sobota, 20 stycznia 2018 r.

Zamość

Koniec dziur i wertepów na drodze Krasnobród - Jacnia

Dodano: 17 maja 2017, 08:06
Autor: ask

Prace obejmą blisko 7-kilometrowy odcinek drogi
Prace obejmą blisko 7-kilometrowy odcinek drogi

Trwają prace przy remoncie drogi powiatowej przebiegającej przez Krasnobród, Hutki i Jacnię. Obejmą blisko 7-kilometrowy odcinek, przejechanie którym było do tej pory nie lada wyczynem.

– Dziury i wertepy oraz krzywe pobocze – tak Anna Kluska opisuje drogę do Jacni. – Jeżdżę tamtędy kilka razy w tygodniu i za każdym razem bałam się o podwozie swojego samochodu. Bardzo dobrze, że prace wreszcie ruszyły. Teraz ten odcinek będzie się pokonywało znacznie szybciej i bardziej komfortowo.

Remont zakończy się jeszcze w tym roku, a roboty obejmą przede wszystkim położenie nowej nawierzchni, przebudowę i budowę chodników oraz skrzyżowań. Powstaną także obustronne pobocza, zatoczki autobusowe i wymienione znaki drogowe. Prace obejmą także wymianę nawierzchni mostu w Jacni oraz przebudowę mostu w Krasnobrodzie.

Inwestorem robót jest powiat zamojski w partnerstwie z gminą Krasnobród. Przedsięwzięcie zyskało dofinansowane w ramach „Programu rozwoju gminnej i powiatowej infrastruktury drogowej na lata 2016-2019”. Dotacja z budżetu to ponad 2,7 mln złotych.

tomaszowiak
Użytkownik niezarejestrowany
Użytkownik niezarejestrowany
(6) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

tomaszowiak
tomaszowiak (21 maja 2017 o 13:09) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
undefined napisał:
To prawda że z Tomaszowa Lubelskiego do Krasnobrodu to remont drogi  przewidziany jest na 2082 rok ?  Tak Tak na 2082. Obawiam się że już w 2020 roku tej drogi nie będzie, jedynie na mapie !!! Asfalt można będzie " podziwiać " na wybranych fragmentach za odpowiednią opłatą ( proponuję wstawić tam bramki Autostradowe ) taki luksus dla Bogatych Turystów !!!!
  Trzeba było się przyłączyć do powiatu tomaszowskiego, już dawno mielibyście drogę. Ale Rada Gminy wybrała 2x odleglejszy Zamość i słabiej na ten czas skomunikowany z Krasnobrodem Zamość. No cóż, wydawało im się, że Zamość byłe miasto wojewódzkie Krasnobród coś z tego będzie miał. Ich, wybór. My mówliśmy, zapraszaliśmy.
Rozwiń
Gość
Gość (21 maja 2017 o 10:37) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
To prawda że z Tomaszowa Lubelskiego do Krasnobrodu to remont drogi przewidziany jest na 2082 rok ? Tak Tak na 2082. Obawiam się że już w 2020 roku tej drogi nie będzie, jedynie na mapie !!! Asfalt można będzie " podziwiać " na wybranych fragmentach za odpowiednią opłatą ( proponuję wstawić tam bramki Autostradowe ) taki luksus dla Bogatych Turystów !!!!
Rozwiń
Gość
Gość (19 maja 2017 o 10:38) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
z kadłubisk do duba przydała by się
Rozwiń
Gość
Gość (17 maja 2017 o 10:55) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
ZASTANAWIA MNIE FAKT, KIEDY POŁOŻĄ NOWY DYWANIK ASFALTU NA CAŁEJ ULICY URZĘDOWSKIEJ W KRAŚNIKU. JAK ZROBIŁA KOMUNA TĘ DROGĘ ,TAK OBECNY RZĄD NIE UMIE TEJ DROGI NAPRAWIĆ.KTO BĘDZIE WYPŁACAŁ ODSZKODOWANIA ZA USZKODZONE ZAWIESZENIA SAMOCHODU.
Rozwiń
Gość
Gość (17 maja 2017 o 10:32) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Nareszcie, do Krasnobrodu jezdzilo sie od zawsze, kiedys z rodzicami, a teraz ze swoimi dziecmi. Ten odcinek w lesie pamietam bardzo dobrze,20 lat temu ojciec nawet polonezem jechal tam powoli;)
Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (6)

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!