Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Zamość

14 stycznia 2011 r.
10:03
Edytuj ten wpis

Kobieta zgubiła dokumenty. Znalazca chciał za nie pieniędzy

Autor: Zdjęcie autora (lew)
0 3 A A
Policja próbuje ustalić nieuczciwego znalazcę (Archiwum)
Policja próbuje ustalić nieuczciwego znalazcę (Archiwum)

Hrubieszowska policja poszukuje sprawcy przywłaszczenia dokumentów należących do 31-letniej mieszkanki Werbkowic. Funkcjonariusze mają utrudnione zadanie, bo do zdarzenia doszło w Warszawie.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Poszkodowana w czwartek odwiedziła policjantów. Zeznała, że na początku stycznia udała się do stolicy w poszukiwaniu pracy.

Ale podczas podróżowania środkami komunikacji miejskiej zostawiła w jednym z autobusów reklamówkę z dokumentami, m.in. certyfikatami oraz CV z danymi osobistymi, w tym numerem telefonu.

Załamana 31-latka wróciła w rodzinne strony. Po kilku dniach zadzwonił do niej nieznajomy mężczyzna.

– Powiedział, że znalazł jej dokumenty, ale za ich zwrot zażądał 200 złotych – informuje Edyta Krystkowiak, rzecznik prasowy hrubieszowskiej policji.

Podał nawet konto, na które kobieta miała przelać pieniądze. Policja bada sprawę i próbuje ustalić personalia nieuczciwego znalazcy.

Komentarze 3

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
ee / 14 stycznia 2011 o 19:40
http://www.tesco.pl/schroniska/ranking-schronisk.php
Avatar
monk / 14 stycznia 2011 o 18:19
Powiem tak, nie świadczy to dobrze o znalazcy, że chce uzyskać gratyfikację finansową, ale coś takiego jak, zwyczajowy procent od znaleźnego chyba istnieje??? Paniusia pusta jak gwizdek (nie napiszę kogo) zamiast ucieszyć się, to zgłasza na policję (co pewnie nie przyniesie oczekiwanego przez nią skutku). Śmieszy mnie to tym bardziej, że jakiś czas temu jakiś śmieć wyrąbał mi siekierą okno i ukradł aparaty fotogtaficzne i pen drive'yt z ważnymi (dla mnie) danymi, zgłosiłam na policję (w Bychawie), która ma to w "głębokim poszanowaniu" (bo minęło ponad 2,5 m-ca, a nawet nie mam info, że wszczęto postępowanie, umorzono, czy cokolwiek w tym stylu). W takiej sytuacji z chęcią zapłaciłabym aby odzyskać skradzione rzeczy mimo, że już poniosłam koszty związane z montażem okna (ale skoro niektórzy policjanci nie są zainteresowani ujawnianiem przestępców, to może można liczyć na honor złodziei).
Powiem tak, nie świadczy to dobrze o znalazcy, że chce uzyskać gratyfikację finansową, ale coś takiego jak, zwyczajowy procent od znaleźnego chyba istnieje??? Paniusia pusta jak gwizdek (nie napiszę kogo) zamiast ucieszyć się, to zgłasza na policję (co pewnie nie przyniesie oczekiwanego przez nią skutku). Śmieszy mnie to tym bardziej, że jakiś czas temu jakiś śmieć wyrąbał mi siekierą okno i ukradł aparaty fotogtaficzne i pen drive'yt z ważnymi (dla mnie) danymi, zgłosiłam na policję (w Bychawie), która ma to w "głębokim poszanowani... rozwiń
Avatar
Dylan / 14 stycznia 2011 o 11:24
Zadzwonił podał nr konta, zaiście utrudnione zadanie, może jakby podał jeszcze swój adres to by był mniejszy problem dla policji.
Avatar
ee / 14 stycznia 2011 o 19:40
http://www.tesco.pl/schroniska/ranking-schronisk.php
Avatar
monk / 14 stycznia 2011 o 18:19
Powiem tak, nie świadczy to dobrze o znalazcy, że chce uzyskać gratyfikację finansową, ale coś takiego jak, zwyczajowy procent od znaleźnego chyba istnieje??? Paniusia pusta jak gwizdek (nie napiszę kogo) zamiast ucieszyć się, to zgłasza na policję (co pewnie nie przyniesie oczekiwanego przez nią skutku). Śmieszy mnie to tym bardziej, że jakiś czas temu jakiś śmieć wyrąbał mi siekierą okno i ukradł aparaty fotogtaficzne i pen drive'yt z ważnymi (dla mnie) danymi, zgłosiłam na policję (w Bychawie), która ma to w "głębokim poszanowaniu" (bo minęło ponad 2,5 m-ca, a nawet nie mam info, że wszczęto postępowanie, umorzono, czy cokolwiek w tym stylu). W takiej sytuacji z chęcią zapłaciłabym aby odzyskać skradzione rzeczy mimo, że już poniosłam koszty związane z montażem okna (ale skoro niektórzy policjanci nie są zainteresowani ujawnianiem przestępców, to może można liczyć na honor złodziei).
Powiem tak, nie świadczy to dobrze o znalazcy, że chce uzyskać gratyfikację finansową, ale coś takiego jak, zwyczajowy procent od znaleźnego chyba istnieje??? Paniusia pusta jak gwizdek (nie napiszę kogo) zamiast ucieszyć się, to zgłasza na policję (co pewnie nie przyniesie oczekiwanego przez nią skutku). Śmieszy mnie to tym bardziej, że jakiś czas temu jakiś śmieć wyrąbał mi siekierą okno i ukradł aparaty fotogtaficzne i pen drive'yt z ważnymi (dla mnie) danymi, zgłosiłam na policję (w Bychawie), która ma to w "głębokim poszanowani... rozwiń
Avatar
Dylan / 14 stycznia 2011 o 11:24
Zadzwonił podał nr konta, zaiście utrudnione zadanie, może jakby podał jeszcze swój adres to by był mniejszy problem dla policji.
Zobacz wszystkie komentarze 3

