Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Zamość

17 maja 2017 r.
8:06

Koniec dziur i wertepów na drodze Krasnobród - Jacnia

Autor: Zdjęcie autora ask
0 6 A A
Prace obejmą blisko 7-kilometrowy odcinek drogi
Prace obejmą blisko 7-kilometrowy odcinek drogi

Trwają prace przy remoncie drogi powiatowej przebiegającej przez Krasnobród, Hutki i Jacnię. Obejmą blisko 7-kilometrowy odcinek, przejechanie którym było do tej pory nie lada wyczynem.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

– Dziury i wertepy oraz krzywe pobocze – tak Anna Kluska opisuje drogę do Jacni. – Jeżdżę tamtędy kilka razy w tygodniu i za każdym razem bałam się o podwozie swojego samochodu. Bardzo dobrze, że prace wreszcie ruszyły. Teraz ten odcinek będzie się pokonywało znacznie szybciej i bardziej komfortowo.

Remont zakończy się jeszcze w tym roku, a roboty obejmą przede wszystkim położenie nowej nawierzchni, przebudowę i budowę chodników oraz skrzyżowań. Powstaną także obustronne pobocza, zatoczki autobusowe i wymienione znaki drogowe. Prace obejmą także wymianę nawierzchni mostu w Jacni oraz przebudowę mostu w Krasnobrodzie.

Inwestorem robót jest powiat zamojski w partnerstwie z gminą Krasnobród. Przedsięwzięcie zyskało dofinansowane w ramach „Programu rozwoju gminnej i powiatowej infrastruktury drogowej na lata 2016-2019”. Dotacja z budżetu to ponad 2,7 mln złotych.

Komentarze 6

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
tomaszowiak / 21 maja 2017 o 13:09
undefined napisał:
To prawda że z Tomaszowa Lubelskiego do Krasnobrodu to remont drogi  przewidziany jest na 2082 rok ?  Tak Tak na 2082. Obawiam się że już w 2020 roku tej drogi nie będzie, jedynie na mapie !!! Asfalt można będzie " podziwiać " na wybranych fragmentach za odpowiednią opłatą ( proponuję wstawić tam bramki Autostradowe ) taki luksus dla Bogatych Turystów !!!!
  Trzeba było się przyłączyć do powiatu tomaszowskiego, już dawno mielibyście drogę. Ale Rada Gminy wybrała 2x odleglejszy Zamość i słabiej na ten czas skomunikowany z Krasnobrodem Zamość. No cóż, wydawało im się, że Zamość byłe miasto wojewódzkie Krasnobród coś z tego będzie miał. Ich, wybór. My mówliśmy, zapraszaliśmy.
  Trzeba było się przyłączyć do powiatu tomaszowskiego, już dawno mielibyście drogę. Ale Rada Gminy wybrała 2x odleglejszy Zamość i słabiej na ten czas skomunikowany z Krasnobrodem Zamość. No cóż, wydawało im się, że Zamość byłe miasto wojewódzkie Krasnobród coś z tego będzie miał. Ich, wybór. My mówliśmy, zapraszaliśmy. rozwiń
Avatar
Gość / 21 maja 2017 o 10:37
To prawda że z Tomaszowa Lubelskiego do Krasnobrodu to remont drogi przewidziany jest na 2082 rok ? Tak Tak na 2082. Obawiam się że już w 2020 roku tej drogi nie będzie, jedynie na mapie !!! Asfalt można będzie " podziwiać " na wybranych fragmentach za odpowiednią opłatą ( proponuję wstawić tam bramki Autostradowe ) taki luksus dla Bogatych Turystów !!!!
Avatar
Gość / 19 maja 2017 o 10:38
z kadłubisk do duba przydała by się
Avatar
Gość / 17 maja 2017 o 10:55
ZASTANAWIA MNIE FAKT, KIEDY POŁOŻĄ NOWY DYWANIK ASFALTU NA CAŁEJ ULICY URZĘDOWSKIEJ W KRAŚNIKU. JAK ZROBIŁA KOMUNA TĘ DROGĘ ,TAK OBECNY RZĄD NIE UMIE TEJ DROGI NAPRAWIĆ.KTO BĘDZIE WYPŁACAŁ ODSZKODOWANIA ZA USZKODZONE ZAWIESZENIA SAMOCHODU.
Avatar
Gość / 17 maja 2017 o 10:32
Nareszcie, do Krasnobrodu jezdzilo sie od zawsze, kiedys z rodzicami, a teraz ze swoimi dziecmi. Ten odcinek w lesie pamietam bardzo dobrze,20 lat temu ojciec nawet polonezem jechal tam powoli;)
Avatar
Gość / 17 maja 2017 o 10:26
Dojechac z Krasnobrodu do Zamoscia tez jest porazka.
Avatar
tomaszowiak / 21 maja 2017 o 13:09
undefined napisał:
To prawda że z Tomaszowa Lubelskiego do Krasnobrodu to remont drogi  przewidziany jest na 2082 rok ?  Tak Tak na 2082. Obawiam się że już w 2020 roku tej drogi nie będzie, jedynie na mapie !!! Asfalt można będzie " podziwiać " na wybranych fragmentach za odpowiednią opłatą ( proponuję wstawić tam bramki Autostradowe ) taki luksus dla Bogatych Turystów !!!!
  Trzeba było się przyłączyć do powiatu tomaszowskiego, już dawno mielibyście drogę. Ale Rada Gminy wybrała 2x odleglejszy Zamość i słabiej na ten czas skomunikowany z Krasnobrodem Zamość. No cóż, wydawało im się, że Zamość byłe miasto wojewódzkie Krasnobród coś z tego będzie miał. Ich, wybór. My mówliśmy, zapraszaliśmy.
  Trzeba było się przyłączyć do powiatu tomaszowskiego, już dawno mielibyście drogę. Ale Rada Gminy wybrała 2x odleglejszy Zamość i słabiej na ten czas skomunikowany z Krasnobrodem Zamość. No cóż, wydawało im się, że Zamość byłe miasto wojewódzkie Krasnobród coś z tego będzie miał. Ich, wybór. My mówliśmy, zapraszaliśmy. rozwiń
Avatar
Gość / 21 maja 2017 o 10:37
To prawda że z Tomaszowa Lubelskiego do Krasnobrodu to remont drogi przewidziany jest na 2082 rok ? Tak Tak na 2082. Obawiam się że już w 2020 roku tej drogi nie będzie, jedynie na mapie !!! Asfalt można będzie " podziwiać " na wybranych fragmentach za odpowiednią opłatą ( proponuję wstawić tam bramki Autostradowe ) taki luksus dla Bogatych Turystów !!!!
Avatar
Gość / 19 maja 2017 o 10:38
z kadłubisk do duba przydała by się
Avatar
Gość / 17 maja 2017 o 10:55
ZASTANAWIA MNIE FAKT, KIEDY POŁOŻĄ NOWY DYWANIK ASFALTU NA CAŁEJ ULICY URZĘDOWSKIEJ W KRAŚNIKU. JAK ZROBIŁA KOMUNA TĘ DROGĘ ,TAK OBECNY RZĄD NIE UMIE TEJ DROGI NAPRAWIĆ.KTO BĘDZIE WYPŁACAŁ ODSZKODOWANIA ZA USZKODZONE ZAWIESZENIA SAMOCHODU.
Avatar
Gość / 17 maja 2017 o 10:32
Nareszcie, do Krasnobrodu jezdzilo sie od zawsze, kiedys z rodzicami, a teraz ze swoimi dziecmi. Ten odcinek w lesie pamietam bardzo dobrze,20 lat temu ojciec nawet polonezem jechal tam powoli;)
Avatar
Gość / 17 maja 2017 o 10:26
Dojechac z Krasnobrodu do Zamoscia tez jest porazka.
Zobacz wszystkie komentarze 6

