Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Zamość

23 czerwca 2009 r.
10:18
Edytuj ten wpis

Monika Kończewska z Krasnobrodu wygrała konkurs Foto Models Poland 2009

Autor: Zdjęcie autora (ak)
0 11 A A

Finał tegorocznej edycji konkursu odbył się w Dubaju. Urodziwa, 21-letnia krasnobrodzianka była jedną z 20 Polek, które zakwalifikowały się do finału. Jurorzy uznali, że to właśnie ona jest najpiękniejszą polską fotomodelką.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Monika Kończewska mieszka z rodzicami, młodsza o rok siostrą i dwoma braćmi w Krasnobrodzie. Studiuje na drugim roku fizjoterapii w Wyższej Szkole Zarządzania i Administracji w Zamościu.

Wiadomość o jej sukcesie lotem błyskawicy obiegła rodzinne miasteczko, ale też uczelnię. Wszyscy są z Moniki dumni.

- Kiedy dowiedziałam się o tym sukcesie, aż popłakałam się ze szczęścia - mówi nam Maria Kończewska, mama modelki. - Wierzyłam w sukces córki od początku. Jestem z niej taka dumna.

Co ciekawe, udział w Foto Models Poland był dla 21-latki pierwszą próbą w tzw. modelingu.

- Od dziecka słyszałam, że jestem ładna i fotogeniczna, ale nigdy wcześniej nie startowałam ani w konkursach piękności, ani w konkursach dla fotomodelek. To był mój pierwszy raz i od razu taki sukces - cieszy się Monika Kończewska.

W związku z wyjazdem do Dubaju musiała przełożyć częśc egzaminów na uczelni. Nie zamierza sobie studiów odpuszczać, ale ma nadzieję, że wakacje spędzi pracowicie.

- Liczę, że ten tytuł otworzy mi jakieś drzwi do kariery, że dostanę jakieś propozycje. Jestem gotowa spędzić te wakacje pracowicie - zapewnia 21-latka.

A teraz kilka dodatkowych szczegółów. Monika Kończewska jest blondynką o wzroście 169 cm. Jej wymiary to 84, 62, 90. I jeszcze jedna ważna wiadomość: ma chłopaka.

Komentarze 11

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
~~~~ / 10 marca 2010 o 13:09
Wow, ta dziewczyna jest naprawdę piękna! Gratuluje wygranej i życzę sukcesów
Avatar
~Anonim~ / 20 lutego 2010 o 12:29
szczerze ona mi sie niepodoba taka chuda twarz i wyglada jak by miala z 28 lat
Avatar
Gość / 20 października 2009 o 15:39
Pięknie wyglądasz !
Avatar
Asik / 28 czerwca 2009 o 21:26
tez znam Monike chodzilam z nia do klasy w liceum rzeczywiscie figure ma idealna zawsze faceci za nia szaleli;) i jest bardzo skromna nie unosi sie z ta swoja uroda i nie udaje niewiadomo kogo. Gratulacje Monia:*
Avatar
edi / 28 czerwca 2009 o 14:05
Rozumiem, ze przez Was przemawia zazdrość;]
Kto jej nie zna , nie powinien jej oceniać..To bardzo ładna i skromna dziewczyna.
Założe sie,ze niejedna/ niejeden z Was chciałby sie znależc na jej miejscu i osiagnąć to, co ona osiagnęła...:-P
Pozdro dla Ciebie Monia;))
Avatar
Maja90 / 27 czerwca 2009 o 15:29
Monika jest śliczna. Znam Ją i wiem co mówie... Zdjęcia inaczej Ją pokazują, w rzeczywistości jest jeszcze piękniejsza. Monia górą!!
Avatar
alik / 24 czerwca 2009 o 21:08
STYX napisał:
Wygladą jak żydówka ! ...

To znaczy?
Bo mi się młode Żydóweczki strasznie podobają. Z moich obserwacji z nad Morza Martwego twierdzę, że są bardzo urokliwe i wcale mi nie chodzi o ryfki.
Avatar
Misiek / 24 czerwca 2009 o 15:07
Wygląda bardzo dobrze zdjęcia nigdy nie odzwierciedlą oryginału. Znam ją z widzenia
Avatar
Gość / 23 czerwca 2009 o 23:42
ooo ja cie!!! aż mnie zatkało jak ja zabaczylem!!!to chyba jakiś żart!
Avatar
Gość / 23 czerwca 2009 o 19:54
STYX pedale z Ciecierzyna spójrz na swoja parszywą mordę to może się popłaczesz z rozpaczy.......
Avatar
~~~~ / 10 marca 2010 o 13:09
Wow, ta dziewczyna jest naprawdę piękna! Gratuluje wygranej i życzę sukcesów
Avatar
~Anonim~ / 20 lutego 2010 o 12:29
szczerze ona mi sie niepodoba taka chuda twarz i wyglada jak by miala z 28 lat
Avatar
Gość / 20 października 2009 o 15:39
Pięknie wyglądasz !
Avatar
Asik / 28 czerwca 2009 o 21:26
tez znam Monike chodzilam z nia do klasy w liceum rzeczywiscie figure ma idealna zawsze faceci za nia szaleli;) i jest bardzo skromna nie unosi sie z ta swoja uroda i nie udaje niewiadomo kogo. Gratulacje Monia:*
Avatar
edi / 28 czerwca 2009 o 14:05
Rozumiem, ze przez Was przemawia zazdrość;]
Kto jej nie zna , nie powinien jej oceniać..To bardzo ładna i skromna dziewczyna.
Założe sie,ze niejedna/ niejeden z Was chciałby sie znależc na jej miejscu i osiagnąć to, co ona osiagnęła...:-P
Pozdro dla Ciebie Monia;))
Avatar
Maja90 / 27 czerwca 2009 o 15:29
Monika jest śliczna. Znam Ją i wiem co mówie... Zdjęcia inaczej Ją pokazują, w rzeczywistości jest jeszcze piękniejsza. Monia górą!!
Avatar
alik / 24 czerwca 2009 o 21:08
STYX napisał:
Wygladą jak żydówka ! ...

