepiej było bez tej kochanej Unii. Wcześniej mogłem na granicy odzyskać 19% MwSt (ich VAT). Nigdy mnie celnicy nie przetrzepali. A w tym roku miałem okazję być prsechwyconym na autostradzie. Na całe szczęście była to rutynowa kontrola... krótka rozmowa i po kwadransie odpuścili. A już bałem się, że każą rozpakować samochód i dwie godziny z głowy. Spoko chłopaki byli, bo tylko broń ich interesowała ;)
@eSKa... ale ty mało wiesz o świecie. Ja robię w Niemczech od 2001 roku. Myślisz, że bez wejścia do UE nie byłoby nas w Unii??? Kumpel do Wlk. Brytani wyemigrował w 2005, a przyjaciel z ławki do Włoch w 2000 roku. Gdyby Unia była taka hermetyczna, to by nie było tyle Ukrainców, Rosjan, Albańczyków i poznałem ostatnio fajną Kurdyjkę. Powiem jeszcze, że lepiej było bez tej kochanej Unii. Wcześniej mogłem na granicy odzyskać 19% MwSt (ich VAT). Nigdy mnie celnicy nie przetrzepali. A w tym roku miałem okazję być prsechwyconym na autostradzie. Na... rozwiń
Avatar
Gość / 17 kwietnia 2017 o 08:55
Alech uj. Niech wraca spowrotem ba zmywak.
Avatar
Gość / 17 kwietnia 2017 o 07:53
Wina tylko pisu.
Avatar
Gość / 17 kwietnia 2017 o 07:22
No, zdarza się, mój znajomy się też na chwilę zapomniał, a potem musiał się ożenić, nobody perfrct
Avatar
eSKa / 16 kwietnia 2017 o 22:50
kretynizm komentarzy powala. "Wina PO i PiS" bo musiał emigrować. jakby za SLD nie emigrowali. owszem - za czasów matki SLD (PZPR) mniej migrowali. bo kur*a granice były zamknięte.
Avatar
Gość / 17 kwietnia 2017 o 18:38
Nasi wjeżdżają pod prąd mimo techniki prawostronnej to co dziwnego w tym że, ktos mieszkający u Anglików sie pomylił?
Avatar
Gość / 17 kwietnia 2017 o 16:36
Huj wiecie
Avatar
Jasiek / 17 kwietnia 2017 o 12:05
Anty-Janusz napisał:
@ten typ wyžej "Myślisz, że bez wejścia do UE nie byłoby nas w Unii???" Jasne, że Polacy jeżdzą na zmywak "od zawsze", ale nigdy nie było to takie proste i powszechne, inne nacje muszą liczyć na przychylność urzędnika (visy) i mają mniej przywilejów. I jeszcze narzekasz na Unię, bo kiedyś mogłeś zaoszczędzić parę złotych na granicy? Lol, ale masz szeeeeeerokie horyzonty.
Sam jesteś Januszem a o twoich horyzontah nie wspomnę, jeśli dla ciebie najważniejsze jest możliwość emigracji. Porażające!
Sam jesteś Januszem a o twoich horyzontah nie wspomnę, jeśli dla ciebie najważniejsze jest możliwość emigracji. Porażające! rozwiń
Avatar
Anty-Janusz / 17 kwietnia 2017 o 10:00
@ten typ wyžej "Myślisz, że bez wejścia do UE nie byłoby nas w Unii???" Jasne, że Polacy jeżdzą na zmywak "od zawsze", ale nigdy nie było to takie proste i powszechne, inne nacje muszą liczyć na przychylność urzędnika (visy) i mają mniej przywilejów. I jeszcze narzekasz na Unię, bo kiedyś mogłeś zaoszczędzić parę złotych na granicy? Lol, ale masz szeeeeeerokie horyzonty.
Avatar
Gość / 17 kwietnia 2017 o 09:18
Sorki do królowej Elżbiety czmychnął w 2002 roku jak zredukowano elektryków w zakładzie. Dwa razy kiepsko trafił. A od 2005 roku ściągnął żonę i dwójkę dzieci. I chrzani polskie buractwo, co na widok starego auta się ślini.
Avatar
Gość / 17 kwietnia 2017 o 09:15
@eSKa... ale ty mało wiesz o świecie. Ja robię w Niemczech od 2001 roku. Myślisz, że bez wejścia do UE nie byłoby nas w Unii??? Kumpel do Wlk. Brytani wyemigrował w 2005, a przyjaciel z ławki do Włoch w 2000 roku. Gdyby Unia była taka hermetyczna, to by nie było tyle Ukrainców, Rosjan, Albańczyków i poznałem ostatnio fajną Kurdyjkę. Powiem jeszcze, że lepiej było bez tej kochanej Unii. Wcześniej mogłem na granicy odzyskać 19% MwSt (ich VAT). Nigdy mnie celnicy nie przetrzepali. A w tym roku miałem okazję być prsechwyconym na autostradzie. Na całe szczęście była to rutynowa kontrola... krótka rozmowa i po kwadransie odpuścili. A już bałem się, że każą rozpakować samochód i dwie godziny z głowy. Spoko chłopaki byli, bo tylko broń ich interesowała ;)
@eSKa... ale ty mało wiesz o świecie. Ja robię w Niemczech od 2001 roku. Myślisz, że bez wejścia do UE nie byłoby nas w Unii??? Kumpel do Wlk. Brytani wyemigrował w 2005, a przyjaciel z ławki do Włoch w 2000 roku. Gdyby Unia była taka hermetyczna, to by nie było tyle Ukrainców, Rosjan, Albańczyków i poznałem ostatnio fajną Kurdyjkę. Powiem jeszcze, że lepiej było bez tej kochanej Unii. Wcześniej mogłem na granicy odzyskać 19% MwSt (ich VAT). Nigdy mnie celnicy nie przetrzepali. A w tym roku miałem okazję być prsechwyconym na autostradzie. Na... rozwiń
Avatar
Gość / 17 kwietnia 2017 o 08:55
Alech uj. Niech wraca spowrotem ba zmywak.
Avatar
Gość / 17 kwietnia 2017 o 07:53
Wina tylko pisu.
Avatar
Gość / 17 kwietnia 2017 o 07:22
No, zdarza się, mój znajomy się też na chwilę zapomniał, a potem musiał się ożenić, nobody perfrct
Avatar