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Finałowy koncert XXII Forum Lutosławskiego
25 maja 2018, 19:00

Finałowy koncert XXII Forum Lutosławskiego 0 0

Co Gdzie Kiedy. Filharmonia Lubelska (ul. Curie-Skłodowskiej 5) zaprasza na finałowy koncert 22. edycji Forum Lutosławskiego MOST. W piątek, 25 maja o godz. 19 na scenie Filharmonii wystąpią Robert Kabara, Kamil Tomanek i Aleksandra Ohar.

Główna wygrana w Ekstra Pensji (losowanie 21.05.2018). 5000 zł miesięcznie przez 20 lat

Główna wygrana w Ekstra Pensji (losowanie 21.05.2018). 5000 zł miesięcznie przez 20 lat 0 0

Poniedziałkowe losowanie (21.05.2018) Ekstra Pensji okazało się szczęśliwe dla osoby, która kupiła zakład tej gry w punkcie LOTTO przy ulicy Kopernika 4 w Pucku (woj. pomorskie).

Pociągiem z Lublina nad popularne jezioro. Nowość w rozkładzie na wakacje
galeria
film

Pociągiem z Lublina nad popularne jezioro. Nowość w rozkładzie na wakacje 37 1

24 czerwca uruchomione ma być niedzielne połączenie kolejowe z Lublina do Włodawy przez Okuninkę. Pociąg ma kursować do ostatniej niedzieli sierpnia włącznie.

W sobotę derby Chełmianka - Motor. Bilet lepiej kupić wcześniej

W sobotę derby Chełmianka - Motor. Bilet lepiej kupić wcześniej 1 1

Końcówka sezonu zapowiada się niezwykle ciekawie. W walce o awans faworytami są: Resovia, KSZO i Motor. Temu tercetowi szyki może jeszcze pokrzyżować Chełmianka. Biało-zieloni w najbliższą sobotę zmierzą się w derbach z lubelskim klubem. Gospodarze spodziewają się tłumów na meczu, dlatego apelują o wcześniejszy zakup biletu

Skwer "Prof. Władysława Bartoszewskiego" będzie w Lublinie

Skwer "Prof. Władysława Bartoszewskiego" będzie w Lublinie 0 0

Imię „Prof. Władysława Bartoszewskiego” może otrzymać skwer urządzony między ul. Lipową a wejściem na cmentarz.