To znaczy?
Bo mi się młode Żydóweczki strasznie podobają. Z moich obserwacji z nad Morza Martwego twierdzę, że są bardzo urokliwe i wcale mi nie chodzi o ryfki.
Avatar
Misiek / 24 czerwca 2009 o 15:07
Wygląda bardzo dobrze zdjęcia nigdy nie odzwierciedlą oryginału. Znam ją z widzenia
Avatar
Gość / 23 czerwca 2009 o 23:42
ooo ja cie!!! aż mnie zatkało jak ja zabaczylem!!!to chyba jakiś żart!
Avatar
Gość / 23 czerwca 2009 o 19:54
STYX pedale z Ciecierzyna spójrz na swoja parszywą mordę to może się popłaczesz z rozpaczy.......
Zobacz wszystkie komentarze 11

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Premier Mateusz Morawiecki w Białej Podlaskiej: "Spełniamy marzenia Polaków"
galeria

Premier Mateusz Morawiecki w Białej Podlaskiej: "Spełniamy marzenia Polaków" 7 16

Premier Mateusz Morawiecki przekazał klucze lokatorom Mieszkań Plus w Białej Podlaskiej. – Tu rozpoczynamy program który jest alternatywą dla rzeczywistości która do tej pory panowała – powiedział szef rządu.

Zarząd puławskich Azotów odpowiada związkowcom: Nie będzie "Bizancjum"

Zarząd puławskich Azotów odpowiada związkowcom: Nie będzie "Bizancjum" 1 0

Władze puławskich Zakładów Azotowych odpowiadają na zarzuty wysuwane przez związkowców o wysokich kosztach utrzymania menedżerów nowego pionu handlowego. Kopiowanie „bizantyjskich zwyczajów”, jak zapewnia zarząd firmy, to nieprawda

Przeczytaj zanim wybierzesz się na imprezę lub przyjęcie

Przeczytaj zanim wybierzesz się na imprezę lub przyjęcie 0 0

Tylko wnikliwy obserwator, a takim był pan Larkin, potrafi określić pozycję społeczną patrząc w kieliszek. W czyjś kieliszek. I w swój kieliszek

Setki światełek zaświeciły podczas koncertu w Lublinie [zdjęcia]
galeria

Setki światełek zaświeciły podczas koncertu w Lublinie [zdjęcia] 9 1

Drugiego dnia Kulturaliów w Lublinie zobaczyć można było m.in. Kamp!, The Dumplings i Myslovitz

Górnik gra z Rakowem. Liczy się tylko wygrana

Górnik gra z Rakowem. Liczy się tylko wygrana 1 1

PIŁKARSKA NICE I LIGA Do zakończenia sezonu pozostały już tylko dwie kolejki. W niedzielę o godzinie 12:45 łęcznianie zagrają na swoim stadionie z Rakowem Częstochowa. Aby zachować szanse na utrzymanie łęcznianie muszą zwyciężyć i liczyć na to, że w dwóch ostatnich meczach punkty zgubi Stomil Olsztyn

Piknik Charytatywny w Niedrzwicy Kościelnej
27 maja 2018, 15:00

Piknik Charytatywny w Niedrzwicy Kościelnej 8 0

Co Gdzie Kiedy. W niedzielę, 27 maja o godz. 15 w szkole podstawowej w Niedrzwicy Kościelnej odbędzie się Piknik Charytatywny na rzecz Kingi Bartoszcze i Weroniki Przybycień. W programie m.in. Kabaret PKS.

