piątek, 28 kwietnia 2017 r.

Zamość

Kręgarze, masażyści, zielarze, bioenergoterapeuci i wróżbici

Dodano: 5 grudnia 2001, 15:38
Autor: (ak)

Wszystkich tych specjalistów będzie można w nadchodzący weekend spotkać w Zamościu. Co więcej, każdy z nich zaoferuje swoje doświadczenie, umiejętności i pomoc wszystkim, którzy będą tego potrzebowali. A to przy okazji Targów Medycyny Naturalnej, Wróż i Niezwykłości, które zorganizowane zostaną w Zamojskim Domu Kultury. Nasi Czytelnicy wezmą udział w imprezie bezpłatnie.

Przez całą sobotę i niedzielę w ZDK przyjmować będą lekarze medycyny Dalekiego Wschodu z Chin i Mongolii. Ponadto swoją obecność zapowiedzieli też wybitni zielarze, którzy znają tajemnice leczenia wielu schorzeń. Ludziom ciekawym swojej przyszłości pomogą wróżki, numerolodzy i jasnowidz. Na miejscu będzie można również sprawdzić stan swojego zdrowia, a w razie potrzeby natychmiast uzyskać specjalistyczną poradę i pomoc. Na stoiskach handlowych do nabycia będzie sprzęt piramidowy, kamienie półszlachetne, akcesoria Feng - Shui i inne atrakcje.
Na Czytelników Dziennika Wschodniego w naszej zamojskiej redakcji (ul. Grecka 6) czeka 15 bezpłatnych wejściówek na targi. Aby je otrzymać, wystarczy z tym wydaniem gazety zgłosić się w naszej siedzibie.
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Alarm 24