Uważają, że zakaz handlu w niedziele jest niezgodny z konstytucją. Będzie skarga
Sonda

Uważają, że zakaz handlu w niedziele jest niezgodny z konstytucją. Będzie skarga 0 3

Zakaz handlu w niedziele jest niezgodny z konstytucją – uważają członkowie Konfederacji Lewiatan. Chcą, by sprawę zbadał Trybunał Konstytucyjny.

Pech dyrektora agencji. Kolizja służbowym samochodem i mandat

Pech dyrektora agencji. Kolizja służbowym samochodem i mandat 6 5

300 złotych mandatu i 6 punktów karnych kosztowała dyrektora lubelskiego oddziału Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa Krzysztofa Gałaszkiewicz kolizja na obwodnicy Lublina. Dyrektor agencji jechał służbowym autem.

Lublin: Kto zasłużył na nagrodę gospodarczą?
galeria

Lublin: Kto zasłużył na nagrodę gospodarczą? 0 1

Można już zgłaszać kandydatury do tegorocznych nagród gospodarczych przyznawanych przez samorząd Lublina. Są to wyróżnienia dla firm wnoszących duży wkład w rozwój gospodarczy miasta.

Praca za granicą - wskazówki i podpowiedzi. Sprawdź zanim wyjedziesz

Praca za granicą - wskazówki i podpowiedzi. Sprawdź zanim wyjedziesz 0 0

Od lat Polacy korzystają z możliwości legalnej pracy za granicą. Nie brakuje atrakcyjnych ofert, dzięki którym można dorobić, a przy okazji zwiedzić ciekawe rejony Europy. Przed podróżą warto jednak pamiętać o kilku rzeczach, które pomogą nam uniknąć nieprzyjemności.

Wystawa fotografii "Twarze Japonii" w Filii nr 11 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Lublinie
25 maja 2018, 18:00

Wystawa fotografii "Twarze Japonii" w Filii nr 11 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Lublinie 1 0

Co Gdzie Kiedy. Filia nr 11 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Lublinie (ul. Lwowska 6) zaprasza na wernisaż wystawy fotografii Doroty Gruszki Twarze Japonii. Wydarzenie odbędzie się 25 maja o godz. 18.

Nowa hala sportowa powstanie w Lublinie. W środku sala dla VIP-ów z lustrem weneckim
film

Nowa hala sportowa powstanie w Lublinie. W środku sala dla VIP-ów z lustrem weneckim 8 1

Nową halę sportową przy Głębokiej postawi Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej, który ogłosił właśnie przetarg na jej zaprojektowanie i budowę. Trochę to potrwa, bo pierwsze zajęcia w nowej hali mają się zacząć dopiero w roku akademickim 2020/21.

Puławy: Zderzenie czterech pojazdów na ul. Piaskowej
galeria

Puławy: Zderzenie czterech pojazdów na ul. Piaskowej 3 0

Do zdarzenia doszło przed godz. 15 w okolicach Biedronki przy ul. Piaskowej w Puławach.

Terespol: Miasto apeluje o pomoc dla pogorzelców

Terespol: Miasto apeluje o pomoc dla pogorzelców 1 0

Potrzebna pomoc dla poszkodowanych w pożarze w Terespolu. Dwie rodziny straciły cały swój dobytek.

„Puławy” nadal bez przedstawiciela w zarządzie Grupy Azoty

„Puławy” nadal bez przedstawiciela w zarządzie Grupy Azoty 2 7

Rada nadzorcza Grupy Azoty SA, w skład której wchodzi także puławska spółka, powołała nowy zarząd spółki. Ale w sześcioosobowym składzie nie ma ani jednego przedstawiciela ZA „Puławy”.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!