Rozebrali go do naga w lesie, brutalnie pobili. Dopiero rano dotarł do domu

Rozebrali go do naga w lesie, brutalnie pobili. Dopiero rano dotarł do domu 32 5

Brutalny napad w Kraśniku. Aresztowano dwóch mężczyzn, którzy w Kraśniku wtargnęli do domu 20-latka, zabrali do lasu i dotkliwie pobili. Mężczyzna trafił do szpitala.

Właściciel tego foliowego namiotu ma spore kłopoty

Właściciel tego foliowego namiotu ma spore kłopoty 0 0

Ponad 1,5 metra miały niektóre z roślin konopi które zabezpieczyli policjanci w domu 20-latka

Skacze z okna i odjeżdża, wszystko nagrała kamera. Kto podpalił przedszkole? [wideo]
film

Skacze z okna i odjeżdża, wszystko nagrała kamera. Kto podpalił przedszkole? [wideo] 30 2

Lubartowscy policjanci ustalają okoliczności, w jakich doszło do pożaru będącego w budowie przedszkola w Kamionce. Spaleniu uległa część poddasza

Festiwal "W krainie pierogów w Bychawie". Wystąpią Universe i Bajm

Festiwal "W krainie pierogów w Bychawie". Wystąpią Universe i Bajm 4 0

Kto odwiedzi Bychawę w dniach 26-27 maja, będzie mógł spróbować pierogów z trzech województw: lubelskiego, podkarpackiego i podlaskiego. A to za sprawą imprezy „Na Kulinarnym Szlaku Wschodniej Polski”. Pierogi lubelskie będą kulinarną gwiazdą XIX Ogólnopolskiego Festiwalu „W Krainie Pierogów”. Gwiazdą muzyczną jest Beata i Bajm

Życzenia na Dzień Mamy 2018. Wierszyki, śmieszne życzenia sms, zabawne rymowanki
galeria

Życzenia na Dzień Mamy 2018. Wierszyki, śmieszne życzenia sms, zabawne rymowanki 0 0

Dziś 26 maja, czyli Dzień Mamy. Przygotowaliśmy dla Was wierszyki i życzenia, które mogą Wam się dziś przydać

Sytuacja jest bardzo zła, ale Wisła Puławy chce jeszcze powalczyć

Sytuacja jest bardzo zła, ale Wisła Puławy chce jeszcze powalczyć 5 4

Zostały już tylko dwa mecze, szanse na utrzymanie są bardzo małe, a na dodatek Wisła gra z zespołami, które mogą mieć jeszcze nadzieje na awans. Mimo wszystko puławianie chcą jeszcze powalczyć. W sobotę o godz. 17 czeka ich wyjazdowy mecz z Radomiakiem

Wybiegł łoś. Poważny wypadek w Dominiczynie, trzy osoby ranne. Zablokowana DK82

Wybiegł łoś. Poważny wypadek w Dominiczynie, trzy osoby ranne. Zablokowana DK82 8 3

Do czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowych doszło w Dominiczynie na drodze krajowej nr 82 między Łęczną a Włodawą

Kiermasz Klubu Twórców Ludowych w Puławach
27 maja 2018, 10:00

Kiermasz Klubu Twórców Ludowych w Puławach 0 0

W niedzielę, 27 maja o godz. 10 na Skwerze Niepodległości w Puławach odbędzie się Wiosenny Kiermasz Klubu Twórców Ludowych.

Dziecko zginęło na przejściu wracając ze szkoły, ojciec chce poznać opinie o dyrektorze

Dziecko zginęło na przejściu wracając ze szkoły, ojciec chce poznać opinie o dyrektorze 57 20

Grzegorz Małys, ojciec 12-letniego Rafała, który zginął na przejściu dla pieszych wracając z zajęć na basenie, będzie mógł poznać opinie dotyczące pracy byłego już dyrektora Szkoły Podstawowej nr 2 w Zamościu. Sam domagał się ich ujawnienia. Prezydent Zamościa będzie musiał udostępnić te dokumenty

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!