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Liga Mistrzów dla Realu Madryt!

Liga Mistrzów dla Realu Madryt! 0 1

W rozegranym w Kijowie finale najważniejszych europejskich rozgrywek „Królewscy” pokonali Liverpool 3:1. Bohaterem spotkania okazał się Gareth Bale, który zdobył dwa gole, a antybohaterem– bramkarz ekipy z Wysp Brytyjskich – Loris Karius

Cechy wolicjonalne ważniejsze niż technika i taktyka, czyli opinie po meczu Chełmianka – Motor

Cechy wolicjonalne ważniejsze niż technika i taktyka, czyli opinie po meczu Chełmianka – Motor 7 1

Motor przedłużył swoje nadzieje na awans do II ligi dzięki sobotniej wygranej z Chełmianką (2:0). Jak spotkanie oceniają trenerzy obu zespołów?

Maria Chomentowska, architekt, mistrzyni skrytości. Jej rozwiązania sprzed lat wciąż są nowatorskie
galeria

Maria Chomentowska, architekt, mistrzyni skrytości. Jej rozwiązania sprzed lat wciąż są nowatorskie 0 2

Nie była ani szczupła, ani gruba. Ani wysoka, ani niska. Włosy? Ciemny blond. Chyba. Pani Maria. Maria Chomentowska. Mistrzyni skrytości. Perfekcyjna i pracowita. Architekt wnętrz, projektantka. Zaproponowane przez nią kilkadziesiąt lat temu rozwiązania, nadal są nowatorskie. I świetnie się sprawdzają. Jej życie zawodowe podzielone na kilka okresów, dopiero teraz doczekało się pierwszej monograficznej wystawy i opracowania. Życie prywatne zostanie prywatnym już chyba na zawsze. Gdy najbliżsi chcieli zacząć zadawać pytania, już nie miał kto odpowiadać. Znajomi nigdy nie pytali, bo czuli, że pytać nie powinni

Radomiak – Wisła 2:2. Puławy żegnają się z drugą ligą

Radomiak – Wisła 2:2. Puławy żegnają się z drugą ligą 2 12

Kolejki cudów nie było. Wisła powalczyła w Radomiu, ale urwała gospodarzom tylko jeden punkt po remisie 2:2. Znicz Pruszków i MKS Kluczbork wygrały swoje mecze. A to oznacza, że puławianie muszą przełknąć bardzo gorzką pigułkę. Właśnie zaliczyli drugi spadek z rzędu i w następnym sezonie zagrają w III lidze

