wtorek, 23 stycznia 2018 r.

Zamość

Minister o satanistach, wojewoda o lewakach, ksiądz o "ekologistach"

Dodano: 4 sierpnia 2017, 07:17

Uczestnicy konferencji: od lewej ks. Tadeusz Guz, Przemysław Czarnek, Sławomir Mazurek<br />
Uczestnicy konferencji: od lewej ks. Tadeusz Guz, Przemysław Czarnek, Sławomir Mazurek
(fot. Lubelski Urząd Wojewódzki)

Miała to być konferencja naukowa – było spotkanie ideologiczne. – O ochronę przyrody walczą nie ekologowie lecz ekologiści, czyli przywódcy światowego lewactwa występujący przeciwko nauce Kościoła katolickiego – przekonywał na Roztoczu wojewoda lubelski

Poniedziałkową konferencję w Zwierzyńcu zapowiadano jako promocję zrównoważonych relacji pomiędzy człowiekiem i przyrodą. Organizował ją minister środowiska i Roztoczański Park Narodowy.

Minister środowiska na Roztocze w końcu jednak nie dojechał. Jego referat odczytał podsekretarz stanu w Ministerstwie Środowiska Sławomir Mazurek. Obecni na sali leśnicy usłyszeli m.in., że „zakaz wycinki drzew i zakaz zabijania zwierząt kreowany jest przez ruchy satanistyczne”

Pod nazwiskiem – z obawy o utratę pracy – leśnicy nie chcą sprawy komentować.

– To była jedna wielka krytyka ekologów, manifest polityczny i religijny – uważa jeden z nich. – Mimo, że pochodzę z rodziny rozmiłowanej w myślistwie potrafię być obiektywny. Okazuje się, że minister tego nie potrafi – komentuje leśnik.

Kontrowersje wywołał także ks. Tadeusz Guz, wykładowca Katedry Kształtowania Przestrzeni KUL, który stwierdził, że z wycinką lasów walczą ekologiści, a nie prawdziwi ekolodzy. Ze stwierdzeniem tym zgodził się też wojewoda lubelski, który wielokrotnie podkreślał, że prawdziwymi ekologami są leśnicy.

– Przedstawiciele wszystkich partii „zielonych”, czyli ekologiści to są przywódcy światowego lewactwa. Już nawet nie lewicy. Lewactwa, które jednocześnie wyklucza człowieka z przyrody zaprzeczając Panu Bogu jako stwórcy tego świata. Występuje totalnie i frontalnie przeciw nauce Kościoła katolickiego i przeciwko chrześcijaństwu – twierdzi wojewoda Przemysław Czarnek. – Ekologizm właśnie na tym polega, że wyklucza się człowieka, doprowadza się do jego animalizacji i humanizacji roślin, zwierząt i całej przyrody. Naturalny porządek rzeczy polega na tym, że jest człowiek i przyroda, a nie przyroda i człowiek.

Wojewoda przekonywał, że jako urzędnik widzi wiele przykładów takiego traktowania przyrody.

– Nie wolno nam wyciąć drzew na międzywalu wiślanym dlatego, że są siedliskiem różnego rodzaju ptaków. To, że przyjdzie wysoka fala, którą drzewa spiętrzą i zagrożą ludziom to jest dla ekologistów całkowicie drugorzędna rzecz – mówił. – To, że nie można nam pogłębić koryta Wisły to też zasługa tych ekologistów, którzy mówią, że zamuli się wtedy ryba boleń. To, że człowiek ucierpi w przypadku gdyby przyszła fala powodziowa, to dla ekologistów nie ma najmniejszego znaczenia.

WIDEO

Czytaj więcej o: Kościół polityka ekologia
Użytkownik niezarejestrowany
Użytkownik niezarejestrowany
Użytkownik niezarejestrowany
(184) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Gość
Gość (13 sierpnia 2017 o 23:56) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
"Bo dobry Bóg zrobił, co mógł, teraz trzeba zawołać fachowca!" I fachury poprawiają "naturalny porządek" - musiał się "staruszek Bóg" pomylić w kolejności tworzenia. "Coście najmniejszemu z moich stworzeń uczynili, mnie'ście uczynili" to przecież podstawowe założenie satanizmu, pierwszego ruchu "prolife" na świecie, założonego przez "biedaczyne", zwanego przez pomyłkę Sw. Franciszkiem. Że się ośmiaszenia siebie i Polski nie boją, to już dawno udowodnili, ale że wierza, że nawet przed kara Boska ich guru z Torunia obroni, to już coś nowego. "Przestańcie chłopcy, bo się źle bawicie...."
Rozwiń
Gość
Gość (7 sierpnia 2017 o 23:06) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Rak ogarnia organizm. Jak można nie rozumieć zależnaści między człowiekiem a przyrodą. Wystarczy sobie odpowiedzieć na pytanie co przeżyje bez czego... dłużej. Tak mu blisko do Boga? To niech przeczyta pismo jeszcze raz wnikliwie, to się dowie czemu został wygnany z raju!
Rozwiń
Gość
Gość (6 sierpnia 2017 o 12:33) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Te czerwone lewaki - ekoterorystyczne szaleją - a jedno zarażone drzewo może zabić hektar lasu. Kto dobrał się do władzy w Polsce w latach 2007 - 2015 (tzw, PO/PSL) !! Tragedia !!!! Dobrze że już ich nie ma !!!
Rozwiń
Gość
Gość (6 sierpnia 2017 o 12:32) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Niemcy nas mordowali, Ruscy nas mordowali. Ukraińcy nas mordowali, a winni jesteśmy my POLACY , jak o tym głośno mówimy. CO JEST QRW NIE TAK Z TA UNIJNA POPRAWNOŚCIOWA POLITYCZNA ???
Rozwiń
Gość
Gość (6 sierpnia 2017 o 12:32) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
No prawdę powiedzieli o co chodzi?
Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (184)

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!