"Czułe guziczki" nie są dla wszystkich
wiersze między newsami

"Czułe guziczki" nie są dla wszystkich 0 0

Amerykanka, kolekcjonerka sztuki, przyjaciółka Picassa, Hemingway’a i Fitzgeralda pisała także wiersze. Na koniec naszej poetyckiej akcji – spotkanie z Gertrude Stein. Bądźcie dzielni

Avia – Podhale 1:4. Pierwsza wiosenna porażka u siebie

Avia – Podhale 1:4. Pierwsza wiosenna porażka u siebie 5 8

Piłkarze ze Świdnika ponieśli pierwszą w rundzie wiosennej porażkę na swoim stadionie. Zespół trenera Dominika Bednarczyka przegrał z Podhalem Nowy Targ 1:4, choć jako pierwszy zdobył tego dnia bramkę

MKS Ryki – Stal Kraśnik 0:9. Sobotnie wyniki meczów IV Ligi

MKS Ryki – Stal Kraśnik 0:9. Sobotnie wyniki meczów IV Ligi 40 7

Opromieniona awansem do III ligi Stal Kraśnik dokonała kolejnej egzekucji. Tym razem zespół trenera Daniela Szewca rozgromił w Rykach tamtejszy MKS aż 9:0, a cztery gole zdobył Filip Drozd

Lublin: Pikieta i przepychanki przed spotkaniem z Morawieckim. Premier odpowiedział [wideo, zdjęcia]
galeria
film

Lublin: Pikieta i przepychanki przed spotkaniem z Morawieckim. Premier odpowiedział [wideo, zdjęcia] 235 52

Do pikiety doszło przed dzisiejszym spotkaniem premiera Mateusza Morawieckiego z mieszkańcami Lublina

Chełmianka - Motor 0:2 (zapis relacji na żywo)

Chełmianka - Motor 0:2 (zapis relacji na żywo) 3 16

Motor pokonał w sobotę Chełmiankę 2:0 i przedłużył nadzieje na awans do II ligi. Swój mecz wygrała jednak także Resovia i podopieczni trenera Piotra Zasady ciągle tracą do rywali cztery punkty.

Premier Mateusz Morawiecki w Białej Podlaskiej: "Spełniamy marzenia Polaków"
galeria

Premier Mateusz Morawiecki w Białej Podlaskiej: "Spełniamy marzenia Polaków" 61 64

Premier Mateusz Morawiecki przekazał klucze lokatorom Mieszkań Plus w Białej Podlaskiej. – Tu rozpoczynamy program który jest alternatywą dla rzeczywistości która do tej pory panowała – powiedział szef rządu.

Zarząd puławskich Azotów odpowiada związkowcom: Nie będzie "Bizancjum"

Zarząd puławskich Azotów odpowiada związkowcom: Nie będzie "Bizancjum" 1 6

Władze puławskich Zakładów Azotowych odpowiadają na zarzuty wysuwane przez związkowców o wysokich kosztach utrzymania menedżerów nowego pionu handlowego. Kopiowanie „bizantyjskich zwyczajów”, jak zapewnia zarząd firmy, to nieprawda

Przeczytaj zanim wybierzesz się na imprezę lub przyjęcie

Przeczytaj zanim wybierzesz się na imprezę lub przyjęcie 0 0

Tylko wnikliwy obserwator, a takim był pan Larkin, potrafi określić pozycję społeczną patrząc w kieliszek. W czyjś kieliszek. I w swój kieliszek

Setki światełek zaświeciły podczas koncertu w Lublinie [zdjęcia]
galeria

Setki światełek zaświeciły podczas koncertu w Lublinie [zdjęcia] 22 1

Drugiego dnia Kulturaliów w Lublinie zobaczyć można było m.in. Kamp!, The Dumplings i Myslovitz

Górnik gra z Rakowem. Liczy się tylko wygrana

Górnik gra z Rakowem. Liczy się tylko wygrana 1 2

PIŁKARSKA NICE I LIGA Do zakończenia sezonu pozostały już tylko dwie kolejki. W niedzielę o godzinie 12:45 łęcznianie zagrają na swoim stadionie z Rakowem Częstochowa. Aby zachować szanse na utrzymanie łęcznianie muszą zwyciężyć i liczyć na to, że w dwóch ostatnich meczach punkty zgubi Stomil Olsztyn

Piknik Charytatywny w Niedrzwicy Kościelnej
27 maja 2018, 15:00

Piknik Charytatywny w Niedrzwicy Kościelnej 19 0

Co Gdzie Kiedy. W niedzielę, 27 maja o godz. 15 w szkole podstawowej w Niedrzwicy Kościelnej odbędzie się Piknik Charytatywny na rzecz Kingi Bartoszcze i Weroniki Przybycień. W programie m.in. Kabaret PKS.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!